PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بحث و گفتگو برای انتخاب آنتی ویروس مناسب ╣══ نتایج نظرسنجیهای سالیانه در پست اول ══╠

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17

vxp
27-07-2013, 12:03
سلام دوستانی که امسی سافت دارین از کجا خریدین ؟امکان خرید آنلاین هم دلره؟
نمی دونم می تونم که سایت معرفی کنم یا نه ولی اینه :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

manli7
27-07-2013, 12:28
دوستان بهترین مرجع برای گرفتن یوسر و پسورد نود کجاست ؟

mansour_hotboy
27-07-2013, 13:50
سلام دوستانی که امسی سافت دارین از کجا خریدین ؟امکان خرید آنلاین هم داره؟
تو تاپیک زیر مطرح کنید جناب xman681 هم تمام سوالاتتون رو در مورد این محصول جواب میدن و برای خرید هم کمکتون میکنن.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

vxp
27-07-2013, 15:56
به این تایپ مراجعه کن جدید ترین یوزر و پسورد ها در اون هست!

~~~
27-07-2013, 16:42

جاش اینجا نیست ولی ارسال شد

~~~
27-07-2013, 16:43
سلام دوستانی که امسی سافت دارین از کجا خریدین ؟امکان خرید آنلاین هم دلره؟

کرک و تریال ریستش هم هس

holyboy
27-07-2013, 18:46
سلام و ممنون از دوستان؟آیا میشه با لایسنسی که برای ورژن هفت امسی سافت خریداری شده ورژن هشت رو فعال کرد؟

jolan57
27-07-2013, 19:55
سلام و ممنون از دوستان؟آیا میشه با لایسنسی که برای ورژن هفت امسی سافت خریداری شده ورژن هشت رو فعال کرد؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تاپیک اختصاصی محصولات Emsisoft ( راهنمای تاپیک در پست اول و دوم ) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])بله میشه فعال کرد

hamidrezaj
28-07-2013, 03:44
سلام از هر دو عزیز , I KinG I ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و jolan57 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ممنونم که راهنمایی کردید الان چند روزه کومودو نصب کردم و خدا رو شکر راضیم
به نظرتون از avast قویتره؟
و پست I KinG I ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز رو هم توی صفحه 222 ندیده بودم که دوباره درخواست داده بودم و تازه دیدم باز هم ممنون
انشاءالله سربلند باشید

vxp
28-07-2013, 07:56
سلام از هر دو عزیز , I KinG I ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و jolan57 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ممنونم که راهنمایی کردید الان چند روزه کومودو نصب کردم و خدا رو شکر راضیم
به نظرتون از avast قویتره؟
و پست I KinG I ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز رو هم توی صفحه 222 ندیده بودم که دوباره درخواست داده بودم و تازه دیدم باز هم ممنون
انشاءالله سربلند باشید
حتما قوی تره البته من تجربه ی کمودو ندارم چون نیازی هم به تجربه اش ندارم ولی قوی تره حداقل از لحاظ تست ها.

D E M O N
28-07-2013, 23:10
سلام
نظر اساتید در مورد محصولات زیر : ( قدرت سرعت ترمیم پاکسازی )
Quick Heal
Panda
TrustPort
AVG

arfnpm
28-07-2013, 23:23
سلام
Quick Heal
Panda
TrustPort
AVG

1- ضعیف ترین آنتی ویروس جهان
2- خوب
3- قوی اما غیر قابل اعتماد
4- مناسب - تحریم

pedram_01
28-07-2013, 23:33
سلام
Quick Heal
Panda
TrustPort
AVG

Quick Heal = ضعیف و شناسایی ضعیف و امکانات گول زننده

panda= قدرت متوسط رو به بالا . شناسایی متوسط و سبک اما ویروس پیدا کنه حذف میکنه قرنطینه نمیکنه تا نسخه 2013 ازمایش کردم

trust port = قدرت خوب و کلا خوب ولی برنامه نویسی کمی ضعیف و دو موتوره

avg = خوب ولی تحریم اما به بقیه انتی های معروف نمیرسه

ali.reihani
29-07-2013, 01:05
سلام
Quick Heal
Panda
TrustPort
AVG
نود نصب کنی از اینا خیلی بهتره

holyboy
29-07-2013, 14:25
سلام بچه ها بدر الکتریک دیگه لایسنس بیت نمی فروشه؟الان تو سایت bitdefender.ir بودم نوشته لاسنس موجود نیست.بیت دیگه نمایندگی نداره؟

l3izar
31-07-2013, 22:15
سلام دوستان بیت دیفندر توتال سیکوریتی بهتر یا کسپرسکی پیور؟؟؟من تقریبا 15-16 ساعت تو نت هستم و امنیت برام خیلی مهم الان از شید+فایروال کومودو استفاده میکنم اما 2 تا از سایتام -- شدن :n28:

ویندوزم هم 8 هست

خواهش میکنم کمکم کنید

xman681
31-07-2013, 22:47
سلام دوستان بیت دیفندر توتال سیکوریتی بهتر یا کسپرسکی پیور؟؟؟من تقریبا 15-16 ساعت تو نت هستم و امنیت برام خیلی مهم الان از شید+فایروال کومودو استفاده میکنم اما 2 تا از سایتام -- شدن :n28:

ویندوزم هم 8 هست

خواهش میکنم کمکم کنید

سلام

هیچ کدوم

اگر از لحاظ سخت افزاری مشکلی ندارید کسپر اینترنت استفاده کنید ، بیت اینترنت هم با کسپر اختلافی نداره و هر دو در یک سطح هستند

شما دیگه با هر کدوم راحت تر هستید

نسخه پیور و توتال بدرد بخور نیستند شما همون اینترنت استفاده کن

موفق باشید

vxp
31-07-2013, 23:10
انتی ویروس خود ماکروسافت هم خیلی خوبه ها.
خیلی هم حجمش کمه به امتحانش می ارزه.

jolan57
01-08-2013, 00:09
انتی ویروس خود ماکروسافت هم خیلی خوبه ها.
خیلی هم حجمش کمه به امتحانش می ارزه.

این گزارش رو ببینید نظرتون عوض میشه

کلاً مایکروسافت تو همه تست ها جزء ضعیف ترین ها بوده

vxp
01-08-2013, 00:16
این گزارش رو ببینید نظرتون عوض میشه

کلاً مایکروسافت تو همه تست ها جزء ضعیف ترین ها بوده
انتخاب شما تو بسته های امنیتی چیه؟

jolan57
01-08-2013, 00:25
انتخاب شما تو بسته های امنیتی چیه؟
بهتره بگیم انتخاب ها , به ترتیب اولویت:
comodo internet security
kaspersky internet security
Emsisoft internet security
Bullguard internet security
bitdefender internet security

:دی

D E M O N
01-08-2013, 03:19
سلام
این Bullguard internet security رایگانه ؟
اگر کرک داره لطف کنید بذارید.
بعد نظرتون در این موارد :
Dr.web
K 7
Trandmicro
McAfee
:n16:

jolan57
01-08-2013, 03:45
سلام
این Bullguard internet security رایگانه ؟
اگر کرک داره لطف کنید بذارید.
بعد نظرتون در این موارد :
Dr.web
K 7
Trandmicro
McAfee
خیر پولیه کرک هم نداره ولی میتونید نسخه تریال 3 ماهه رو از لینک زیر دانلود کنید

دکتر وب آنتی ویروس خوبیه ولی در مقایل آنتی هایی که بالا اشاره کردم و حتی آنتی های رایگان مثل آوست و آویرا فکر نکنم حرف زیادی واسه گفتن داشته باشه
در مورد دومی اطلاعی ندارم
ترندمیکرو هم شناسایی خوبی داره ولی آنتی ویروسه سنگینه , به یک بار تست کردنش میارزه
مک آفی هم من خیلی وقته نصب نکردم و در مورد ورژن های جدیدش اطلاعی ندارم ولی حس خوبی هم بهش ندارم

vxp
01-08-2013, 08:47
بهتره بگیم انتخاب ها , به ترتیب اولویت:
comodo internet security
kaspersky internet security
Emsisoft internet security
Bullguard internet security
bitdefender internet security

:دی
ببخشید شاید باید در انجمن خودش بپرسم ولی حالا که شما دست به قلم شدید یه سوال کرک برا کومودو اینترنت سیکیورتی راحت گیر میاد؟
ممنون.

~~~
01-08-2013, 12:35
ببخشید شاید باید در انجمن خودش بپرسم ولی حالا که شما دست به قلم شدید یه سوال کرک برا کومودو اینترنت سیکیورتی راحت گیر میاد؟
ممنون.

اونکه کامل رایگانه
برو تاپیکش خوب ساپورت میشه

S0R3N4
02-08-2013, 18:40
نسخه پیور و توتال بدرد بخور نیستند شما همون اینترنت استفاده کن
سلام
رو چه حسابی به درد نمیخورن؟!
تفاوت اینترنت سکوریتی و توتال سکوریتی بیتدینفندر رو میدونم با هم ؛ فقط امکانات بهینه سازی و بک آپ گیری داره و که اونم من ترجیح میدم برم سراغ نرم افزار غیر امنیتی Tune-Up Utilities ! (نظرت چیه؟!)
این بهینه سازی توتال سکوریتی از نظر امنتیتیه(یعنی حفره های امنیتی رو میپوشونه یا به عملکرد بهتر سیستم کمک میکنه؟)

و حالا فرق این نسخه ی اینترنت سکوریتی کسپر با پیور چیه؟!
شنیدم یه قابلیت جالب داره که میتونه پسور بسازه برات و خودش نگه داری کنه و ...!درسته؟

من دوست دارم برم سمت نورتون و بیتدینفندر؛ولی بیتدینفندر که براش لایسنس پیدا نمیشه؛(فقط تریال ریست هست که احتمال میدم اعصاب خورد کن باشه هنوز تست نکردم)
و نورتون که شدیدا افت داشته در دیتابیس (که واسه من مهمترین گزینه هست؛)

Silent TR
03-08-2013, 03:50
دوستان من دنبال یک آنتی ویروسی برای ویندوز 8 میگردم که کرک کردنش دردسر نداشته باشه و بشه راحت ازش استفاده کرد
زیاد هم تو اینترنت میچرخم
قصدم هم دانلود آنتی ویروسه
به نظر شما چه آنتی ویروسی میتونه برای من مناسب باشه
که هم ویروس های داخل کامپیوتر رو بکشه و هم برای گشت زنی تو اینترنت مناسب باشه

Silent TR
03-08-2013, 03:57
نظر خودم روی کسپر اسکای اینترنت سکوریتی 2014 بود

ali.reihani
03-08-2013, 04:00
دوستان من دنبال یک آنتی ویروسی برای ویندوز 8 میگردم که کرک کردنش دردسر نداشته باشه و بشه راحت ازش استفاده کرد
زیاد هم تو اینترنت میچرخم
قصدم هم دانلود آنتی ویروسه
به نظر شما چه آنتی ویروسی میتونه برای من مناسب باشه
که هم ویروس های داخل کامپیوتر رو بکشه و هم برای گشت زنی تو اینترنت مناسب باشه
کودودو اینترنت سکیوریتی رو نصب کنید همه مواریدی که گفتید رو داره{رایگان هستش و نمیدونم هنوز باگ داره یانه؟}!
لینک سایتش رو توی تایپیکش گذاشته شده!

holyboy
03-08-2013, 08:24
سلام دوستان 1-لایسنس اورجینال کسپراسکی رو از کجا میشه خرید؟
2-کسی خبر داره این سایت bitdefender.ir معتبره یا نه؟

Captain
03-08-2013, 13:38
سلام دوستان 1-لایسنس اورجینال کسپراسکی رو از کجا میشه خرید؟
2-کسی خبر داره این سایت bitdefender.ir معتبره یا نه؟

اطلاعاتی در مورد معتبر بودن سایت Bitdefender.iR توسط دوست خوبمون ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) pedram_01 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

promaproma
03-08-2013, 20:03
چندین ساله دارم از نود استفاده میکنم. به دلیل کار با بد افزار ها و سکیور و شل و.. این حرف تصمیم گرفتم به بیت دفندر یا کسپر سویچ کنم.

اول اینکه هم آنتی ویروس خوبی باشه هم تو نت که زیاد کار دارم بتونه کمک زیادی بکنه. یعنی هر دو بعد خیلی مهمه برام

دوم اینکه کرک کردن حالا یا key یا سریال آسون باشه. دوستان لطف کنند نظر بدن

jolan57
03-08-2013, 20:20
چندین ساله دارم از نود استفاده میکنم. به دلیل کار با بد افزار ها و سکیور و شل و.. این حرف تصمیم گرفتم به بیت دفندر یا کسپر سویچ کنم.

اول اینکه هم آنتی ویروس خوبی باشه هم تو نت که زیاد کار دارم بتونه کمک زیادی بکنه. یعنی هر دو بعد خیلی مهمه برام

دوم اینکه کرک کردن حالا یا key یا سریال آسون باشه. دوستان لطف کنند نظر بدن
شما kaspersky internet security 2014 نصب کن
برای اطلاعات بیشتر به تاپیکش تو انجمن مراجعه کن

promaproma
03-08-2013, 20:50
من لینک دانلود نسخه ی 2014 رو نمیبینم؟

Captain
03-08-2013, 21:05
من لینک دانلود نسخه ی 2014 رو نمیبینم؟

تاپیک اختصاصی محصولات Kaspersky ← راهنمای تاپیک در پست دوم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پست مورد نظر برای دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

holyboy
03-08-2013, 21:12
آقا یه سوال اگه لایسنس بیت دیفندر 2013 را بخریم می توانیم به نسخه 2014 ارتقا دهیم؟

promaproma
03-08-2013, 23:03
تاپیک اختصاصی محصولات Kaspersky ← راهنمای تاپیک در پست دوم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پست مورد نظر برای دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

نسخه ی 2014 هنوز به صورت فاینال عرضه نشده که . پس همون 2013 فکر کنم بهتر باشه

.AraMesh.
04-08-2013, 00:04
بازم سلام" اگه میبینید ک سیستمتون جوابگو هست کاسپر خیلی خوبه ، بیت دفیندر خوبه ، نورتون هم خوبه. خودم با هر سه محصول کار کردم انصافا قبولشون دارم فقط حیف ک سیستمم ضعیفه .
اما آپدیت هفتگی بصورت آفلاین کافیه چون حجمشون زیاده.

pedram_01
04-08-2013, 00:18
آقا یه سوال اگه لایسنس بیت دیفندر 2013 را بخریم می توانیم به نسخه 2014 ارتقا دهیم؟

بله میتوانید . و جای این سوال هم تو تاپیک خود بیت دفندر بود نه اینجا !!!

Silent TR
05-08-2013, 17:10
دوستان من الان کسپر اسکای اینترنت سکوریتی 2014 دارم ولی حجم آپدیت هاش خیلی زیاده
به نظرتون به جاش Microsoft Security Essentials 4.2.2 رو بریزم بهتر نیست ؟

arfnpm
05-08-2013, 17:21
دوستان من الان کسپر اسکای اینترنت سکوریتی 2014 دارم ولی حجم آپدیت هاش خیلی زیاده

درود
اگه آنتی ویروس خوب با حجم کم می خوای از امسی سافت استفاده کن
بیت دیفندر + امسی سافت = 3 مگابایت آپدیت در روز (از نسخه 8.1)

ali.reihani
05-08-2013, 19:43
سراغ هر آنتی ویروسی رفتیت آنتی ویروس مایکروسافت رو بیخیال شید!
اگه میخواستید آنتی مایکرو رو نصب کنید برید eset smart security آخرین ورژن از خود سایتش دانلود و بنصبید!{بهتر 7 بتا رو بنصبید یا اگر نخواستید 6.0.316.0}
حجم آپدیت کیلوبایت-پرسرعت-قدرتمندو پرسر خوبیه

vxp
05-08-2013, 20:41
حالا چونحجم اپدیت اون زیاده دلیل نمیشه این یکی رو بریزی که از نظر من تنها خوبییه که داره اینه که می تونی پز بدی انتی ویروس داری به هیچ چی گیر نمیده!
کومودو خوبه اوستم خوبه اویرا هم خوبه بیتدیفندر تجربه ی من میگه اپدیتش خیلی بالاست و من دیدم هر دیقه درخاست اپدیت های حجیم می کنه که البته تجربه شخصی منه
کسپر هم همین طوره!
ممنون از وقتتون.

vxp
05-08-2013, 20:43
درود
اگه آنتی ویروس خوب با حجم کم می خوای از امسی سافت استفاده کنبیت دیفندر + امسی سافت = 3 مگابایت آپدیت در روز (از نسخه 8.1)

:n04:3 مگ؟:n04:

arfnpm
05-08-2013, 20:47
حالا چونحجم اپدیت اون زیاده دلیل نمیشه این یکی رو بریزی که از نظر من تنها خوبییه که داره اینه که می تونی پز بدی انتی ویروس داری به هیچ چی گیر نمیده!
کومودو خوبه اوستم خوبه اویرا هم خوبه بیتدیفندر تجربه ی من میگه اپدیتش خیلی بالاست و من دیدم هر دیقه درخاست اپدیت های حجیم می کنه که البته تجربه شخصی منه
کسپر هم همین طوره!
ممنون از وقتتون.

:n04:3 مگ؟:n04:

الان زیاده یا کم؟

vxp
05-08-2013, 20:59
الان زیاده یا کم؟
خیلی کمه اونم دو تا انتی ویروس با امسی تجربه ندارم اما از بیت دییفندر مطلع ام!

Jadda
05-08-2013, 21:05
نقل قولهای مفهومی:

یه دوره اینجا گفته شده بود الان باید حجم آپدیت روزانه آنتی ها 20 مگابایت باشه!!!! :n06:

گفتیم چرا؟ مگه ویروسها چاق و چله شدن؟؟؟:n13:

منتها الان یه نظریه دیگه داره عَلَم میشه.....!!!!

من الان فهمیدم که رنگ ماست بستگی به شرایط داره!!..... یه روزی میتونه سیاه باشه.... یه روزی هم سفید!!!

arfnpm
05-08-2013, 21:29
نقل قولهای مفهومی: یه دوره اینجا گفته شده بود الان باید حجم آپدیت روزانه آنتی ها 20 مگابایت باشه!!!! :n06: گفتیم چرا؟ مگه ویروسها چاق و چله شدن؟؟؟:n13: منتها الان یه نظریه دیگه داره عَلَم میشه.....!!!! من الان فهمیدم که رنگ ماست بستگی به شرایط داره!!..... یه روزی میتونه سیاه باشه.... یه روزی هم سفید!!!

حجم آپدیت موتور امسی سافت از ابتدا روزانه 100 تا 400 کیلوبایته. حجم بسته به این داره که چند تا چاقو چله در روزه چکار بشه که حجم آپدیت یک روز میتونه 4 برابر روز دیگه باشه! اما حجم آپدیت های موتور بیت دینفدر هر روز بیشتر از 10 مگابایت بود.

امسی سافت با تکنولوژی جدید آپدیت هم حجم آپدیت هارو فشرده کرد و هم از دانلود تکراری که از مشکلات موتور بیت بود جلوگیری کرد.

اگر امسی سافت را نصب کنید و نسخه 8.1 را آزمایش کنید در هنگام دریافت آپدیت حجم واقعی فایل هایی که دارن دانلود میشن (بر اساس موتور بیتدفندر) نمایش داده میشه اما در لاگ، مقدار دریافت شده بسیار کمتره و این میتونه ویژگی این سیستم رو به رخ بکشه.

البته چون عددی که هنگام آپدیت نمایش داده می شه مثل قبله، کاربران فکر می کنند که حجم آپدیت ها کم نشده، ولی در کل مقدار دقیق دریافتی در لاگ مشخصه.

احتمالا در نسخه 9 عددی که هنگام آپدیت نمایش داده میشه حذف بشه و کاربر تنها از طریق لاگ بتونه مقدار دقیق آپدیت رو ببینه.

xman681
05-08-2013, 22:20
نقل قولهای مفهومی:

یه دوره اینجا گفته شده بود الان باید حجم آپدیت روزانه آنتی ها 20 مگابایت باشه!!!! :n06:

گفتیم چرا؟ مگه ویروسها چاق و چله شدن؟؟؟:n13:

منتها الان یه نظریه دیگه داره عَلَم میشه.....!!!!

من الان فهمیدم که رنگ ماست بستگی به شرایط داره!!..... یه روزی میتونه سیاه باشه.... یه روزی هم سفید!!!

سلام

میشه نقل قول کنید استاد

ما از موقعی که امسی حجم آپدیت هاش زیاد شد هیچ حرفی از اینگونه باید باشد ها نزدیم گفتیم که گفتند میزان ورودی های زیاده این هم یکی از مدارکش دوست عزیز ( اون نقل قول ورودی را نتونستم پیدا کنم فعلا )

هر کسی هم گفت گفتیم فعلا همین هست و باید صبر کرد تا درست بشه ( مراجعه به انجمن اختصاصی )

الان هم حجم واقعی آپدیت ها کاهش نداشته و فایل ها همون مقدار قبل هستند ولی با سیستم جدید هنگام دریافت به شکل خاصی فشرده سازی میشند که بنده خودم امروز بعد از 26 ساعت چک کردم 3.4 مگ دریافت کرد ( حجم اصلی 26 مگابایت )

البته بماند که کلا دوستان با این برند مشکل دارند

خیلی خوشحالیم که یه برند 25 کارمندی جلوی خیلی از غول های امنیت داره قد علم میکنه و بسیار خوشحال تریم که داریم به کاربر ایرانی معرفیش میکنیم چون شرکتی هست که دارای اخلاق ، شخصیت و متد نرم افزاری قابل قبول هست

توی همین انجمن خودمون هم سعی کردیم هم پشتیبان خوبی باشیم و هم در ارائه خدمات ممکنه ( ارائه لایسنس و ... ) کمک حال دوستان باشیم

ضمنا حرف برای گفتن زیاد هست ولی نمیخواهیم انجمن از حالت خودش خارج بشه

pedram_01
05-08-2013, 22:25
سلام

میشه نقل قول کنید استاد

ما از موقعی که امسی حجم آپدیت هاش زیاد شد هیچ حرفی از اینگونه باید باشد ها نزدیم گفتیم که گفتند میزان ورودی های زیاده اینم هم مدرکش دوست عزیز

هر کسی هم گفت گفتیم فعلا همین هست و باید صبر کرد تا درست بشه ( مراجعه به انجمن اختصاصی )

الان هم حجم واقعی آپدیت ها کاهش نداشته و فایل ها همون مقدار قبل هستند ولی با سیستم جدید هنگام دریافت به شکل خاصی فشرده سازی میشند که بنده خودم امروز بعد از 26 ساعت چک کردم 3.4 مگ دریافت کرد ( حجم اصلی 26 مگابایت )

البته بماند که کلا دوستان با این برند مشکل دارند

خیلی خوشحالیم که یه برند 25 کارمندی جلوی خیلی از غول های امنیت داره قد علم میکنه و بسیار خوشحال تریم که داریم به کاربر ایرانی معرفیش میکنیم چون شرکتی هست که دارای اخلاق ، شخصیت و متد نرم افزاری قابل قبول هست

توی همین انجمن خودمون هم سعی کردیم هم پشتیبان خوبی باشیم و هم در ارائه خدمات ممکنه ( ارائه لایسنس و ... ) کمک حال دوستان باشیم

البته بماند که حرف برای گفتن زیاد هست ولی نمیخواهیم انجمن از حالت خودش خارج بشه

25 کارمند جلوی خیلی از غول های امنیت داره قد علم میکنه :n04::n08:. موتور بیت نباشه تکی با 25 تا کارمند نمیتونه حتی انتی مایکروسافت رو شکست بده :n02:

xman681
05-08-2013, 22:28
25 کارمند جلوی خیلی از غول های امنیت داره قد علم میکنه :n04::n08:. موتور بیت نباشه تکی با 25 تا کارمند نمیتونه حتی انتی مایکروسافت رو شکست بده :n02:

طرفم شما نبودید دوست عزیز پس حرفی هم برای شما ندارم ضمنا قرار نیست همه جا آدم خودش را مطرح کنه

arfnpm
05-08-2013, 22:39

دوست عزیز بهتر است کمی در مورد شرکای تجاری / کار گروهی مطالعه کنید.
قرار نیست خیلی از مسیر هایی که دیگران رفته اند تکرار بشه، میشه با تبادل تکنولوژی بر طرف کرد. نورتون که غول امنیتی جهانه از تکنولوژی چندین شرکت داره استفاده می کنه. خود بیت دیفندر هم محصول مشارکت سه محصول دیگه است!

اینطور که شما می گید پس اگه پول نباشه نون نیست اونم نباشه ما نیستیم پس بهتره از الان نباشیم!

pedram_01
05-08-2013, 22:41
طرفم شما نبودید دوست عزیز پس حرفی هم برای شما ندارم ضمنا قرار نیست همه جا آدم خودش را مطرح کنه

اینجا جای بحث و گفتگو انتی ویروس هست دوست عزیز هر کسی میتونه جواب کس دیگه رو بده و منم جواب حرف شمارو دادم ( حرف حق جواب نداره)

بعد چرا فکر میکنی که فقط ام سی سافت دارای اخلاق ، شخصیت و متد نرم افزاری قابل قبول هست؟

holyboy
05-08-2013, 22:41

عجب جواب نا پخته ای.تو همین تست های انجمن خودمون نورتون با 20000 کارمندش نمی تونه 40 تا مخرب رو شناسایی کنه.تازه از ترسش خودشو از همه تستها کنار کشیده:n02:

pedram_01
05-08-2013, 22:45
دوست عزیز بهتر است کمی در مورد شرکای تجاری / کار گروهی مطالعه کنید.
قرار نیست خیلی از مسیر هایی که دیگران رفته اند تکرار بشه، میشه با تبادل تکنولوژی بر طرف کرد. نورتون که غول امنیتی جهانه از تکنولوژی چندین شرکت داره استفاده می کنه. خود بیت دیفندر هم محصول مشارکت سه محصول دیگه است!

اینطور که شما می گید پس اگه پول نباشه نون نیست اونم نباشه ما نیستیم پس بهتره از الان نباشیم!

منظور من این نبود من گفتم که ام سی سافت 25 کارمند نداره 25+بیت رو داره. 25 کارمند خالی نمیتونه جلوی غول ها قد علم کنه

pedram_01
05-08-2013, 22:49
عجب جواب نا پخته ای.تو همین تست های انجمن خودمون نورتون با 20000 کارمندش نمی تونه 40 تا مخرب رو شناسایی کنه.تازه از ترسش خودشو از همه تستها کنار کشیده:n02:

من مگه حرفی از نورتون زدم ؟ خوبه خود شما میگی با 20000 کارمند نمیشه بهترین شد حالا جدا از اینکه نورتون کلی تکنولژی های مختلف واسه از بین بردن ویروس داره حالا بنظر شما با 25 کارمند میشه به کجا رسید؟

الان شید هم هست دیگه کلا 10 تا کارمند درست حسابی هم نداره داره تو شناسای با تمام غول ها رقابت میکنه .

xman681
05-08-2013, 22:54
منظور من این نبود من گفتم که ام سی سافت 25 کارمند نداره 25+بیت رو داره. 25 کارمند خالی نمیتونه جلوی غول ها قد علم کنه

پس از این پس باید بگوییم که سیمانتک هم بدون خرید های تجاری اش نمی تونست غول امنیتی بشه

بگوییم شرکت بیت دیفندر تا وقتی

در پايان سال 2007 بيت ديفندر با سرمايه گذاري عظيمي توسط شرکت هاي سرمايه گذاري روماني و اتحاديه اروپا طرح توسعه خود را تکميل نموده است. بيت ديفندر با ابداع تکنولوژي هاي جديد موفق به کسب جوايز بين المللي زيادي از جمله checkmark, ICSA lab, Virus Buleti, AV-test.org, IST prze گرديده استر پايان سال 2007 بيت ديفندر با سرمايه گذاري عظيمي توسط شرکت هاي سرمايه گذاري روماني و اتحاديه اروپا طرح توسعه خود را تکميل نموده است. بيت ديفندر با ابداع تکنولوژي هاي جديد موفق به کسب جوايز بين المللي زيادي از جمله checkmark, ICSA lab, Virus Buleti, AV-test.org, IST prze گرديده است

این اتفاق نیفتاده بود نمیتونست در مقابل غول های امنیتی قد علم کنه

پسر گل کمی دقیق تر پاسخ دهید

ضمنا شما از کجا میدونی که دیتابیس امسی قادر به شناسایی تهدیدات نیست ؟؟؟؟
بخاطر اینکه بدونی نزدیک به 4 میلیون امضای خودش را طی چند ماه اخیر حذف کرده چون مشترک بوده با بیت دیفندر و امروز امضا هایی داره که هنوز وارد دیتابیس بیت دیفندر نشده است شما یه مراجعه به تست های گروه MRG بکنید و مقایسه کنید شناخت بیت و امسی را

راستی در مورد تعداد کارمند ها :

شرکت اف سکیور 25 سال هست تشکیل شده و نزدیک به 1000 کارمند داره ولی امسی هیچ چیزی از اون در نسخه پایه شرکتی کم نداره و حتی میتونم بگم بهتر هم هست

با همین مقایسه یکسان هم میشد متوجه پیشرفت امسی شد البته بماند که امسی کلا 5 سال هست دارای آنتی ویروس شده است و فعلا یک آنتی 5 ساله دارد نه یک آنتی 25 ساله

موفق باشید

holyboy
05-08-2013, 22:54
من مگه حرفی از نورتون زدم ؟ خوبه خود شما میگی با 20000 کارمند نمیشه بهترین شد حالا جدا از اینکه نورتون کلی تکنولژی های مختلف واسه از بین بردن ویروس داره حالا بنظر شما با 25 کارمند میشه به کجا رسید؟

الان شید هم هست دیگه کلا 10 تا کارمند درست حسابی هم نداره داره تو شناسای با تمام غول ها رقابت میکنه .
امسی تازه اول راهه در ضمن من فکر کنم 25 کارمندی که ابداع کننده تکنولوژی رفتار شناسی باشند خیلی حرفا برا گفتن داره

Jadda
05-08-2013, 22:57
سلام

میشه نقل قول کنید استاد

ما از موقعی که امسی حجم آپدیت هاش زیاد شد هیچ حرفی از اینگونه باید باشد ها نزدیم گفتیم که گفتند میزان ورودی های زیاده این هم یکی از مدارکش دوست عزیز ( اون نقل قول ورودی را نتونستم پیدا کنم فعلا )

سلام علیکم

موضوعی که مطرح کردم در واقع یک پست مجزا یا یک نقل قول مشخصی مد نظرم نبود. کلیت یک نظر را که از دید خودم گاهی اوقت مشاهده میکردم بیان کردم.... به هر حال اگر شما مطرح نکردید که جای بحثی نیست.... حالا یه وقتی هم یکی آنتی یکسری تعاریف برای یک مخرب خاص برای افزدون به دیتابیس اضافه میکنه که جای بحثی نیست... حتی محصولی که من دارم با اینکه حجم آپدیت روزانه اش حدود 1 یا حداکثر 2 مگابایت هست یه وقت هم میبینیم که یه آپدیت 4 مگی داد.... اینها را مطرح کردم چون همیشه طرفدار کاهش حجم اپدیت و کاهش حجم دیتابیس بودم/هستم/خواهم بود...

و اون برداشتی که از حرف من داشتید و عنوان کردید که دوستان مشکل دارند با این محصول، که البته قبلا هم در یک تاپیک دیگری مطرح کردید همون روز هم من یکم فکرکردم ولی دلیلی ندیدم (دلایل رد این مورد پیش من محفوظه) کسی با این محصول دشمنی داشته باشه......

من که چنین تصوری ندارم، فکر نمیکنم کسی مشکلی داشته باشه با هیچ محصول خاصی.... شما برداشتتون اینجوریه؟

البته اگر دید تبلطغاتی داشته باشیم برای یک محصول این فکر در ما ایجاد میشه..... منم هر وقت رفتم سمت تبلیغات کومودو احساس کردم انگار یه عده باهاش دشمنی دارند.... هر وقت هم یه کاربر عادی کومودو میشدم و اینجا بودم.... هر چی نگاه میکردم دشمنی نمیدیدم!!

در پایان هم بابت توضیحاتی که در مورد کاهش حجم آپدیت محصول خودتون فرمودید تشکر میکنم.

arfnpm
05-08-2013, 23:05

دوست عزیز تعداد کارمندانی که غول های امنیتی حساب می کنند از مجموع کل تیم فروش در سراسر جهان هم هست. خب غول های امنیتی چندین دفتر در چندین کشور دارند. این دلیل بر آن نیست که به همین نسبت توسعه دهنده یا آنالیز گر بیشتری هم داشته باشند!

اگر اینطوری بود باگ هایی که در کسپرسکی شناسایی شده سال ها طول نمی کشید حل بشه...

امسی سافت به طور مستقیم 25 کارمند دارد و در هیچ کجای جهان به طور مستقیم دفتر ندارد و تنها نماینده رسمی دارد و تعداد کارمندان نمایندگانش در تعداد کارمندانش جمع نمی شود.

پس شاید اگر کلیت خاص تیم توسعه و تیم آنالیر را در نظر بگیریم تفاوت خاصی در تعداد کارمند امسی سافت با بقیه شرکت ها نباشد. چیزی که اینجا مهم نیست کیفیت کار کارمندان است.

شید با چه محصولی میتونه رقابت کنه؟
بیاییم 10 عدد ویروس جدید بنویسیم و با هم شید را با هر آنتی ویروسی که برای شما غول است مقایسه کنیم و ببینیم شید چگونه میتونه دفاع کنه.
شید چیزی جز یه موتور من در آوردی + آپدیت های سرقتی نیست و هیچ لایه دفاعی ندارد.

البته اگر به عنوان جک گفتید قشنگ بود :n19:

xman681
05-08-2013, 23:07
سلام علیکم

موضوعی که مطرح کردم در واقع یک پست مجزا یا یک نقل قول مشخصی مد نظرم نبود. کلیت یک نظر را که از دید خودم گاهی اوقت مشاهده میکردم بیان کردم.... به هر حال اگر شما مطرح نکردید که جای بحثی نیست.... حالا یه وقتی هم یکی آنتی یکسری تعاریف برای یک مخرب خاص برای افزدون به دیتابیس اضافه میکنه که جای بحثی نیست... حتی محصولی که من دارم با اینکه حجم آپدیت روزانه اش حدود 1 یا حداکثر 2 مگابایت هست یه وقت هم میبینیم که یه آپدیت 4 مگی داد.... اینها را مطرح کردم چون همیشه طرفدار کاهش حجم اپدیت و کاهش حجم دیتابیس بودم/هستم/خواهم بود...

و اون برداشتی که از حرف من داشتید و عنوان کردید که دوستان مشکل دارند با این محصول، که البته قبلا هم در یک تاپیک دیگری مطرح کردید همون روز هم من یکم فکرکردم ولی دلیلی ندیدم (دلایل رد این مورد پیش من محفوظه) کسی با این محصول دشمنی داشته باشه......

من که چنین تصوری ندارم، فکر نمیکنم کسی مشکلی داشته باشه با هیچ محصول خاصی.... شما برداشتتون اینجوریه؟

البته اگر دید تبلطغاتی داشته باشیم برای یک محصول این فکر در ما ایجاد میشه..... منم هر وقت رفتم سمت تبلیغات کومودو احساس کردم انگار یه عده باهاش دشمنی دارند.... هر وقت هم یه کاربر عادی کومودو میشدم و اینجا بودم.... هر چی نگاه میکردم دشمنی نمیدیدم!!

در پایان هم بابت توضیحاتی که در مورد کاهش حجم آپدیت محصول خودتون فرمودید تشکر میکنم.

سلام استاد

ما برای شما همیشه احترام قائلیم :n12:

ممنون از پاسختون و قابل دونستن بنده :n16:

در مورد دشمنی شاید حرف شما را باید پذیرفت ولی خب اتفاقات دیگری هم دیده میشه که آدم مجموعا در موردش صحبت میکنه

تا به امروز اگر به پست های بنده توجه کنید هر جایی پست نمیزنم اگر بدونم ؛ پست میزنم و اگر خواستم آنتی به کسی معرفی کنم هیچ نگاهی به علاقه شخصی ام نداشتم تا به امروز ؛ فکر کنم حداقل بالای 70 % پیشنهاداتم اصلا امسی داخلش نبوده

من تعصب روی محصول امسی ندارم مدتی ( حدود 1.5 سال ) هست که دارم روش کار میکنم و دوس دارم معرفیش کنم

تا به امروز هم حرفی دروغ و مدافع گونه نزدم و همیشه با نقل قول بود یا صحبت توسعه دهندگان خودش بوده
ولی بعضی موقع دوستان لطف دارند و علاقه دارند تخریب کنند که من مطمئنا تا وقتی باشم پاسخ گو خواهم بود و اجازه نمیدم برند بیهوده خراب بشه و کاربری بیاد بخونه و بگه آشغاله

pedram_01
05-08-2013, 23:13
دوست عزیز تعداد کارمندانی که غول های امنیتی حساب می کنند از مجموع کل تیم فروش در سراسر جهان هم هست. خب غول های امنیتی چندین دفتر در چندین کشور دارند. این دلیل بر آن نیست که به همین نسبت توسعه دهنده یا آنالیز گر بیشتری هم داشته باشند!

اگر اینطوری بود باگ هایی که در کسپرسکی شناسایی شده سال ها طول نمی کشید حل بشه...

امسی سافت به طور مستقیم 25 کارمند دارد و در هیچ کجای جهان به طور مستقیم دفتر ندارد و تنها نماینده رسمی دارد و تعداد کارمندان نمایندگانش در تعداد کارمندانش جمع نمی شود.

پس شاید اگر کلیت خاص تیم توسعه و تیم آنالیر را در نظر بگیریم تفاوت خاصی در تعداد کارمند امسی سافت با بقیه شرکت ها نباشد. چیزی که اینجا مهم نیست کیفیت کار کارمندان است.

شید با چه محصولی میتونه رقابت کنه؟
بیاییم 10 عدد ویروس جدید بنویسیم و با هم شید را با هر آنتی ویروسی که برای شما غول است مقایسه کنیم و ببینیم شید چگونه میتونه دفاع کنه.
شید چیزی جز یه موتور من در آوردی + آپدیت های سرقتی نیست و هیچ لایه دفاعی ندارد.

البته اگر به عنوان جک گفتید قشنگ بود :n19:

اولا حرف شما درسته ولی با این حال هم تیم توسعه و تیم آنالیر نورتون از ام سی سافت خیلی بزرگتر و قوی تره

دوما فقط یک مثال زدم و قصد دیگه ای نداشتم

ali.reihani
05-08-2013, 23:35
امسی سافت حتما 25 تا نخبه داره که تونسته تا اینجا بیاد!
یک چیزی بگم:نود 32 با آپدیت زیر100 کیلوبات در روز ببینید چه دیتابیسی داره ولی بیت با چند مگ آپدیت دیتابیس اش همچین بهتر نیست.. نود32 در مقابل بیت دیتابیس اش اگه بهتر نباشه بدتر نیست !
بابا بنده خدا گقت کاسپرسکای آپدیت اش زیاده برم آنتی مایکرو رو نصب کنم شما به جایه این که بیان اینجا بحث کنید و حرث و جوش بخورید جواب اش رو میدادید میرفتید دیگه!
و فکر نکنم یک آنتی ویروس اینقدر مهم باشه که به غیرت شما بر به خوره!
خواستید جواب بدید لطفا با ادب!

ali.reihani
06-08-2013, 00:10
به نظرم دوره نورتون داره خیلی کم رنگ میشه و مکافی داره هم به جاش میاد و هم داره برمیگرده!
من در آینده ای نزدیک انشاءالله دو گیگ شارژ ترافیک میکنم:n02: میرم هم مکافی و هم ترند میکرو رو مینصبم ببینم چه جوری هستند!

Mehrdad092000
06-08-2013, 03:51
سلام
دوستان الان من روی سیستمم نرتون با فایروال کومودو نصبه
میگم کسپرو بریزم چطوره؟ ksper intentet sec
سریال ارجینال داره از این تبلیغاتیا
یا انتی ویزروس دیگه چی خوبه

ali.reihani
06-08-2013, 04:10
سلام
دوستان الان من روی سیستمم نرتون با فایروال کومودو نصبه
میگم کسپرو بریزم چطوره؟ ksper intentet sec
سریال ارجینال داره از این تبلیغاتیا
یا انتی ویزروس دیگه چی خوبه
نورتون آنتی ویروس اش ضعیف شده!
بهتر یا کومودو اینترنت سکوریتی نصب کنید یا همون کاسپر اینترنت سکوریتی{اگه فراهم کردن کلید براتون سخت نیست }!
نود32-اویرا اوه خیلی انتی ویروس وجود داره!
سریع یکی رو نصب کنید دیگه:n02:

vxp
06-08-2013, 11:26
اگه مشکل کسی لاینس کسپر اینم لاینس معتبر:
اخر تایپ
ممنون

Silent TR
07-08-2013, 02:24
دوستان من کامپیوترم کاسپر اسکای اینترنت سکوریتی داشت ولی سرعتش خیلی خیلی کم شده بود سر همین مجبور شدم پاکش کنم
الان چه آنتی ویروسی بریزم که سبک باشه و آپدیتش اینا هم خیلی دردسر نداشته باشه ؟
مثلا نود خیلی آپدیتش دردسر داره و اکثر سایت ایرانی ها رو هم بسته و باید دونه دونه رفت تو تنظیماتش و سایت ها رو باز کرد

ali.reihani
07-08-2013, 03:10
دوستان من کامپیوترم کاسپر اسکای اینترنت سکوریتی داشت ولی سرعتش خیلی خیلی کم شده بود سر همین مجبور شدم پاکش کنم
مثلا نود خیلی آپدیتش دردسر داره و اکثر سایت ایرانی ها رو هم بسته و باید دونه دونه رفت تو تنظیماتش و سایت ها رو باز کرد
اولن نود یک سایت بهتون آدرس میدن بعد یک بار میرید تویه تنظیماتش.... دومن اگه حالا خیلی سخته میتونید web access protection رو غیر فعال کیند تا دیگه بهتون گیر نده!
اگه نود رو نمیخواین کومودو هستش..... اویرا هم هستش!

vxp
07-08-2013, 03:49
اگه خاصی کومودو نصب کنی دو سه روز اول سخته
چون باید همه برنامه ها رو اعتماد سازی کنی و یک اپدیت پر حجم اول داره که اگه هر روز اپدیت کنی اون پر حجم بودن رو یکبار تحربه خواهی کرد!

Silent TR
07-08-2013, 04:55
من که آخر نفهمیدم چه آنتی ویروسه خوبه که سنگینم نباشه
فعلا نود ۳۲ اینترنت سکوریتیش رو ریختم ولی کلیدش رو نمیدونم از کجا بیارم برای آ\دیت هاش

ali.reihani
07-08-2013, 05:16
من که آخر نفهمیدم چه آنتی ویروسه خوبه که سنگینم نباشه
فعلا نود ۳۲ اینترنت سکوریتیش رو ریختم ولی کلیدش رو نمیدونم از کجا بیارم برای آ\دیت هاش
ارسال شد.........!{باید 10 تا حرف باشه دیگه چیکار کنیم:n02:}

newhamedpc
07-08-2013, 05:40
من خودم الان Kaspersky Internet Security دارم
الان Kaspersky بیشتر سرعت و کم می کنه یا Bitdefender?
برنامه Norton هرچی کرک و پچ بود حذف می کرد. اما Kasper اینجوری نیست آیا Bitdefender هم به مانند Kaspersky تو این مورد عمل می کنه یا نه؟
بعد دوستانی که با هر دوتای اینها کار کردند فرقشون رو بگند و بگن تو هر زمینه کدوم بهتره .

mehrdad x
07-08-2013, 07:10
با سلام خدمت دوستان
من چند سالی هست که از ESET Smart Security استفاده میکنم و یه دفعه تصمیم گرفتم عوضش کنم (به خاطر دردسر آپدیت و لایسنس و ...) و به نظر خودم COMODO میتونه بهترین گزینه باشه! ولی قبل از استفاده یه سری سوال داشتم:
اول از همه COMODO نسبت به ESET چقدر سنگین تره و چقدر باعث افت سرعت سیستم میشه؟ (آخه سیستمم تقریبا قدیمیه!:n29:)
دوم، از لحاظ امنیت (هم آنتی ویروس و هم فایروال) از ESET که کم نداره؟؟؟
سوم، توی همین فروم چند جا از ترکیب آنتی ویروس های دیگه با فایروال COMODO صحبت کرده بودن! مگه آنتی ویروس خود COMODO مشکل خاصی داره؟!!
چهارم، جایی هست که بتونم نتایج معتبر تست های COMODO و مقایسه شون با بقیه آنتی ویروسها رو ببینم؟ :n13:

ممنون میشم راهنمایی کنید تا بعد باقی سوالاتمو هم بپرسم...
مرسی:n12:

vxp
07-08-2013, 10:13
با سلام خدمت دوستان
من چند سالی هست که از ESET Smart Security استفاده میکنم و یه دفعه تصمیم گرفتم عوضش کنم (به خاطر دردسر آپدیت و لایسنس و ...) و به نظر خودم COMODO میتونه بهترین گزینه باشه! ولی قبل از استفاده یه سری سوال داشتم:
اول از همه COMODO نسبت به ESET چقدر سنگین تره و چقدر باعث افت سرعت سیستم میشه؟ (آخه سیستمم تقریبا قدیمیه!:n29:)
دوم، از لحاظ امنیت (هم آنتی ویروس و هم فایروال) از ESET که کم نداره؟؟؟
سوم، توی همین فروم چند جا از ترکیب آنتی ویروس های دیگه با فایروال COMODO صحبت کرده بودن! مگه آنتی ویروس خود COMODO مشکل خاصی داره؟!!
چهارم، جایی هست که بتونم نتایج معتبر تست های COMODO و مقایسه شون با بقیه آنتی ویروسها رو ببینم؟ :n13:

ممنون میشم راهنمایی کنید تا بعد باقی سوالاتمو هم بپرسم...
مرسی:n12:
1.چیزی حس نکردم.
2.نه اصلا
3.نه خیلی هم قویه!اما هر جا من دیدم چنین پست هایی رو گفن اینترنت سیکیورتی کومودو کافیه.
4.نتایج تست های معتبر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Hidden-Hunter
07-08-2013, 15:18
سلام

بجای اینکه به دست خط هم ، به نوع رفتار و کردار هم ، به نوع صحبت کردن ، به نوع فعالیت کردن ، به نوع پست ها و غیره ، گیر بدهید ، بهتر است ، زیاده روی نکنید و تمومش کنید-قبول دارم و داریم ! که فعالیت در این انجمن بخاطر خیرخواهی ، و بدور از هرگونه منافع و بزرگ اندیشی ! انجام می شود ، پس بهتر است بجای وقت گذاشتن به این جور مسایل پیش پا افتاده و غیر ضروری ، مواظب باشید که فعالیت های مثبت تان بخاطر این گونه رفتارها ، نادیده قرار نگیرند و در ذهن بقیه کابران از شما چهره ناخوشایندی ترسیم شود.

موفق باشید:n16:

pedram_01
07-08-2013, 19:10
من خودم الان Kaspersky Internet Security دارم
الان Kaspersky بیشتر سرعت و کم می کنه یا Bitdefender?
برنامه Norton هرچی کرک و پچ بود حذف می کرد. اما Kasper اینجوری نیست آیا Bitdefender هم به مانند Kaspersky تو این مورد عمل می کنه یا نه؟
بعد دوستانی که با هر دوتای اینها کار کردند فرقشون رو بگند و بگن تو هر زمینه کدوم بهتره .

کاسپر از بیت بیشتر سرعت رو کم میکنه مخصوصا بیت 2014 که خیلی بهتر از قبل شده از نظر سبکی . و بستگی به کامپیوترت هم داره وقتی کاسپر رو میکشه بیت رو هم میکشه

بیت کمتر از نورتون به کرک گیر میده ولی بیشتر از کاسپر گیر میده . که خیلی راحت میشه کرک هارو بردشون تو فایل سفید . و وقتی بیت نصب میکنی باید بری تو تظیمات انتی ویروسش بعد بگی که فایل های ویروسی که پیدا کرده پاک نکنه ببره تو قرنطینه اینجوری هیچ یک از فایل های شما پاک نمیشه .

lionf3
07-08-2013, 20:18
خب پرچم Kaspersky-comodo-Norton بالا هستش اما جالب این هست که آنتی ویروس هایی که از همه بهترن اما تو ایران شناخت کمتری دارن
اصلا تو نظرسنجی رتبه ای نیاوردن مثل G-data و Emsisoft یا حتی Bullguard که آنتی ویروس های فوق العاده قوی ای هستن اما به خاطر ناشناخته بودن طرفدار ندارن.
من که به همه دوستان شدیدا پیشنهاد میکنم یه کدوم از این آنتی ویروس هارو نصب کنن خودشون متوجه میشن.

ali.reihani
07-08-2013, 20:32
خب پرچم Kaspersky-comodo-Norton بالا هستش اما جالب این هست که آنتی ویروس هایی که از همه بهترن اما تو ایران شناخت کمتری دارن
اصلا تو نظرسنجی رتبه ای نیاوردن مثل G-data و Emsisoft یا حتی Bullguard که آنتی ویروس های فوق العاده قوی ای هستن اما به خاطر ناشناخته بودن طرفدار ندارن.
من که به همه دوستان شدیدا پیشنهاد میکنم یه کدوم از این آنتی ویروس هارو نصب کنن خودشون متوجه میشن.
کی گفته پرچم نورتون بالاست؟
چرا شما بیت رو نگفتید؟
نظر ستجی و تست های سایت ها دیگه مهم نیستند اصل نظر شما نسبت به آنتی هستش!!!!!
من هم به همه دوستان پسشنهاد میکنم حتما نود32 آخرین ورژن رو نصب کنند!
نود دیگه ویژه گی های دوران حکومتشو رو بدست آورده و میاره یعنی: سبک-سریع-بی سر و صدا-قدرتمند-باهوش

lionf3
07-08-2013, 20:39
کی گفته پرچم نورتون بالاست؟
چرا شما بیت رو نگفتید؟
نظر ستجی و تست های سایت ها دیگه مهم نیستند اصل نظر شما نسبت به آنتی هستش!!!!!
من هم به همه دوستان پسشنهاد میکنم حتما نود32 آخرین ورژن رو نصب کنند!
نود دیگه ویژه گی های دوران حکومتشو رو بدست آورده و میاره یعنی: سبک-سریع-بی سر و صدا-قدرتمند-باهوش
بیت که سروره :n16:
بهترین Internet Security 2012 .من کلی گفتم
اما با نظر شما در مورد نصب ناد 32 موافق نیستم چون دل خوشی ازش ندارم اما شاید تو آخرین ورژن بهتر شده و باز داره به دوران طلاییش میرسه

vxp
07-08-2013, 20:47
بله جی دیتا و امسی سافت که در اکثر تست ها در صدرد قرار داره اما به خاطر کرک نداشتن شناخته شده نیستن.

lionf3
07-08-2013, 21:10
بله جی دیتا و امسی سافت که در اکثر تست ها در صدرد قرار داره اما به خاطر کرک نداشتن شناخته شده نیستن.
بعله واقعا قدرتمند هستند اما هم کرک ندارن هم کمتر سایت دانلودی تو ایران هست که حتی برا دانلود قرارشون بده
هم این که یه مشکلی که حدافل من باهاشون دارم اینه که Interface زیاد جالبی ندارن و بیشتر ساده و کاربردی هستن.

pedram_01
07-08-2013, 21:24
جی دتا که عالی هست ولی به دلیل اینکه قبلا خیلی خیلی سنگین بود و ترس رو بدل ماها نشونده و هم کرک براش گیر نمیاد و هم سریال و هم پشتیبانی نداره مخصوصا تو ایران استفاده نمیشه

بولگارد خیلی خوبه و عالیه ولی بنظر من مردود هست . چون موتورش که با بیت یکی هست فایروالش هم به بیت بنظر من نمیرسه و یک مشگلی داره وقتی ویروسی پیدا میکنه سریع حذف میکنه ولی با اسکن وقتی ویروسی رو پیدا میکنه مثلا اگه 40 تا پیدا کنه همه انتی ها بین 10 تا 40 ثانیه طول بکشن تا انقدر ویروس رو پاک کنند این بالای 5 دقیقه طول میکشه تا پاک کنه .

ام سی سافت که کلا عالی هست و ارزش خرید داره دو موتوره سبک و هوش مصنوعی عالی و فایروال قدرتمند پشتیبانی عالی . ولی ایکاش فایروالش هم فارسی میشد و جدا از هم نبودن

نورتون هم عالیه ولی نه در ایران چون نورتون اینترنت پرسرعت و تحریم نشده میخواد که بجز دو کشور در تمام جهان موجود میباشد

arfnpm
07-08-2013, 21:39
ام سی سافت که کلا عالی هست و ارزش خرید داره دو موتوره سبک و هوش مصنوعی عالی و فایروال قدرتمند پشتیبانی عالی . ولی ایکاش فایروالش هم فارسی میشد و جدا از هم نبودن

به احتمال 90% تا انتهای 2013، فایروال، قابلیت پشتیبانی از زبان فارسی را دارا خواهد بود.

Captain
07-08-2013, 21:53
نورتون هم عالیه ولی نه در ایران چون نورتون اینترنت پرسرعت و تحریم نشده میخواد که بجز دو کشور در تمام جهان موجود میباشد

سلام پدرام جان
درمورد EmsiSoft با نظرت موافقم، حتی با فارسی شدن فایروالش، ولی یادمون باشه کسی که کامپیوتر استفاده میکنه باید تا حدودی زبان تخصصی یا زبان انگلیسیش خوب باشه (خود من که زیاد از انگلیسی حالیم نیست ولی تا حدودی میتونم کارمو راه بندازم :n02:) ماشاالله که زبان انگلیسی تو هم بهترینه . ولی با فارسی شدن فایروالش موافقم، امیدوارم دوست خوبمون Xman681 به پیشنهادمون رسیدگی کنن :n11:
درمورد نورتون من یه چندروزی رو سیستم مجازیم تستش کردم و ازش راضی بودم، در مورد افت سرعت هنگام آپدیت که چیزی احساس نکردم! ولی برا استفاده کامل ازش باید تغییر آی پی بدیم تا تمام امکاناتش برامون کار کنه (البته این تجربه ی شخصیه منی شاید برا من مشکل داشت!) تنظیماتش کمی با کاربر قایم باشک بازی میکنه، مثلا بعضی از مواردی که باید جایی باشن که همه ی آنتی ویروس ها اونجا قرارش دادن، نورتون بنا به سلیقه ی شخصیش چیدمانش کرده.

mosi_alfa
07-08-2013, 22:05
به احتمال 90% تا انتهای 2013، فایروال، قابلیت پشتیبانی از زبان فارسی را دارا خواهد بود.

تحریم مگر فقط در قسمت دانلود سایتش نیست؟ چون بنده اپدیتای افلاینی که سایتش هر 15 روز میذاره میگیرم، بدون قند شکن یا پروسکی، از این لحاظ بسیار کم نظیر هست نورتون

Sent from my LT22i using Tapatalk 4

lionf3
07-08-2013, 22:07
سلام پدرام جان
درمورد EmsiSoft با نظرت موافقم، حتی با فارسی شدن فایروالش، ولی یادمون باشه کسی که کامپیوتر استفاده میکنه باید تا حدودی زبان تخصصی یا زبان انگلیسیش خوب باشه (خود من که زیاد از انگلیسی حالیم نیست ولی تا حدودی میتونم کارمو راه بندازم :n02:). ولی با فارسی شدن فایروالش موافقم، امیدوارم دوست خوبمون Xman6888 به پیشنهادمون رسیدگی کنن :n11:
درمورد نورتون من یه چندروزی رو سیستم مجازیم تستش کردم و ازش راضی بودم، در مورد افت سرعت هنگام آپدیت که چیزی احساس نکردم! ولی برا استفاده کامل ازش باید تغییر آی پی بدیم تا تمام امکاناتش برامون کار کنه (البته این تجربه ی شخصیه منی شاید برا من مشکل داشت!) تنظیماتش کمی با کاربر قایم باشک بازی میکنه، مثلا بعضی از مواردی که باید جایی باشن که همه ی آنتی ویروس ها اونجا قرارش دادن، نورتون بنا به سلیقه ی شخصیش چیدمانش کرده.

Emsisoft خیلی خوبه اما از نظر من هم بهتره حتی اگه انگلیسیمون دست و پا شکستس از اون استفاده کنیم تا 4 تا دونه اصطلاح هم یاد بگیریم.
اما یه مشکلی که من با امسی دارم سرعت اسکن هست که با وجود 2موتوره بودن برا اسکن یه فایل 2دقیقه زمان گرفت!!البته الان که کمودو دارم و چند ماه پیش با امسی سافت یه همچین مشکلی داشتم.
کمودو هم از حق نگذریم خیلی قوی هستش و قابلیت های فوق العاده ای داره.
نورتون هم خیلی سنگین هست و ربطی به سخت افزار نداره از نظر من چون رو Core I7 , Ram 8 هم با کمی کندی اجرا میشد.

lionf3
07-08-2013, 22:11
تحریم مگر فقط در قسمت دانلود سایتش نیست؟ چون بنده اپدیتای افلاینی که سایتش هر 15 روز میذاره میگیرم، بدون قند شکن یا پروسکی، از این لحاظ بسیار کم نظیر هست نورتون

Sent from my LT22i using Tapatalk 4
مثل Avg , Avast هست که آپدیت با خودش نمیشه کرد و یک سری از قابلیت هاش بلا استفاده هستش البته اونجوری که دوستان میگن.
کلا آنتی ویروسی که وقتی میرم تو سایتش میخواد به آی پی و ایرانی بودنم گیر بده رو دوس ندارم:13:

aylar6888
07-08-2013, 22:30
مثل Avg , Avast هست که آپدیت با خودش نمیشه کرد و یک سری از قابلیت هاش بلا استفاده هستش البته اونجوری که دوستان میگن.
کلا آنتی ویروسی که وقتی میرم تو سایتش میخواد به آی پی و ایرانی بودنم گیر بده رو دوس ندارم:13:
درود :
اولا نورتون یکی از سریعترین و کم استفاده ترین انتی ها از سیستم در حال حاضر هست-دوما فقط سایت نورتون برای دانلود خود نرم افزار محدودیت داره و برای ثبت و آپدیت و استفاده از تمام امکانات و ساخت اکانت و رفع مشکل آنلاین و پسورد منیجر و تولبار و پاور ایریزر و....براحتی با آی پی ایران میتونید اقدام کنید...سرعت آپدیت هم از اینترنت ماست نه از سرورهای نورتون--اوست و ای وی جی اینطور نیستن مثلا جز تحریم سایت برای دانلود نرم افزار حتی ثبت و آپدیتشونم هیتلرشکن میخواد اما در هیچکدوم ازین محصولات به دلایلی که بهتون گفتن قابلیتی غیر فعال نمیشه ...

