PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اخبار و مباحث در مورد انواع بیمه ( بدنه - شخص ثالث و ... )

mortezaon
29-02-2012, 00:26
سلام به همه
من دارم یه زانتیا می گیرم کارکرده البته ماشین سالمه ولی وای به روزی که تو خرج بیافته
با توجه به خرج بالای ماشین
می خواستم بدونم که بیمه جامعی هست که تعمیرات موتوری سنگین را شامل بشه
البته تعمیرات جزیی و سرویس های دوره را نه فقط خرج های اساسی سنگین
از یکی پرسیدم گفت کارت طلایی هم میدن که این را شامل میشه
از دوستان می خوام اگه اطلاعاتی دارن بیان کنند .
با تشکر

.

mohamad skystar
29-02-2012, 11:22
فکر نکنم بیمه هزینه های تعمیرات ماشین رو هم شامل بشه
اما شما هر موقع خواستی ماشینت رو بیمه کنی میتونی
از شرکت مورد نظرت سول کنی ببینی آیا تو شرایطشون دارن یا نه

Lady parisa
29-02-2012, 13:30
بیمه ثالث که مشخصه! مبالغ مختلفی رو تحت پوشش قرار میده!
خود من 3میلیون با دیه 90میلیون رو از بیمه ایران گرفتم با 395220 چند روزی هست که گرفتم
بیمه بدنه هم فول اپشن هست گرفتم.
شامل سرقت و شکستن شیشه و اسید پاشی و دزدی از لوازم و ... 170 تومن شد
ولی حرفی از خرابی موتور و هزینه های سنگین نه نشد.

Life24
25-04-2012, 13:32
سلام
مگر بیمه ماشین که جدیدا زیاد تر هم شده . اگر خدای نکرده مشکلی پیش بیاد.
همه پول رو نمیده؟ پس این زندانی ها جریانشون چی هست؟
یعنی بیمه و گواهینامه داشته باشی. مگر نباید تا ریال آخر رو بدن؟

timemachine2029
04-05-2012, 17:18
سلام دوستان من دیروز تصادف کردم (3 تا ماشن از پشت خوردن به هم)من اخریش بودم !! میخواستم ببینم با توجه به شرایط جوی و لغزنده بودن خیابون و ... بیمه خسارتی به من پرداخت میکنه!!! بیمه ماشین من هم شخص ثالث هست!!

mohamad skystar
04-05-2012, 17:34
سلام دوستان من دیروز تصادف کردم (3 تا ماشن از پشت خوردن به هم)من اخریش بودم !! میخواستم ببینم با توجه به شرایط جوی و لغزنده بودن خیابون و ... بیمه خسارتی به من پرداخت میکنه!!! بیمه ماشین من هم شخص ثالث هست!!

ماشینتون باید بیمه بدنه داشته باشه تا خسارت بهتون تعلق بگیره

timemachine2029
04-05-2012, 17:48
ماشینتون باید بیمه بدنه داشته باشه تا خسارت بهتون تعلق بگیره

حتی اگه زمین لغزنده باشه(روی خط کشی عابرپیاده)

mohamad skystar
04-05-2012, 17:59
حتی اگه زمین لغزنده باشه(روی خط کشی عابرپیاده)

یه مورد سال گذشته برای ما اتفاق افتاد که اینجور بود.
شما ببین بیمه نامتون از کدوم شرکت هست ازشون سوال کنید تا جواب کامل بگیرید

timemachine2029
08-05-2012, 13:04
یه مورد سال گذشته برای ما اتفاق افتاد که اینجور بود.
شما ببین بیمه نامتون از کدوم شرکت هست ازشون سوال کنید تا جواب کامل بگیرید
همش تقصیر این زن هاست دیگه!!!!!!!اخه چرا بهشون گواهینامه میدن:19:
بله بخاطر نداشتن بیمه بدنه 1.7 چوق پیاده شدیم:41:
از این به بعد دیگه محاله بیمه بدنه نکنم:19:

*hamedkhatar*
11-05-2012, 21:18
سلام
به نظرتون بیمه بدنه بکنم یا نه؟
بهترین بیمه الان کدوم هست؟
پارسیان خوبه؟
ممنون

mohamad skystar
11-05-2012, 22:13
سلام
به نظرتون بیمه بدنه بکنم یا نه؟
بهترین بیمه الان کدوم هست؟
پارسیان خوبه؟
ممنون

بیمه بدنه خیلی مهم و ضروری هست برای هر خودرو.
در مورد بیمه توسعه تعریف زیاد میکنن
پارسیان هم خوبه.
فعلا این 2تا از همه بهترن.

shafiee.insurance
09-11-2012, 21:53
سلام به همه
من دارم یه زانتیا می گیرم کارکرده البته ماشین سالمه ولی وای به روزی که تو خرج بیافته
با توجه به خرج بالای ماشین
می خواستم بدونم که بیمه جامعی هست که تعمیرات موتوری سنگین را شامل بشه
البته تعمیرات جزیی و سرویس های دوره را نه فقط خرج های اساسی سنگین
از یکی پرسیدم گفت کارت طلایی هم میدن که این را شامل میشه
از دوستان می خوام اگه اطلاعاتی دارن بیان کنند .
با تشکر

