PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کپی کردن فایل های ویندوز xp

sobhan93
29-02-2012, 21:22
سلام دوستان بنده یک ویندوز 7 و ایکس پی روی سیستم دارم

ویندوز ایکس به 100000000 دلیل مختلف بالا نمیاد
توی اکس پی فایل های زیادی هم روی دسکتاپ دارم حالا وقتی میخوام با ویندوز 7 بالا بیام و فایل هارو کپی کنم
اجازه نمیده !!!!!!

اینم ارور

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Dew Drop
29-02-2012, 21:49
سلام
این فایل رو دانلود و اجرا کنید.
بعد Shift رو بگیرید و رو فایل کلیک راست کنید و Take ownership رو بزنید,سپس می تونید تغییرات لازم رو فایل رو انجام بدید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

sobhan93
29-02-2012, 22:10
shift رو میگیرم بعد Take ownership میزنم بعد که دوباره کلیک راست میکنم و گرینه کپی رو میزنم
میخوام پیست کنم نمیشه همون ارور رو میده

sobhan93
29-02-2012, 22:15
دوست عزیز بنده با ویندوز 7 که بالا میام میرم توی درایو ویندوز ایکس پی میخوام فایل اون رو کپی بگیرم
فکر کنم شما منظور رو بد گرفتی

jafarian
29-02-2012, 23:12
شمااینکارانجام بدین سرچ منوی استارت بازکنید داخلش دستور cmd رو تایپ کنید بعدشم روی گزینه مورد نظر کلیک راست گزینه run as administrator انتخاب کنید داخل صفحه ای که باز میشه این دستورnet user administrator /active:yes ازهمینجا کپی بگیرین با موس بعدشم داخل پنجره cmd با موس paste کنید اینتر بزنید بعدم سیستم ریستارت کنید درمرحله بعد وقتی سیستم بالا اومد دو تا اکانت مشاهده میکنید شما اکانت administrator انتخاب کنید بعدشم که واردش شدین به مسیر فایل خودتون برین روش کلیک راست گزینه Properties انتخاب کنید تو صفحه ای که باز میشه به سربرگ Security برین بعدم گزینه Advanced تو صفحه ای که باز میشه به سربرگ Owner برین روی دکمه Edit کلیک کنید تو پنجره ای که باز از دوباره باز میشه روی دکمه Other users and groups کلیک کنید توپنجره بعدم اسم همین اکانت خودتون که Administrator باشه روبدین بعدش روی دکمه Check Names کلیک کنید بعدم اوکی کنید باز به سریرگ Owner برگردین تیک گزینه Replace owner on subcontainers and objects رو بزنید بعدشم روی user acconts خودتون کلیک کنید به سربرگ Security برین روی گزینه Edit کلیک کنید بعدشم ازستون Allow تیک گزینه Full Control بزنید بعدم از نوع فایل خودتون چک کنید:20:

sobhan93
01-03-2012, 00:11
درست نشد

jafarian
01-03-2012, 00:59
چون اینی از یک سایت کپی کردم تعداد عکسشم زیاده واسه همین لینک سایت پایین میزارم که همون توضیحاتی که من دادم بصورت عکسم گذاشته ببینید شما طبق همین عکسهای داخل سایت پیش رفتین.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sobhan93
01-03-2012, 16:47
نرم افزاری برای کپی گرفتن ندارید ؟
فایل های ضروری ایی روی ویندوز xp دارم
ویندوز xp که بالا نمیاد
از روی ویندوز 7 هم که نمیشه کپی گرفت

mafaman2003
02-03-2012, 07:31
سلام

پست شماره 5 رو انجام بدید به احتمال خیلی زیاد جواب میگیرید

در صورت عدم کاربرد، از نرم افزار unlocker برای کپی گرفتن استفاده کنید

pcsoft
02-03-2012, 09:28
اگر هنوز نتونستین. با دیسک های بوت بیاین بالا(مثل Hiren's Boot قسمت Mini Windows XP یا دیسک بوت اکتیوبوت Active Boot)
و راحت فایل ها تون رو کپی کنید.

ask_bl
02-03-2012, 13:08
Run>Regedit
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\Curr entVersion\Policies\System
در سمت راست صفحه کلیک راست کنین و New>32-bit DWORD واسمش رو بذارین: "LocalAccountTokenFilterPolicy"
روش کلیک راست کنین و Modify و Value رو 1 بدین.

jafarian
02-03-2012, 13:14
شما روی فایل خودتون کلیک راست کنید بعدشم طبق شکل شماره 2 user خودتون اول انتخاب کنید بعدشم طبق شماره پیش برین ببینید درست میشه.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])