Captain
07-08-2013, 22:51
با نظر تک تک دوستان کاملا موافقم
ولی نمیدونم چرا امکانات نورتون برام کار نمیکرد
مثلا یکیش آپشن های Insight که هرکاری میکردم کار نمیکرد، نمیدونم مشکل از نت بود یا فقط من تحریم شده بودم :دی
بهرحال ازش خوشم اومد، برا من که روان و بی لگ و راحت بود
در مورد اسکن کردنش تا اونجایی که تست کردم سرعت خوبی داره ولی درمورد حذف فایلها کمی تاخیر داره، البته اینم بگم تعداد فایهایی که اسکن میکردم زیاد بودن
درمورد کومودو بحث شد باید بگم که ازش شدیدا راضیم، اگه توجه کرده باشین تو امضام 3 تا آنتی ویروس رو گذاشتم چون 3 تاشونم خیلی دوس دارم
منتظرم نسخه رسمی امسی سافت 8.1 یا بهتر بگم 9 بیاد تا رو بیشتر ویندوزام نصبش کنم و حتی به دوستامم معرفیش کنم
میشه گفت کومودو 2014 ، کسپر 2014 ، امسی 2014 انتخاباتی هستن که همیشه تو اولویت بالایی برا من قرار دارن

lionf3
07-08-2013, 23:21
درود :
اولا نورتون یکی از سریعترین و کم استفاده ترین انتی ها از سیستم در حال حاضر هست-دوما فقط سایت نورتون برای دانلود خود نرم افزار محدودیت داره و برای ثبت و آپدیت و استفاده از تمام امکانات و ساخت اکانت و رفع مشکل آنلاین و پسورد منیجر و تولبار و پاور ایریزر و....براحتی با آی پی ایران میتونید اقدام کنید...سرعت آپدیت هم از اینترنت ماست نه از سرورهای نورتون--اوست و ای وی جی اینطور نیستن مثلا جز تحریم سایت برای دانلود نرم افزار حتی ثبت و آپدیتشونم هیتلرشکن میخواد اما در هیچکدوم ازین محصولات به دلایلی که بهتون گفتن قابلیتی غیر فعال نمیشه ...
ممنون از شما اما من حدود 7-8 ماه پیش از نورتون استفاده میکردم و این مشکلات رو داشت شاید الان برطرف شده باشه
در کل در خوب بود شرکت Symantec و محصولاتش و همچنین کاربراش شکی نیست :n16:

noisymind
07-08-2013, 23:36
در اینکه نورتون الان یکی از سبک ترین آنتی ویروسهاست که اصلا شک نکنید! حتی به نظر من از ناد هم سبکتره!!
ولی من الان چند روزی هست که روی یکی از سیسمهام کسپراسکی 2014 نصب کردم و باید بگم تبریک! سرعتش واقعا عالی شده و تاثیری رو سیستم من که نداشت.

ali.reihani
07-08-2013, 23:38
خیلی خوب دیگه خیلی از نورتون تعریف نکنید:n02:

lionf3
07-08-2013, 23:51
:My Favorite Internet Security Is
COMODO
:n12:

ali.reihani
08-08-2013, 15:41

*

eset smart security

*

lionf3
08-08-2013, 17:19

*

eset smart security

*

حالا چرا این رنگی نوشتی؟:n02:
Eset هم کمپانی خوبی هستش.

MasterGeek
11-08-2013, 11:11
دوستان نظرتون راجع به محصولات Trusteer Rapport ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])چیه؟ قول مقابله با Zero Dayها و کلی ادعا راجع به امنیت نقل‌وانتقال الکترونیکی پول.

*Batman*
11-08-2013, 21:35
این انتی هم رایگانه
360 Internet Security 2013 ( این انتی حتی تو تست های معروف هم شرکت کرده و امتیاز های خیلی خوبی اورده )

که رقیب خیلی سختی واسه کمودو میشه بنظرم الان هم رقیب خیلی قدرتمندی هست ولی چون شناخته شده نیست اصلا کسی پیشنهادش نمیده

من خیلی خیلی دوست دارم تستش کنم ولی دلم نمیاد کمودو رو پاک کنم.

سلام
پدرام جان 360 را چگونه یافتی؟
در کنار فایروال کومودو مشکلی ایجاد نکرد؟
5 Process در حال اجرا به صورت همزمان و قریب به 30 مگابایت مصرف حافظه در حالت بیکاری!

pedram_01
12-08-2013, 02:21
سلام
پدرام جان 360 را چگونه یافتی؟
در کنار فایروال کومودو مشکلی ایجاد نکرد؟
5 Process در حال اجرا به صورت همزمان و قریب به 30 مگابایت مصرف حافظه در حالت بیکاری!

فایروال که چیزی من توش ندیدم یعنی فکر نمکینم فایروال داشته باشه اما برای اینترنت حفاظت هایی داشت مثل وب پروتکشن و...

از نظر ویروس کشی خوب بود و ویروس شناسایی فوقعلاده ای داشت ولی من از یک چیزش بدم امد خوب این یک موتورش بیت هست ولی یک ویروس خراب کار میامد بیت بعد از 2 روز میشناخت میدیدم این بعد از یک هفته هنوز اون یک ویروس رو نمیشناسه

اپدیت هاش هم بسیار سنگین بودن

ولی انتی سبکی بود و کلا خوب بود ولی به کمودو نمیرسید تنها برتری شدیدی که نسبت به کمودو داشت این بود که به کرک ها گیر نمیداد

jolan57
12-08-2013, 02:45
از نظر ویروس کشی خوب بود و ویروس شناسایی فوقعلاده ای داشت ولی من از یک چیزش بدم امد خوب این یک موتورش بیت هست ولی یک ویروس خراب کار میامد بیت بعد از 2 روز میشناخت میدیدم این بعد از یک هفته هنوز اون یک ویروس رو نمیشناسه

سلام
منم که تستش کردم میدیدم که موتور بیت دیفندر حتی تا 3 تا 4 روز آپدیت نمیشد که این برای بیت دیفندر که روزی 20 30 مگ آپدیت داره عجیب بود
ولی کلود خوبی داشت

فایروال که چیزی من توش ندیدم یعنی فکر نمکینم فایروال داشته باشه اما برای اینترنت حفاظت هایی داشت مثل وب پروتکشن و...

فایروال نداره

ali.reihani
14-08-2013, 18:16
سلام!
من یک ویندوز دیگه رویه سیستم دارم ولی با اون هر چند وقتی وصل می شوم به اینترنت!
برایه این که ویروسی نشوم از طریق وب گردی یک سندباکس به نصبم و با اون مرورگر رو اجرا کنم دیگه ویروسی نمیشم{از وب گردی}
ولی حالا شاید یک نرم افزاری یا پچ یا کرکی دان کنم نیازی هست به آنتی ویروس با توجه به اون ویندوز دیگه که روش آنتی ویروس نصبه!
یک آنتی ویروس کم حجم و دم دستی چی نصب کنم {البته خوب}!
فهمیدم
malwarebytes نسخه ی غیر رایگان realtime داره خوبه بنصبم.............اصلا اگر نسخه رایگانش را نصب کنم چه طور?
یک آنتی ویروسی میخوام که اگه واقعا ویروس بود بگیره نه که هر کرک یا پچی رو ویروس بنامه!
آنتی مایکرو سافت یا پادویش چه طور؟

آقا هرچی بلدین بگین!{نمیخواد بزارین برای اون یکی}

mehrshadmmm
14-08-2013, 19:29
سلام!
من یک ویندوز دیگه رویه سیستم دارم ولی با اون هر چند وقتی وصل می شوم به اینترنت!
برایه این که ویروسی نشوم از طریق وب گردی یک سندباکس به نصبم و با اون مرورگر رو اجرا کنم دیگه ویروسی نمیشم{از وب گردی}
ولی حالا شاید یک نرم افزاری یا پچ یا کرکی دان کنم نیازی هست به آنتی ویروس با توجه به اون ویندوز دیگه که روش آنتی ویروس نصبه!
یک آنتی ویروس کم حجم و دم دستی چی نصب کنم {البته خوب}!
فهمیدم
malwarebytes نسخه ی غیر رایگان realtime داره خوبه بنصبم.............اصلا اگر نسخه رایگانش را نصب کنم چه طور?
یک آنتی ویروسی میخوام که اگه واقعا ویروس بود بگیره نه که هر کرک یا پچی رو ویروس بنامه!
آنتی مایکرو سافت یا پادویش چه طور؟

سلام
این دو تا بحث متفاوته ...آنتی ویروس به تنهایی نمیتونه امنیت رو در محیط وب تامین کنه و به یه فایروال نیاز داره.
اگه ویروسی به هارد شما وارد بشه آنتی ویروس وظیفه داره اون رو شناسایی و نابود کنه.ولی مساله فیشینگ و -- و...در توان آنتی ویروس نیست...
حالا بستگی به خود شما داره میتونین فقط یه فایروال مثل کومودو که رایگان هم هست رو روی اون ویندوز نصب کنید و اگه ویروسی شدید به ویندوز دیگه مراجعه کنین(که به نظر من میتونه خطرناک باشه...شاید دیگه مجال اینکه بتونین اون ویندوزم بالا بیارید براتون پیش نیاد...البته اون مشکل رو با دیسک های نجات تا حدی میشه حل کرد ولی وقت گیره)همینطور میتونین از آنتی ویروس تنها استفاده کنین مثل ماکروسافت که باز هم اون بحث فایروال پیش میاد و خطرات خودش(اصولا این آنتی ویروس ها مناسب دستگاه هایی اند که اصلا به اینترنت دسترسی ندارن)
به نظر من میتونین از آنتی ویروسی مثل وب روت استفاده کنید که کمترین منابع سیستم رو اشغال میکنه ...ولی کلا به صورت آنلاین فعالیت میکنه و از طرف دیگه خیلی هم قوی نیست.
یا اینکه از سویت های کامل یا ترکیبی استفاده کنین که دیگه خودتون توش استادید...
در مورد سندباکس من بعید بدونم بتونه همچین کاری رو به طور کامل انجام بده و امنیت کامل رو تامین کنه...البته در این مورد دوستان بهتر از من میتونن اظهار نظر کنن.
به نظر من وب روت یا cisخیلی ازیت نکنه اگه نصبش کنید...

Sent from my GT-S5830 using Tapatalk 2

ali.reihani
14-08-2013, 20:33
سلام
این دو تا بحث متفاوته ...آنتی ویروس به تنهایی نمیتونه امنیت رو در محیط وب تامین کنه و به یه فایروال نیاز داره.
اگه ویروسی به هارد شما وارد بشه آنتی ویروس وظیفه داره اون رو شناسایی و نابود کنه.ولی مساله فیشینگ و -- و...در توان آنتی ویروس نیست...
حالا بستگی به خود شما داره میتونین فقط یه فایروال مثل کومودو که رایگان هم هست رو روی اون ویندوز نصب کنید و اگه ویروسی شدید به ویندوز دیگه مراجعه کنین(که به نظر من میتونه خطرناک باشه...شاید دیگه مجال اینکه بتونین اون ویندوزم بالا بیارید براتون پیش نیاد...البته اون مشکل رو با دیسک های نجات تا حدی میشه حل کرد ولی وقت گیره)همینطور میتونین از آنتی ویروس تنها استفاده کنین مثل ماکروسافت که باز هم اون بحث فایروال پیش میاد و خطرات خودش(اصولا این آنتی ویروس ها مناسب دستگاه هایی اند که اصلا به اینترنت دسترسی ندارن)
به نظر من میتونین از آنتی ویروسی مثل وب روت استفاده کنید که کمترین منابع سیستم رو اشغال میکنه ...ولی کلا به صورت آنلاین فعالیت میکنه و از طرف دیگه خیلی هم قوی نیست.
یا اینکه از سویت های کامل یا ترکیبی استفاده کنین که دیگه خودتون توش استادید...
در مورد سندباکس من بعید بدونم بتونه همچین کاری رو به طور کامل انجام بده و امنیت کامل رو تامین کنه...البته در این مورد دوستان بهتر از من میتونن اظهار نظر کنن.
به نظر من وب روت یا cisخیلی ازیت نکنه اگه نصبش کنید...

مرورگر کومودو دراگون هستش پس تنها راهی که برایه حکر میبونه اینه که من یک فایلی رو نصب کنم تا بتونه بع فایروال رو دوربزنه!
خوب اگر هم فیشینگ رو هم مد نظر قرار بدیم یک dns کومودو نصب کنم فکر میکنم کافیه؟؟!!
یک سند باکس هم رویه اینا که دیگه کامل بشه!
حالا میبونه فایل هایه تویه هارد که آنتی ویروس با اون ها طرفه؟؟؟؟؟!
ولی تا به حال من ویروسی نشدم!{تاکیید میکنم خیلی کم و بیشتر اش تویه سایت هایه امنه}{فقط اگه یک وقتی کرکی برای بازی یا کرکی یا پچی برایه نرم افزاری یا خود نرم افزار رو گرفتم که فکر نمیکنم همچین ویروس هایه خفنی باشن}

mehrshadmmm
14-08-2013, 20:51
مرورگر کومودو دراگون هستش پس تنها راهی که برایه حکر میبونه اینه که من یک فایلی رو نصب کنم تا بتونه بع فایروال رو دوربزنه!
خوب اگر هم فیشینگ رو هم مد نظر قرار بدیم یک dns کومودو نصب کنم فکر میکنم کافیه؟؟!!
یک سند باکس هم رویه اینا که دیگه کامل بشه!
حالا میبونه فایل هایه تویه هارد که آنتی ویروس با اون ها طرفه؟؟؟؟؟!

به نظر درست میاد...
البته یه مشکل دیگه هم هست...شما فقط روی ویندوز یه دراگون نصب میکنین یا برنامه های دیگه هم هست??یا باید چیزی نصب نداشته باشید که بخواد به نت وصل بشه یا این که با فایروال مراقبت کنین(البته فکر کنم این دیگه خیلی سخت گیرانه شد ... ولی حساب احتمالات رو باید کرد)

jolan57
14-08-2013, 21:23
پیشنهاد من برای شما:
Avast free+Windows firewall+ virustotal uploader

ali.reihani
15-08-2013, 00:32
به نظر درست میاد...
البته یه مشکل دیگه هم هست...شما فقط روی ویندوز یه دراگون نصب میکنین یا برنامه های دیگه هم هست??یا باید چیزی نصب نداشته باشید که بخواد به نت وصل بشه یا این که با فایروال مراقبت کنین(البته فکر کنم این دیگه خیلی سخت گیرانه شد ... ولی حساب احتمالات رو باید کرد)

چیز میزی که به اینترنت وصل میشه تویه ویندوز زیاده:n02:!
میرم همین پادویش رو مینصبم ببینم چی میشه!!!!
خیلی ممنون که کمک کردید!

پیشنهاد من برای شما:

Avast free+Windows firewall+ virustotal uploader

خیلی ممنون
اگه قرار بود ازاینا بنصبم که میرفتم همون آنتی ای که تویه ویندوز اصلیم نصبه مینصبیدم!
یک نرم افزار کنترل بهتر فایروال ویندوز هم مینصبم و دیگه اون آپلودر چند مگ آپلود میکنه!{این فکر از اول تویه سرم بود که برایه تست کرک ها یا فایل هایه مشکوک از ویرتوتال استفاده کنم خیلی ممنون که یاد آوری کردید}:n06:

jolan57
15-08-2013, 01:02
اگه قرار بود ازاینا بنصبم که میرفتم همون آنتی ای که تویه ویندوز اصلیم نصبه مینصبیدم!
:n06:
اینا منظورتون چیه ؟
شما گفتین که استفاده تون از این ویندوز اینترنت(سایت های امن) هست و یک آنتی ویروس سبک میخوایید که بهتون آوست رو پیشنهاد دادم که هم سبکه و هم قوی.
برای کرک ها هم من ویروس توتال آپلودر رو پیشنهاد دادم تا فایل ها رو در ویروس توتال اسکن کنید و بعد با توجه به شناسایی آنتی ویروس ها تصمیم بگیرین استفاده کنید یا نکنید!
لحن صحبتتون برای من جالب نبود , امیدوارم من اشتباه برداشت کرده باشم !

ali.reihani
15-08-2013, 01:17
اینا منظورتون چیه ؟
شما گفتین که استفاده تون از این ویندوز اینترنت(سایت های امن) هست و یک آنتی ویروس سبک میخوایید که بهتون آوست رو پیشنهاد دادم که هم سبکه و هم قوی.
برای کرک ها هم من ویروس توتال آپلودر رو پیشنهاد دادم تا فایل ها رو در ویروس توتال اسکن کنید و بعد با توجه به شناسایی آنتی ویروس ها تصمیم بگیرین استفاده کنید یا نکنید!
لحن صحبتتون برای من جالب نبود , امیدوارم من اشتباه برداشت کرده باشم !
از اینا منظورم از این آنتی ویروس هایه بزرگ بود{بزارید یک چیز در گوشی بهتون بگم:من نمیخوام زیاد شارژ ترافیک برای این ویندوزم بدم این ویندوزه الکیه فقط برایه بازیه}
و اول هم من اینو گفتم:{
یک آنتی ویروس کم حجم و دم دستی چی نصب کنم}
:n01:
برای خط دوم هم خیلی ممنوننم از پیشنهادتون من فقط اینو گفتم{
این فکر از اول تویه سرم بود که برایه تست کرک ها یا فایل هایه مشکوک از ویرتوتال استفاده کنم خیلی ممنون که یاد آوری کردید}:n01:
مطمئن باشید اشتباه برداشت کردین و خیلی ببخشید اگه به نظرتون از لحن خوبی استفاده نکردم ولی راستش واقعا من اون نوشته رو بدون هیچ عصبانیتی نوشتم!
بازم میگم خیلی ممنون از پیشنهادتون!:sq_25:

:sq_15::sq_24::sq_8:

shahin666
15-08-2013, 03:15
سلام
من از ESET Smart Security استفاده میکنم ولی به نظرم فایروال و آنتی اسپای ویر خیلی قوی نداره
حالا من می تونم در کنار ESET Smart Security که یه جورای اینترنت سکوریتی حساب میشه یعنی هم آنتی ویروس هم فایراول و هم آنتی اسپای ویر داره مجاز به نصب فایروال یا انتی اسپای ور جدا هستم

یعنی میشه مثلا یه فایروال دیگه مثل Comdo FireWall یا مثلا Norman Malware Cleaner یا Spy Emergency نصب کنم

کلا با نصب حالا هر اینترنت سکوریتی میشه جداگانه هم نصب نرم افزاری رو داشته باشیم که تو اون بسته اینترنت سکوریتی هست
این کار تداخلی مشکلی ایجاد میکنه یا نه ؟!!

ali.reihani
15-08-2013, 04:28
سلام
من از ESET Smart Security استفاده میکنم ولی به نظرم فایروال و آنتی اسپای ویر خیلی قوی نداره
حالا من می تونم در کنار ESET Smart Security که یه جورای اینترنت سکوریتی حساب میشه یعنی هم آنتی ویروس هم فایراول و هم آنتی اسپای ویر داره مجاز به نصب فایروال یا انتی اسپای ور جدا هستم

یعنی میشه مثلا یه فایروال دیگه مثل Comdo FireWall یا مثلا Norman Malware Cleaner یا Spy Emergency نصب کنم

کلا با نصب حالا هر اینترنت سکوریتی میشه جداگانه هم نصب نرم افزاری رو داشته باشیم که تو اون بسته اینترنت سکوریتی هست
اول از همه از ورژن چند استفاده میکنید؟
میتونید در کنارش اینا رو داشته باشید:
یکی سوپر آنتی اسپایور هستش و یکی دیگه
malwarebytes و هر چی که دلتون میخواد فقطrealtime خاموش باشه!{اگه داشت}
فایروالش که از خیلی از سوییت ها بهتره حالا نمیدونم اگه بزارید روی حالتی که هر برنامه ای خواست وصل بشه به اینترنت ازتون سوال بپرسه نظرتون عوض میشه یا نه؟؟
ولی حالا اگر خواستید فایروال دیگه ای نصب کنید باید این فایروال خاموش باشه!{فایروال کومودو بهترینه}
موفق باشید!

ali.reihani
15-08-2013, 04:41
پاک شود دوبار دادم حواسم نبود خیلی ببخشید
لطفا حذفش کنید!

Captain
15-08-2013, 09:08
سلام

مشخصات سیستم شما چیه؟
میخوایین اینترنت سکیوریتی رو جایگزین ناد32 کنین یا دوس دارین هم ناد رو داشته باشین و هم آنتی ویروس های دیگه؟
سرعت اینترنت شما خوبه؟
دوس دارین رایگان باشه یا براتون زیاد فرقی نمیکنه؟

CAT_DOG
15-08-2013, 11:00
سلام
یه آنتی ویروس-فایروال لطفا بهم معرفی کنید که اولاً قوی باشه(از هر لحاظ). دوماً سرعت کامپیوتر پایین نیاد. سوماً کاربر رو زیاد درگیر نکنه.
اگه راحت کرک و آپدیت بشه هم خوبه. اگه هم سخت کرک و آپدیت بشه بد نیست. اگه کرک و آپدیت نشه بد هست ولی دیگه چاره ای جز اورجینال ندارم. ولی حتما ویژگی های قوی و سبک بودن رو داشته باشه.

shahin666
15-08-2013, 11:09
اول از همه از ورژن چند استفاده میکنید؟
میتونید در کنارش اینا رو داشته باشید:
یکی سوپر آنتی اسپایور هستش و یکی دیگه
malwarebytes و هر چی که دلتون میخواد فقطrealtime خاموش باشه!{اگه داشت}

فایروالش که از خیلی از سوییت ها بهتره حالا نمیدونم اگه بزارید روی حالتی که هر برنامه ای خواست وصل بشه به اینترنت ازتون سوال بپرسه نظرتون عوض میشه یا نه؟؟
ولی حالا اگر خواستید فایروال دیگه ای نصب کنید باید این فایروال خاموش باشه!{فایروال کومودو بهترینه}
موفق باشید!

ممنون از راهنمایی تون
نسخه 6.0.316.0 رو استفاده میکنم
اونrealtime که گفتید دقیقا کجاست؟!
اون حالت فایروال که گفتید اگر منظورتون
Autmatic mode with exceptions user-defined rules
این هست خوب گذاشتم رو این حالت
البته تو سایتی مثل toptenreviews رتبه 14 رو داره و تو تست های آنتی ویروس ها هم خیلی وقته که عقب مونده

مشخصات سیستم شما چیه؟
میخوایین اینترنت سکیوریتی رو جایگزین ناد32 کنین یا دوس دارین هم ناد رو داشته باشین و هم آنتی ویروس های دیگه؟
سرعت اینترنت شما خوبه؟
دوس دارین رایگان باشه یا براتون زیاد فرقی نمیکنه؟

مشخصات سیستم من:
Cpu:ٍ8500 3.16 GHzr
Ram:4 GB
Mainboard:P5QC
VGA:GTX550Ti

نه میخواستم کنار ESET Smart Security برنامه های دیگه ای که گفتم رو هم داشته باشم یعنی هم ESET Smart Security داشته باشم و هم برنامه های دیگه
سرعت اینترنتم سرویسم 1 مگ هست
نه خیلی فرقی نمیکنه

Captain
15-08-2013, 11:27
مشخصات سیستم من:
Cpu:ٍ8500 3.16 GHzr
Ram:4 GB
Mainboard:P5QC
VGA:GTX550Ti

نه میخواستم کنار ESET Smart Security برنامه های دیگه ای که گفتم رو هم داشته باشم یعنی هم ESET Smart Security داشته باشم و هم برنامه های دیگه
سرعت اینترنتم سرویسم 1 مگ هست
نه خیلی فرقی نمیکنه

با توجه به سیستم شما که میشه گفت سیستم خوبی هستش و کاراییش خوبه (نسبت به رده های سیستمی خودتون گفتم)
نظر و انتخاب هر کاربر برای ما مهمه، ما هم پیشنهاد خودمون رو به شما میدیم و اساتید شما رو بهتر راهنمایی میکنن تا تو انتخابتون به گزینه های مد نظرتون تا 99% نزدیک بشین
شما اگه آنتی ویروس + فایروال قوی و رایگان میخوایین براتون پیشنهادم Comodo Internet Security هستش، هم رایگان، هم سبک، هم آپدیت کم حجم تا روزی 1 الی 2 مگابایت، سرعت اسکن قوی، دیتابیس عالی و مخصوصا کلود، پشتیبانی از زبان فارسی
دومین پیشنهادم Emsisoft Internet Security هستش، سبک، دو موتوره (موتور امسی سافت + موتور بیتدیفندر)، فایروال خوب، پولی، پشتیبانی از زبان فارسی
اگه امنیت براتون مهمه پیشنهاد مخصوصم براتون Kaspersky Internet Security 2014 هستش که بسیار سبکه، قدرت فوق العاده داره، کلید فعالسازی همه جا هستش و.... (البته فعلا نسخه نهایی نیومده که انشالله تا هفته های دیگه حتما برا دانلود قرار داده میشه)
در مورد آویرا و آوست نظری ندارم چون استفاده نکردم، آوست هم بخاطر تحریم ایران نمیشه آپدیتش کرد
امیدوارم تونسته باشم حتی 1% هم راهنماییتون کنم

mehrshadmmm
15-08-2013, 11:32
سلام