.
سلام
هیچ شرکت بیمه ای هزینه ی تعمیرات موتور خودرو را متقبل نمی شود. شما می توانید از کارت طلایی استفاده کنید که اون هم گرفتن وقت از تعمیرگاه مشقت زیادی داره و همه ی قطعات در تعمیرگاه موجود نیست و باید هزینه ی آن را نیز از جیب پرداخت نمایید.
لازم به یادآوری است بیمه ی بدنه شامل آتش سوزی، سرقت و حادثه می باشد.
شفیعی

shafiee.insurance
09-11-2012, 21:59
سلام
مگر بیمه ماشین که جدیدا زیاد تر هم شده . اگر خدای نکرده مشکلی پیش بیاد.
همه پول رو نمیده؟ پس این زندانی ها جریانشون چی هست؟
یعنی بیمه و گواهینامه داشته باشی. مگر نباید تا ریال آخر رو بدن؟

سلام
نه همه ی پول رو نمی دن. مگه اینکه الحاقیه ی افزایش تعهّدات خریداری نموده باشی. شرکت های بیمه خسارت های وارد شده را تا سقف تعهّدات خریداری شده توسّط بیمه گذار پرداخت می نمایند. علی الخصوص در خصوص خسارت های جانی. حالا شما سقف پوشش بیمه ای خودتان را نگاه کنید اگر 126 میلیون برای خسارات جانی بود پوشش خریداری شده کامل می باشد. در غیر این صورت با مراجعه به همان شرکت بیمه ای نسبت به خرید الحاقیه ی افزایش تعهّدات اقدام فرمایید.
شفیعی

sms11
06-02-2013, 00:28
سلام
آقا کسی میدونه به ازای هر روز دیر کرد پرداخت بیمه چقدر به عنوان جریمه گرفته میشه؟

775e
06-02-2013, 16:34
سلام دوستان با تعویض شرکت بیمه کننده تخفیف از بین میره؟ یا نه ؟؟؟

mohamad skystar
06-02-2013, 18:04
سلام دوستان با تعویض شرکت بیمه کننده تخفیف از بین میره؟ یا نه ؟؟؟

نه دوست من
ازبین نمیره خیالت راحت

spz2007
07-02-2013, 19:08
من می خوام خودرو 131 و بیمه کنم! میگن با قیمت 12 نومن کارخونه بیمه بدنه اش میشه 190 اما اگه تصاد شه بیمه بر اساس قیمت کارخونه هزینه میده ولی باید قطعه ها را از بازار خرید! پس بهتره بیمه بر پایه 18 میلیون تومن انجام شه 275! آقا این حرف درسته یا حقه بازی جدیده؟

mohamad skystar
08-02-2013, 15:00
من می خوام خودرو 131 و بیمه کنم! میگن با قیمت 12 نومن کارخونه بیمه بدنه اش میشه 190 اما اگه تصاد شه بیمه بر اساس قیمت کارخونه هزینه میده ولی باید قطعه ها را از بازار خرید! پس بهتره بیمه بر پایه 18 میلیون تومن انجام شه 275! آقا این حرف درسته یا حقه بازی جدیده؟

مدل پراید 131 شما برای چه سالیه ؟
نه درسته حقه بازی هم نیست رو قیمت بازار بیمه میشه ماشینت

spz2007
08-02-2013, 22:39
مدل پراید 131 شما برای چه سالیه ؟
نه درسته حقه بازی هم نیست رو قیمت بازار بیمه میشه ماشینت
مال امساله آقا ، 1 ماهه تحویل گرفتم

mohamad skystar
09-02-2013, 01:04
مال امساله آقا ، 1 ماهه تحویل گرفتم

خوب مشکلی نیست شما
برو هر شرکت بیمه که مد نظرت هست
شرکت بیمه از بازار ماشینتون رو قیمت میگیرن و ماشینت رو بیمه میکنه
کاری به قیمت کارخانه ندارن قیمت روز مهم هست

spz2007
09-02-2013, 21:37
خوب مشکلی نیست شما
برو هر شرکت بیمه که مد نظرت هست
شرکت بیمه از بازار ماشینتون رو قیمت میگیرن و ماشینت رو بیمه میکنه
کاری به قیمت کارخانه ندارن قیمت روز مهم هست
چشم قربان ممنونم! به نظرتون کجا می تونیم بیشترین تخبف و به خاطر صفر بودن بگیرم؟ ! هر شزکتی یه درصد خاصی و واسه خودش تخفیف اعلام می کنه راست و دروغشم من یکی تشخیص نمی دم!:n21:

mohamad skystar
09-02-2013, 22:27
چشم قربان ممنونم! به نظرتون کجا می تونیم بیشترین تخبف و به خاطر صفر بودن بگیرم؟ ! هر شزکتی یه درصد خاصی و واسه خودش تخفیف اعلام می کنه راست و دروغشم من یکی تشخیص نمی دم!:n21:

من ماشین خودم رو چند ساله بیمه توسعه کردم
البته بیمه پارسیان هم خوبه
فعلا این 2تا خوب کار میکنن و خدماتشون هم خوبه

spz2007
10-02-2013, 14:55
من ماشین خودم رو چند ساله بیمه توسعه کردم
البته بیمه پارسیان هم خوبه
فعلا این 2تا خوب کار میکنن و خدماتشون هم خوبه

پارسیان مجوش لغو شده قربان! فقط بهع قبلیا سرویس میده تا پایان اعتبارشون! چشم توسعه رو می پرسم

mohamad skystar
20-02-2013, 15:01
چگونه از صحت بیمه نامه خودرو مطلع شویم؟

سوء استفاده برخی افراد که در قالب شرکت‌های بیمه‌ای به صدور بیمه نامه شخص ثالث اقدام می‌کردند با راه‌اندازی سایت استعلام بیمه نامه گرفته شد و مردم می‌توانند با وارد کردن شماره بیمه نامه از صحت بیمه نامه خودروی مورد نظر مطلع شوند.
قانون بیمه شخص ثالت خودرو و وسایل نقلیه که از سال 1387 اجرایی شده، منجر شد تا دارندگان این وسایل نقلیه ملزم به تهیه بیمه نامه شوند اما در این بین افرادی سود جو بیمه‌نامه‌های تقلبی صادر کرده و به مردم فروختند که هیچگونه اعتباری نداشت.
بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران به عنوان نهاد نظارتی بر شرکت‌های بیمه با هدف « فراهم آوردن امکان استعلام برای مردم » سایت استعلام صحت بیمه نامه را به آدرس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و همچنین پیامک به شماره 30002621 و درج مضمونی به شرح 1*کد ملی بیمه گذار *شماره بیمه نامه چاپی اطلاعات مربوط به بیمه نامه صادره از ابتدای سال جاری راه اندازی کرد.
براین اساس مردم پس از تهیه بیمه نامه شخص ثالث از دو راه «استعلام براساس شماره بیمه نامه» یا «استعلام براساس کد یکتا بیمه نامه» صحت آن را جویا شوند وهمچنین از طریق پیامک به شماره ضمن آنکه امکان استعلام اطلاعات بیمه نامه، خسارت و زیاندیده برای کلیه شرکت‌های بیمه از هر نقطه و با هر سیستم عامل فراهم است.
همچنین کلیه شعبه‌ها و نمایندگی‌های شرکت‌های بیمه با دریافت «شناسه کاربری» و «رمز عبور» از «مدیریت خدمات رایانه بیمه مرکزی»، که قبلاً ارائه شده است قادر به استعلام از «بانک اطلاعاتی سیستم»، در محیط وب هستند.
مدیریت خدمات رایانه بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، مسئول سیستم استعلام اطلاعات بیمه خودرو کشور، از همه شعبه‌ها و نمایندگی‌های شرکت‌های بیمه خواسته است که در هنگام صدور بیمه‌نامه و پرداخت خسارت، اطلاعات مربوط را با کمال دقت در سیستم اطلاعات بیمه وارد کنند تا اطلاعات با صحت بیشتر در بانک اطلاعاتی سیستم استعلام قرار گیرد.

منبع : مجله ماشین 91/12/2

Amir M.ohAma.D
27-02-2013, 12:29
دوستان من حدود یک هفته پیش با یه کمری تصادف کردم و متاسفانه مقصر بودم.ماشین ترمز بریدو منم زدم به چرخ و یه خورده از گلگیرش که گلگیرش بی رنگ درومد
بیمه واسش نوشت تعویض طبق و کمک فنر سمت راننده 350 تومن هم بهش برای صافکاری داد
چند روز بعد این اقا زنگ زده بهم میگه بیمه بهش گفته چون کمکش مصطلک و خراب بوده فقط 50% پول کمکو بهش میده و طبق و پلوس و.... هم سالم بوده و تعویض نمیخواسته.
خلاصه بیمه برای صافکاری و تعویض کمک 900 تومن بهش داده و خرج این شده 1 میلیون و 300 هزار تومن حالا زنگ میزنه و تهدید میکنه میگه 400 تومنو باید خودت بهم بدی...حالا من چیکار باید کنم?خودم باید بهش بدم 400 تومنو?الان کمکش از قبل هم خراب بوده و بیمه به خاطر همین پول کمک کاملو بهش نداده من باید بدم?کارت ماشینو همه چیم هم دست خودمه و دست اون چیزی ندارم
طرف میگه کمکم خراب بود ولی ماشینم داشت راه میرفت منم گفتم اگه قرار بود من کمکتو پولشو بدم واست یه چینی میگرفتم بالاخره از کمک خراب خودت که بهتر بود حالا من بهت پول کمک اکبند و اصلیو بدم?
الان هم کوپنم کنده شده و 5 سال تخفیف بیمم پریده 400 تومنم هم از جیبم بدم?
دوستان ممنون میشم یه راهنماییم کنید
ممنون

