PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزار کف بینی

mim.navabi
28-02-2012, 22:09
سلام، دوستان دنبال نرم افزار کف بینی هستم.
قبل ترها CD نرم افزاری شو داشتم اما گم کردم و از بدشانسی به یکی قول دادم که بدستش برسونم، متاسفانه گم کردم و موندم تو ...

ممنونم میشم هر کسی داره تو سایت قرار بده یا لینک دانلود رو معرفی کنه.

Traceur
29-02-2012, 00:15
سلام

این نرم افزار برای آندروید هست که در خواستتون رو باید
در انجمن برنامه های کاربردی موبایل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مطرح کنید.

اگه میخوای در کامپیوتر اجرا کنید باید از نرم افزار YouWave ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) استفاده کنید که بوسیله ی آن نرم افزار کف بینی رو اجرا کنید.

موفق باشـــی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mim.navabi
29-02-2012, 11:02
سلام

این نرم افزار برای آندروید هست که در خواستتون رو باید
در انجمن برنامه های کاربردی موبایل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مطرح کنید.

اگه میخوای در کامپیوتر اجرا کنید باید از نرم افزار YouWave ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) استفاده کنید که بوسیله ی آن نرم افزار کف بینی رو اجرا کنید.

موفق باشـــی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام دوست من. خیلی ممنون. اما همونطور که گفتم میخوام بدست کسی برسونم که اهل انجام دادن این جور کارا نیست

نهایتا بزاره توی pc و بررسی کنه.
اگه کسی نسخه pc رو داره ممنون میشم که توی سایت قرار بده.