یه آنتی ویروس-فایروال لطفا بهم معرفی کنید که اولاً قوی باشه(از هر لحاظ). دوماً سرعت کامپیوتر پایین نیاد. سوماً کاربر رو زیاد درگیر نکنه.
اگه راحت کرک و آپدیت بشه هم خوبه. اگه هم سخت کرک و آپدیت بشه بد نیست. اگه کرک و آپدیت نشه بد هست ولی دیگه چاره ای جز اورجینال ندارم. ولی حتما ویژگی های قوی و سبک بودن رو داشته باشه.

چند تا گزینه میتونین انتخاب کنین
Norton internet security
Avast
Nod32smart security

اینا هر سه از نظر قدرت خیلی خوب هستن...
البته مساله سرعت به دستگاه شما هم بستگی داره...ولی اینا تقریبا با هر دستگاهی میشه باهاشون کار کرد...از نظر پیدا کردن کرک هر سه عالی هستن.
ولی درمورد درگیر کردن یوزر شما میتونین با دستکاری توی تنظیمات اکثر آنتی ویروسا این امکان رو بهش بدید که خودش هر مورد مشکوکی رو از بین ببره.ولی این سه تا باز هم در اکثر مواقع خودشون اقدام میکنن و زیاد یوزر ورگیر نمیشه.
البته آواست برای آپدیتش به هیلتر شکن نیازه...
ارادتمند

Captain
15-08-2013, 11:33
سلام

رایگان + قوی + سبک + آپدیت آسان و کم حجم = Comodo Internet Security

قوی + پرقدرت + کاربرپسند + سبک = Kaspersky Internet Security 2014

دوموتوره + قدرتمند + تشخیص رفتار + آپدیت پرحجم (در نسخه های قبل 8.0، در نسخه های 8.1 آپدیت کم حجم شده) = Emsisoft Internet Security 8.1

ali.reihani
15-08-2013, 11:59
ممنون از راهنمایی تون
نسخه 6.0.316.0 رو استفاده میکنم
اونrealtime که گفتید دقیقا کجاست؟!
اون حالت فایروال که گفتید اگر منظورتون
Autmatic mode with exceptions user-defined rules
این هست خوب گذاشتم رو این حالت
البته تو سایتی مثل toptenreviews رتبه 14 رو داره و تو تست های آنتی ویروس ها هم خیلی وقته که عقب مونده

جایه سوال شما تویه تایپیک ای ست هستش ولی من بهتون پ.خ میدم!:n06:

shahin666
15-08-2013, 14:45
با توجه به سیستم شما که میشه گفت سیستم خوبی هستش و کاراییش خوبه (نسبت به رده های سیستمی خودتون گفتم)
نظر و انتخاب هر کاربر برای ما مهمه، ما هم پیشنهاد خودمون رو به شما میدیم و اساتید شما رو بهتر راهنمایی میکنن تا تو انتخابتون به گزینه های مد نظرتون تا 99% نزدیک بشین
شما اگه آنتی ویروس + فایروال قوی و رایگان میخوایین براتون پیشنهادم Comodo Internet Security هستش، هم رایگان، هم سبک، هم آپدیت کم حجم تا روزی 1 الی 2 مگابایت، سرعت اسکن قوی، دیتابیس عالی و مخصوصا کلود، پشتیبانی از زبان فارسی
دومین پیشنهادم Emsisoft Internet Security هستش، سبک، دو موتوره (موتور امسی سافت + موتور بیتدیفندر)، فایروال خوب، پولی، پشتیبانی از زبان فارسی
اگه امنیت براتون مهمه پیشنهاد مخصوصم براتون Kaspersky Internet Security 2014 هستش که بسیار سبکه، قدرت فوق العاده داره، کلید فعالسازی همه جا هستش و.... (البته فعلا نسخه نهایی نیومده که انشالله تا هفته های دیگه حتما برا دانلود قرار داده میشه)
در مورد آویرا و آوست نظری ندارم چون استفاده نکردم، آوست هم بخاطر تحریم ایران نمیشه آپدیتش کرد
امیدوارم تونسته باشم حتی 1% هم راهنماییتون کنم

ممنون از راهنمایی خوبتون
راستش من چندین سال هست که از محصولات ESET استفاده میکنم یه جورایی شاید بشه گفت از طفلیت تا حالا[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
انقدر تعصب زیادی هم که بهش داشتم حتی نمیخواستم سمت آنتی ویروس های دیگه برم !!! چون نمیخواستم هیچ وقت خیانت کنم:n02:
من الانم تو فکر این بودم که کنار ESET Smart Security نرم افزارهای دیگه نصب کنم ولی چند وقتی هست که میخوام کلا از ESET دل بکنم!!هر چند سخته

میخوام بعد از سال ها بقیه آنتی ویروس ها و اینترنت سکیورتی هم رو تست و استفاده کنم
نظر خودم هم Kaspersky Internet Security 2014 هست
حالا الان بعد از سال ها که با ESET Smart Security سرو کله زدم یهو میخوام برم سمت کاسپراسکای
که البته یه سری سوال های در مورد کاسپر دارم
که مثلا نحو آپدیت کردن تو کاسپر اسکای به چه شکلی هست ؟!! قضیه کلید فعالسازی به چه شکلیه؟!!
آیا کاسپر اسکای هم مثل اسمارت سیکوریتی آپدیت آفلاین داره ؟! و اگر داره روشش به طور خلاصه چه شکلی هست؟!!

من خودم رو سیستمم تا حالا کاسپر اسکای نصب نکردم ولی تو بعضی جاها دیدم که مثلا کاسپر خیلی گیر زیادی میده یه جورایی برعکس ESET Smart Security که اصلا کاری نداره !!!
کلا من ESET Smart Security رو برای سبک بودنش و این که باعث پایین اومدن سرعت سیستم نمیشه و از منابع سیستمی خیلی استفاده نمیکنه و کلا خیلی گیر نمیده و کار کردن باهاش راحت هست قبول دارم
حالا آیا کاسپر هم تو این موارد به همین شکل هست؟

کلا از دید دوستان Kaspersky Internet Security 2014 نسبت به ESET Smart Security 6 برتری داره که من این کوچ رو انجام بدم چون تو تست های آنتی ویروس ها و اینترنت سکوریتی ها کاسپر رتبه بالاتری نسبت به ESET Smart Security داره

Captain
15-08-2013, 15:10
ممنون از راهنمایی خوبتون
راستش من چندین سال هست که از محصولات ESET استفاده میکنم یه جورایی شاید بشه گفت از طفلیت تا حالا[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
انقدر تعصب زیادی هم که بهش داشتم حتی نمیخواستم سمت آنتی ویروس های دیگه برم !!! چون نمیخواستم هیچ وقت خیانت کنم:n02:
من الانم تو فکر این بودم که کنار ESET Smart Security نرم افزارهای دیگه نصب کنم ولی چند وقتی هست که میخوام کلا از ESET دل بکنم!!هر چند سخته

میخوام بعد از سال ها بقیه آنتی ویروس ها و اینترنت سکیورتی هم رو تست و استفاده کنم
حالا الان بعد از سال ها که با ESET Smart Security سرو کله زدم یهو میخوام برم سمت کاسپراسکای
که مثلا نحو آپدیت کردن تو کاسپر اسکای به چه شکلی هست ؟!! قضیه کلید فعالسازی به چه شکلیه؟!!
آیا کاسپر اسکای هم مثل اسمارت سیکوریتی آپدیت آفلاین داره ؟! و اگر داره روشش به طور خلاصه چه شکلی هست؟!!

من خودم رو سیستمم تا حالا کاسپر اسکای نصب نکردم ولی تو بعضی جاها دیدم که مثلا کاسپر خیلی گیر زیادی میده یه جورایی برعکس ESET Smart Security که اصلا کاری نداره !!!
کلا من ESET Smart Security رو برای سبک بودنش و این که باعث پایین اومدن سرعت سیستم نمیشه و از منابع سیستمی خیلی استفاده نمیکنه و کلا خیلی گیر نمیده و کار کردن باهاش راحت هست قبول دارم

کلا از دید دوستان Kaspersky Internet Security 2014 نسبت به ESET Smart Security 6 برتری داره که من این کوچ رو انجام بدم چون تو تست های آنتی ویروس ها و اینترنت سکوریتی ها کاسپر رتبه بالاتری نسبت به ESET Smart Security داره

نحوه آپدیت خیلی سادس :دی این کلید فعالسازی کسپر رو فعال میکنه، از نامش پیداس. کلید فعالسازی، آپشن های فایل آنتی ویروس و آپدیت با وارد کردن کلید فعال میشن که تو این انجمن یه تاپیک مجزا برا کلیدها داریم که دوستان زحمت میکشن و قرار میدن
منظورتون از گیردادن به چی هستش؟ کیجن و کرک ها؟ من که فعلا ندیدم گیر بده مگر در موارد خاص که مطمئنم فایل یه چیزایی داره که کسپر گیر میده چون بیخودی به هر کیجن و کرکی گیر نمیده
درمورد آپدیت آفلاین که خود شرکت کسپر یه برنامه 2 مگابایتی ارائه داده تا برا کشورهایی که اینترنتشون زغالیه (مخصوصا کشور عزیزمان :دی) با اپدیت آفلاین همیشه آپدیت ها در دسترسشون باشه که اگه خواستین کسپر رو آپدیت افلاین کنین باید تو تنظیمات بجای سرور اصلی ادرس پوشه ی آپدیت مورد نظر رو بدین که بسیــــــــــار آسونه و نیاز به کرک و دنگ و فنگ نداره
کسپر نسخه 2014 سبکه ولی فعلا چون نسخه نهایی ارائه نشده باگ هایی داره و کرش میکنه، نسخه 2013 هم که بهترینه ولی خب سرعت سیستم رو میگیره(اینم بستگی به تنظیمات شما داره)
حالا انتخاب با خودتونه
امیدوارم تونسته باشم راهنماییتون کنم

mehrshadmmm
15-08-2013, 15:13
ممنون از راهنمایی خوبتون

به طور کلی میتونم بگم تو این دو سالی که دارم از کسپر استفاده میکنم گسر الکی اصلا ازش ندیدم...شده بود نود به کرک ها گیر بده ولی کسپر تا حالا فقط به یه کرک گیر داد که اون هم مثل این که واقعا آلوده بود.
از طرف دیگه کسپر کلید هاش خیلی راحت پیدا میشه . تو نسخه2012 بک آپ گیری از آپدیت ها داشت که نمیدونم 2014 اینو داره یا نه.
از نظر آپدیت هاش من که متوجه نمیشم کی آپدیت میشه...حجمش خیلی ناچیزه و ازیت نمیکنه...از طرف دیگه سرعت دستگاه رو اصلا نگرفته(البته دستگاه قویه )همینطور از سرعت نت هم کم نکرده....به طور کلی با این قدرتش و اعتمادی که بهش دارم میگم که عالیه و اصلا چیزیو باهاش عوض نمیکنم...تو تست ها هم که خودتون گفتید خیلی خوب عمل میکنه

ali.reihani
15-08-2013, 15:45
فقط تست بزنید اگه راضی بودید نگه دارید همین!:n06:

shahin666
15-08-2013, 16:04
نحوه آپدیت خیلی سادس :دی این کلید فعالسازی کسپر رو فعال میکنه، از نامش پیداس. کلید فعالسازی، آپشن های فایل آنتی ویروس و آپدیت با وارد کردن کلید فعال میشن که تو این انجمن یه تاپیک مجزا برا کلیدها داریم که دوستان زحمت میکشن و قرار میدن
منظورتون از گیردادن به چی هستش؟ کیجن و کرک ها؟ من که فعلا ندیدم گیر بده مگر در موارد خاص که مطمئنم فایل یه چیزایی داره که کسپر گیر میده چون بیخودی به هر کیجن و کرکی گیر نمیده
درمورد آپدیت آفلاین که خود شرکت کسپر یه برنامه 2 مگابایتی ارائه داده تا برا کشورهایی که اینترنتشون زغالیه (مخصوصا کشور عزیزمان :دی) با اپدیت آفلاین همیشه آپدیت ها در دسترسشون باشه که اگه خواستین کسپر رو آپدیت افلاین کنین باید تو تنظیمات بجای سرور اصلی ادرس پوشه ی آپدیت مورد نظر رو بدین که بسیــــــــــار آسونه و نیاز به کرک و دنگ و فنگ نداره
کسپر نسخه 2014 سبکه ولی فعلا چون نسخه نهایی ارائه نشده باگ هایی داره و کرش میکنه، نسخه 2013 هم که بهترینه ولی خب سرعت سیستم رو میگیره(اینم بستگی به تنظیمات شما داره)
حالا انتخاب با خودتونه
امیدوارم تونسته باشم راهنماییتون کنم

پس یعنی این جوری که من متوجه شدم اگر کاسپر رو نصب کنیم بدون کلید فعالسازی نمیشه ازش استفاده کرد؟!
بعد انوقت این کلید بعد از یه مدت از کار می افته درسته؟تو این حالت که کلید از کار می افته چه اتفاقی رخ میده؟! یعنی فقط نمیشه از آپدیت استفاده کرد یا انوقت آپشن های فایل آنتی ویروس هم باز غیر فعال میشن؟
مدت استفاده از این کلید چقدر هست؟!!!

منظورم از گیر دادن مثلا من مجتمع فنی میرم اونجا کاسپر نصب هست هی زرت زرت پنجره باز میشه برای هر کاری [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پس یعنی آپدیت ها رو آفلاین دانلود میکنیم توسط همون برنامه هم دانلود میشه دیگه ؟!!
اسم این برنامه چیه انوقت؟!

نسخه 2013 هم که بهترینه ولی خب سرعت سیستم رو میگیره(اینم بستگی به تنظیمات شما داره)

چرا انوقت سرعت سیستم رو میگیره یعنی از منابع سیستمی زیاد استفاده میکنه یا کلا برنامه سنگینی هست؟!

در مورد نسخه 2014 هم که شما گفتید من تو چند جا این رو خوندم در موردش

نسخه 2014 به صورت کامل ساختار key. خودش رو برای اکتیو کردن و ریمینگ کردن حفاظت از بین برده و تنها و تنها با سریال نامبر خریداری شده از خود سایت امکان فعال سازی وجود داره

حالا نمیدونم این حرف چقدر درسته؟!

Captain
15-08-2013, 16:52
پس یعنی این جوری که من متوجه شدم اگر کاسپر رو نصب کنیم بدون کلید فعالسازی نمیشه ازش استفاده کرد؟!
بعد انوقت این کلید بعد از یه مدت از کار می افته درسته؟تو این حالت که کلید از کار می افته چه اتفاقی رخ میده؟! یعنی فقط نمیشه از آپدیت استفاده کرد یا انوقت آپشن های فایل آنتی ویروس هم باز غیر فعال میشن؟
مدت استفاده از این کلید چقدر هست؟!!!
منظورم از گیر دادن مثلا من مجتمع فنی میرم اونجا کاسپر نصب هست هی زرت زرت پنجره باز میشه برای هر کاری [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
پس یعنی آپدیت ها رو آفلاین دانلود میکنیم توسط همون برنامه هم دانلود میشه دیگه ؟!!
اسم این برنامه چیه انوقت؟!
چرا انوقت سرعت سیستم رو میگیره یعنی از منابع سیستمی زیاد استفاده میکنه یا کلا برنامه سنگینی هست؟!
در مورد نسخه 2014 هم که شما گفتید من تو چند جا این رو خوندم در موردش
حالا نمیدونم این حرف چقدر درسته؟!

بله درسته، بدون کلید کسپر غیرفعال میشه :n15:
شما فک کنید نبود کلید برابر است با Pause کردن قسمت آنتی ویروس و آپدیت!
کلیدها نسبت به زمان متغییر هستند، مثلا بعضی ها 190 روز بعضی ها 1 سال و بعضی ها زیره 100 روز
چه پنجره های باز میشه؟!!
بله برنامه آپدیت هارو دانلود و در سیستم شما ذخیره میکنه و شما میتونید اون آپدیت هارو در سیستم دیگه استفاده کنید (تنظیماتی که اعمال میشه انتخاب خودتونه که چه اپدیتهایی رو دانلود کنه، مثلا برا KIS2013 یا KAV2013 یا Pure 3.0 و سیستم عامل و .... که بسیار انعطاف پذیر هستش)
اسم برنامه هم Kaspersky Updater ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])هستش که فعلا نسخه 2014 رو پشتیبانی نمیکنه که در صورت عرضه نسخه نهایی 2014 ، گزینه ی 2014 برا دانلود افلاین آپدیت اضافه میشه
چرا سرعت سیستم رو میگیره؟ خب بدلیل استفاده از منابع سیستم برا اسکن فایل ها در هرزمان
درمورد کلید برا نسخه 2014 که فعلا بله باید از کد استفاده بشه ولی تا منتشر شدن نسخه نهایی این روند پیدا میکنه و بعد از نسخه نهایی " انشاالله " برا فعالسازیش بشه از کلید استفاده کرد. بنظر من و اساتید فعالسازی با کلید حتما فعال میشه، نگران نباشید

kases
15-08-2013, 18:17
بله درسته، بدون کلید کسپر غیرفعال میشه :n15:
شما فک کنید نبود کلید برابر است با Pause کردن قسمت آنتی ویروس و آپدیت!
کلیدها نسبت به زمان متغییر هستند، مثلا بعضی ها 190 روز بعضی ها 1 سال و بعضی ها زیره 100 روز
چه پنجره های باز میشه؟!!
بله برنامه آپدیت هارو دانلود و در سیستم شما ذخیره میکنه و شما میتونید اون آپدیت هارو در سیستم دیگه استفاده کنید (تنظیماتی که اعمال میشه انتخاب خودتونه که چه اپدیتهایی رو دانلود کنه، مثلا برا KIS2013 یا KAV2013 یا Pure 3.0 و سیستم عامل و .... که بسیار انعطاف پذیر هستش)
اسم برنامه هم Kaspersky Updater ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])هستش که فعلا نسخه 2014 رو پشتیبانی نمیکنه که در صورت عرضه نسخه نهایی 2014 ، گزینه ی 2014 برا دانلود افلاین آپدیت اضافه میشه
چرا سرعت سیستم رو میگیره؟ خب بدلیل استفاده از منابع سیستم برا اسکن فایل ها در هرزمان
درمورد کلید برا نسخه 2014 که فعلا بله باید از کد استفاده بشه ولی تا منتشر شدن نسخه نهایی این روند پیدا میکنه و بعد از نسخه نهایی " انشاالله " برا فعالسازیش بشه از کلید استفاده کرد. بنظر من و اساتید فعالسازی با کلید حتما فعال میشه، نگران نباشید

سلام
متاسفانه در نسخه 2014 امکان فعالسازی به وسیله کلید برداشته شده فقط با سریال فعال میشه.

CAT_DOG
16-08-2013, 13:13
رایگان + قوی + سبک + آپدیت آسان و کم حجم = Comodo Internet Security

قوی + پرقدرت + کاربرپسند + سبک = Kaspersky Internet Security 2014

دوموتوره + قدرتمند + تشخیص رفتار + آپدیت پرحجم (در نسخه های قبل 8.0، در نسخه های 8.1 آپدیت کم حجم شده) = Emsisoft Internet Security 8.1

kaspersky نسخه 2014 رو تست نکردم. ولی قبلیهاش خیلی سنگین بودن. آیا این نسخه هم مانند همونا سرعت سیستم رو خیلی کم میکنن؟

comodo شنیدم یکم دردسر داره و کاربر رو درگیر خودش میکنه. صحت داره؟

و این emsisoft هم سنگینه؟ (سرعت سیستم رو کم میکنه؟)

Captain
16-08-2013, 19:59
kaspersky نسخه 2014 رو تست نکردم. ولی قبلیهاش خیلی سنگین بودن. آیا این نسخه هم مانند همونا سرعت سیستم رو خیلی کم میکنن؟

comodo شنیدم یکم دردسر داره و کاربر رو درگیر خودش میکنه. صحت داره؟

و این emsisoft هم سنگینه؟ (سرعت سیستم رو کم میکنه؟)

سلام
کسپر نسخه 2014 خیلی سبک و روان شده، تستش خالی از لطف نیست ولی فعلا تا عرضه ی نسخه نهایی کمی صبر کنید
کومودو کاربر رو درگیر میکنه چون همه چی به شما و تنظیماتی که اعمال کردین بستگی داره، یکی دوس داره وقتی برنامه ای اجرا میکنه سر تا پا سوال کنه، یکی میگه هیچی نپرسه و فقط اجرا کنه، یکی میگه وقتی برنامه به نت وصل میخواد بشه سوال کنه و...، سلیقه های کاربرا متفاوته ولی کار کردن باهاش لذت بخشه
امسی سافت اصلا سنگین نیست، البته تا اونجایی که من رو امتحان کردم رو 4 تا سیستم، 2 تا سیستم مال خودم + 2 تا مال دوستانم، بسیار سبک و روان بود و کار باهاش راحته

amirhasan.king
17-08-2013, 00:16
دوستان من کسپرسکی لایسنس اورجینال اینترنت سکیوریتی رو دارم امروز خواستم ببینم نود چه طوره و تست کنم که کسپروپاک کردم نود ریختم دیدم با کمال تعجب دوتا ویروس شناخت که کسپر نشناخته بود
الان تو فکرم افتاده بیتدفندر ایترنت سکیوریتی رو بخرم شما چه پیشنهادی میدید شما جای من باشید کسپر رو نصب میکنین یا بیتدفندر
ممنون و متشکرم.

ali.reihani
17-08-2013, 00:24
دوستان من کسپرسکی لایسنس اورجینال اینترنت سکیوریتی رو دارم امروز خواستم ببینم نود چه طوره و تست کنم که کسپروپاک کردم نود ریختم دیدم با کمال تعجب دوتا ویروس شناخت که کسپر نشناخته بود
الان تو فکرم افتاده بیتدفندر ایترنت سکیوریتی رو بخرم شما چه پیشنهادی میدید شما جای من باشید کسپر رو نصب میکنین یا بیتدفندر
ممنون و متشکرم.
اونا حتما کرک بودن چون نود تویه نسخه هایه جدید بعضی کرک ها رو ویروس می نامه!
من جابه شما بودن یا امسی سافت میخریدم یا F-Secure !

arfnpm
17-08-2013, 00:32
اونا حتما کرک بودن چون نود تویه نسخه هایه جدید بعضی کرک ها رو ویروس می نامه!
من جابه شما بودن یا امسی سافت میخریدم یا F-Secure !

ممنون و متشکرم.

جشنوار هر ایرانی یک آنتی ویروس اورجینال هم راه افتاده

به همه ایرانی ها بگید طرح قشنگیه!!!!

amirhasan.king
17-08-2013, 00:36
دوستان لطفا بین کسپرسکی و بیتدفندر بگین کدوم رو بگیرم
باتشکر

ali.reihani
17-08-2013, 00:38
دوستان لطفا بین کسپرسکی و بیتدفندر بگین کدوم رو بگیرم
باتشکر
چه انتظار هایی از آنتی ویروس دارید؟

amirhasan.king
17-08-2013, 00:42
من خیلی تو اینترنت میگردم و میخوام انتی ویروسم قوی باشه به خصوص بخش فایروال و محافظت از حریم شخصی

درضمن سیستمم قوی دارم و برام سرعت اصلا مهم نیست فقط قدرت!

ali.reihani
17-08-2013, 00:45
من خیلی تو اینترنت میگردم و میخوام انتی ویروسم قوی باشه به خصوص بخش فایروال و محافظت از حریم شخصی

درضمن سیستمم قوی دارم و برام سرعت اصلا مهم نیست فقط قدرت!
خوب بیت از نظر آنتی ویروسی قویتره ولی از نظر فایروال خیر!{ولی شما هر کدوم رو نصب کردین امنیته تون کامل هستش}

amirhasan.king
17-08-2013, 00:50
پس میرم کسپرسکی بگیرم فایروالش که قویه دوست عزیزه؟اخه یه بار -- شدم میترسم

amirhasan.king
17-08-2013, 00:52
متاسفانه سابقه ه ک شدن کامپیوترم رو دارم

ali.reihani
17-08-2013, 00:59
خوب ببینید امسی سافت فایروال اش از کاسپر بهتر و دیتابیس بیت رو داره و هم دیتابیس خودش و خیلی اینترنت سکوریتی عالی ای هستش!
در مورد فایروال که اصن شما برو کومودو نصب کن قویترین فایروال رو داره یا هم برو آنتی کاسپر+فایروال کومودو رو نصب کن!
با چه سوییتی -- شدید؟؟؟

amirhasan.king
17-08-2013, 01:01
شاید باورتون نشه با کسپرسکی اینترنت سکیوریتی 2012

ali.reihani
17-08-2013, 01:05
شاید باورتون نشه با کسپرسکی اینترنت سکیوریتی 2012
خوب -- از هزار راه اتفاق می افته!
یا یارو خیلی حکر خفنی بوده یا یک ویروس خیلی خفن رویه کامپیوترتون بوده !
یا بی احتیاتی شما بوده!
و
......

amirhasan.king
17-08-2013, 01:05
جریان هکم هم از این قراره که عکس هایی داشتم و هکر اون عکس ها رو اپلود کرد و لینکشو به من داد میخواست تو اینترنت پخش کنه

jolan57
17-08-2013, 01:09
جشنوار هر ایرانی یک آنتی ویروس اورجینال هم راه افتاده

به همه ایرانی ها بگید طرح قشنگیه!!!!
