PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : sony یا apple

ninjavb
01-03-2012, 20:51
با سلام
من دو تا سوال داشتم .
یکی این که چرا اسم sony کم تر میاد با این که من فکر میکردم sony یه مارک معتبر و خوبیه ؟
وبیشتر اسم asusm و dell به چشم میخوره ؟
و دیگه این که به نظرتون sony بهتره ویا Apple؟
(برا ی کارهای برنامه نویسی و گرافیکی و بازی ها ی کامپیوتری)
باتشکر

biostar
02-03-2012, 11:29
اسم سونی کمتر میاد چون گرون تر از سایر برند ها هست ، و همچنین بیشتر از سایر برند ها در این اوضاع نا بسامان اقتصادی گرون شده ، مگرنه ، کیفیت سونی حرف نداره

اپل معتبر تر از سونی هست اما برای داشتن اپل باید هزینه ی زیادی پرداخت بشه ولی با توجه به نیاز شما بنظرم سیستم عامل ویندوز برای شما مناسب هست و نه مک

ninjavb
02-03-2012, 16:41
اسم سونی کمتر میاد چون گرون تر از سایر برند ها هست ، و همچنین بیشتر از سایر برند ها در این اوضاع نا بسامان اقتصادی گرون شده ، مگرنه ، کیفیت سونی حرف نداره

اپل معتبر تر از سونی هست اما برای داشتن اپل باید هزینه ی زیادی پرداخت بشه ولی با توجه به نیاز شما بنظرم سیستم عامل ویندوز برای شما مناسب هست و نه مک
پس این جور که شما میگید هر رو مارک گرون هستند.
راستی من شنیدم میشه ویندوز رو هم به راحتی روی اپل نصب کرده درسته؟

silsin
02-03-2012, 17:25
اره میشه از برنامه های ویندوز روی مک هم استفاده کنی اما فکر نکنم بشه ویندوز رو روی Apple macintosh نصب کنی

h0p3
02-03-2012, 18:46
سونی گرونه،اپل هم گرونتر.:31:
ولی هر دوتاشون میرزن.درسته که مشخصات رو کاغذشون ضعیفتره،ولی تا باهاشون کار نکنی نمیفهمی کدوم بهتره.:27:

Devicestreet
02-03-2012, 19:18
اپل بخاطر مک رده
در مورد اسوس و سونی اسوس بهتره اینم دو تا مدل از اسوس
n55sf
n53sv
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ninjavb
02-03-2012, 22:39
اره میشه از برنامه های ویندوز روی مک هم استفاده کنی اما فکر نکنم بشه ویندوز رو روی Apple macintosh نصب کنی

تو انجمن اپل صفحه اخرش خوندم که میشه ویندوز رو به صورت یه سیستم عامل مجزا نصب کرد.

ninjavb
02-03-2012, 22:54
اپل بخاطر مک رده
در مورد اسوس و سونی اسوس بهتره اینم دو تا مدل از اسوس

واقعا؟!! اسوس بهتر از سونی ؟

Hamid..God
03-03-2012, 02:22
امرا تو pc ها هیچ چی به پای سونی نمیرسه حتی تو قیمت
سونی از هر لحاظ بهتره
طراحی
مانیتور
وزن
استحکام
گرمای تولیدی
دوام در کار کرد بالا
حتی پرفرمنس

این حرف هارو از روی تجربه میگم نه طرفداری از یه برند خاص

تو اکثر فامیل و دوستان هرکی بخواد هرچی بگیره از گوشی و تبلت و موبایل یا دوربین میاد سراغ من
از اول من سونی میگرفتم برا همه ، همه هم راضی بودن تا اینکه بنا به چیز هایی که تو نت میخوندم در مورد برند های دیگه به خصوص ایسوس برا 2 تا از دوستام ایسوس گرفتم (البته چون قضیه برا 1 سال پیشه مدل هاش یادم نیست) اولیه یه 15 بود که بنا بر چیز هایی که تو نت دیده بودم باید خیلی هیولا میشد ولی بعد از کار کردن مثل همون وایو هایی بود که به همون قیمت برا دوستام گرفته بودم بعلاوه اینکه نرم افزار های اضافی خود کارخونه اصلا به پای وایو نمیرسید-عمر باتریشم اصلا خوب نبود-مانیتور هم افتضاح

بعدی یه 13 بود که برا گیم گرفته بودم روش یه کراسیس 2 نسب کردم خیلی خوب اجرا کرد ولی همون بازی رو یه مدل وایو که 1 سال پیش 200 تومن ارزون تر گرفته بودم به خوبی اجرا شد انگار اصلا فرقی نداشتن(وایو i5 بود ولی ایسوس i7 ) فقط یکم کمتر گرم میکرد

