PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مراحل راه اندازی Web Server

Ali_vavan2009
28-02-2012, 18:41
سلام دوستان

دوستان می دونم خیلی در رابطه با این مسئله بحث شده ولی بیشتر یا پراکنده هستند یا در آخر به نتیجه نرسیدن یا بعضی سوالات در آنها جواب داده نشده. :41:

اول منظورم رو در مورد WEB Server بگم:

می خوام دقیقا یا مثل شرکتهای هاستینگ Host ارائه بدم به کاربران. با این تفاوت که می خوام از Hard Disk کامپیوتر خودم باشه. :5:

دوم بریم سر اصل موضوع:

1- بهترین سیستم عامل برای راه اندازی یک WEB Server چیست؟ چرا؟

2- از نظر امنیت چه کارهایی باید کرد؟ به چه برنامه هایی نیاز هست؟ وقتی Ports 80,21,8080 در سیستم باز هستند احتمال چه حملاتی هست که باید مراقب بود؟

3- بهترین Hardware برای WEB Server چیست؟ ( RAM, CPU, HARD ) لطفا از تمام جوانب جواب بدهید ( قدرت و عمر و سرعت و عملکرد و کارایی و پشتیبانی و .... )

4- سرعت مناسب اینترنت برای ارسال و دریافت چیست؟ ( هم ایران و هم خارج )

5- نکاتی که باید رعایت کرد تا سیستم دچار مشکل نشه که باعث خاموشی WEB Server شود چیست؟

6- چگونه باید همزمان اطلاعات را در چند Hard Disk ذخیره کرد که پشتیبان یکدیگر باشند؟

7- از کجا باید DNS تهیه کنم؟

8- چه برنامه هایی برای راه اندازی WEB Server نیاز هستند؟ و از کجا باید تهیه کرد؟

9- اصطلاحات و نکات و توضیحاتی که باید در مورد یه WEB Server دانست چیست؟

فعلا تا اونجایی که من در مورد راه اندازی WEB Server اطلاعات داشتم. سوالات را پرسیدم. :46:

دوستان عزیز لطفا پاسخهایی که میدهید زیاد حرفه ای نباشند و جامعه برای دیگر دوستان باشد. :10:

لطفا تمام مراحل فوق را به صورتهای رایگان و هزینه ای بگین. :31:

و از همه مهمتر لطفا کامل توضیح دهید و از ذکر " امکان توضیح در یک مقاله نیست " ، " بحث طولانی دارد " و ... بپرهیزید.

بیشتر دوست دارم که اینجا یک تاپیک جامعه و کامل در این زمینه باشد.

باتشکر