mohamad skystar
27-02-2013, 12:38
دوستان من حدود یک هفته پیش با یه کمری تصادف کردم و متاسفانه مقصر بودم.ماشین ترمز بریدو منم زدم به چرخ و یه خورده از گلگیرش که گلگیرش بی رنگ درومد
بیمه واسش نوشت تعویض طبق و کمک فنر سمت راننده 350 تومن هم بهش برای صافکاری داد
چند روز بعد این اقا زنگ زده بهم میگه بیمه بهش گفته چون کمکش مصطلک و خراب بوده فقط 50% پول کمکو بهش میده و طبق و پلوس و.... هم سالم بوده و تعویض نمیخواسته.
خلاصه بیمه برای صافکاری و تعویض کمک 900 تومن بهش داده و خرج این شده 1 میلیون و 300 هزار تومن حالا زنگ میزنه و تهدید میکنه میگه 400 تومنو باید خودت بهم بدی...حالا من چیکار باید کنم?خودم باید بهش بدم 400 تومنو?الان کمکش از قبل هم خراب بوده و بیمه به خاطر همین پول کمک کاملو بهش نداده من باید بدم?کارت ماشینو همه چیم هم دست خودمه و دست اون چیزی ندارم
طرف میگه کمکم خراب بود ولی ماشینم داشت راه میرفت منم گفتم اگه قرار بود من کمکتو پولشو بدم واست یه چینی میگرفتم بالاخره از کمک خراب خودت که بهتر بود حالا من بهت پول کمک اکبند و اصلیو بدم?
الان هم کوپنم کنده شده و 5 سال تخفیف بیمم پریده 400 تومنم هم از جیبم بدم?
دوستان ممنون میشم یه راهنماییم کنید
ممنون

دوست من شما اول برو از طریق بیمه پرس و جو کن حتم و همینو براشون بگو تا کامل راهنمایت کنن
و به اون شخصی هم که داره تماس میگیره و تهدید میکنه بگو صبر کنه تا شما از طریق بیمه و مراجع قضایی پیگیری کنی تا حساب کار بیاد دستش
فقط کمی صبر و حوصله داشته باش و هیچ نوع مدرکی از ماشین دستش نده تا بیمه مشخص کنه

ittools
19-04-2013, 11:01
سلام
دوستان یه سوالی برام پیش اومده : بیمه شخص ثالث خودرو علاوه بر بیمه جانی و ... بیمه بدنه خودرو ( تو تصادف چه برای خودرو خسارت دیده چه برای خسارت خودرو خودمون ) رو هم شامل میشه ؟ یا نه حتما باید تو بند های قرارداد ذکر بشه ؟

تو بند های بیمه شخص ثالث من اینا رو نوشته :

خسارت مالی در هر حادثه - غرامت فوت و نقص عضو یا هزینه پزشکی - تعهدات جانی

mohamad skystar
19-04-2013, 11:06
سلام
دوستان یه سوالی برام پیش اومده : بیمه شخص ثالث خودرو علاوه بر بیمه جانی و ... بیمه بدنه خودرو رو هم شامل میشه ؟ یا نه حتما باید تو بند های قرارداد ذکر بشه ؟

دوست من بیمه شخص ثالث و بیمه بدنه خودرو 2 مورد کاملا جدا از هم هستن
یعنی 2 نوع بیمه جدا هستن
هرکدوم از این بیمه هارو باید به صورت جداگانه برای خودرو تهیه کنید.

Ali_softcenter
16-07-2013, 08:49
سلام

من امروز برای اولین بار تصادفی کردم که مقصر نبودم :دی

خلاصه طرف از پشت کوبید به ما...

کمی رنگ سپر ریخت...+ درب صندوق بسته نمیشه کامل!

طرف قبول داشت مقصره...و افسر اومد و کروکی کشید و چون طرف تمایل داشت بیمه شو استفاده کنه یه کوپن از بیمه طرف هم به ما داد! البته کروکیش کروکی سازش هست...

الان یه مشکلی پیش اومده...

بیمه طرف بیمه ایران هست خب؟

من یه چند تا سوال دارم..

1- افسر به من نگفت باید از مدارک اون شخص هم کپی بگیرم ازش!!! الان یکی از دوستام میگه فکر کنم میخواد و اینا!!!......میخوام بدونم میخواد؟؟؟ یا همین کروکی + کوپن طرف + مدارک خودم کافیه؟

2- پشت کوپن طرف زده مراکز خسارات مالی تهران...که یکیش فاطمیه...میخوام بدونم اولا دقیقا کجای فاطمیه؟ بعدشم اینکه هر روز میشه بدون هماهنگی رفت؟؟ و اینکه طرفای 9 صبح برسم اونجا کارم حداکثر چقدر طول میکشه؟؟؟

اینجا زده مجتمع فاطمی جمعه ها هم هست....درسته؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

3- آیا پولش رو همون روز به من میدن بعد از تعیین خسارت؟ و من مختار هستم که با اون پول ماشین رو درست بکنم و میتونم هم نکنم و بذارم جیبم دیگه؟؟ ( مثال!)

اگه نکته دیگه هم هست بگید ..چون تا به حال نرفتم

ferdfe
23-07-2013, 10:39
سلام

من امروز برای اولین بار تصادفی کردم که مقصر نبودم :دی

خلاصه طرف از پشت کوبید به ما...

کمی رنگ سپر ریخت...+ درب صندوق بسته نمیشه کامل!

طرف قبول داشت مقصره...و افسر اومد و کروکی کشید و چون طرف تمایل داشت بیمه شو استفاده کنه یه کوپن از بیمه طرف هم به ما داد! البته کروکیش کروکی سازش هست...

الان یه مشکلی پیش اومده...

بیمه طرف بیمه ایران هست خب؟

من یه چند تا سوال دارم..

1- افسر به من نگفت باید از مدارک اون شخص هم کپی بگیرم ازش!!! الان یکی از دوستام میگه فکر کنم میخواد و اینا!!!......میخوام بدونم میخواد؟؟؟ یا همین کروکی + کوپن طرف + مدارک خودم کافیه؟

2- پشت کوپن طرف زده مراکز خسارات مالی تهران...که یکیش فاطمیه...میخوام بدونم اولا دقیقا کجای فاطمیه؟ بعدشم اینکه هر روز میشه بدون هماهنگی رفت؟؟ و اینکه طرفای 9 صبح برسم اونجا کارم حداکثر چقدر طول میکشه؟؟؟

اینجا زده مجتمع فاطمی جمعه ها هم هست....درسته؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

3- آیا پولش رو همون روز به من میدن بعد از تعیین خسارت؟ و من مختار هستم که با اون پول ماشین رو درست بکنم و میتونم هم نکنم و بذارم جیبم دیگه؟؟ ( مثال!)

اگه نکته دیگه هم هست بگید ..چون تا به حال نرفتم

دوست عزیز بیمه ایران تو پرداخت خسارت سخت می گیرد
شما برای دریافت خسارت باید ماشین های جفت تون همراه با مدارک ببرید واحد خسارت
اگر نیاز به تعویض باشه شما حتما باید تعویض کنید و اگر نیاز به صافکاری باشه پولتون رو بهتون میدن دیگه مختارید درست کنید یا نه

DaRiOuShJh
26-07-2013, 16:01
دوستان من یه پراید 83 رو میخوام بیمه کنم بیمه البرز آشنا دارم ولی میگن ایران بهتره
نظرتون چیه؟
از کدوم بگیرم؟
گفتن برای 8.5-9 میلیون میاشین البرز با پرداخت نقدی و همه ی الحاقیه هاش طرفای 210 اینا در میاد:n13:

alone one
26-07-2013, 17:14
رفقا من میخوام پراید 131 بیمه بدنه کنم، کدوم بیمه خوبه؟ رفیقم میگه توسعه خوبه،همینطوره؟
بعد شامل دزدیم میشه؟مثلا زاپاسو دزدیدن میشه پولشو گرفت؟

DaRiOuShJh
26-07-2013, 20:27
کلا شامل سرقت و ... هم میشن همشون فقط اینکه چقدر بدن و چطور بدن ( با مشقت فراوان و ورق بازی زیاد یا کم) مشکله :دی
الحاقی هم زیاد دارن همشون برای ضیط و چیزای غیر فابریک مثله رینگ و ...

alone one
27-07-2013, 00:21
کلا شامل سرقت و ... هم میشن همشون فقط اینکه چقدر بدن و چطور بدن ( با مشقت فراوان و ورق بازی زیاد یا کم) مشکله :دی
الحاقی هم زیاد دارن همشون برای ضیط و چیزای غیر فابریک مثله رینگ و ...

چن نوع الحاقی دارن؟چطوریاس اصن؟
بعد میخوام یه دزدگیر بندازم رو ماشین که خودش یه بیمه 1ساله سرقت داره،دیگه تو بیمه بدنه آپشن سرقتو نزنم؟(آخه دیدم تو سایت دزدگیرا نوشته اگه جایی دیگه بیمه سرقت کردی اول باید از اونجا بگیری،هرچی موند بیا از ما بگیر:n02:)

ferdfe
27-07-2013, 09:08
دوستان من یه پراید 83 رو میخوام بیمه کنم بیمه البرز آشنا دارم ولی میگن ایران بهتره
نظرتون چیه؟
از کدوم بگیرم؟
گفتن برای 8.5-9 میلیون میاشین البرز با پرداخت نقدی و همه ی الحاقیه هاش طرفای 210 اینا در میاد:n13:

دوست عزیز بیمه ها تو بیمه شخص ثالث هیچ فرقی با هم نمی کنند چون شما موقع خسارت باید گوپن بدی طرف مقابلت که اون بره دنبال گرفتن خسارت هر چند که ایران تازه گی ها خیلی اذیت می کنه !

در ضمن بیمه تون چند سال تخفیف داره !؟
وقتی که شما دارید با حداقل تعهدات 152 م بیمه می خرید دیگه الحاقیه می خواد چکار :n13:

ferdfe
27-07-2013, 09:10
رفقا من میخوام پراید 131 بیمه بدنه کنم، کدوم بیمه خوبه؟ رفیقم میگه توسعه خوبه،همینطوره؟
بعد شامل دزدیم میشه؟مثلا زاپاسو دزدیدن میشه پولشو گرفت؟

از من می شنوید توسعه بیمه نکنید چون موقع خسارت واقعا اذیت می کنند !!!

شما برای سرقت اپشن پوشش سرقت در جای قطعات کلی و جزئی را باید بگیرید ...

