PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک در مورد یادگیری شبکه

nima20-20
28-02-2012, 11:50
با سلام خدمت دوستان

من یه راهنمایی و کمک از دوستان داشتم

من میخام که شبکه را یاد بگیرم و میخام تازه شروع کنم برای همین گفتم از دوستان کمک بگیرم

من تازه کار هستم و تازه میخام شروع به یادگیری شبکه کنم البته منظورم اشنایی با شبکه بصورت عملی میباشد یعنی بتونم که بصورت عملی تعداد زیادی سیستم را شبکه بندی کنم البته با تئوری شبکه در حد کمی اشنایی دارم و میخام که بصورت عملی کار کنم تا بعدا اگر در جایی خاستن بتونم استفاده کنم.
حالا از دوستان تقاضا دارم که بگن که من از کجا شروع به یادگیری کنم و همچنین ایا اموزشی یا نرم افزاری که بتونم شبیه سازی انجام بدم را هم در صورت وجود معرفی بفرمایید

اگر سوالی بود بفرمایید

با تشکر

nima20-20
02-03-2012, 00:16
کسی نیست که منو راهنمایی کنه

با تشکر

khelane
02-03-2012, 10:19
ببین عزیز تا بخوای اموزش زیاد اگه میخوای عملی (خدا نکنه عملی بشی:31:)انجام بدی باید تو یکی از موسسه های ثبت نام کنی یا باید سیستم قوی باشه و با نرم افزار vmware که اونوم خودش اموزش میخواد رو بلد باشی
من خودم دیسک های مهندس شاهی رو دوستم -- کرده و بدونه هیچ پولی دارم اموزشش رو میخونم اگه از شبکه پایه میخوای شروع کنی پیشنهاد میدم اول کتاب های فناوری اطلاعات رشته کارودانش یا فنی حرفه ای رو بخونی بعد یه کتاب مثل network+ نوشته اقای شهرام صبحانی که خیلی کامله بخری و بخونی بعدا دیگه میمونه کار عملی که بهتر میتونی با مفاهیمی که خوندی پیاده سازیشون کنی
اگر هم تو تهرانی اول کلاس های نتورک پلاس شرکت کن فکر کنم هزینه شون دوروبره 180 تومنی باشه بعد برو ccna بخون که زیاد به سخت افزار ربط داره ولی پیشنهاد من این
اول نتورک پلاس بعد mcitp و بعد مدارک سیسکو رو بخون اینجوری بهتره

amirxbest
02-03-2012, 12:41
منم با نظر دوستمون موافقم.وقتی هنرستان بودم کتاب شبکه سال سوم رو بخونی خیلی خیلی مفید هست و به درد میخوره.
اول اون رو بخون تا یه درک کلی و کامل از شبکه داشته باشی بعد هرچی بخونی خوبه.
البته نظر من این بود.....:46:

nima20-20
04-03-2012, 11:28
سلام

تو شهر ما اموزشگاه خوبی نیست که من بخام برم اونجا شبکه یاد بگیرم و همچنین نمیخام که اموزشگاه برم و خودم کار میکنم فقط در مورد شبیه سازی شبکه که بشه چندین سیستم را به هم شبکه کرد کمک میخام یعنی نرم افزارهایی که در مورد شبکه و شبیه سازی سیستم ها و شبکه کردن انها بدرد میخوره را معرفی بفرمایید همچنین نرم افزاری که ازمون های شبکه را شبیه سازی بکنه تا اشنایی بیشتری با امتحانات شبکه بدست بیارم را معرفی بفرمایید

با تشکر

khelane
04-03-2012, 15:20
ببین نرم افزار شبیه ساز vmware .هست و یکی دیگه فکر کنم packet tracer سیسکو ولی بازم میگم اگه میتونی برو اموزشگاه
اگه نمیری به اموزگاهها میتونی اموزش بکه ccna اقای شاهی رو بخونی و بگیری قیمتش گرونه ولی اگه دانشجو باشی میتونی با تخفیف بگیری من دوستم داره حدود 8 بخشش مربوط به پایه های شبکه هست که واقعا عالیه و بعد وارد بخش ccna میشوید من خ.ودم این بخش پایه و تعاریف اقای شاهی رو خیلی عالی توصیف کردم چون واقعا کمکتون میکنه
اگه خواستی میتونم رو یه دی وی دی براتون بریزم حیف اینترنتم قوی نیست تا برای سایر دوستان اپ کنم خواستی پم کن برام

amirxbest
05-03-2012, 01:07
دوست عزیز برو به آدرسی که گذاشتم.آموزش CCNA فارسی هست که خوب هست.البته من تو این سایت آموزشهای برنامه نویسی رو دانلود میکنم که یکی از بهترین سایتها واسه دانشج.یان کامپیوتر هست.موفق باشی:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

البته این سایت آموزشهای متفوتی در مورد کامپیوتر و شبکه داره.:46: