PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : شرایط فروش و مباحث مربوط به تحویل محصولات سایپا

صفحه ها : 1 [2]

وین رونی
12-08-2013, 14:05
از کجا چک کنم ماشینم در چه مرحله ای هست؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

وین رونی
14-08-2013, 15:15
هر جا زنگ میزنم(مرتبط با سایپا)هر کدوم یه جور جواب میدن نمایندگی میگه تولید یورو 4 تیبا متوقف شده
کاشان میگه نه تولید داریم اصلاً چیزی به نام تیبا یورو 2 نداریم
باربری میگه این چند روزه از کاشان به تهران کلی ارسال داشتیم
دوباره زنگ زدم نمایندگی میگه فقط تو انبار رنگ سفید و آبی موجود هست و رنگهای دیگه تاخیر دارن بیا تغییر رنگ بده زودتر تحویل بگیری
یکی انبار سایپا کاشان رو دیده میگه مملو از رنگهای گوناگون تیبا بوده!
دوستان میگن اگه می خوای تغییر رنگ بدی مراقب باش از تولیدهای خیلی قدیمی که ایرادهایی داشتن بهت ندن(چطور بفهمم تولید کی هست؟)

masooumi
15-08-2013, 10:09
هر جا زنگ میزنم(مرتبط با سایپا)هر کدوم یه جور جواب میدن نمایندگی میگه تولید یورو 4 تیبا متوقف شده
کاشان میگه نه تولید داریم اصلاً چیزی به نام تیبا یورو 2 نداریم
باربری میگه این چند روزه از کاشان به تهران کلی ارسال داشتیم
دوباره زنگ زدم نمایندگی میگه فقط تو انبار رنگ سفید و آبی موجود هست و رنگهای دیگه تاخیر دارن بیا تغییر رنگ بده زودتر تحویل بگیری
یکی انبار سایپا کاشان رو دیده میگه مملو از رنگهای گوناگون تیبا بوده!
دوستان میگن اگه می خوای تغییر رنگ بدی مراقب باش از تولیدهای خیلی قدیمی که ایرادهایی داشتن بهت ندن(چطور بفهمم تولید کی هست؟)

اونچیزی که توی انبار می بینند شاید ماشینهایی باشن که هنوز تجاری نشدن ، یعنی مثلا یه قطعه ای کم دارن و ... / شما منطقی هم که فکر کنید هیچ سودی برای خودرو ساز نداره که خودرو داشته باشه و تحویل نداده و انبارشون کنه.

تیبا از ابتدا یورو 3 بوده و الان هم یورو 3 و یورو 4 تولید میشه که تولید یورو 4 کمتر هست به دلیل کمبود قطعات.

رنگ هم بسیار در تحویل موثر هست و شاید رنگ انتخابی شما در شرکت موجود نباشه و مجبور بشید منتظر رنگ دلخواهتون بمونید. البته اگر همون تاخیر 20 روز تا یک ماه که قبلا عرض کردم را در نظر بگیرید و صبر کنید رنگ دلخواه شما را تحویل می دهند ولی اگر عجله دارید انتخاب رنگ سفید تحویل را کمی سرعت می بخشد. اما در مورد اینکه تولید قبلی ها را بدهند هم زیاد نگران نباشید اینطوری نیست که تاخیر n ماه قبل را داشته باشند و معمولا تولیدات ماه جاری و حداکثر یک ماه قبل در انبار هست که تحویل می دهند ولی معمولا همیشه تولیدات جدید هستند.(تولیدات قدیمی هم هیچ ایرادی ندارند و به عقل کسی که چنین چیزی به شما گفته باید شک کرد)

در مورد یورو 4 که اصلا تولید قدیمی ندارند .

masooumi
15-08-2013, 10:57
حالا رنگ ثبت نامی شما چی هست؟

وین رونی
15-08-2013, 19:08
خیلی خیلی ممنون آقای معصومی
من نقره ای ثبت کردم که البته زیاد هم راضی نبودم نمایندگی گفت شنبه بیا تغییر رنگ بده(سفید) نهایتاً ده روز بعدش تحویل میگیری.
شنبه برم شرط کنم بیشتر از ده روز طول نکشه چون برنامه ریزی کردم برای ماه آخر تعطیلات

oghyanoos
16-08-2013, 14:57
اونچیزی که توی انبار می بینند شاید ماشینهایی باشن که هنوز تجاری نشدن ، یعنی مثلا یه قطعه ای کم دارن و ... / شما منطقی هم که فکر کنید هیچ سودی برای خودرو ساز نداره که خودرو داشته باشه و تحویل نداده و انبارشون کنه.

تیبا از ابتدا یورو 3 بوده و الان هم یورو 3 و یورو 4 تولید میشه که تولید یورو 4 کمتر هست به دلیل کمبود قطعات.

رنگ هم بسیار در تحویل موثر هست و شاید رنگ انتخابی شما در شرکت موجود نباشه و مجبور بشید منتظر رنگ دلخواهتون بمونید. البته اگر همون تاخیر 20 روز تا یک ماه که قبلا عرض کردم را در نظر بگیرید و صبر کنید رنگ دلخواه شما را تحویل می دهند ولی اگر عجله دارید انتخاب رنگ سفید تحویل را کمی سرعت می بخشد. اما در مورد اینکه تولید قبلی ها را بدهند هم زیاد نگران نباشید اینطوری نیست که تاخیر n ماه قبل را داشته باشند و معمولا تولیدات ماه جاری و حداکثر یک ماه قبل در انبار هست که تحویل می دهند ولی معمولا همیشه تولیدات جدید هستند.(تولیدات قدیمی هم هیچ ایرادی ندارند و به عقل کسی که چنین چیزی به شما گفته باید شک کرد)

در مورد یورو 4 که اصلا تولید قدیمی ندارند .
من رنگ نوک مدادی ثبت نام کردم اما انگار این رنگ کم هست!
اگر یورو 3 تحویل بگیرم این تغییرات ظاهری جدید مثل فرمون کیلومتر زیر سپری ... وجود نداره!!؟؟ یا فقط ابزار مربوط به کاهنده آلایندگی درش نیست؟

masooumi
16-08-2013, 20:39
من رنگ نوک مدادی ثبت نام کردم اما انگار این رنگ کم هست!
اگر یورو 3 تحویل بگیرم این تغییرات ظاهری جدید مثل فرمون کیلومتر زیر سپری ... وجود نداره!!؟؟ یا فقط ابزار مربوط به کاهنده آلایندگی درش نیست؟

دوست عزیز هیچ رنگی کم نیست ، فقط برنامه تولید فرق می کنه ممکنه دو هفته نوک مدادی مونتاژ نشه و یا آبی یا نقره ای و بیشتر سفید تولید بشه چون درخواستش بیشتر هست ولی به تناسب درخواست میره توی خط تولید و درخواست ها جبران میشه...

در مورد تغییرات هم عرض کنم که کیلومتر فقط برای یورو 4 ها هست ولی زیرسپری و فرمان احتمالا برای شما هم هست.(با توجه به تغییر سیستم برق یورو 4 ها کیلومتر را تغییر دادند که هم برای تعمیرکار قابل تشخیص باشه و هم اینکه در فناوریش تغییر ایجاد شده و امکان استفاده از کیلومتر با سطح نقره ای در یورو 3 نیست.

وین رونی
20-08-2013, 09:29
آخرین پیگیری هایی هم که کردم گفتن یک قطعه مربوط به سوخت کم دارن و تحویلی ها تا 2 یا 3 هفته تاخیر می خوره!!

oghyanoos
20-08-2013, 13:38
دوست عزیز هیچ رنگی کم نیست ، فقط برنامه تولید فرق می کنه ممکنه دو هفته نوک مدادی مونتاژ نشه و یا آبی یا نقره ای و بیشتر سفید تولید بشه چون درخواستش بیشتر هست ولی به تناسب درخواست میره توی خط تولید و درخواست ها جبران میشه...