DaRiOuShJh
27-07-2013, 11:49
چن نوع الحاقی دارن؟چطوریاس اصن؟
بعد میخوام یه دزدگیر بندازم رو ماشین که خودش یه بیمه 1ساله سرقت داره،دیگه تو بیمه بدنه آپشن سرقتو نزنم؟(آخه دیدم تو سایت دزدگیرا نوشته اگه جایی دیگه بیمه سرقت کردی اول باید از اونجا بگیری،هرچی موند بیا از ما بگیر:n02:)
یه 5-6 تا فک کنم باشه تا اونجا که فرمش رو دیدم، به خودشون بگی راهنمایی میکنن
الان گفتم یکی از آشناها برام بدون دیدن ماشین صادر کرد
بیمه ایران با تمامی الحاقی ها طرفای 240 شد
دزدگیر ها رو نمیدونم فکر نکنم بیمه درست حسابی ای داشته باشن
به نظرم پوله زیاد بابتش نده
بیمه اصلی همین بدنه هست
بعد چیزایی که تو ماشین باشه غیر ضبط و باند رو فکر نکنم هیچ بیمه ای بده

دوست عزیز بیمه ها تو بیمه شخص ثالث هیچ فرقی با هم نمی کنند چون شما موقع خسارت باید گوپن بدی طرف مقابلت که اون بره دنبال گرفتن خسارت هر چند که ایران تازه گی ها خیلی اذیت می کنه !

در ضمن بیمه تون چند سال تخفیف داره !؟
وقتی که شما دارید با حداقل تعهدات 152 م بیمه می خرید دیگه الحاقیه می خواد چکار :n13:
برادر من بدنه رو منظورم بود ثالث که فکر نکنم الحاقی داشته باشه اونجور
9 سال بیمه داره
بینه البرز و ایران مونده بودم البرز 20-30 تومن ارزون تر هم میشد بگیرم ولی دیدم همه ایران دارن گفتم منم بگیرم

alone one
27-07-2013, 13:55
از من می شنوید توسعه بیمه نکنید چون موقع خسارت واقعا اذیت می کنند !!!

شما برای سرقت اپشن پوشش سرقت در جای قطعات کلی و جزئی را باید بگیرید ...

کدوم بیمه رو پیشنهاد میکنین؟
توسعه آشنا داشتم که دیگه گفتین منتفی شد،بیمه ایرانم آشنا دارم،میگن ایرانم خیلی سخت میگیره!

یه 5-6 تا فک کنم باشه تا اونجا که فرمش رو دیدم، به خودشون بگی راهنمایی میکنن
الان گفتم یکی از آشناها برام بدون دیدن ماشین صادر کرد
بیمه ایران با تمامی الحاقی ها طرفای 240 شد
دزدگیر ها رو نمیدونم فکر نکنم بیمه درست حسابی ای داشته باشن
به نظرم پوله زیاد بابتش نده
بیمه اصلی همین بدنه هست
بعد چیزایی که تو ماشین باشه غیر ضبط و باند رو فکر نکنم هیچ بیمه ای بده
دیگه رفیق پس اون 5 6 مورد دیگه چیه؟ظبطو باند که 1مورده
زاپاسم شامل میشه؟

ferdfe
27-07-2013, 17:08
توسعه آشنا داشتم که دیگه گفتین منتفی شد،بیمه ایرانم آشنا دارم،میگن ایرانم خیلی سخت میگیره!

زاپاسم شامل میشه؟

اره بیمه ایران سخت می گیره دولتی گردنشون هم کلفت حتی می تونند خسارت هم ندن !
ببخشید کدوم شهر هستید !!؟

DaRiOuShJh
27-07-2013, 19:08

زاپاسم شامل میشه؟

آره میشه
یه چیزایی تو این مایه هاس:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

alone one
28-07-2013, 14:01
اره بیمه ایران سخت می گیره دولتی گردنشون هم کلفت حتی می تونند خسارت هم ندن !
ببخشید کدوم شهر هستید !!؟

تهران هستیم

Mr.Mazmamfi
06-08-2013, 19:18
سلام دوستان

بیمه ی موتور سیکلت الان چنده ؟ ( ترجیحا بیمه ایران )

ممنون .

شـیـفــو
06-08-2013, 19:56
بیمه هیچ کدوم فرقی ندارند از رازی گرفته تا ایران ، رازی که ارزونترینه از 117 تومن شروع میشه تا ایران 167 تومن البته هر نمایندگی حدود 10-15 تومن بالا پایین دارند رازی رو کف گفتم که ازون ارزونتر پیدا نکردم و ایران رو هم مال نمایندگی پل چوبیشه .
من خداروشکر ( 99999999^9 خداروشکر ) تا حالا از بیمه استفاده نکردم ، چون اجباریه بیمه کردم از دست کفی راحت شم ( موتورم حتی معاینه فنی هم داره )
یسری بیمه های متفرقه هم هستند زیر 100 تومن که خود فروشنده ها دارند ، من پیشنهاد نمیکنم ازشون استفاده کنید چون یوقت اگه مجبور شید ( خدایی نکرده ) میگن خیلی اذیت میشین .

