PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دو تا خط Adsl

vbigdeli
05-07-2006, 12:49
سلام.

به دلیل ماهیت کارم،نیاز به اینترنت با سرعت بالا و آپ تایم بودن 100% دارم که معمولا شرکت هایی که ADSL میدن،این تضمین رو نمیدن که همیشه شما به اینترنت وصل
هستید و ممکنه در ساعاتی از شبانه روز اینترنت قطع باشه.

یک سوال داشتم و اینکه میشه 2 تا سرویس ADSL از دو سرویس دهنده مخلتف گرفت که به صورت multilink با هم کار کنن؟

راستی از نظر تعداد خط و مودم مشکلی ندارم،ولی خوب روتر ندارم،اگر لازم میشه،لطف کنید مدل بدید.

Devil Lord
05-07-2006, 13:07
اگر مودم رتر خوب میخوای من بهت Comtrend مدل CT - 5071 رو پیشنهاد میکنم که از نوع +ADSL 2 و کیفیت خیلی خوبی داره اما در مورد
Uptime بودن 100% باید بگم که اگر شما از 10 تا ADSL هم زمان استفاده کنی بازم مشکل داری چون وقتی مشکل ایجاد میشه که بخواد یکی رو کلا برای مدتی قطع کنه مطمئن باش مشکل سراسری هست و همه با هم مشکل پیدا میکنن
در مورد استفاده چند اینترنت به طور همزمان فکر کنم ویندوز این اجازه رو نمیده مگر اینکه 2 تا داشته باشی وقتی یکی قطع شد غیرفعالش کنی و اون یکی رو وصل کنی

vbigdeli
05-07-2006, 13:33
اگر مودم رتر خوب میخوای من بهت Comtrend مدل CT - 5071 رو پیشنهاد میکنم که از نوع +ADSL 2 و کیفیت خیلی خوبی داره اما در مورد
Uptime بودن 100% باید بگم که اگر شما از 10 تا ADSL هم زمان استفاده کنی بازم مشکل داری چون وقتی مشکل ایجاد میشه که بخواد یکی رو کلا برای مدتی قطع کنه مطمئن باش مشکل سراسری هست و همه با هم مشکل پیدا میکنن
در مورد استفاده چند اینترنت به طور همزمان فکر کنم ویندوز این اجازه رو نمیده مگر اینکه 2 تا داشته باشی وقتی یکی قطع شد غیرفعالش کنی و اون یکی رو وصل کنی

بابت معرفی مودم روتر ممنون :)

در مورد ای دی اس ال هم یک وقت ممکنه قطعی از خوده شرکت باشه و مشکلی داخلی شرکت باشه و ربطی به مخابرات نداشته باشه.

بهرحال با توجه به هزینه های کنونی ای دی اس ال برام بصرفه هستش که یک خط دیگه با سرویس دهنده جدا به عنوان مکمل/پشتیبان داشته باشم.

Devil Lord
05-07-2006, 18:22
راستی قیمت مودم رو یادم رفت که بگم قیمتش حدود 60 تومنه

vbigdeli
05-07-2006, 19:06
خوب اگه 2 تا خط ای دی اس ال از دو سرویس دهنده مختلف بگیرم نمیشه؟فک کنم اگه مثل Dial-up قابلیت multilink شدن رو داشته باشه.

vbigdeli
05-07-2006, 19:08
ومپایر جان شما با ISDN کار کردی؟

قیمت مودم هاش چنده؟اگه بصرفه هستش،آی اس دی ان می گیرم که دیگه مثله آی دی اس ال،پهنای باند توسط Isp بین چندین یوزر تقسیم نشده.

sam_sami_2000
05-07-2006, 19:21
سلام دوست عزیز Isdn یک خط جدا هست
درسته که در ای دی اس ال بعضی وقتها سرعت کم میشه ولی بعضی وقت ها هم امکان داره زیاد بشه
به هر حال از افراد با تجربه تر بپرسی بهتره

vbigdeli
06-07-2006, 09:07
در فروم زیر جوابش رو پیدا کردم:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ebinem173
06-07-2006, 09:10
این قطعی ها که شما میگین خیلی کم پیش میاد مثلا هر 4 یا 5 ماه 4 تا 5 ساعت

vbigdeli
06-07-2006, 10:08
این قطعی ها که شما میگین خیلی کم پیش میاد مثلا هر 4 یا 5 ماه 4 تا 5 ساعت

خوب اگه این قطعی ها از شرکت فا باشه یا مشکل مخابرات باشه،بهرحال اگه 10 تا خط ای دی اس ال هم بگیرم همش قطع میشه دیگه!

ولی خوب ممکنه مشکل از خوده ISP باشه که البته با توپولوژی شبکه ADSL آشنا هستم و خیلی کم پیش میاد که اینترنت از خوده شرکت قطع باشه،نه از مخابرات. :)