PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : غیر فعال شدن کپی پیست

gis0o0
29-02-2012, 14:10
سلام

یه ویندوز سون رو لپ تاپی دارم که مشکل کپی پیست پیدا کرده. با ctrl+c و ctrl+v هم عمل نمی کنه.

تو تنظیمات custom level رفتم و گزینه drag & drop or copy & paste هم enable بوده.

با آنتی ویرووس avast هم سیستم رو full scan کردم . نشد.

مرسی از راهنماییتون

jafarian
29-02-2012, 16:38
روش اول

سئوالتون دوست عزیزتو انجمن 7 باید مطرح میکردین شما اینکار کنید اول به قسمت دیوایس منیجر سیستم برین گزینه کیبورد پیدا کنید روش دبل کلیک کنید تو صفحه ای که بازمیشه به سربرگ driver برین بعدش آنیستال کنید درایور کیبورد بعد ریست از نوع نصب کنید ببینید فیکس میشه

روش دوم

پنجره تسک منیجر باز کنید بعدشم به سریرگ Processes برین از اون قسمت پایین روی گزینه g show processes from all user کلیک کنید بعدشم طبق شکل گزینه rdpclip.exe پیدا کنید بعدشم روش کلیک کنید End Process کنید بعد باز به سربرگ Application برگردین روی گزینه New Task کلیک کنید این دستور rdpclip داخلش تایپ اینتر کنید بعدم تسک منیجر ببندین به احتمال زیاد رفع مشکل بشه

روش سوم

از قابل bat پایین دانلود کنید اجراش کنید سیستم ریست کنید:20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %2Fdownload.php%3Ffile%3D184535)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

gis0o0
01-03-2012, 11:32
مرسی دوست من.

ولی جواب نداد. شاید باید ویندوز رو عوض کنم.

بابت اشتباه در محل تایپیک هم عذر می خوام.

jafarian
01-03-2012, 14:15
برنامه Advance System Care رو دانلود کنید بعدشم تیک گزینه Clean Clipboard رو بردارین بعد تست کنید.

reza306
03-03-2012, 11:00
هارد اکسترنال وصل کردم به سیستم
تا روی یکی از فولدرهای داخل هر درایو راست کلید میکنم
این پیام میاد.
فقط روی فولدر های اون درایو راست کلیک میکنم اینجوری میشه
رو فایل های دیگه میتونم هر عملیاتی انجام بدم.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

jafarian
03-03-2012, 13:49
هارد اکسترنال وصل کردم به سیستم
تا روی یکی از فولدرهای داخل هر درایو راست کلید میکنم
این پیام میاد.
فقط روی فولدر های اون درایو راست کلیک میکنم اینجوری میشه
رو فایل های دیگه میتونم هر عملیاتی انجام بدم.

برای سئوال خودتون یک تاپیک جدا میزدین اینکار انجام بدین سرچ منوی استارت باز کنید داخلش دستور cmd رو تایپ کنید بعدشم روی گزینه مورد نظرکلیک راست اززیرمنوش گزینه run as administrator انتخاب کنید بعدشم تایید کنید تو پنجره ای که باز میشه این دستور sfc /scannow روتایپ کنید اینتر بزنید بزارین تا 100 درصد کارش بکنه بعدش که تموم شد ازنوع چک کنید.

reza306
03-03-2012, 16:13
اون فولدر ها داخلشون فیلم هستش
من این هارد 500 گیگی رو سه پارت کردم
اولی و دومی داخلشون فیلمه .سومین درایو یه ایمیج توشه
من تو درایو سومی این مشکلو ندارم

داخل اون دو تا درایو هم رو هرچیزی بغیر از فولدر فیلمها میتونم راست کلیک کنم .

الان احرا شد فعلا در حال وریفی هستش.

jafarian
03-03-2012, 16:20
طبق شکلی که گذاشتم عمل کنید تو شماره 4 این دستور sfc /scannow رووارد کنید اینتر کنید بزارین تا 100 دردصد کارش بکنه بعدشم سیستم ریست کنید.

reza306
03-03-2012, 16:25
ریست کردم جواب نداد.

jafarian
03-03-2012, 16:34
ریست کردم جواب نداد.

برنامه ShellExView رو ازلینک پایین دانلود کنید بعدش طبق عکسی که گذاشتم سرویسهای که اسمش Shell extensions هست پیدا کنید روش کلیک راست disable کنید کلا بعدم از نوع تست کنید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fget%2FSystem%2FFile-Management%2FShellExView.shtml)

reza306
03-03-2012, 16:45
هارد رو جدا بزارم تو سرچ یا فرقی نداره؟
-----------
ریست کردم جواب نداد
با یه هارد دیگه تست کردم
تواون هارد این مشکل رو ندارم.

jafarian
03-03-2012, 22:59
هارد رو جدا بزارم تو سرچ یا فرقی نداره؟
-----------
ریست کردم جواب نداد
با یه هارد دیگه تست کردم
تواون هارد این مشکل رو ندارم.

هم میتونید جدا تست کنید هم اینکه هارد به هارد باشه فقط اون سرویسهایی رو که گفتم کلید کنید روشون بعدشم کلید F7 از صفحه کلید بزنید تا disable بشه بعدشم از نوع تست کنید.

reza306
04-03-2012, 06:59
نه جواب نداد.

reza306
06-03-2012, 16:20
حتی نسخه های 2005 تا 2010
Runtime رو نصب کردم

مصطفی
06-03-2012, 16:49
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
از این لینک استفاده کن و hotfix رو که کنار شکل آچار هست رو دان و نصب و ریسیت کن

reza306
07-03-2012, 07:06
این برای وین 7 نیستش.

jafarian
07-03-2012, 14:25
روی درایوهای خودتون که این پیغام دریافت میکنید کلیک راست گزینه Properties بعدشم به سربرگ Tools برین اونجا روی گزینه Error-checking کلیک کنید گزینه Check Now انتخاب کنید بعدشم نیک گزینه های Automatically fix file system errors باScan for and attempt recovery of bad sectors بزنید استارت کنید بزارین هارد شما رو اسکن کنه البته قبلش با برنامه Malwarebytes' Anti-Malware که تو لینک پایین هست دانلود کنید آپدیتش کنید سیستم فول اسکن کنید آخر سرم درایور گرافیک خودتون اگر که آپدین نیست با برنامه Driver Sweeper که داخل لینک دوم هست ازطریق safe mode بالا بیاین بااین برنامه پاک کنیدبعدشم درایوری که دانلود کردین نصب کنید .

reza306
07-03-2012, 17:46
در مورد گرافیک حرف زدین خواستم بگم منویندوز رو که 2 هفته پیش نصب کردم سیدی گرافیک رو پیدانکردم
فقط میدونم geforce 9600 sparcle هستش

reza306
11-03-2012, 15:42
امروز اخرین ورژن درایور رو نصب کردم
مشکل پابرجاست
ویروس هم نداشتم.