برا همین دوباره برگشتم رو سونت وایو خریدن همه هم راضی بودن تا الان

و یه چیزه دیگه وقتی ایسوس گرفتم بعد از دو هفته پریدم ازش راضی هستن یا نه میگفتن "ای بد نیسن"
ولی وایو دارا میگفتن"اره شدید راضیم" یا "توپ" خوب این خودش فرق قضیه رو نشون میده

الانم که سری S وایو عالیه

-طراحی عالی "البته به خاطر سادگیش یکم سلیقه ایه من که به اندازه mac book pro دوسش دارم
مانیتور بهتر از اپل
وزن فوق العاده سبک "بدنه فیبر کربنی"
امر باتری بهتر "1 ساعتی از حالت عادی بیشتره ولی میتونی یه باتری شیلد براش بگیری عمر باطریش رو 2 برابر کنی
زخامت کم 2 سانت فکر کنم

تنها عیبش اینه که چون چیزه همه چی تمومیه-به نظر من بعد از mac book بهترین لپ تاپ بازار و بهترین مدل ویندوزی نسبت به قیمتشه- خیلی داره فروش میکنه و داره زیاد میشه پس اگه از اون هایی هستی که دوست دارن خاص باشن و چیزی که دستشونه تک باشه بدردت نمیخوره
من خودم تا حالا 2 تا برا دوستام گرفتم (برا همین میدونم چیزه بی نقصیه
هر وقتم تو دانشگاه قدم میزنم خیلی راحت تا 3 تاش رو دست بچه ها میبینم -همشون هم سیاهن که یه سیاه کربنیه خوشگله-

---------- Post added at 02:22 AM ---------- Previous post was at 02:21 AM ----------

سونی از هر لحاظ بهتره
طراحی
مانیتور
وزن
استحکام
گرمای تولیدی
دوام در کار کرد بالا
حتی پرفرمنس

تو اکثر فامیل و دوستان هرکی بخواد هرچی بگیره از گوشی و تبلت و موبایل یا دوربین میاد سراغ من
از اول من سونی میگرفتم برا همه ، همه هم راضی بودن تا اینکه بنا به چیز هایی که تو نت میخوندم در مورد برند های دیگه به خصوص ایسوس برا 2 تا از دوستام ایسوس گرفتم (البته چون قضیه برا 1 سال پیشه مدل هاش یادم نیست) اولیه یه 15 بود که بنا بر چیز هایی که تو نت دیده بودم باید خیلی هیولا میشد ولی بعد از کار کردن مثل همون وایو هایی بود که به همون قیمت برا دوستام گرفته بودم بعلاوه اینکه نرم افزار های اضافی خود کارخونه اصلا به پای وایو نمیرسید-عمر باتریشم اصلا خوب نبود-مانیتور هم افتضاح

بعدی یه 13 بود که برا گیم گرفته بودم روش یه کراسیس 2 نسب کردم خیلی خوب اجرا کرد ولی همون بازی رو یه مدل وایو که 1 سال پیش 200 تومن ارزون تر گرفته بودم به خوبی اجرا شد انگار اصلا فرقی نداشتن(وایو i5 بود ولی ایسوس i7 ) فقط یکم کمتر گرم میکرد

و یه چیزه دیگه وقتی ایسوس گرفتم بعد از دو هفته پریدم ازش راضی هستن یا نه میگفتن "ای بد نیسن"
ولی وایو دارا میگفتن"اره شدید راضیم" یا "توپ" خوب این خودش فرق قضیه رو نشون میده

-طراحی عالی "البته به خاطر سادگیش یکم سلیقه ایه من که به اندازه mac book pro دوسش دارم
مانیتور بهتر از اپل
امر باتری بهتر "1 ساعتی از حالت عادی بیشتره ولی میتونی یه باتری شیلد براش بگیری عمر باطریش رو 2 برابر کنی
زخامت کم 2 سانت فکر کنم

تنها عیبش اینه که چون چیزه همه چی تمومیه-به نظر من بعد از mac book بهترین لپ تاپ بازار و بهترین مدل ویندوزی نسبت به قیمتشه- خیلی داره فروش میکنه و داره زیاد میشه پس اگه از اون هایی هستی که دوست دارن خاص باشن و چیزی که دستشونه تک باشه بدردت نمیخوره
هر وقتم تو دانشگاه قدم میزنم خیلی راحت تا 3 تاش رو دست بچه ها میبینم -همشون هم سیاهن که یه سیاه کربنیه خوشگله-

Devicestreet
03-03-2012, 15:44
سونی از هر لحاظ بهتره
طراحی
مانیتور
وزن
استحکام
گرمای تولیدی
دوام در کار کرد بالا
حتی پرفرمنس

