PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست برنامه ضبط از وب کم مسنجر

esi222
01-03-2012, 00:06
سلام دوستان
یه برنامه میخوام که از وب کم یاهو مسنجر بتونه کپچر کنه.
کلی برنامه امتحان کردم اما هیچکدوم جالب نبودن:41:
برنامه هایی مثل:
EatCam Webcam Recorder for Yahoo Messenger
Video chat recorde
...
ممنون

jafarian
01-03-2012, 00:14
ازبرنامه Bandicam یا که Anytotal Webcam Recorder استفاده کنید :20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Traceur
01-03-2012, 02:23
اگــر چند منظوره میخواهید :
نرم افزار EatCam Yahoo Messenger هم نرم افزار خــوبیه .
EatCam Y! Messenger ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
---------------------------------------
نرم افزار Zebra Media Video Chat Recorder هم بدک نیست .
Zebra Media Video Chat Recorder ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] sers%2Ffeisal%2FSoftware%2FZebra_Media_Video_Chat_ Recorder_1.2_%255B[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
پـَس : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
---------------------------------------
نرم افزار CyberLink YouCam که از کمپانی معتبر سایبر لینک هست.
CyberLink YouCam ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
پـَس : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]*download.com ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اگر فقط برای تصاویر میخواهید :
نرم افزار oRipa Yahoo Webcam Recorder اختصاصاً برای ضبط تصاویر با کیفیت چشم گیــر :
oRipa Yahoo Webcam Recorder ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
پـَس : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]*download.com ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

فکـر میکنم کافـی باشه :11:

esi222
04-03-2012, 22:30
ممنون دوستان
ببخشید چندروزی خونه نبودم
تست میکنم ببینم کدومش بهترتره:46:
:11: