PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یه سوال یه مقایسه؟

hes25
03-03-2012, 22:56
دوستان سلام
یه سوال داشتم درباره کارت 6670 AMD ؟
می خواستم بدونم کارت همرده اون در انودیا کدومه؟چه تو سری جدید چه توی قدیمیا
و اینکه من الان 4850 دارم چند درصد از این کارت ضعیف تر میشه؟

happyfeat
03-03-2012, 23:12
کارت 6670 گذشته از ویژگی هایی مثل پشتیبانی از DX 11 نسبت به کارت 4850 تا حدودی بهتر عمل میکنه . تست های زیر ببینید به اخلاف کارایی این 2 کارت می تونید پی ببرید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

توی این تست 3D mark هم این کارت ضعیف تر از جی فروس 450 ظاهر شده

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

چند تا تستس زیر رو هم نگاه کنید کمکتون میکنه :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hes25
03-03-2012, 23:18
دستت درد نکنه
می دونی برای چی این و پرسیدم من تو اخبار خوندم چیپ گرافیگی xbox بعدی این کارته!...واقعا اگه این باشه که خیلی ضعیفه که...این طور نیست؟!!!!!!

happyfeat
03-03-2012, 23:24
دستت درد نکنه
می دونی برای چی این و پرسیدم من تو اخبار خوندم چیپ گرافیگی xbox بعدی این کارته!...واقعا اگه این باشه که خیلی ضعیفه که...این طور نیست؟!!!!!!
خواهش می کنم . راستش در مورد کنسول زیاد اطلاعاتی ندارم اگه در بخش کنسول مطرح کنید دوستان حتما راهنمایی می کنن:46::10:

Erfan.
04-03-2012, 13:12
دستت درد نکنه

اون که شایعه ای بود که هرگز تایید نشد... و چنین چیزی به نظر من امکان نداره اتفاق بیوفته.

در ضمن قدرت یک GPU در PC با کنسول خیلی تفاوت داره و اگه همین 6670 روی کنسول پیاده بشه عملکرد بسیار بیشتری رو از اون در کنسول شاهد هستیم، چون به حد بهینگی بسیار بالایی میشه دست پیدا کرد که اون بهینگی در بهترین شرایط ممکن در PC فاصله بسیار بسیار زیادی با کنسول داره...

پیروز باشید.

hes25
04-03-2012, 13:40
در ضمن قدرت یک GPU در PC با کنسول خیلی تفاوت داره و اگه همین 6670 روی کنسول پیاده بشه عملکرد بسیار بیشتری رو از اون در کنسول شاهد هستیم، چون به حد بهینگی بسیار بالایی میشه دست پیدا کرد که اون بهینگی در بهترین شرایط ممکن در PC فاصله بسیار بسیار زیادی با کنسول داره...راست میگی؟نمی دونستم؟حالا فرقش با برنامه نویسی متفاوت هست یا با نوع رابط سخت افزاری متقاوت، مثلا همون چیزی که درباره 360 اجرا کردن؟

---------------------
راستی شما مثل اینکه خیلی اجتماعی هستیا نــــــــــــه ....تو هر پروفایلی میرم اسمت هست ؟!!! (به شوخی گفتم...!)

Erfan.
04-03-2012, 23:24
راست میگی؟نمی دونستم؟حالا فرقش با برنامه نویسی متفاوت هست یا با نوع رابط سخت افزاری متقاوت، مثلا همون چیزی که درباره 360 اجرا کردن؟

در چند مورد کنسول با PC در پردازش فرق دارن، به طور خلاصه:

1- در کنسول نیازی به ترجمه Instruction ها نیست، Instruction ها مستقیما برای واحد های اجرایی(Execution Units) طراحی شدن که پردازش داده ها معمولا با بهینگی بسیار شدید همراهه...
اما در PC ترجمه Instruction ها به وسیله درایور کارت و توسط CPU انجام میشه که همین باعث کلی اتلاف قدرت CPU میشه...

2- بخش Front End GPU مستقیما از طرف CPU که دارای Front End RISC هست برنامه ریزی بشه و Instruction ها از CPU بهش هدایت بشن.

راستی شما مثل اینکه خیلی اجتماعی هستیا نــــــــــــه ....تو هر پروفایلی میرم اسمت هست ؟!!! (به شوخی گفتم...!)

شانس شما بوده که توی هر پروفایلی رفتید اسم من هم بوده :دی