چه آفر خوبی گذاشته شده !!!
امسی سافت اینترنت سکوریتی 5 پی سی : 37 تومن ! خوبه میشه هر سیستمی تقریباً هفتم , والا مفته :دی
امسی سافت اینترنت سکوریتی میشه دیتابیس بیت دیفندر + دیتابیس امسی سافت+ رفتارشناسی آنتی مالوار+فایروال انلاین آرمور
خیلی جشنواره خوبیه به هرکی آنتی اورجینال میخواد پیشنهاد میکنم یک نسخه بگیرن
لینک دقیق تر
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] tml

این تاپیک جای تعریف نیست بهتره یا برین پیغام خصوصی یا تو صفحه همدیگه پیغام بذارین

jolan57
17-08-2013, 01:20
بیخودی دو صفحه از تاپیک جلو رفت و لینک های خوب دیده نمیشه!!
حالا کسی چیزی نمیگه ولی بهتره خود آدم یکم مراعات کنه !!
دوستان این جشنواره رو زیر نظر داشته باشید

هر ایرانی یک آنتی ویروس اورجینال ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

amirhasan.king
17-08-2013, 14:21
دوستان بین نورتون اینترنت سکیوریتی و کسپرسکی اینترنت سکیوریتی و بیتدفندر اینترنت سکیوریتی کدوم رو توصیه میکنید؟

amirhasan.king
17-08-2013, 14:29
راستی مشکل دیسنا با کسپرسکی چیه من به خاطر حرفای اون دارم کسپرو

D E M O N
17-08-2013, 14:48
دوستان بین نورتون اینترنت سکیوریتی و کسپرسکی اینترنت سکیوریتی و بیتدفندر اینترنت سکیوریتی کدوم رو توصیه میکنید؟
سلام
به ترتیب قدرت :
Bit
Kasper
Norton

راستی مشکل دیسنا با کسپرسکی چیه من به خاطر حرفای اون دارم کسپرو
دیسنا برای یه پسر بچه عقده ای هست که نمایندگی کسپر رو داشته بنا به دلایلی به هم خورده داره عقده شو خالی میکنه !

Captain
17-08-2013, 17:18

arfnpm
17-08-2013, 17:29
سلام
به ترتیب قدرت :
Bit
Kasper
Norton

دیسنا برای یه پسر بچه عقده ای هست که نمایندگی کسپر رو داشته بنا به دلایلی به هم خورده داره عقده شو خالی میکنه !
دوست عزیز من کاری با دیسنا ندارم
اما شاید شما خاطرتون نباشه که حدود 4 سال پیش تعداد زیادی از لایسنس های کسپرسکی باطل شدند و کسپرسکی بدون پاسخ آن را از مشکلات کاربران عنوان کرد!

amirhasan.king
18-08-2013, 00:29
دیسنا داره تبلیغ انتی ویروس های بی کیفیتی مثل ترند مایکرو رو میکنه کسی علت دقیق مشکل دیسنا با کسپرسکی رو میدونه؟

jolan57
18-08-2013, 00:50
دیسنا داره تبلیغ انتی ویروس های بی کیفیتی مثل ترند مایکرو رو میکنه کسی علت دقیق مشکل دیسنا با کسپرسکی رو میدونه؟
کی گفته ترندمیکرو بی کیفیته ؟ اتفاقاً در تست های جدید به سوی بهترین ها داره میره!
فکر کنم دیسنا نمایندگی چندتا آنتی ویروس رو داره ( حالا شاید با نام دیگری) و به هر حال باید جنسش به فروش بره دیگه :دی کسپر هم که تو ایران پرطرفداره پس ...
البته بعضی نقدها به کسپر صحیحه مثل قضیه لایسنس که بالا اشاره شد ولی خیلی ها از روی حب و بغضه
فکر کنم شما یکمی دارین اسپم میدین البته به من چه من که پول هارد انجمن رو نمیدم :دی

hamed619
18-08-2013, 09:25
اقا يك انتي ويروس ويك فايروال رايگان به ما معرفي كنيد من كومودو نصب كردم سرعت سيستم خيلي مياره پايين ازش خوشم نيومد لطفا راهنماييم كنيد

vxp
18-08-2013, 10:07
اقا يك انتي ويروس ويك فايروال رايگان به ما معرفي كنيد من كومودو نصب كردم سرعت سيستم خيلي مياره پايين ازش خوشم نيومد لطفا راهنماييم كنيد
من خودم کومودو استفاده می کنم مشکلی ندارم!
شما از نود 6 استفاده کن برا ایرانی ها فرقی با رایگان نداره!
اگه مشکلتا پسورده بگو تا بگم.

hamed619
18-08-2013, 10:16
من خودم کومودو استفاده می کنم مشکلی ندارم!
شما از نود 6 استفاده کن برا ایرانی ها فرقی با رایگان نداره!
اگه مشکلتا پسورده بگو تا بگم.

من وقتي كمودو رو نصب ميكنم بعد چند روز وقتي سيستم روشن ميكنم 15 دقيقه طول ميكشه تا لود بشه شما اين مشكل چطوري حل كردي ويندوز من 7 هستش ممنون ميشم كمكم كني .

vxp
18-08-2013, 16:05
من وقتي كمودو رو نصب ميكنم بعد چند روز وقتي سيستم روشن ميكنم 15 دقيقه طول ميكشه تا لود بشه شما اين مشكل چطوري حل كردي ويندوز من 7 هستش ممنون ميشم كمكم كني .
اول از نسخه اخر استفاده کن.
اپدیت کن.
ویندوزت هم اگر تونستی اپدیت کن.
بزن یک با کل کامپیوترت رو ویروس یابی کنه و پاک کنه.
ویندوزت رو ریجستر کن.
راستی استارت اپت هم چک کن.
سیستمت که خیلی پایین نیست؟

manutd2009
19-08-2013, 00:55
دوستان نظرتون بین bullguard و f-secure در اینترنت سکیوریتی کدام است با دلیل ؟؟؟؟

arfnpm
19-08-2013, 01:07
دوستان نظرتون بین bullguard و f-secure در اینترنت سکیوریتی کدام است با دلیل ؟؟؟؟

بولگارد آنتی ویروس مطرحی نیست و در نوآوری و تکنولوژی هم چیز جدیدی ندارد. از موتور بیت و فایروال آنتیگوم استفاده می کند.

اف سکیور از موتور بیت به همراه موتور خودش استفاده می کنه. در فایروال هم در رده خوب قرار داره و در تست های چند سال اخیر جزو آنتی ویروس های مدعی بوده.

هر دو محصول در ایران نماینده رسمی ندارد!

پیشنهاد: امسی سافت هم از موتور خودش + بیت استفاده می کنه، نوآوری های خوبی داشته و در تست AV-C جزو مدعی ها بوده، زبان فارسی و پشتیبانی ایران هم مزیت های برترش هست.

jolan57
19-08-2013, 01:27
بولگارد آنتی ویروس مطرحی نیست و در نوآوری و تکنولوژی هم چیز جدیدی ندارد. از موتور بیت و فایروال آنتیگوم استفاده می کند.

اف سکیور از موتور بیت به همراه موتور خودش استفاده می کنه. در فایروال هم در رده خوب قرار داره و در تست های چند سال اخیر جزو آنتی ویروس های مدعی بوده.

هر دو محصول در ایران نماینده رسمی ندارد!

اف سکیور چه نوآوری داره که بولگارد نداره ؟
فکر نکنم بولگارد ناتوان از نوشتن یک فایروال باشه
ضمن اینکه بولگارد گارد مخصوص خودش رو در مقابل ویروس های جدید داره که فکر کنم یک نوآوری باشه

arfnpm
19-08-2013, 12:30
اف سکیور چه نوآوری داره که بولگارد نداره ؟
فکر نکنم بولگارد ناتوان از نوشتن یک فایروال باشه
ضمن اینکه بولگارد گارد مخصوص خودش رو در مقابل ویروس های جدید داره که فکر کنم یک نوآوری باشه

اگر اونطوری حساب کنیم، شید هم نوآوری های خودشو داره! ( به قول خودش: آرتا، سامتا و...)

satansilent
19-08-2013, 14:40

آنتی ویروس Avira یا Avast
فایروال privatefirewall

malwarebytes رو هم با گارد غیر فعال داشته باشی خوبه (حداقل ماهی یکبار سیستم رو باهاش اسکن کن)

jolan57
19-08-2013, 16:27
اگر اونطوری حساب کنیم، شید هم نوآوری های خودشو داره! ( به قول خودش: آرتا، سامتا و...)
دیگه شنونده باید عاقل باشه !
من پیشنهاد میکنم دوست بالاییمون هم یه مدتی اف سیکور نصب کنه و هم بولگارد , ببینه با کدوم بیشتر حال میکنه از نظر قدرت هر دو در سطح بالایی هستند

manutd2009
19-08-2013, 16:32
دوستان عزیز ممنونم که پاسخگو بودید سپــــــــــاس

الان بولگارد روی لپ تاپم نصب هستش فوق العاده سبک هستش فوق العاده کار باهاش راحته و آپدیتاشم در حد زیر 10 مگ هست شاید زیر 5 مگ

اما می خوام حدود 8 لایسنس اورجینال بگیرم موندم بین بولگارد و اف سیکیور

من قبلا تراستپورت - کاسپر - نود - بیت ..... شاید 90% تست کردم اما کمی نظرم روی این 2 مورد جلب شده متاسفانه همه دستگاهام پاکه پاکن که قدرتشونو بسنجم

ممنون می شم اگر کسی این 2 رو تست کرده نتیجه رو بگه

سپـــــــــاس

jolan57
19-08-2013, 16:42
دوستان عزیز ممنونم که پاسخگو بودید سپــــــــــاس

الان بولگارد روی لپ تاپم نصب هستش فوق العاده سبک هستش فوق العاده کار باهاش راحته و آپدیتاشم در حد زیر 10 مگ هست شاید زیر 5 مگ

اما می خوام حدود 8 لایسنس اورجینال بگیرم موندم بین بولگارد و اف سیکیور

من قبلا تراستپورت - کاسپر - نود - بیت ..... شاید 90% تست کردم اما کمی نظرم روی این 2 مورد جلب شده متاسفانه همه دستگاهام پاکه پاکن که قدرتشونو بسنجم

ممنون می شم اگر کسی این 2 رو تست کرده نتیجه رو بگه

سپـــــــــاس
هر دو دیتابیس اصلیشون بیت دیفندر هست که قدرت خوبی داره
انجمن خودمون هم ویروس برای تست قرار میده , صفحات آخر رو بخونید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مهم : دانلود ویروس، تروجان، بررسی مخرب ها و تست آنتی‌ویروس ╣══ مقررات پست اول حتما مطالعه شود ══╠ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
البته حالا که شما میخوایید لایسنس اصلی بخرید بهتره نگاهی هم به امسی سافت بیاندازید که سایت رسمی در ایران داره و قیمت هاش نیز مناسبه
امسی سافت: دیتابیس بیت دیفندر+دیتابیس امسی سافت+رفتارشناسی+انلاین آرمور فایروال
یک جشنواره هم دیدم که برای شما که میخوایید تعداد لایسنس بالا بخرید مناسبه
لینک جشنواره
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])سایت رسمی امسی سافت در ایران ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

manutd2009
19-08-2013, 16:53
حقیقتش دید خوبی نسبت به امسی سافت ندارم . البته این دید ناشی از تست عملی نیست همینطوری هستش

فقط بین این دو آنتی ویروس موندم . آخه کاسپر که من لپ تاپم گیمینگ کمی اذیت می کرد هم هاردو هم نت هم سرعت سیستمو مثل بیت

نورتون که با آپدیتش کمی مشکل داشتم

ترند میکرو که بیخیال

تراستپورت خوب بود

آویرا و اوست و ای وی جی هم که نظری ندارم

==========

این دفعه فوکوس کردم روی بولگارد و اف سیکیور . بزرگوار نظر شما کدامه ممنون می شم با دلیل سپاسسسسسسسسسسسس

jolan57
19-08-2013, 16:57
حقیقتش دید خوبی نسبت به امسی سافت ندارم . البته این دید ناشی از تست عملی نیست همینطوری هستش

فقط بین این دو آنتی ویروس موندم . آخه کاسپر که من لپ تاپم گیمینگ کمی اذیت می کرد هم هاردو هم نت هم سرعت سیستمو مثل بیت

نورتون که با آپدیتش کمی مشکل داشتم

ترند میکرو که بیخیال

تراستپورت خوب بود

آویرا و اوست و ای وی جی هم که نظری ندارم

==========

این دفعه فوکوس کردم روی بولگارد و اف سیکیور . بزرگوار نظر شما کدامه ممنون می شم با دلیل سپاسسسسسسسسسسسس
اینکه دید خوبی نسبت به امسی سافت ندارین شاید به خاطر اینه که چندان تو ایران معروف نیست ولی این آنتی این چند ساله رشد خیلی خوبی داشته و در جهان جز ضد مخرب های معروف قرار گرفته
به هر حال تستش خالی از لطف نیست
در مورد این دو نظر من روی بولگارد هست دلایل هم:
آنتی ویروس قوی + فایروال خوب+گارد خوب در مقابل ویروس های ناشناخته+سبکی+راحتی کار باهاش و ... هست
(البته اینها نظر شخصی هستند و ممکنه یکی هم نظرش روی اف سیکیور باشه)

manutd2009
19-08-2013, 17:02
اگر بخواید از 10 به بولگارد - اف سکیور و امسی سافت نمره بدید چند به هر کدام می دید از دید کلی و بررسی کامل ؟؟؟

jolan57
19-08-2013, 17:11
اگر بخواید از 10 به بولگارد - اف سکیور و امسی سافت نمره بدید چند به هر کدام می دید از دید کلی و بررسی کامل ؟؟؟
اگر 10 رو بی نقص ترین آنتی ویروس بدونیم که مطمئناً هیچ سوئیتی همچین نمره ای نمیگیره من به اینها به ترییب:
امسی سافت:8.5
بولگارد:8
اف سیکیور:7.5

(بازم میگم رای من به بولگارد و اف سیکیور یک نظر شخصیه و ممکنه درست نباشه)

manutd2009
19-08-2013, 17:27
به نظر شما بهترین نمره رو کدام آنتی ویروس از 10 می تونه بگیره ؟

pedram_01
19-08-2013, 18:47

نمره رو بیخیال مشگلاتشون رو میگم

بولگارد قدرتمنده هوش مصنوعی خوبی داره فایروال خوبی داره ولی سرعت ویروس کشیش خیلی خیلی پایین هست و فرستادن فایل مشکوک به لابراتور ها سخته

ام سی سافت قدرت عالی هوش عالی سبکی خوب کلا انتی ویروسش از 10 9.5 رو میگیره ولی فایروالش شمارو دیوانه و گیج میکنه انقدر سوال میکنه تا خسته بشی :n28:

و بد تر از کمودو نمیتونه تشخیص بده چه فایلی سالم هست که سوال نپرسه . و فایروالش از انتیش جدا هست.

arfnpm
19-08-2013, 18:57
ام سی سافت قدرت عالی هوش عالی سبکی خوب کلا انتی ویروسش از 10 9.5 رو میگیره ولی فایروالش شمارو دیوانه و گیج میکنه انقدر سوال میکنه تا خسته بشی :n28:

و بد تر از کمودو نمیتونه تشخیص بده چه فایلی سالم هست که سوال نپرسه . و فایروالش از انتیش جدا هست.

نمره 9.5 از 10 برای امسی سافت جالب بود :n12:

در مورد فایروال، این بخش سوالات که میپرسه مربوط به HIPS است که به گفته بسیاری از کارشناسان، قوی ترین HIPS در میان فایروال هایی که این تکنولوژی را دارند (تعدادشون محدوده). خب این تکنولوژی از نظر من برای کاربر های معمولی میتونه آزار دهنده باشه. یه گزینه به نام Learning Mode در فایروال هست که خودش برنامه هارو تایید می کنه و هیچ پرسشی نمیپرسه!

Jadda
19-08-2013, 20:32
و بد تر از کمودو نمیتونه تشخیص بده چه فایلی سالم هست که سوال نپرسه

اگه کسی بپرسه : کومودو نمیتونه تشخیص بده چه فایلی سالم هست احتمالا من این تصاویر را براش میزارم......اتفاقا به نظر من خوبی HIPS این هست که سیستم تشخیص داره که فایلهای امن را تشخیص بده... اینم مثل سایر موارد کامل نیست ولی وجود داره(چی در کجا کامله؟).... اگر این سیستم تشخیص در HIPS نبود و قرار بود برای همه فایلها پیغام داشته باشیم یه مقدار ارزش HIPS کم میشد....

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

برای اینها هیچ پیغامی ندارم....

و ...

اگر قرار باشه تمام فایلهای امن را شناسایی کنه دیگه HIPS یعنی چی و به چه کاری میاد؟
اگر قرار باشه برای تمام فایلها هم پیغام بده بازم HIPS به درد نمیخوره
بگذریم از اینکه کنترل دقیقتری را به شما روی سیستمتون میده (بنابراین مخالفینش نمیتونند انتقاد قدرتمندی به اون داشته باشند مگر اینکه بفرمایند من خوشم نمیاد)...برای بعضیها HIPS خوش آیند نیست.... و خیلی ساده میتونم بگم "من" بودنش را به نبودنش ترجیح میدم!

بنابراین دوستانی که آنتی های سایلنت دوست دارند سمت محصولاتی که HIPS دارند نیایند... من بیتدفندر را میپسندم.... فکر میکنم بیشتر از اف-سکیور، و ترندمیکرو و ...هم براش سریال و کی گیر بیاد.

pedram_01
19-08-2013, 21:16
اگه کسی بپرسه : کومودو نمیتونه تشخیص بده چه فایلی سالم هست احتمالا من این تصاویر را براش میزارم......اتفاقا به نظر من خوبی HIPS این هست که سیستم تشخیص داره که فایلهای امن را تشخیص بده... اینم مثل سایر موارد کامل نیست ولی وجود داره(چی در کجا کامله؟).... اگر این سیستم تشخیص در HIPS نبود و قرار بود برای همه فایلها پیغام داشته باشیم یه مقدار ارزش HIPS کم میشد....

برای اینها هیچ پیغامی ندارم....

و ...

اگر قرار باشه تمام فایلهای امن را شناسایی کنه دیگه HIPS یعنی چی و به چه کاری میاد؟
اگر قرار باشه برای تمام فایلها هم پیغام بده بازم HIPS به درد نمیخوره
بگذریم از اینکه کنترل دقیقتری را به شما روی سیستمتون میده (بنابراین مخالفینش نمیتونند انتقاد قدرتمندی به اون داشته باشند مگر اینکه بفرمایند من خوشم نمیاد)...برای بعضیها HIPS خوش آیند نیست.... و خیلی ساده میتونم بگم "من" بودنش را به نبودنش ترجیح میدم!

بنابراین دوستانی که آنتی های سایلنت دوست دارند سمت محصولاتی که HIPS دارند نیایند... من بیتدفندر را میپسندم.... فکر میکنم بیشتر از اف-سکیور، و ترندمیکرو و ...هم براش سریال و کی گیر بیاد.

گفتم دیگه بد تر از کمودو کمودو باز یک فایل سفید داره و هر روز داره بهتر و بهتر میشه ولی انلاین ارمور خیلی از این بابت داغونه

حتی کمودو hips رو میشه غیر فعال کرد ولی انلاین ارمور رو وقتی غیر فعال میکنی باز چندتایی ازت سوال میکنه

manutd2009
19-08-2013, 22:55
در مورد f-secure کسی چیزی نگفت !؟

arfnpm
19-08-2013, 23:06
گفتم دیگه بد تر از کمودو کمودو باز یک فایل سفید داره و هر روز داره بهتر و بهتر میشه ولی انلاین ارمور خیلی از این بابت داغونه

حتی کمودو hips رو میشه غیر فعال کرد ولی انلاین ارمور رو وقتی غیر فعال میکنی باز چندتایی ازت سوال میکنه

دکتر، آنلاین آرمور علاوه بر لیست سفید خودش، لیست سفید آنتی ویروسشم بهش اضافه شده.
در ضمن بعد خاموش شدن HIPS دیگه سوالی نمیپرسه، مگه اینکه یک برنامه مشکوک بخواد به اینترنت متصل بشه که اون مربوط به فایروال است.

ali.reihani
19-08-2013, 23:16
در مورد f-secure کسی چیزی نگفت !؟
شرکتی چیزی دارید؟
یکی رو نصب کن دیگه همه شون خوبن!
f-secure یکی از بهترین هاست!

manutd2009
19-08-2013, 23:27
دوست خوبم چون واسه مشتری من بسیاربسیار بسیار وسواسم واسه کسی چیزی بخوام تهیه کنم واسه همین کنجکاوی می کنم بجز اونم فکر کنم مطالب خوبی رو دارند دوستان و بزرگواران عنوان می کننید ممنونم از همه دوستان

ali.reihani
19-08-2013, 23:31
دوست خوبم چون واسه مشتری من بسیاربسیار بسیار وسواسم واسه کسی چیزی بخوام تهیه کنم واسه همین کنجکاوی می کنم بجز اونم فکر کنم مطالب خوبی رو دارند دوستان و بزرگواران عنوان می کننید ممنونم از همه دوستان
اگه مشتری آنتی ویروس میخواد باید نیاز هاشو ازش بپرسید و اینجا مطرح کنید؟!!!!!

arfnpm
19-08-2013, 23:35
من مقایسه ساده ای می کنم:

قدرت:
از لحاط قدرت امسی سافت و اف - سکیور از نظر من کمی بالاتر از بولگارد هستند. (امسی سافت و اف -سکیور، 2 موتوره هستند)

سبکی:
هر سه برنامه سبک هستند.

سرعت اسکن:
هر سه خوب هستند.

سرعت پاکسازی:
بولگارد خیلی کند هست

دیزاین برنامه:
من بولگارد را بیشتر می پسندم

آپدیت های جدید برای برنامه:
در این مورد فکر می کنم امسی سافت از بقیه جلوتر باشه.

بیشترین امتیاز و جوایز در تست ها:
اف-سکیور سابقه بسیار طولانی تری از دو تای دیگه داره و در تست های زیادی شرکت کرده و آنتی ویروس برتر سال نیز بوده

زبان فارسی:
تنها امسی سافت دارای زبان پارسی است

پشتیبانی ایران:
بولگارد و اف-سکیور در ایران به فروش می رسد اما به طور رسمی از شرکتی نام برده نشده است.
امسی سافت رسما در ایران نماینده دارد

پشتیبانی خارج از ایران:
بولگارد پشتیبانی تلفنی نیز دارد

manutd2009
19-08-2013, 23:43
اگه مشتری آنتی ویروس میخواد باید نیاز هاشو ازش بپرسید و اینجا مطرح کنید؟!!!!!

چون برای لپ تاپ هستش و مهمترین چیز براشون امنیت چون تراکنشهای مالی انجام می دهند بصورت اینترنتی و همینطور بیشترین استفاده از فلش مموری مختلف و دانلود از اینترنت رو دارند ( که فکر کنم شد 100% نیاز به یک آنتی ویروس فوق حرفه ای دارند و همینطور پروتکتور عالی )

ali.reihani
19-08-2013, 23:51
چون برای لپ تاپ هستش و مهمترین چیز براشون امنیت چون تراکنشهای مالی انجام می دهند بصورت اینترنتی و همینطور بیشترین استفاده از فلش مموری مختلف و دانلود از اینترنت رو دارند ( که فکر کنم شد 100% نیاز به یک آنتی ویروس فوق حرفه ای دارند و همینطور پروتکتور عالی )
حالا اساتید میتونند راحت تر شما رو راهنمایی کنند!
1_بیت2_کاسپر3_بقیه رو نمیشه گفت کدوم بهترند!
یک پیشنهادی بهشون بکنید که آنتی هایی که شما مد نظرتون هست رو تست کنند بعد هر کدوم که فکر کردند بهتره رو نصب کنند!

saraban00
19-08-2013, 23:55
سلام دوستان من که خودم مشکل آنتی ویروس دارم ونمیدونم چی نصب کنم یا کدومش بهتره؟

arfnpm
19-08-2013, 23:56
امنیت چون تراکنشهای مالی انجام می دهند

Project Details : MRG Effitas Online Banking Browser Security Assessment Project Q2 2013

manutd2009
20-08-2013, 00:06
نه من چون خودم بیت و کاسپر تست کردم راضی نبودم

ali.reihani
20-08-2013, 00:38
نه من چون خودم بیت و کاسپر تست کردم راضی نبودم
f-secure رو بگید تست کنند یا خودتون تست کنید اصلا دو تاییشون رو تست کنید!{خیلی بهتره از این بحث ها{برایه خودتون}}

Captain
20-08-2013, 09:44
من در تعجبم وقتی آنتی ویروس های مثل کسپر، بیتدیفندر، امسی سافت، کومودو هستند، شما چرا راه خودتون رو منحرف میکنید؟
وقتی که برای پرداخت آنلاین و کارهای بانکی آنتی ویرووس ها برای شما امکانات امنیتی اضافه کردند، شما بازم میرین سراغ آنتی هایی که فقط شناسایی دارند و در مقابل نفوذ و فیشینگ تضعیف هایی دارن
کسپر: Safe Money
بیتدیفندر: SafePay
کومودو: Virtual Kiosk