Ardeshir81
07-09-2013, 11:44
خسته نباشین دوستان !
من ماشین پرشیا سفید دارم ، یکی زده بهم ، ماشین از عقب سمت شاگرد جمع شده ، هرجا میبرم میگن حد اقل 2 تومن خرجشه ، ولی بردم بیمه ایران گفتن ما 800و000 تومن بیشتر نمیدیم .
میشه به جایی شکایت کرد و یا یک تعمیرکار/صافکار به عنوان نماینده برد پیششون که هزینه تعمیر ماشین رو بگن ؟
خودشون خیلی کم میگن .
باید چیکار کنم ؟ مرسی !

Abdolreza2012
22-09-2013, 12:52
دوستان یه سوال داشتم
فقط قبلش یه توضیحی میدم
من اوایل ساله 91 یه تصادف از بغل داشتم که مقصر من نبودم و کارشناس بیمه ی مقصر اومد و برام بعضی چیزا رو زد تعویض
یه مدت گذشت دیدم وقتی که تو خاکی یا جاهایی که آسفالتش داغونه میرم یه صدایی میاد بردم نشون دادم گفتن از جعبه فرمونته که بخاطر همون تصادف اینطوری شده
چون ماشینم هنوز گارانتی داشت ( سه ماه ماشینو گرفته بودم تصادف کردم ) گفتن برات میزنیم تعویض
ولی همونجا بهم گفتن اومدنش با خداست
الان که شهریور 92 هنوز که هنوزه جعبه فرمون نیومده و این صدا ها بیشتر شده
سوالم اینه که من با بیمه بدنه ی خودم میتونم جعبه فرمونمو عوض کنم؟؟
( بیمه ی من معلمه )
کلا یه راهنمایی کنین
ممنون :n16:

alone one
24-09-2013, 14:11
دوستان تو بیمه ایزان یه جریمه ای هست به نام "سن و سابقه"؟
واسه ما بیمه خسارت نوشت اما 10% واسه جریمه و 10% سنو سابقه ،یعنی مجموعا 20% فرانشیز کم کرد!
درسته کاراشون!!!
میگن واسه تمدیدم باز باید جریمه پراخت کنیم،راسته؟

ak313
17-10-2013, 13:59
دوستان جایی بیمه شخص ثالث اقساطی که سود هم بهش اضافه نکنه سراغ دارید
تهرانم

mohammadirani
19-10-2013, 19:44
برای پراید بهترین بیمه بدنه کدومه؟ بیمه پارسیان خوبه؟

najee
27-10-2013, 18:49
پراید131صفر بیمه بدنه چی پیشنهاد میشه ؟خود نمایندگی میخواست ایران کنه 500تومن فقط بدنه بود.از یکی ازدوستام پرسیدم بیمه آسیا آمار گرفت گفت همه چیز ازآپشن گرفته تا حتی ضبط و پخش 389تومن کدوم بهتره؟؟

mortezaon
23-07-2017, 02:12
کسی می دونه مقدار جریمه تاخیر روزانه چقدره؟

ADEL_r
07-08-2017, 12:28
سلام. بیمه نامه من امسال تموم میشه و توی تعهد جانی نوشته 253 میلیون و خورده ای. آیا الحاقیه لازم هست؟

wichidika
06-11-2019, 11:55
بیمه شخص ثالث راننده محور اجرایی می‌شود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]مقدمات طرح راننده محور شدن بیمه شخص ثالث در حال انجام است و از ابتدای سال آینده اجرایی می‌شود.
به گزارش ایبِنا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) از خبرگزاری صدا و سیما، غلامرضا سلیمانی رییس کل بیمه مرکزی گفت: مقدمات طرح راننده محور شدن بیمه شخص ثالث در حال انجام است و از ابتدای سال آینده اجرایی می‌شود.رییس شورایعالی بیمه اظهار داشت: بر اساس این طرح مقدار حق بیمه شخص ثالث بر اساس سابقه افراد در نوع رانندگی و رعایت قوانین تعیین می‌شود. وی افزود: در این زمینه اطلاعات شخصی، شغلی، سابقه و سن افراد را با همکاری دستگاه‌هایی مانند نیروی انتظامی استعلام می‌کنیم و رانندگانی که قوانین را بهتر رعایت می‌کنند و رانندگی بهتری دارند از تخفیف بیشتری در حق بیمه برخوردار خواهند بود که این تخفیف می‌تواند تا ۵۰ درصد باشد.سلیمانی گفت: در مقابل کسانی که رانندگی پرخطر دارند باید مبلغ بیمه بالاتری را پرداخت کنند. وی افزود: صنعت بیمه از اجرای این طرح منافعی نخواهد داشت، اما این کار به عدالت نزدیک‌تر است و به کاهش تصادفات و رعایت قوانین رانندگی کمک خواهد کرد.رییس کل شورای عالی بیمه با بیان اینکه برخی خودروها ممکن است چند راننده داشته باشد، گفت: این موضوع نیز در نظر گرفته خواهد شد و بر اساس خود اظهاری افراد در باره هر خودرو میزان بیمه شخص ثالث آن خودرو مشخص خواهد شد.وی درباره پرداخت حق بیمه زائران اربعین گفت: امسال حدود ۳ میلیون زائر از ایران برای راه پیمایی اربعین شرکت کردند که مبلغ دریافتی بابت بیمه آنان حدود ۴۵ میلیارد تومان بوده است. رییس شورایعالی بیمه افزود: امسال حدود ۱۴۰ نفر در ایام اربعین فوت کردند که برخی از ان‌ها در اثر حوادث بوده است و بر اساس قانون دیه تا حدود ۲۷۰ میلیون به بازماندگان افراد فوت شده در اثر حوادث قابل پرداخت است.وی گفت: همچنین هزینه‌هایی که برای درمان بیماران و مصدومان در این مدت صورت گرفت تا سقف حدود ۳۰ میلیون تومان بوده است. سلیمانی افزود: در مجموع مبلغ خسارتی که بیمه در این ایام پرداخت کرده بیش از میزان درآمد آن بوده است.

mortezaon
06-02-2022, 01:41
دوستانی ماشین دارندو قصد فروش دارند
میتونن سوابق تخفیف بیمه ای و به ماشین جدید انتقال بدن

mohammad_3
04-03-2022, 19:23
سلام دوستان ما یه ماشین کار داشتیم که خواستیم اونو با یکی جایگزین کنیم یکی جدیدشو گرفتیم و قبلی رو گذاشتیم برای فروش بیمه ماشین قبلی 1401/2 و ماشین جدید 1401/3 هست فرضاً فردا شنبه تعویض پلاک می کنیم الان برای انتقال سوابق چکار باید بکنیم؟ ممنون

srx190d
05-03-2022, 18:26
سلام دوستان ما یه ماشین کار داشتیم که خواستیم اونو با یکی جایگزین کنیم یکی جدیدشو گرفتیم و قبلی رو گذاشتیم برای فروش بیمه ماشین قبلی 1401/2 و ماشین جدید 1401/3 هست فرضاً فردا شنبه تعویض پلاک می کنیم الان برای انتقال سوابق چکار باید بکنیم؟ ممنون

اول تاریخچه پلاک رو بگیرید ببینید مالک تخفیف ها هستید یا نه
تاریخ 97/11/21 باید مالک تخفیف باشید
حداقل یکسال مالک و دو سال بیمه گذار
بعد برای انتقال فقط به هم رده مثلا وانت به وانت و سواری به سواری

mehdi_vsgh
06-03-2022, 08:09
سلام دوستان ببخشید یه سوال من یه سمند مدل 87 دارم اطرافش یکم زدگی داره!
ولی تو سایت ازکی که درخواست بیمه بدنه کردم و کارشناس اومد برای عکاسی بعدش بهم زنگ زدن که به دلیل ضربه هایی که اطراف ماشین هست نیمتونیم بیمه کنیم ماشین رو!!! (بیمه بدنه!)
بیمه البرز و بیمه دانا هیچ کدوم بیمه نکردن
راه حل چیست؟ (پول هم ندارم بدم صافکاری!)

alivolvo
23-06-2022, 08:21
سلام دوستان ببخشید یه سوال من یه سمند مدل 87 دارم اطرافش یکم زدگی داره!
ولی تو سایت ازکی که درخواست بیمه بدنه کردم و کارشناس اومد برای عکاسی بعدش بهم زنگ زدن که به دلیل ضربه هایی که اطراف ماشین هست نیمتونیم بیمه کنیم ماشین رو!!! (بیمه بدنه!)
بیمه البرز و بیمه دانا هیچ کدوم بیمه نکردن
راه حل چیست؟ (پول هم ندارم بدم صافکاری!)

سلام دوست عزیز

یکی از دلایلی که بیمه بدنه نمیکنند پایین بودن مدل خودرو و مشکلات فنی و تصادفات اون هست. اما بیمه های دیگه رو چک کنید. مثلا بیمه سامان یا بیمه کوثر یا بیمه آسیا. برای اینکه وقتتون هم گرفته نشه میتونید مستقیم برید نمایندگی بیمه. به جای سایتهای بیمه گر.

italodance
23-06-2022, 10:41
من الان خودرو صفر از نمایندگی خریدم و بیمه ثابت بنام سرمایه گذار هست و می‌گند بیمه بدنه ۷۰ درصد تخفیف داره این الان یعنی چی؟ با مدارک بنام شده بروم به بیمه گذار بگم این ثالث یکساله من شدم و بیمه بدنه 70 درصد تخفیف بم بدید؟!

- - - Updated - - -

سلام دوست عزیز

یکی از دلایلی که بیمه بدنه نمیکنند پایین بودن مدل خودرو و مشکلات فنی و تصادفات اون هست. اما بیمه های دیگه رو چک کنید. مثلا بیمه سامان یا بیمه کوثر یا بیمه آسیا. برای اینکه وقتتون هم گرفته نشه میتونید مستقیم برید نمایندگی بیمه. به جای سایتهای بیمه گر.

من یک پراید ۸۳ دارم امسال هم بیمه کردند.

alivolvo
26-06-2022, 11:43
من یک پراید ۸۳ دارم امسال هم بیمه کردند.

کدوم بیمه ؟