PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل km player

rayka10
01-03-2012, 09:29
سلام من از وقتی این ویندوز سون رو نصب کردم هنگام نمایش هر فیلم موسیک و... این خطا در kmplayer نمایش میده که قبل از اینکه این خطا ظاهر شه نرم افزار یه هنگ میکنه بعد که ok رو میزنم مشکل حل میشه. لطفا راهنماییم کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

rayka10
01-03-2012, 10:36
سلام من از وقتی این ویندوز سون رو نصب کردم هنگام نمایش هر فیلم موسیک و... این خطا در kmplayer نمایش میده که قبل از اینکه این خطا ظاهر شه نرم افزار یه هنگ میکنه بعد که ok رو میزنم مشکل حل میشه. لطفا راهنماییم کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

خودم جواب سوالم رو پیدا کردم
باید سه فایل با نام های gen_ml.dll gen_ml.dll_ و gen_ml.ini رو پاک کنین تا برنامه در نهایت سرعت و بدون هیچ مشکلی اجرا بشه موفق باشین

farshad.88
04-03-2012, 19:30
سلام
من هم درباره KM Player مشکلی داشتم. اما واسه این پلیر هیچ قسمتی وجود نداشت که سوالمو طرح کنم
مشکل : وقتی یک فایل صوتی یا تصویری رو با این برنامه باز میکنم. وقتی میخوام فیلم یا موسیقی رو جلو ببرم برنامه قفل میکنه و فقط باید با A+C+D و تسک منیجر برنامه رو ببندم. کسی میدونه چجوری باید این مشل رو برطرف کنم ؟ که وقتی فیلم رو جلو میبرم یا روی وسطای فیلم کلیک میکنم برنامه قفل نکنه

ms368
04-03-2012, 19:33
[معرفی و آموزش] The KMPlayer / پلیــری بــرای تمــامی فصــول ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

haghshenasmahdi
06-07-2012, 23:10
سلام دوستان
زمانی که من KMPlayer باز می کنم با این پیغام مواجه میشم لطفا راهنمایی کنید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مر سی