و .....
در مورد شناسایی این آنتی هایی که پیشنهاد دادم بسیار قدرتمند هستند
در مورد سبکی و راحتیه کار باز همشون عالی هستند و یکی از دیگری مزایای بیشتری داره
درمورد فایروال همشون بهترین عملکرد رو دارن ولی در مورد بیتدیفندر زیاد مطمئن نیستم چون تست نکردم
از لحاظ اینترفیس چون کسپر و بیتدیفندر 2014 هستند بسیار زیبا و کاربر پسند میباشند
حالا انتخاب با خودتونه

manutd2009
20-08-2013, 11:45
دوست عزیز در خوب بودن کاسپر و بیت شکی نیست اما در سبک بودنشون آنچنان مطمین نیستم !

آره مثلا بیت مرورگر به عنوان مثال داره گرچه از بیس نوشته شده توسط بیت نیست اما بهینه شده . اگر اشتباه نکنم

اما چون سخت افزار لپ تاپ هر چقدر قدرتمند که باشه به پای دسکتاپ نمی رسه در نتیجه آنتی ویروسی باید باشه یا کلا پکیجی که روی لپ تاپ نصب می شود در حالیکی امنیت خوبی برقرار می کنه سخت افزار هم دریابد

تاکید من بروی بولگارد بود چون الان 1 ماه روی لپ تاپم نصب فوق العاده سبک هستش در امنیت قدرت طبق بررسی سایتهای مختلف که دیدم از 10 اگر 9.5نبود اما 8 بود اکثرا .

ایشالله بزودی اف سیکیورهم تست می کنم نتیجه رو اعلام می کنم

در مورد امسی سافت هر طور می خوام خودموقانع کنم نمی شه که نمی شه !!!!!!!

amirfakhrian
20-08-2013, 12:03
من الان روی لپ تاپم بیت دارم، به نظر من که سبک است و اذیتم نمی کنه. در حالی که سی پی یو لپ تاپم core2duo است. به جز نورتون بقیه آنتی ویروس ها رو روی لپ تاپم نصب نکردم بنابراین از نظر سبکی نمی تونم نظری بدهم.

xman681
20-08-2013, 13:26
در مورد امسی سافت هر طور می خوام خودموقانع کنم نمی شه که نمی شه !!!!!!!

سلام

بسیار خوشحال می شویم نظراتتون در مورد امسی سافت را مطلع شویم دوست عزیز

مشکلی باهاش داشتید ؟؟؟ چی بوده ؟؟

manutd2009
20-08-2013, 13:35
نه دوست گرامی . هیچ تست خاصتی نشده از جانب بنده . من همینطوری گفتم چون یهوانگار 2 سالی اسمش تو تاپیکا می بینم و اینکه ممنون می شم در سایتهای معتبر توکامپیرشون دیتیل اینآنتی ویروس ببینم
اگر لینک بزارید ممنون می شم

بازم از پیگیریتون ممنونم

Alli13
23-08-2013, 22:16
سلام
یه چن صفحه از این تاپیک رو خوندم،یه چند تا سوال دارم: جوابش لطفا رو بین محصولات: Norton-Comodo-Kasper-Emsisoft بدین:(رو سیستم خودم الان کومودو نصبه،ولی HISP اون بد جوری رفته رو اعصابم)

1- از لحاظ سنگینی اجرا در ویندوز ترتیبشون چطوره؟ لطفا اگه کسی همش رو امتحان کرده بیشتر توضیح بده
2- از لحاظ حجم آپدیت های روزانه به چه صورت مرتب میشن؟ اگه مقدار متوسط هم بگید که دیگه نور علی نوره
3- از لحاظ کاربر پسند بودن چه طوریه؟ مثلا من به شخصه خیلی محیط Eset رو دوست دارم چون خیلی زیاد شلوغ پلوغ نیست،هر چند که الان تو ذهنم Eset رو در نظر ندارم
4- از لحاظ گیر دادن به کرک ها؟ خوب ممکنه بگید شما می تونید هر کرکی رو که می خوای وارد لیست استثنائات آنتی ویروست بکنی، نه، منظورم اینه که همون اول که آنتی ویروس باهاش برخورد میکنه اذیتت نکنه
5- از لحاظ متکی نبودن زیاد به دیتا بیس و داشتن برنامه های هوشمند؟ مثلا یه زمان که Norton رو داشتم یادمه که یه ویروسی رو نتونست تشخیص بده(بماند که 99 درصد آنتی ویروس ها تشخیص داده بودن،اسنادش هم تو پست های یک سال پیشم هست!!) اما تکنولوژی Sonar نورتون بدادم رسید. دیگه نمیشه که همیشه به داشته هات متکی باشی!!!
6- از لحاظ پیدا کردن کرک برای آنتی ویروس(البته غیر از کومودو که رایگانه)

در کل برای من با توجه به نیاز های زیر چی پیشنهاد میدین؟
سیستمم :
CPU 2.5 - Ram 6 - ADSL 512k - مشکل حجم دانلود هم تا حدودی ندارم البته نه که دیگه خیلی سنگین باشه
نیاز ها:
بازی که اصلا نمی کنم،برنامه های مهندس عمران نصب می کنم - فیلم و موزیک - یه سره تو اینترنت و دانلود رایگان شبانه

arfnpm
23-08-2013, 22:25
سلام
یه چن صفحه از این تاپیک رو خوندم،یه چند تا سوال دارم: جوابش لطفا رو بین محصولات: Norton-Comodo-Kasper-Emsisoft بدین:(رو سیستم خودم الان کومودو نصبه،ولی HISP اون بد جوری رفته رو اعصابم)

1- از لحاظ سنگینی اجرا در ویندوز ترتیبشون چطوره؟ لطفا اگه کسی همش رو امتحان کرده بیشتر توضیح بده
2- از لحاظ حجم آپدیت های روزانه به چه صورت مرتب میشن؟ اگه مقدار متوسط هم بگید که دیگه نور علی نوره
3- از لحاظ کاربر پسند بودن چه طوریه؟ مثلا من به شخصه خیلی محیط Eset رو دوست دارم چون خیلی زیاد شلوغ پلوغ نیست،هر چند که الان تو ذهنم Eset رو در نظر ندارم
4- از لحاظ گیر دادن به کرک ها؟ خوب ممکنه بگید شما می تونید هر کرکی رو که می خوای وارد لیست استثنائات آنتی ویروست بکنی، نه، منظورم اینه که همون اول که آنتی ویروس باهاش برخورد میکنه اذیتت نکنه
5- از لحاظ متکی نبودن زیاد به دیتا بیس و داشتن برنامه های هوشمند؟ مثلا یه زمان که Norton رو داشتم یادمه که یه ویروسی رو نتونست تشخیص بده(بماند که 99 درصد آنتی ویروس ها تشخیص داده بودن،اسنادش هم تو پست های یک سال پیشم هست!!) اما تکنولوژی Sonar نورتون بدادم رسید. دیگه نمیشه که همیشه به داشته هات متکی باشی!!!
6- از لحاظ پیدا کردن کرک برای آنتی ویروس(البته غیر از کومودو که رایگانه)

در کل برای من با توجه به نیاز های زیر چی پیشنهاد میدین؟
سیستمم :
CPU 2.5 - Ram 6 - ADSL 512k - مشکل حجم دانلود هم تا حدودی ندارم البته نه که دیگه خیلی سنگین باشه
نیاز ها:
بازی که اصلا نمی کنم،برنامه های مهندس عمران نصب می کنم - فیلم و موزیک - یه سره تو اینترنت و دانلود رایگان شبانه

درود
من همه رو امتحان کردم

1- در مورد سبکی شاید بشه گفت در نسخه 2014 همه خوب شدن البته توی تست مارس PCSL توی سبکی پاندا اول و امسی سافت دوم شد.
2- امسی سافت با وجود دوموتور بودن 2-3 مگ متوسط داره، کومودو هم حدود 2 مگ هست. به نظرم نورتون و کسپر 5-6 مگ بودن.
3- از نظر سادگی امسی سافت بیشترین نمره رو میاره، کسپر و کومودو از لحاظ ساختار شبیه هستند.
4- گیر ندادن به کرک ها رو فقط میتونید توی آنتی ویروسی پیدا کنید که توی کشوری ساخته شده باشه که کپی رایت براش مهم نباشه، خب از این نظر روسیه و محصولش کسپرسکی برای شما خوبه
5- توی هوش همه خوبن، توی آخرین تست av-c کسپر و امسی سافت در یک سطح بودن هرچند از لحاظ شناسایی مخرب توی اون تست امسی سافت اول شد.
6- برای امسی سافت کرک به سختی پیدا میشه اما بقیه رو می تونید راحت پیدا کنید.

ali.reihani
24-08-2013, 02:04
سلام برایه ویندوز8 بهتره بیت اینترنت سکوریتی رو نصب کنم یا Bitdefender Windows 8 Security ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])؟؟؟
اوست مشکل آپدیت با یخ شکن حل میشه یانه؟؟{فری گیت}

Captain
24-08-2013, 09:48
سلام برایه ویندوز8 بهتره بیت اینترنت سکوریتی رو نصب کنم یا Bitdefender ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])Windows 8 Security ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])؟؟؟
اوست مشکل آپدیت با یخ شکن حل میشه یانه؟؟{فری گیت}

هردو با سیستم عامل ویندوز 8 سازگاری دارند
Bitdefender Windows 8 Security ظاهر متغییر و جالبی داره، میشه گفت حالت Metro Skin

akpa
26-08-2013, 17:55
سلام من خودم خیلی وقته نود دارم وباهاش راحتم ولی برای سیستم کسه دیگه نیاز به یه آنتی ویروس خیلی سک و رایگان یا با کرک راحت احتیاج دارم ممنون میشم کمکم کنید

arfnpm
26-08-2013, 18:18
سلام من خودم خیلی وقته نود دارم وباهاش راحتم ولی برای سیستم کسه دیگه نیاز به یه آنتی ویروس خیلی سک و رایگان یا با کرک راحت احتیاج دارم ممنون میشم کمکم کنید
اگه سیک، فارسی، قدرتمند با حجم آپدیت های کم میخوای فقط امسی سافت
نیازی هم نیست کرکش کنی، خیلی ارزون توی اینترنت جشنواره گذاشته، با قیمت حدود 20 تومان یکساله
سرچ کنید

amirhasan.king
28-08-2013, 22:53
میشه یکی از دوستان محبت کنه اینترنت سکیوریتی نورتون رو با اینترنت سکوریتی بیتدفندر با اینترنت سکیوریتی اویرا رو. از. لحاظ قدرت مقایسه کنه ممنون

amirhasan.king
30-08-2013, 16:57
این لطف کسی نمی کنه؟؟

Captain
30-08-2013, 18:56
میشه یکی از دوستان محبت کنه اینترنت سکیوریتی نورتون رو با اینترنت سکوریتی بیتدفندر با اینترنت سکیوریتی اویرا رو. از. لحاظ قدرت مقایسه کنه ممنون

امیدوارم به دردتون بخوره (البته برا مدتی موقتی!!)

amirhasan.king
30-08-2013, 21:35
متاسفانه کمکی بهم نکرد این سایت از لحاظ قدرت انتی ها رو مقایسش نکرده بود

samasara
31-08-2013, 16:43
دوستان کسی نقدی نسبت به Microsoft security essentials داره؟؟

holyboy
31-08-2013, 16:46

یک آنتی ویروس کاملا ساده که تنها مزیتش عدم تاثیرگذاری بر روی سرعت سیستم است.قدرت شناسایی فوق العاده پایین ( حتی نسبت به ضعیف ترین محصولات دیگه ) جایی برای دفاع از این محصول باقی نمیذاره

vxp
31-08-2013, 17:39
می تونی بگی انتی ویروس حتی نه بلکه بسته امنیتی داری!
ولی عملا هیچی!
ویندوزت رو اپدیت نگه داری بهتره تا این و نصب کنی!

ali.reihani
01-09-2013, 01:56
سلام به همگیgod of spam اومد!:n02:
1_بیت
2_نورتون
3_اویرا

samasara
01-09-2013, 10:54
یعنی این قدر ماکروسافت محصول ضعیفی زده؟!؟!؟ باید خسته نباشید به ماکروسافت گفت واقعا

mahdiali35
01-09-2013, 19:27
نظرات من به avira آویرا نزدیک تر است ... نماینده ی رسمی تو ایران داره و میشه راحت خرید کرد !

valas
06-09-2013, 22:37
با سلام

دوستان من دیگه خسته شدم از دنگ و فنگ آپدیت آنتی ویروسها.

اگه کسی یه آنتی ویروس سراغ داره که راحت با اینترنت آپدیت بشه،

و ضمنا مرتب مشکل کرک و غیره هم پیدا نکنه معرفی کنه خواهشاً

و اگه لینک هم بده که حرف نداره.

دیوانه ایم من که روم خانه به خانه

دیوانه ای در خانه و اداره

دیوانه از این آنتی ها!!

*Batman*
06-09-2013, 23:29
با سلام
دوستان من دیگه خسته شدم از دنگ و فنگ آپدیت آنتی ویروسها.
اگه کسی یه آنتی ویروس سراغ داره که راحت با اینترنت آپدیت بشه،
و ضمنا مرتب مشکل کرک و غیره هم پیدا نکنه معرفی کنه خواهشاً
و اگه لینک هم بده که حرف نداره.
دیوانه ایم من که روم خانه به خانه
دیوانه ای در خانه و اداره
دیوانه از این آنتی ها!!

سلام
Download Avira Free Antivirus
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Malware
07-09-2013, 14:05
سلام دوستان من الان در حال استفاده از ESET هستم ولی من رو راضی نمی کنه و حس میکنم ویروس دارم میخواستم ببینم بهتری انتی ویروسی که معرفی میکنین چی هست؟
+
نظرتون در مورد avast چی هست؟ به نظرتون از nod بهتره؟ سیستم رو کند نمیکنه؟

pedram_01
07-09-2013, 15:10
سلام دوستان من الان در حال استفاده از ESET هستم ولی من رو راضی نمی کنه و حس میکنم ویروس دارم میخواستم ببینم بهتری انتی ویروسی که معرفی میکنین چی هست؟ + نظرتون در مورد avast چی هست؟ به نظرتون از nod بهتره؟ سیستم رو کند نمیکنه؟ اوست ایرانو تحریم کرده برای اپدیت اگه مشگلی نداری خوبه ولی همون نود 32 خوبه ها مشگلی نداره . اگه فکر میکنی ویروسی هستی مالور بایت رو نصب کن کل سیستمت رو اسکن کن و باهاش کامپیوترت رو ویروس کشی کن.

Malware
07-09-2013, 16:04
اوست ایرانو تحریم کرده برای اپدیت اگه مشگلی نداری خوبه ولی همون نود 32 خوبه ها مشگلی نداره . اگه فکر میکنی ویروسی هستی مالور بایت رو نصب کن کل سیستمت رو اسکن کن و باهاش کامپیوترت رو ویروس کشی کن.
با شیلتر شکن میشه اپدیتش کرد؟
اپدیت هاش حدودا چه حجمی هست؟

pedram_01
07-09-2013, 16:46
با شیلتر شکن میشه اپدیتش کرد؟ اپدیت هاش حدودا چه حجمی هست؟ حدود 2.5 تا 5 مگ در روز با شیلتر هم میشه اپدیت کرد بقیه سوالاتت در مورد این انتی ویروس رو در تاپیک خودش دنبال کنید مرسی

Malware
08-09-2013, 13:33
دوستان به نظرتون خوبه که من در هر کدوم از این گروه ها این نرم افزار ها رو نصب کنم :
Antivirus Software
Avast Free Antivirus
Anti-Spyware
SuperAntiSpyware Free Edition
Firewall Software
Comodo Firewall
Popup Blocker Software
Super Ad Blocker
به نظرتون امنیت سیستمم تامین میشه و اینها با یکدیگر تداخل ندارند؟

Captain
08-09-2013, 13:54
دوستان به نظرتون خوبه که من در هر کدوم از این گروه ها این نرم افزار ها رو نصب کنم :Antivirus Software
Avast Free Antivirus
Anti-Spyware
Firewall Software
Comodo Firewall
Popup Blocker Software
Super Ad Blocker

بنظر بنده شما یا فقط کومودو اینترنت سکیوریتی نصب کنین یا امسی سافت اینترنت سکیوریتی
در مورد Super Ad Blocker نظری ندارم
امنیت صددرصد که تامین نمیشه ولی خب بازم بهتر از اون برنامه هایی هستش که درنظر دارین

pedram_01
08-09-2013, 15:04
دوستان به نظرتون خوبه که من در هر کدوم از این گروه ها این نرم افزار ها رو نصب کنم :
Antivirus Software
Avast Free Antivirus
Anti-Spyware
Firewall Software
Comodo Firewall
Popup Blocker Software
Super Ad Blocker

امنیت سیستمت تامین میشه اما زیاد این کار جالب نیست که واسه هر بخش از امنیت یک نرم افزار نصب کنید

اگه برای شما سخته که دنبال سریال بگردی پس باید انتی رایگان نصب کنی که همه امکانات رو داشته باشه

کمودو اینترنت سیکروبتی همه این امکانات رو داره نیازی به برنامه اضافی نداری و فارسی هم هست .

یا میتونی انتی ویروس 360 خالی نصب کنی یا در کنارش فایرووال خالی کمودو هم نصب کنی .

و اخر انتخابت هرچی بود در کنارش مالوربایت بدون ریال تایم هم نصب کن

Malware
08-09-2013, 15:26
امنیت سیستمت تامین میشه اما زیاد این کار جالب نیست که واسه هر بخش از امنیت یک نرم افزار نصب کنید

اگه برای شما سخته که دنبال سریال بگردی پس باید انتی رایگان نصب کنی که همه امکانات رو داشته باشه

کمودو اینترنت سیکروبتی همه این امکانات رو داره نیازی به برنامه اضافی نداری و فارسی هم هست .

یا میتونی انتی ویروس 360 خالی نصب کنی یا در کنارش فایرووال خالی کمودو هم نصب کنی .

و اخر انتخابت هرچی بود در کنارش مالوربایت بدون ریال تیام هم نصب کن
ممنون که جواب دادی کمودو اینترنت سکیوریتی رایگان چه فرقی با نسخه پرو داره.

Captain
08-09-2013, 15:42

فرق نسخه Free با Pro در آنتی ویروس Comodo ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اصلی ترین و مهمترین فرق بین نسخه رایگان و پولی این هستش که در نسخه ی رایگان شما از پشتیبانیه آنلاین بهرهمند نیستین تا امنیت سیستم شما توسط تیم تخصصی کومودو مورد بررسی و پشتیبانی شود
در نسخه ی پولی سیستم شما توسط گروه حرفه ای ک.مود. محافظت میشه، در صورتی که اگه در همین نسخه، سیستم شما دچار ویروسی شد، گروه پشتیبانیه کومودو به شما برا خسارت ناشی از حملات و صدمات وارد شده به سیستم مبلغی تا 500 دلار بهتون پرداخت میکنند
پیشنهاد ما اینه نسخه ی رایگان کومودو رو نصب کنید و با مراجعه به تاپیک تخصصی آنتی ویروس مورد نظر مشکلات و سوالات خودتون رو برطرف کنید و روش کار با آنتی ویروس رو بطور کامل و یا نیمه کامل یاد بگیرین.
سیستم ویروس یابی کومودو خیلی حرفه ای هست، در مورد رفتار شناسی عالی عمل میکنه و مخصوصا در فایروال و HIPS. میشه گفت یکی از بهترین هایی هست که بصورت رایگان در بین تمام آنتی ویروس ها قدرتمندی نشون میشه.

با تشکر :n16:

pa13
08-09-2013, 15:50
بهترین آنتی ویروس کسپرسکی اینترنت سکیوریتی 2014 هست.نود32-بیت-نورتون -avg-avast-آویرا و....(کلا 99%آنتی ویروس های مشهور) رو تست کردم .جالب اینکه کسپر 2014 حتی رو سیستم ضعیفم هم (وین7-رم:512 مگ-cpu:3GH ) به بهترین نهو وبدون افت سرعت کار کرد.واسه نسخه 2014 هم تریال ریستر وحتی گاهی سریال هم گیر میاد .

pedram_01
08-09-2013, 15:54

هیچ فرقی نداره جز پشتیبانی و گارانتی . حتی اگه پرو هم بخرین در ایران بی کاربرده

S0R3N4
11-09-2013, 11:26
سلام دوستان
خسته نباشید
راستش یه تاپیک مجزا هم با اجازه ی اساتید درست کردم؛ولی گفتم شاید بازدید در اینجا بیشتر باشه و به نتیجه ی بهتری برسیم؛

کدام شرکت ها در ایران نمایندگی رسمی دارن؟؟؟!!

مثلا سایتی Kaspersky.ir ادعا میکنه نماینده ی رسمیه شرکت کسپرسکی در ایرانه؛اما هنوز هنوزه داره لایسنس ها ورژن های قبلی کسپرسکی رو میفروشه؛و وقتی وارد سایت میشی و میخوای در مورد محصولات بخونی و ... لینک میده به سایت رسمی کسپرسکی و فقط صفحه ی اول خودش و چند بخش دیگه رو فارسی کرده!!!
یا همینطور Bitdefender.ir ... البته من با مسئول فروش این شرکت صحبتی که داشتم؛حداقل پاسخگویی داشتن؛یعنی خیالم راحت شد نماینده ی رسمی هستن؛
حالا این نماینده ها به جز فروش لایسنس های قانونی وظایف دیگه هم رو متحمل میشن؟!
مثلا اگه مشکلی داشتیم میشه با بخش پشتیبانی تماس گرفت و سوال های تخصصی داشت؛
یا یه اگه شخصی خواست شبکه ی تجاری خودش رو (از کوچک گرفته تا بزرگ) مجهز به نرم افزار های تخصصی شبکه ای این شرکت های بکنه نماینده هایی میفرستن برای اجرا یا نه؟
اصلا چند شرکت هستند نماینده ی رسمی در کشور ایران دارن که مورد تایید خود شرکت اصلی و زیر نظر اون شرکت اصلی باشه؟!
خیلی هاشون هم که کلا ما رو تحریم کردن و ....
خیلی هاشون هم که اصلا نماینده ی رسمی نیستن و ...
خیلی هاشون هم که اصلا نمایندگی ندارن...

MasterGeek
11-09-2013, 23:52
مطمئن هستین که بیت‌دفندر نماینندگیش رسمی هست؟ چون من ۲ روز پیش با بخش partner خود شرکت تماس گرفتم و راجع به رسمی بودن همین دامنه پرس‌وجو کردم (ایران رو که توی لیست کشورها نداشت!) ولی جوبی ندادند هنوز...

lionf3
12-09-2013, 12:17
دوستان بهترین اینترنت سیکوریتی رایگان برا ویندوز ۸.۱ چیه؟؟
آویرا رو دانلود کردم اما نصب نشد.
کومودو با وین ۸.۱ مشکلی نداره؟
از اینترنت سیکوریتی های کرک شده هم خوشم نمیاد(غیر رایگان معرفی نکنید)
ممنون:n16:

خُب نظرم عوض شد آنتی ویروس غیرِ رایگان هم معرفی کردید اشکالی نداره.
راستی این Kaspersky PURE 3 13.0.2.558 (a) Final خوبه؟
با وین ۸.۱ سازگاری داره؟

Public Enemy
12-09-2013, 13:07
از تا قبل از 2003 من PCsillin داشتم ( یادش بخیر :n14:) از 2003 به بعد که Norton واسه ویندوز اومد اونو نصب کردم .

از 2006 به بعد دیگه به Kaspersky مهاجرت کردیم . البته در شرایط خاص آنتی ویروس ها دیگه هم نصب کردم ( تمام شدن لایسنس ، تست نسخه بتای دیگر آنتی ویروس ها ) . ولی تا چند روز پیش هم Kaspersky نصب بود چون به 8.1 ارتقا دادم پشتیبانی نمی شد .

به هر حال هم چنان پرچم Kaspersky همه جا بالاست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

jolan57
12-09-2013, 13:27
دوستان بهترین اینترنت سیکوریتی رایگان برا ویندوز ۸.۱ چیه؟؟
آویرا رو دانلود کردم اما نصب نشد.
کومودو با وین ۸.۱ مشکلی نداره؟
از اینترنت سیکوریتی های کرک شده هم خوشم نمیاد(غیر رایگان معرفی نکنید)
ممنون:n16:

خُب نظرم عوض شد آنتی ویروس غیرِ رایگان هم معرفی کردید اشکالی نداره.
راستی این Kaspersky PURE 3 13.0.2.558 (a) Final خوبه؟
با وین ۸.۱ سازگاری داره؟
اکثر آنتی ویروس ها یا وین 8.1 مشکل دارن البته کمودو ورژن 6.3 بتا رو منتشر کرده که به نظر میاد مشکلی نداره
بهترین اینترنت سکوریتی رایگان هم بدون شک کمودو است
در مورد محصولات پولی هم PURE 3 با ویندوز 8.1 مشکل داره احتمالاً ورژن جدیدی از کسپرسکی اینترنت سکوریتی به زودی منتشر میشه که با وین 8.1 سازگار میشه
از نظر من بهترین محصولات پولی اینها هستند :
کسپرسکی - بیت دیفندر - نورتون - امسی سافت
که البته هرکدوم رو جداگانه باید بررسی کنید ببینید با وین 8.1 مشکلی نداشته باشه
هر سوالی داشتین در تاپیک اختصاصی خود محصول بپرسید دوستان جواب میدن

lionf3
12-09-2013, 13:27
از تا قبل از 2003 من PCsillin داشتم ( یادش بخیر :n14:) از 2003 به بعد که Norton واسه ویندوز اومد اونو نصب کردم .

