PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یک مشکل عجیب در Corel

zeus7610
03-03-2012, 11:10
با سلام و احترام. امیدوارم جای مناسبی این پست رو زده باشم.
من 6 تا سیستم دارم که ویندوز xp روش نصبه. (ویندوز رو تازه نصب کردم. بعد از این مشکل هم عوض کردم بازم فرقی نکرد) یه سری فایلهای کورل دارم با حجمی حدود 20 مگ و 16 صفحه تو در تو. در حالت عادی فایلهای من حدود 25-30 ثانیه طول میکشه تا باز بشه. برای هر روز هم یک فایل دارم به تاریخ همون روز. از فایلهای روزهای گذشته هم در روزهای جدید استفاده می کنم. (یعنی فایل روز بعد همون فایل دیروزه با 30-40% تغییرات)
چند وقتیه وقتی که من وقتی فایلم رو باز می کنم اولا برای باز شدن یکی دو دقیقه طول میکشه (تا 7 دقیقه هم شده!!) بعدش هم کپی پیست کردن یک مطلب در یک باکس خیلی طولانی می شود و کاری که یک تا دو ثانیه طول می کشید الان در حدود 15 ثانیه طول میکشه و بیشتر هم میشه. از این فایلهای خراب اگه چیزی متنی- تکست باکسی چیزی کنید توی فایلهای قدیمی آنها هم خراب و کند می شوند. کسی می دونه مشکل چیه؟؟
با آنتی ویروس ناد 32 ورژن 5.0.94 و آخرین آپدیت روز سیستم رو چک کردم ویروس نداشت. توی تسک منیجر هم پروسس سنگینی که قابل گفتن باشه و یا فایل عجیبی من ندیدم... ویندوز رو هم عوض کردم تفاوتی نکرد. هر چی هست به این فایلها مربوطه. فونت خاص و یا کاراکتر خاصی هم من تو این فایلها ندیدم.
کسی می تونه بهم کمک کنه؟؟؟ واقعا گیر کردم و دیگه چیزی به ذهنم نمیرسه. خواهشمندم اساتید اگه نظری دارند اعلام فرمایند.[

zeus7610
07-03-2012, 09:19
از اساتيد خواهش مي کنم نظرشون رو بفرمايند. اگه چيزي به ذهنتون ميرسه بگين. من واقعا گير کردم.

Mohammad King
07-03-2012, 09:45
سلام

فایل رو با فرمت cmx سیو کنید و فایل cmx رو باز کنید و دوباره با فرمت cdr سیو بگیرید.