PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راحت ترین برنامه بک آپ ورستور ویندوز جهت جلوگیری از تعویض ویندوز

shahinfarasystem
03-03-2012, 08:22
سلام
یه برنامه سبک میخوام برای Back Up گرفتن از ویندوز تازه تعویض شده همراه با نرم افزار هاش و Restore کردن اون جهت جلوگیری از تعویض ویندوز

میخوام بتونم باهاش CD یا DVD بوت هم بتونم بسازم که خارج از محیط ویندوز بتونم Back up تهیه کنم

کلا بی دردسر باشه
ممنون

xeNociDe
03-03-2012, 11:48
Rollback Rx Professional Enterprise 7.2
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

shahinfarasystem
04-03-2012, 13:58
Rollback Rx Professional Enterprise 7.2

اخوی دستت درد نکنه اما مطمئنی این همونیه که من میخوام

اخه در بارش میخونم بیشتر نقش system Restore ویندوز رو که یه کم گزینه هاش بیشتر شده رو بازی میکنه

درست متوجه شدم؟

Traceur
04-03-2012, 16:13
این چطوره ؟

Backup4all Professional v4.6 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

shahinfarasystem
04-03-2012, 20:00
این چطوره ؟

Backup4all Professional v4.6

ممنون
امتحانش میکنم فکر میکنم مناسب باشه
فقط قابلیت ساخت سی دی بوت هم داره که از بیرون ویندوز بتونیمبک آپ یه ویندوز رو رستور کنیم؟؟؟؟

Traceur
04-03-2012, 20:16
ممنون
امتحانش میکنم فکر میکنم مناسب باشه
فقط قابلیت ساخت سی دی بوت هم داره که از بیرون ویندوز بتونیمبک آپ یه ویندوز رو رستور کنیم؟؟؟؟
متأسفانه اطلاعـی ندارم ولی نسخه قابل حمل (پرتابل) نرم افزار هم هست.
از لینک زیر دریافت کنید:
x.nu/Lrr

pcsoft
04-03-2012, 21:03
برنامه acronis هم جزء بهترین هاست.
acronis True Image

jafarian
05-03-2012, 00:24
ازبرنامه Keriver Image هم میتونید استفاده کنید که روی فلش و سیدی هم بوت میشه میزارن فشرده سازیش از اکرونیس بیشتره :20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

shahinfarasystem
17-03-2012, 09:52
سلام
مجدد ببخشید مدتی نبودم

میخواستم بپرسم همه این نرم افزار ها قابلیت این رو دارند که از ویندوز توی یه سیستم بک آپ بگیرم

و اون رو توی سیستم های دیگه با سخت افزار های مختلف Restore کنم؟؟؟؟

jafarian
17-03-2012, 13:51
سلام
مجدد ببخشید مدتی نبودم

میخواستم بپرسم همه این نرم افزار ها قابلیت این رو دارند که از ویندوز توی یه سیستم بک آپ بگیرم

و اون رو توی سیستم های دیگه با سخت افزار های مختلف Restore کنم؟؟؟؟

واسه این مورد بازازبرنامه اکرونیس ورژن plus pack استفاده کنید که داخل لینک پایین قراردادم بصورت بوت به وسیله قابلیت universal restore برنامه.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]