از 2006 به بعد دیگه به Kaspersky مهاجرت کردیم . البته در شرایط خاص آنتی ویروس ها دیگه هم نصب کردم ( تمام شدن لایسنس ، تست نسخه بتای دیگر آنتی ویروس ها ) . ولی تا چند روز پیش هم Kaspersky نصب بود چون به 8.1 ارتقا دادم پشتیبانی نمی شد .

به هر حال هم چنان پرچم Kaspersky همه جا بالاست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خُب پس وین ۸.۱ رو پشتیبانی نمیکنه؟
چقدر بد.
راستی چه شکلک زیبایی:n02:
معلومِ علاقه زیادی به کسپر داری.

lionf3
12-09-2013, 13:34
اکثر آنتی ویروس ها یا وین 8.1 مشکل دارن البته کمودو ورژن 6.3 بتا رو منتشر کرده که به نظر میاد مشکلی نداره
بهترین اینترنت سکوریتی رایگان هم بدون شک کمودو است
در مورد محصولات پولی هم PURE 3 با ویندوز 8.1 مشکل داره احتمالاً ورژن جدیدی از کسپرسکی اینترنت سکوریتی به زودی منتشر میشه که با وین 8.1 سازگار میشه
از نظر من بهترین محصولات پولی اینها هستند :
کسپرسکی - بیت دیفندر - نورتون - امسی سافت
که البته هرکدوم رو جداگانه باید بررسی کنید ببینید با وین 8.1 مشکلی نداشته باشه
هر سوالی داشتین در تاپیک اختصاصی خود محصول بپرسید دوستان جواب میدن

ممنون از شما
تو رایگان ها که کومودو حرف نداره
اما تو پولی ها شک دارم که الان بیشتر نظرم رو کسپر هستش چرا که قبلا هم باهاش کار کردم.

Malware
12-09-2013, 15:15
دوستان صبر کنید ویندوز 8.1 به طور رسمی عرضه بشه اونموقع شرکت های سازنده انتی ویروس ها انتی ویروس هاشون رو با 8.1 سازگار میکنن.
فعلا از 8 استفاده کنید.

Public Enemy
12-09-2013, 15:29
عجب رقابتی شده امسال تو AV-Comparatives :n20:

سال 2011 که جایزه رو Kaspersky برد . سال 2012 امتیاز Kaspersky و Bitdefender برابر شد که بنا بر قانون " اگر امتیاز 2 یا چند نرم افزار امنیتی برابر شد ،نرم افزاری که تا کنون جایزه ای نگرفته برنده اعلام می شه " ، چون Bitdefender تا حالا جایزه نگرفته بود برنده اعلام شد .

و امسال تا حالا تنها نرم افزار امنیتی که تونسته همرو Advanced+ بگیره kaspersky هستش .

آیا Kaspersky می تونه 3 ماه آینده برتری خودشو حفظ کنه ؟ :n20:

آیا Kaspersky می تونه برای 4 امین بار به این افتخار دست پیدا کنه ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
رقابت داغ می شود :n20:

Mr.New
12-09-2013, 15:32
تو 8.1 بیت دفندر 2014موردی نداره مثل اینکه جایی خوندم تست کرده بودن موردی نداشته

arfnpm
12-09-2013, 16:46
عجب رقابتی شده امسال تو AV-Comparatives :n20:

سال 2011 که جایزه رو Kaspersky برد . سال 2012 امتیاز Kaspersky و Bitdefender برابر شد که بنا بر قانون " اگر امتیاز 2 یا چند نرم افزار امنیتی برابر شد ،نرم افزاری که تا کنون جایزه ای نگرفته برنده اعلام می شه " ، چون Bitdefender تا حالا جایزه نگرفته بود برنده اعلام شد .

و امسال تا حالا تنها نرم افزار امنیتی که تونسته همرو Advanced+ بگیره kaspersky هستش .

آیا Kaspersky می تونه 3 ماه آینده برتری خودشو حفظ کنه ؟ :n20:

آیا Kaspersky می تونه برای 4 امین بار به این افتخار دست پیدا کنه ؟ :n20:
رقابت داغ می شود :n20:

مطمئن باش با بودجه ای که برای تبلیغات توی AV-C در نطر گرفته اگه اول نشه بعد دیگه توی این تست ها شرکت نمی کنه و با این تهدید حتما اول میشه

Public Enemy
12-09-2013, 17:08
مطمئن باش با بودجه ای که برای تبلیغات توی AV-C در نطر گرفته اگه اول نشه بعد دیگه توی این تست ها شرکت نمی کنه و با این تهدید حتما اول میشه

امید وارم که این 3 ماه هم به خوبی و خوشی سپری بشه :42:

پارسال که دیدم Bitdefender جایزه رو قاپید از ناراحتی نزدیک بود با مشت برم تو صفحه نمایش :n25::n14:
اگر فقط رو عامل جوایز بخوایم در نظر بگیریم ، Eset با 80 جایزه در VB100 :n04: و Kaspersky با 3 جایزه در AV-Comparatives و bitdefender در Av-Test هر کدوم دارن واسه هم دیگه خط و نشون می کشن .

به هر حال ---> [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

pa13
12-09-2013, 22:14
با سلام خدمت تمامی دوستان محترم.دوستان من تو این چند سال avira و avgو avast وkasper ,norton ونود 32 (نود 6 افتضاح بود)رو تست کردم . الان بیشتر از همه از نورتون2014 خوشم اومده.به نظرتون این آنتی خوبه(روی ویندوز 8.1 نصب کردم)؟؟؟روی ویندوز 7 هم کسپرسکی2014دارم میخوا م پاکش کنم نورتون نصب کنم.ر و سیستمی که512مگ رمشه با یندوز 8.1 مشکلی نداره نورتون 2014 .به نظرتون کسپر روی 7 رو پاک کنم نورتون نصب کنم؟(رو سیستمم 2تاوین دارم 7و8.1)

Public Enemy
12-09-2013, 22:19
با سلام خدمت تمامی دوستان محترم.دوستان من تو این چند سال avira و avgو avast وkasper ,norton ونود 32 (نود 6 افتضاح بود)رو تست کردم . الان بیشتر از همه از نورتون2014 خوشم اومده.به نظرتون این آنتی خوبه(روی ویندوز 8.1 نصب کردم)؟؟؟روی ویندوز 7 هم کسپرسکی2014دارم میخوا م پاکش کنم نورتون نصب کنم.ر و سیستمی که512مگ رمشه با یندوز 8.1 مشکلی نداره نورتون 2014 .به نظرتون کسپر روی 7 رو پاک کنم نورتون نصب کنم؟(رو سیستمم 2تاوین دارم 7و8.1)

دوست عزبز یه فانونی هست که می گه :

همه آنتی ویروس ها خوبن ولی بهترین رو کاربر انتخاب می کنه

لذا بسته به راحتیتون هر کدومو دوست داشتین و تو کار کردن باهاش راحت بودین رو انتخاب کنین .

بقیه موارد جنبه Marketing و رقابت بر سر تصاحب بازار هستش . لذا توجه نکنین .

ali.reihani
13-09-2013, 01:01
با سلام خدمت تمامی دوستان محترم.دوستان من تو این چند سال avira و avgو avast وkasper ,norton ونود 32 (نود 6 افتضاح بود)رو تست کردم
چون اینو گفتی و گذاشتی تازه تو پرانتز نمیزارم در بری !:n10:
چرا افتضاح بود!؟

Public Enemy
13-09-2013, 12:24
یه خبر خوب ( احتمالا تکراری ! )

Norton v21 beta از Windows 8.1 پشتیبانی می کنه ( Antivirus , internet security , 360 edition )

تا اطلاع ثانوی تا زمانی که بقیه شرکت ها مشکل خودشونو با Windows 8.1 حل کنند ، بنده خودم شخصا به Panda cloud antivirus مهاجرت کردم .

lionf3
13-09-2013, 13:55
Emsisoft Internet Security Pack 8.0.0.10 هم با ویندوز ۸.۱ مشکلی نداره من نصب کردم و راضیم ازش.

arfnpm
13-09-2013, 14:07
الان که نسخه 8.1.0.4 آرین نسخه است
یه آپدیت هم است که به زودی پایدار میشه که سازگاری با 8.1 بیشتر میشه

pa13
14-09-2013, 21:57
چون اینو گفتی و گذاشتی تازه تو پرانتز نمیزارم در بری !:n10:
چرا افتضاح بود!؟
دلیل:-7ماه نود32 داشتم حدوداً 7و8 بار سیستم ویروسی شد تا اونجایی که دیگه سیستمم بالا نیومد. اونقدر ناراحت شدم که.ویندوز رو عوض کردم...
اول نورتون 2014 نصب کردم بدون آپدیت زدم اسکن(3تا ترو جان و2تا ورم و چند تاهم ویروس دیگه پیدا کرد)من حتی یدونه کرک هم رو سیستمم ندارم.قبل از نود هم کاسپر2013 و ...روهم داشتم.رفتم تو سایت av -test دیدم نود----------:n04:.ولی انصافا نورتون 2014 خیییلی خوبه.آنتی ویروسشو داشتم امروز اینترنت سکیوریتی رو نصب کردم خیییلی خوبه.ولی انصافا من با کسپر هم 1بار هم ویروسی نشدم.

اینم مدرک رسمی:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
با تشکر از تمامی دوستان....:n02::n06:

Public Enemy
15-09-2013, 06:48
دوست عزیز هیچ وقت این نتایج تست ها ملاک برتری نبوده و نخواهد بود . فقط جنبه کل کل بین شرکت های امنیتی دارند :n10:

البته عوامل تجاری هم توی نتایج دخیله اگر همین نتایج AV-test رو با AV-Comparatives مقایسه کنین می بینین بعضی جاها دارن یه جورایی واسه آنتی ویروس خاصی طرفداری می کنن و نتایج رو طوری نشون می دن که برای شرکت های خاصی تبلیغ بشه :n10: بماند .

اگر قرار بود روی این نتایج حساب بشه ، Eset با 80 تا Certificate در VB100 اوله رکوردی زده که حالا حالاها کسی بهش نمی رسه .

توجه نکنین به این چیزا . اولین ملاک راحتی خودتون باشه . این نتایج فقط و فقط گمراه کننده و واسه اینه که شما ترغیب بشید محصول خاصی رو بخرید .

به هر حال بازاره دیگه واسه 1 قرون 2زار بیشتر هم دیگرو زیر سوال می برن بدتر از ایناشم انجام می دن /

ali.reihani
15-09-2013, 13:54
دلیل:-7ماه نود32 داشتم حدوداً 7و8 بار سیستم ویروسی شد تا اونجایی که دیگه سیستمم بالا نیومد. اونقدر ناراحت شدم که.ویندوز رو عوض کردم...
اول نورتون 2014 نصب کردم بدون آپدیت زدم اسکن(3تا ترو جان و2تا ورم و چند تاهم ویروس دیگه پیدا کرد)من حتی یدونه کرک هم رو سیستمم ندارم.قبل از نود هم کاسپر2013 و ...روهم داشتم.رفتم تو سایت av -test دیدم نود----------:n04:.ولی انصافا نورتون 2014 خیییلی خوبه.آنتی ویروسشو داشتم امروز اینترنت سکیوریتی رو نصب کردم خیییلی خوبه.ولی انصافا من با کسپر هم 1بار هم ویروسی نشدم.

اینم مدرک رسمی:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
با تشکر از تمامی دوستان....:n02::n06:
من خیلی حرف ها دارم ولی منظورم یک جمله میکنم و میگم :
شما در استفاده صحیح از نود32 غفلت کردی!

pa13
15-09-2013, 13:59
من خیلی حرف ها دارم ولی منظورم یک جمله میکنم و میگم :
شما در استفاده صحیح از نود32 غفلت کردی!
نمی دونم ولی منو راضی نکرد.منظور از استفاده صحیح چیه؟؟؟مگه وب گردی و ویروسی شدن با eset smart security 6 عادیه؟؟دوستام هم این مشکل رو دارند.

ali.reihani
15-09-2013, 14:12
نمی دونم ولی منو راضی نکرد.منظور از استفاده صحیح چیه؟؟؟مگه وب گردی و ویروسی شدن با eset smart security 6 عادیه؟؟دوستام هم این مشکل رو دارند.
اول از همه بگم که منظور من این نیست که دوباره برید نود32 نصب کنید!{جدی میگم}
فقط دفاع از این محصوله یا به نحوی دفاع از انتخاب شاید غلت خودم یا کلا اون هایی که نود دارند و مشکلی ندارند با هاش هستش!
اول این که انتی ویروس آپدیت باشه هم از لحاظ دیتابیس و هم از لحاظ ورژن!!
به نظرم همین یک مورد که میشه گفت مهم ترین مورد در استفاده از یک انتی ویروس هستش رو شما درش غفلت کردی!
مرورگتون چیه؟{یعنی چی اون موقع استفاده میکردید و چه ورژنی}
و یک چیز مهم دیگه یادم رفت بگم که هیچ موقع امنیت 100 نمیشه!

pa13
15-09-2013, 14:20
اول از همه بگم که منظور من این نیست که دوباره برید نود32 نصب کنید!{جدی میگم}
فقط دفاع از این محصوله یا به نحوی دفاع از انتخاب شاید غلت خودم یا کلا اون هایی که نود دارند و مشکلی ندارند با هاش هستش!
اول این که انتی ویروس آپدیت باشه هم از لحاظ دیتابیس و هم از لحاظ ورژن!!
به نظرم همین یک مورد که میشه گفت مهم ترین مورد در استفاده از یک انتی ویروس هستش رو شما درش غفلت کردی!
مرورگتون چیه؟{یعنی چی اون موقع استفاده میکردید و چه ورژنی}
و یک چیز مهم دیگه یادم رفت بگم که هیچ موقع امنیت 100 نمیشه!
ممنون دوست عزیز...من 100% اوقات با گوگل کروم(آخرین نسخه) کار میکنم.و آنتی من هم همیشه آپدیت بود...(هر روز)

ali.reihani
15-09-2013, 14:44
ممنون دوست عزیز...من 100% اوقات با گوگل کروم(آخرین نسخه) کار میکنم.و آنتی من هم همیشه آپدیت بود...(هر روز)
خوب این که ویروسی تونسته از مرورگری بگذره و وارد سیستم بشه ضعف مرورگره که گوگل با پشتیبانی قوی ای که در زمینه امنیت داره سریع این مشکل رو رفع میکنه!{مثل همون قضیه اولین ویروس برا وین 8 که توست از طریق گوگل داس وارد سیستم بشه}
بعد مرورگر آنتی ویروس هستش که اگه شما نود رو آپدیت داشتی پس در طول این 7 ماه سیستم رو خیلی کم یا کم اسکن میکردی!
چون خودتون گفتین که با نورتون آپدیت نشده اسکن کردید و فلان تا فایل مخرب پیدا کرده که نتیجه میگیریم که ویروس ها همچین جدید نبودند!

Public Enemy
15-09-2013, 14:49
مثل اینکه Pa13 تجربه خوبی با Eset نداشتن .

به قول دوستمون امنیت هیچ وقت 100 % نمی شه .

واسه خودمم یه بار با Norton اتفاق جالبی افتاد !!!

زمانی که Norton 360 V5 Beta اومد دانلود کردم . همه هم می دونن هیچ آنتی ویروسی تو Aggressive بودن به پای Norton و Comodo نمی رسه . مخصوصا Norton که 3 لایه محافظتی File insight, Sonar protection و Network insight داره . ( اون زمان شرکت های امنیتی زیاد تو کار Cloud و این چیزا نبودن . یعنی کم آنتی ویروسی پیدا می شد که هم زمان از دیتابیس دانلود شده واسه اسکن استفاده کنه هم از دیتا بیس Cloud)

3 روز مونده بود لایسنسش تموم شه یه اتفاق جالبی افتاد ! یه فایل از سایت ایرانی دانلود کردم ، اررور اجرا داد مثل ارور های ویندوز ولی با غلط املایی خنده دار !!! شک کردم با network insight هم چک کردم فایل تمیز بود !!!

آخرش من که حسابی شک داشتم با Virustotal چک کردم دیدک 36/41 می گن ویروسه !!!

تو اینترنت که سرچ کردم دیدم این ویروس 3 سال پیش توسط بقیه شرکت ها شناسایی شده !!!!

به هر حال قصدم این بود بگم اشتباهات سهوی پیش میاد واسه همین نمی شه گفت اگر همیشه آپدیت باشه همیشه آخرین ویروس ها رو می گیره . بعضی وقتا مورد پیش میاد ویروس هایی که 3 سال پیش شناسایی شدنو نمیشناسه .

در ضمن معمولا ویروس که تولید شد صاف نمیاد تو کامپیوتر شما :n02: این ویروس هایی که می گیرن باور کنین 99 %مال حداقل 3 یا 4 سال پیشه آپدیت هم نباشه می گیره .

لذا تجربه بد هر موقع می تونه اتفاق بیفته حتی اگر آپدیت آپدیت باشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

pa13
15-09-2013, 15:02
مثل اینکه Pa13 تجربه خوبی با Eset نداشتن .

به قول دوستمون امنیت هیچ وقت 100 % نمی شه .

واسه خودمم یه بار با Norton اتفاق جالبی افتاد !!!

زمانی که Norton 360 V5 Beta اومد دانلود کردم . همه هم می دونن هیچ آنتی ویروسی تو Aggressive بودن به پای Norton و Comodo نمی رسه . مخصوصا Norton که 3 لایه محافظتی File insight, Sonar protection و Network insight داره . ( اون زمان شرکت های امنیتی زیاد تو کار Cloud و این چیزا نبودن . یعنی کم آنتی ویروسی پیدا می شد که هم زمان از دیتابیس دانلود شده واسه اسکن استفاده کنه هم از دیتا بیس Cloud)

3 روز مونده بود لایسنسش تموم شه یه اتفاق جالبی افتاد ! یه فایل از سایت ایرانی دانلود کردم ، اررور اجرا داد مثل ارور های ویندوز ولی با غلط املایی خنده دار !!! شک کردم با network insight هم چک کردم فایل تمیز بود !!!

آخرش من که حسابی شک داشتم با Virustotal چک کردم دیدک 36/41 می گن ویروسه !!!

تو اینترنت که سرچ کردم دیدم این ویروس 3 سال پیش توسط بقیه شرکت ها شناسایی شده !!!!

به هر حال قصدم این بود بگم اشتباهات سهوی پیش میاد واسه همین نمی شه گفت اگر همیشه آپدیت باشه همیشه آخرین ویروس ها رو می گیره . بعضی وقتا مورد پیش میاد ویروس هایی که 3 سال پیش شناسایی شدنو نمیشناسه .

در ضمن معمولا ویروس که تولید شد صاف نمیاد تو کامپیوتر شما :n02: این ویروس هایی که می گیرن باور کنین 99 %مال حداقل 3 یا 4 سال پیشه آپدیت هم نباشه می گیره .

لذا تجربه بد هر موقع می تونه اتفاق بیفته حتی اگر آپدیت آپدیت باشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خوب دوست عزیز نسخه بتا بوده دیگه ....(شما از نسخه بتا انتظار دارین خوب باشه)من هم اعتقاد دارم که امنیت 100% نیست.
یه سوال من کنار نورتون اینترنت سکیوریتی آنتی میلوار بیت نصب کنم؟؟ظروری هست؟؟امروز ویندوز هام رو عوض کردم.ایکسپی sp3 update و ویندوز 7 آلتیمیت نصبیدم.رو هر دوشون nis2014 نصب کردم.اولش وقتی xp نصب کردم خواستم روش آویرا فری نصب کنم نصب شد ولی وقتی آپدیت میکردم می گفت لایسنستون معتبر نیست!!!(avira free 2013)

ali.reihani
15-09-2013, 15:04

درسته ولی من خودم یکی رو میشناسم که کاسپر 2012 داشت اما به دلیل این که باگی در این اینترنت سکوریتی وجود داشت یک هکر آمد و هکش کرد!!!

pa13
15-09-2013, 15:06
درسته ولی من خودم یکی رو میشناسم که کاسپر 2012 داشت اما به دلیل این که باگی در این اینترنت سکوریتی وجود داشت یک هکر آمد و هکش کرد!!!
دوست عزیز کسپر 2012 باگ زیادی داشت...

ali.reihani
15-09-2013, 15:10
میدونم..!
منظورم این بود که اگه آپدیت بود درصد امینت اش بالاتر میشد {منظورم با شما نیستش}!!! و همینطور هر بسته امنیتی اشتباه میکنه!!!

Captain
15-09-2013, 15:15

Public Enemy
15-09-2013, 18:55
خوب دوست عزیز نسخه بتا بوده دیگه ....(شما از نسخه بتا انتظار دارین خوب باشه)من هم اعتقاد دارم که امنیت 100% نیست.
یه سوال من کنار نورتون اینترنت سکیوریتی آنتی میلوار بیت نصب کنم؟؟ظروری هست؟؟امروز ویندوز هام رو عوض کردم.ایکسپی sp3 update و ویندوز 7 آلتیمیت نصبیدم.رو هر دوشون nis2014 نصب کردم.اولش وقتی xp نصب کردم خواستم روش آویرا فری نصب کنم نصب شد ولی وقتی آپدیت میکردم می گفت لایسنستون معتبر نیست!!!(avira free 2013)

دوست عزیز نرم افزارش نسخه بتا بوده دیتا بیسش و دیتا بیس کلودش که بتا نبوده که :n10: در ضمن گفتم با Virustotal چک کردم . اونم از 41 آنتی ویروس 36 تاشون ویروسی نشون داد . یکی از اونایی که تمیز نشون داد Norton بود . Virustotal از نسخه بتا استفاده نمی کنه که :n10:

در ضمن من ضایع ترینشو گفتم :n02:

سر Eset هم همین 5 ماه پیش واسه دوستم اتفاق مشابهی افتاد. اونم سیستمش ویروسی شد ( همیشه هم آپدیت بود . ) اسکن هم که می کردیم تمیز نشون می داد رایانه رو ولی فایل هاش مخفی می شد . با Kaspersky اسکن کردم ویروسو گرفت . چک کردم با دیتا بیس کسپر اسکای متوجه شدم ویروسه حدود 2 ماه پیش به دیتابیس کسپر اضافه شده پس جدید بوده . ولی تو Eset شناسایی نمی کرد .

به هر حال اشتباهات پیش میان .[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در ضمن Norton Internet Security خود Anti-malware هستش. نیازی نیست چیزی کنارش نصب باشه . ما واسه راحتی می گیم آنتی ویروس

دوست عزیز وقتی ویندوز و نرم افزارات Exploit داشته باشن دیگه هیچ آنتی ویروسی نمی تونه جلوشو بگیره ! ه*ک شدن ربطی به آنتی ویروست نداره .

باگ هایی هم که گفتین بیشتر امنیتی نبوده و الا الان ملت تو exploit-DB اومده بودن دنیا رو رو سرشون گذاشته بودن ! I KinG I ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) لینک داده دوستان زحمت کشیدن چند تاشو فارسی کردن

lionf3
16-09-2013, 14:34
دوستان نورتون تو این تست جایی نداره؟؟

pa13
16-09-2013, 20:05
دوست عزیز نرم افزارش نسخه بتا بوده دیتا بیسش و دیتا بیس کلودش که بتا نبوده که :n10: در ضمن گفتم با Virustotal چک کردم . اونم از 41 آنتی ویروس 36 تاشون ویروسی نشون داد . یکی از اونایی که تمیز نشون داد Norton بود . Virustotal از نسخه بتا استفاده نمی کنه که :n10:

در ضمن من ضایع ترینشو گفتم :n02:

سر Eset هم همین 5 ماه پیش واسه دوستم اتفاق مشابهی افتاد. اونم سیستمش ویروسی شد ( همیشه هم آپدیت بود . ) اسکن هم که می کردیم تمیز نشون می داد رایانه رو ولی فایل هاش مخفی می شد . با Kaspersky اسکن کردم ویروسو گرفت . چک کردم با دیتا بیس کسپر اسکای متوجه شدم ویروسه حدود 2 ماه پیش به دیتابیس کسپر اضافه شده پس جدید بوده . ولی تو Eset شناسایی نمی کرد .

به هر حال اشتباهات پیش میان .[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در ضمن Norton Internet Security خود Anti-malware هستش. نیازی نیست چیزی کنارش نصب باشه . ما واسه راحتی می گیم آنتی ویروس

دوست عزیز وقتی ویندوز و نرم افزارات Exploit داشته باشن دیگه هیچ آنتی ویروسی نمی تونه جلوشو بگیره ! ه*ک شدن ربطی به آنتی ویروست نداره .

باگ هایی هم که گفتین بیشتر امنیتی نبوده و الا الان ملت تو exploit-DB اومده بودن دنیا رو رو سرشون گذاشته بودن ! I KinG I ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) لینک داده دوستان زحمت کشیدن چند تاشو فارسی کردن
ممنون از تمامی شما دوستان عزیز که دید من رو در مورد آنتی ویروس ها عوض کردید.دوستان شما نورتون اینترنت سکیوریتی 2014 رو چطوری ارزیابی میکنید؟؟ اگه خوب نیست چی پیشنهاد میدید؟؟؟