در مورد تغییرات هم عرض کنم که کیلومتر فقط برای یورو 4 ها هست ولی زیرسپری و فرمان احتمالا برای شما هم هست.(با توجه به تغییر سیستم برق یورو 4 ها کیلومتر را تغییر دادند که هم برای تعمیرکار قابل تشخیص باشه و هم اینکه در فناوریش تغییر ایجاد شده و امکان استفاده از کیلومتر با سطح نقره ای در یورو 3 نیست.
منظور از این کیلومتر با سطح نقره ای چیه؟

masooumi
20-08-2013, 19:00
دوستانی که تمایل به ثبت نام تیبا 2 دارند ، حاضر باشند.(پیش فروش از 02 شهریور)

rythm
20-08-2013, 20:52
من 9 تیر یورو 4 تحویل 30 روزه نوشتم امروز زنگ زدم به سایپا میگه یورو 4 تا آخر شهریور طول میکشه اگه عجله داری به یورو 2 تغییرش بده

masooumi
20-08-2013, 21:13
منظور از این کیلومتر با سطح نقره ای چیه؟

یه چیزی تو مایه های تصویر زیر :

hoseynn
22-08-2013, 16:57
دوستان من می خوام یه ماشین لیزینگی بگیرم. میشه راهنماییم کنین؟
پراید 132 دوگانه سوز

mohsenlin
23-08-2013, 19:25
من بهمن سال 91 پراید111 با 25% سود و 22% انصراف ثبت نتم کردم تحویل شهریور 6000 000 پیش دادم حالاباید چقدر بقیه شو بدم؟ رنگ نوک مدادی- آیا میشه رنگشو آبی تغییر بدم؟

oghyanoos
23-08-2013, 23:15
من بهمن سال 91 پراید111 با 25% سود و 22% انصراف ثبت نتم کردم تحویل شهریور 6000 000 پیش دادم حالاباید چقدر بقیه شو بدم؟ رنگ نوک مدادی- آیا میشه رنگشو آبی تغییر بدم؟
25% سود سالیانه هست که برای 6 میلیون میشه1/500. اما از شما نصف سال هست پس میشه 750 هزار تومن. شما 6/750 از قیمت کل ماشین کم کن، بقیشو باید بدی.
در مورد رنگ در شرکت سایپا انتخاب رنگ اولیه الکیه. دعوت نامه که برای شما اومد بهت میگن چه رنگ هایی موجوده، یکی رو انتخاب میکنی.:n01:

وین رونی
25-08-2013, 11:30
سلام
وضعیت من از پنج شنبه شده فاکتور شده و امروز هم تاریخ ارسال مدارک را زدند 3/6/92
فکر می کنید اگه خیلی بخواد طول بکشه کی تحویل بشه؟

mohsenlin
25-08-2013, 20:50
25% سود سالیانه هست که برای 6 میلیون میشه1/500. اما از شما نصف سال هست پس میشه 750 هزار تومن. شما 6/750 از قیمت کل ماشین کم کن، بقیشو باید بدی.
در مورد رنگ در شرکت سایپا انتخاب رنگ اولیه الکیه. دعوت نامه که برای شما اومد بهت میگن چه رنگ هایی موجوده، یکی رو انتخاب میکنی.:n01:
ببخشید کسی میدونه انصراف بدم بهتره یا ماشینو تحویل بگیرم !؟ اخه بقیه پولشو فکر نکنم جور کنم . با سپاس از دوستان

mehdi-2009
25-08-2013, 22:38
ببخشید کسی میدونه انصراف بدم بهتره یا ماشینو تحویل بگیرم !؟ اخه بقیه پولشو فکر نکنم جور کنم . با سپاس از دوستان

