PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کدام برنامه بک آپ گیری بهتره ؟

Nocturne
01-03-2012, 01:24
سلا م. برنامه های زیادی برای بک آپ گیری از فایلها هست . من هم میخوام از فایلها م بک آپ بگیرم و روی هارد اکسترنال نگهدرای کنم - البته منظورم از ویندوز و برنامه ها و ... نیست . فقط از یک سری فایلهام
لطفا بگید بهترین نرم افزار کدومه . و هم اینکه از نظر رمزگذاری هم مطمئن تر باشه . بهتره علاوه بر اطلاعاتی که دارید از تجربیات شخصیتون هم بگید

مرسی :11:

---------- Post added at 01:24 AM ---------- Previous post was at 01:19 AM ----------

و ضمنا برنامه ای که معرفی میکنید ذکر کنید که قابلیت سینک کردن هم داره یا نه . این قابلیت باعث میشه وقتی یه سری فایل اضافه شد یا تغییراتی داده شد مجبور نباشیم از اول بک آپ بگیریم و قبلیه رو پاک کنیم..

jafarian
01-03-2012, 14:54
پیشنهاد من استفاده ازبرنامه Backup4all Professional 4 هست که ازلینک اول میتونید دانلودش کنید لینک دوم هم بهترین برنامه ها در این زمینه رو مشخص کرده:20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Nocturne
07-03-2012, 08:37
خب من این برنامه رو نصب کردم و از یک فولدر بک آپ گرفتم. وقتی فایلی اضافه بکنم میتونم دوباره با زدن بک آپ کاری کنم که فقط اون فایله اضافه شه و از کل فایلها دوباره بک آپ نگیره . ینی همون سینک که میگفتم
ولی ایرادش اینه که فقط در اضافه شدن ها سینک رو انجام میده . و وقتی فایلی رو کم میکنم انگار نمیفهمه . دو نوع بک آپ هم داره incremental و differential که فکر کنم دومی به معنای تفاضلیه یعنی باید بتونه کم شده ها رو تشخیص بده اما نمیتونه
باید چی کار کنم؟

Traceur
07-03-2012, 11:39
خب من این برنامه رو نصب کردم و از یک فولدر بک آپ گرفتم. وقتی فایلی اضافه بکنم میتونم دوباره با زدن بک آپ کاری کنم که فقط اون فایله اضافه شه و از کل فایلها دوباره بک آپ نگیره . ینی همون سینک که میگفتم
ولی ایرادش اینه که فقط در اضافه شدن ها سینک رو انجام میده . و وقتی فایلی رو کم میکنم انگار نمیفهمه . دو نوع بک آپ هم داره incremental و differential که فکر کنم دومی به معنای تفاضلیه یعنی باید بتونه کم شده ها رو تشخیص بده اما نمیتونه
باید چی کار کنم؟
دوست من همونطور که تو وبسایت رسمی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) این نرم افزار قابلیت Incremental Backup رو ذکر کرده قابلیت Differential Backup رو هم بازگو شده که در موردش هم توضیحاتی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) داده .
توضیحات رو بخونید امیدوارم مفید باشه. :11:

Nocturne
08-03-2012, 17:55
دوست من همونطور که تو وبسایت رسمی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) این نرم افزار قابلیت Incremental Backup رو ذکر کرده قابلیت Differential Backup رو هم بازگو شده که در موردش هم توضیحاتی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) داده .
توضیحات رو بخونید امیدوارم مفید باشه. :11:

خودش هم در جایی از همون صفجه گفته differential گاهی اوقات گیج کننده ست ولی زبانم خوب نیست و جواب مشکلم رو نفهمیدم
فقط در صفحه incremental فهمیدم خود incremental هم انگار فقط مربوط به اضافه شدن ها نیست و کلا تغییرات رو تشخیص میده

Incremental backup stores all files changed since the last FULL, DIFFERENTIAL OR INCREMENTAL backup.
اما من incremental میگیرم فقط اضافه شده ها رو اضافه میکنه. در differential هم همینطور
(ینی اگه از یه فولدر بک آپ بگیری بعد مثلا یه فولدری که داخلش هست رو پاک کنی و حالا incremental بگیری، وقتی ری استور میکنی می بینی فولدره هستش)

اگه میتونید راهنماییم کنید :11:

Nocturne
10-03-2012, 19:11
؟.........

jorj
10-03-2012, 20:16
سلام
به نظر من برید سمت acronis .
بسیار عالی هستش . ما در شرکت هر شب حدود 200گیگ باهاش بک آپ می گیریم . سرعتش و فشرده سازیش هم بسیار عالی هستش.