مانیتور بهتر از اپل
زخامت کم 2 سانت فکر کنم

---------- Post added at 02:22 AM ---------- Previous post was at 02:21 AM ----------

سونی از هر لحاظ بهتره
طراحی
مانیتور
وزن
استحکام
گرمای تولیدی
دوام در کار کرد بالا
حتی پرفرمنس

مانیتور بهتر از اپل
زخامت کم 2 سانت فکر کنم

ممنون از اطلاغاتی که دادین
مک بوک قیمت بالایی داره پس سطح قیمت به عملکرد بالایی داره
در بین مارک های دیگه فقط ایسوس و وایو حرف برای گفتن داره از اونجا که من درباره ی ایسوس اطلاعات داشتم گفتم:40:

darkzside
03-03-2012, 20:32
دوست عزیز با توجه به نیازتون بهتره که برندی غیر از اپل رو انتخواب کنید.

parisa r
29-03-2012, 03:58
تو انجمن اپل صفحه اخرش خوندم که میشه ویندوز رو به صورت یه سیستم عامل مجزا نصب کرد.

بله می‌شه، ولی‌ معمولا این کار بدون اشکال نیست....در ضمن یه برنامه‌هایی‌ هست مثل parallel که با نصبشون میتونید mac و windows رو همزمان داشته باشید و بدون restart کردن از mac به windows برید
خود Mac هم خیلی‌ خوبه ولی‌ اشکالش اینه که زمان میبره تا باهاش عادت کنید ، و چون فایل exe نمی‌شناسه باید قید بعضی‌ از نرم افزار‌ها رو بزنید یا جایگزین اونها رو پیدا کنید

:5:

حمید031090
29-03-2012, 11:30
سلام اگه میخوای مک بگیری 1 ماه صبر کن که داره تکنولوزی چدیدش میاد
cpu ivy
usb3
.
.
.مک های 2011 با ویندوز گرم میشدند...که یه مشکل بوود همچنین صدای نویز فن بالایی دارند
اگه خواستی بگو لینک خرابی های اپل رو بدم(فقط اپل 2011 مثل md322 و md318 مشکل دار بودندا نه سال های پیش...در ضمن اگر خواستی اپل بگیری برو تو کلوپ برند ها اونجا هم در رابطه با اپل اطلاعات خوبی نوشته...)

Xilevens
29-03-2012, 12:52
دوست عزيز واسه كار شما من سه برند رو مد نظر دارم
اسوس
اچ پي
لنوو

مك بوك همه جوره با نصب يه ويندوز كار شما رو راه ميندازه
ولي اگه بخواي تو ويندوزش بازي نصب كني جواب نميده
من pes نصب كردم 723 داشت منفجر ميشد

سوني هم متاسفانه قيمت بالايي داره
و بيشترين مزيتش صفحه نمايش كيفيت بالاش هست

اينكه ميگن اپل يا سوني با كانفيگهاي پايين هم حتي ميتونن با كانفيگ بالاهاي بقيه برندها رقابت كنن مذخرفه
يه BMW هرچي هم خوب نباشه بدون بنزين يه متر هم راه نميره
يه پرايد 10 ميليوني با تمام كمبودهاش گازشو ميگيره ميره

در نهايت در بين اين مدل ها اگه مدلي ميخوايد كه بتونه با صفحه نمايش هاي اپل و سوني برابري كنه با بدجه شما (كه نميدونيم چقدره) شايد اسوس N55SF فول اچ دي بهترين گزينه باشه

Devicestreet
29-03-2012, 14:36
n55sf بی ریخت تشریف داره
n53sv خیلی بهتره
بی حاشیه و بچه مثبت ترین برند هم اسوسه

rshafiiy
29-03-2012, 21:01
بله می‌شه، ولی‌ معمولا این کار بدون اشکال نیست....در ضمن یه برنامه‌هایی‌ هست مثل parallel که با نصبشون میتونید mac و windows رو همزمان داشته باشید و بدون restart کردن از mac به windows برید
خود Mac هم خیلی‌ خوبه ولی‌ اشکالش اینه که زمان میبره تا باهاش عادت کنید ، و چون فایل exe نمی‌شناسه باید قید بعضی‌ از نرم افزار‌ها رو بزنید یا جایگزین اونها رو پیدا کنید

:5:

خیلی ضایس مک بوک بخری بعد روش ویندوز نصب کنی. اینقدر به مارک توجه نکنین

Farshid72
29-03-2012, 21:04
n55sf بی ریخت تشریف داره
n53sv خیلی بهتره
بی حاشیه و بچه مثبت ترین برند هم اسوسه
در مورد سونی هم باید بگم که درسته کانفیگ بالایی نداره ولی پشتیبانی از محصول و همینطور ظاهر و کیفیت اون به ونه ای هستش که راضی کننده هست