PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : قفل شدن سیستم هنگام بوت ویندوز 7

iSaad
03-03-2012, 16:29
سلام من نمیدونم چرا بعضی وقتها هنگام بوت، موقعیکه پنجره های لوگوی ویندوز چرخ میخورن و کنار هم قرار میگیرن و بعدش لوگو تا قبل از اومدن صفحه لاگین میدرخشه، سیستم قفل میکنه و پنجره ها هیچ کدوم ظاهر نمیشن و من مجبور میشم سیستم رو رستارت کنم. علتش چیه؟ من ویندوز 7 رو عوض کردم و ورژن جدیدترش رو نصب کردم اما مشکل حل نشده. از سخت افزار نیست؟

مصطفی
03-03-2012, 18:34
سلام مشخصات سیستمت چیه ؟

مصطفی
03-03-2012, 18:45
برای ویندوز سون 64 درایور نداره
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

jafarian
03-03-2012, 22:55
شما پوشه temp خودتون تخلیه کنید رجیستری ویندوز با برنامه لینک اول فیکس با optomize کنید درایو c خودتون بابرنامه لینک دوم دیفرگ کنید منوی run اجرا کنید داخلش دستور msconfig بزنید بعدشم به سربرگ boot برین اونجا تیک گزینه No GUI boot بزنید تو قسمت Time out هم عدد 5 واردکنید بعدشم تایید اوکی کنید سیستم ریست شد بالا اومد ببینید فیکس شده یا که نه آخر سرم استفاده ازبرنامه BootRacer پیشنهاد میدم که داخل لینک سوم هست:20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2F%3Fnfxbq4qhb6suzby%231)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fget%2FSystem%2FHard-Disk-Utils%2FDefraggler.shtml)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fget%2FSystem%2FSystem-Miscellaneous%2FBootRacer.shtml)

iSaad
04-03-2012, 08:27
مادربرد: ASUS P5KC پردازنده: Intel Core 2 Duo E4600 @ 2.40GHz کارت گرافیک: Nvidia Geforce 8400 GS رم: دو تا 1GB DDR2 البته باس این دو فرق داره. یکی 800 ، دیگری یه عدد کمتر. ساخت یه شرکت هم نیستند.

sajjadsaa
07-03-2012, 21:52
احتمال دیگه با تایید نظر دوستان اینه که از بوت فایل شما دوتا نوشته شده باشه یعنی ویندوز قبلی تو با روش علمی پاک نکرده باشی

تشکر پولی نیست[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]این رو بفشارید
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

shabnam1986
09-03-2012, 18:06
شما پوشه temp خودتون تخلیه کنید رجیستری ویندوز با برنامه لینک اول فیکس با optomize کنید درایو c خودتون بابرنامه لینک دوم دیفرگ کنید منوی run اجرا کنید داخلش دستور msconfig بزنید بعدشم به سربرگ boot برین اونجا تیک گزینه No GUI boot بزنید تو قسمت Time out هم عدد 5 واردکنید بعدشم تایید اوکی کنید سیستم ریست شد بالا اومد ببینید فیکس شده یا که نه آخر سرم استفاده ازبرنامه BootRacer پیشنهاد میدم که داخل لینک سوم هست:20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2F%3Fnfxbq4qhb6suzby%231)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fget%2FSystem%2FHard-Disk-Utils%2FDefraggler.shtml)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fget%2FSystem%2FSystem-Miscellaneous%2FBootRacer.shtml)

منم این مشکل رو دارم که برطرف نشد اما وقتی ویندوزم بالا میاد کرکش هم میپره و ویندوز 30 روزه میشه