اگه می خوای بیاری که بفروشی یه چیزی روش واست بیفته انصراف بزن چون باید به همون قیمت خریدبفروشی خرج سند هم میفته گردنت
موفق باشین

mehdi-2009
25-08-2013, 22:41
سلام
وضعیت من از پنج شنبه شده فاکتور شده و امروز هم تاریخ ارسال مدارک را زدند 3/6/92
فکر می کنید اگه خیلی بخواد طول بکشه کی تحویل بشه؟
تا 3-4روز دیگه اگه تهران هستید
شهرستانها بستگی به باربری داره که چه موقع بارشون سمت شماجور باشه که اونم خیلی طول بکشه 2هفته میشه

poonel
26-08-2013, 15:50
ثبت نام تیبا 2 شروع شد :

masooumi
31-08-2013, 19:15
ثبت نام تیبا 2 (تیبا هاچ بک) برای تحویل فروردین و اردیبهشت 93 از روز یکشنبه (فردا) ساعت 11 صبح آغاز خواهد شد.

rythm
05-09-2013, 18:34
سلام
آدرس سایتی که وضعیت خودرو ثبت نامی رو نشون میداد چند روزیه که از دسترس خارج شده -- [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دوستان آدرس دیگه ای ندارن
ممنون

abdoomish
07-09-2013, 01:27
سلام به همه ی دوستان..یه سوال داشتم..اینکه داستان نیسان وانت دیزلی چیه آخرش؟؟کلا خوبن یا بد؟؟و اینکه بعضیا میگن سری اولیاشون بهترن بعضیا میگن جدید که میزنن بهتره... یکی مارو روشن کنه...مرسی

ppp.ehsan
13-09-2013, 09:50
سلام دوستان بنده يه سوالي دارم
من حدود 14 تومان پول دارم خواستم ببينم اگه من بخوام يه خودروي تيبا از سايپا بگيرم و اين 14تومن رو پيش بدم بقيه مبلغ رو خود نمايندگي سايپا به صورت اقساط بلند مدت ميگيره يا نه من نهايتا بيشتر از 200تومن نميتونم قسط بدم ميشه يه اطلاعاتي بدين ببينم ميتونم يه تيبا از سايپا بردارم حتما هم تيبا باشه چون پرايد نميخوام
ميدونم نمايندگي هاي مختلف شرايطشون فرق ميكنه ولي ميخواستم يه توضيح كامل بهم بدين ببينم چطوريه در ضمن من ساكن اصفهان هستم اگه كسي از نمايندگي هاي اونجا خبر داره بهم اطلاع بده

zamanphp
08-10-2013, 16:23
برو چهارراه تختی ، به سمت شهدا ، سمت چپ ، نمایندگی فروش سایپا هست. من چند روز پیش رفتم ،‌فروش اقساطی داره. حتما برو...
چهارراه رزمندگان ، ابتدای خیایان ۵ اذر ، اونم فروش اقساطی داره...

farhad_farhad
11-10-2013, 05:17
سلام به دوستان عزیز من یک پراید 131 ex ثبت نام کردم به صورت امانی از نمایندگی در تهران 15992000 تومان ریختم به حساب سایپا و خود نمایندگی هم 150000 هزار تومان ازم گرفت آیا باید 150000 هزار تومنو ازم میگرفت و اگرم گرفته بابت چی بوده ممنون میشم جوابمو بدید.

Ali_softcenter
11-10-2013, 07:23
ثبت نام تیبا 2 (تیبا هاچ بک) برای تحویل فروردین و اردیبهشت 93 از روز یکشنبه (فردا) ساعت 11 صبح آغاز خواهد شد.

قیمتش چنده این؟؟؟ چقدر زشته!!!!:n21:

shadows_funeral
16-10-2013, 11:10
از این به بعد شرایط فروش در این تاپیک پیگیری می شه:
شرایط فروش و پیش فروش شرکت های خودروساز داخلی و خارجی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ممنون