PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تعبیر خواب

golabi2
27-02-2012, 12:49
سلام
کسی تعبیر خواب بلده؟
دیشب خواب دیدم دو تا ماهی قرمز از آب بیرون افتاده بودن یکیشون تو سینک ظرف شویی بود!!!بهش دست نزدم انداختمش تو یه سینی بعدم یکی که بزرگتر بود رو انداختم تو آکواریوم آبشم خیلی کثیف بود:2:
یه قسمت هایی رو پیدا کردم ولی نمی دونم بیرون آب بودن یعنی چی

NET DOCTOR
27-02-2012, 21:52
سلام
کسی تعبیر خواب بلده؟
دیشب خواب دیدم دو تا ماهی قرمز از آب بیرون افتاده بودن یکیشون تو سینک ظرف شویی بود!!!بهش دست نزدم انداختمش تو یه سینی بعدم یکی که بزرگتر بود رو انداختم تو آکواریوم آبشم خیلی کثیف بود:2:

میتونید آب و ماهی رو سرچ کنید در این سایت ها

این سایت جالبیه که از نظر چند نفر تعبیر میکنه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] t%2Fdream%2Ffa%2F)

اینم سایت بدی نیست
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ream%2F)

و در یک سایت هم چنین آمده است

منوچهر مطيعي تهراني گويد:

اگر بر زمين آب ريخته شود و جمع شده باشد بطوري که بدون آلودگي پا نتوانيد از آن عبور کنيد نشان آن است که در کاري ناخواسته وارد مي شويد. اگر در حالت خواب اکراه داشتيد و نمي خواستيد از آن محل آب گرفته بگذريد کاري پيش مي آيد که مطلوب شما نيست و دست و پاگير است ولي اگر با اشتياق خواستيد از آنجا بگذريد کاري سرگرم کننده سر راهتان قرار مي گيرد که در پايان بي ضرر يا کم ضرر است

htvieq
02-03-2012, 14:30
سلام
کسی تعبیر خواب بلده؟

سلام دوست عزیز من هم چندین بار خواب ماهی قرمز رو دیدم که از آب میفتن بیرون. گاهی من تو خواب انداختمشون تو آب.
تا جایی که من میدونم ماهی نشانه فرصت است که از آب میفتن بیرون یعنی فرصت از دست رفته!

roteal2007
02-03-2012, 15:28
لینک دانلود بهترین تعبیر خواب فارسی :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hamid_diablo
02-03-2012, 18:13
سلام دوستان

من مدتی میشه که بیش از حد خواب مار و گاو و تمساح میبینم.میدونم که خواب دیدن این حیوانات نشانه دشمن داشتن.اما تو خواب همیشه مورد هجومشون قرار میگیرم و با وحشت فراوان از خواب بلند میشم

این یعنی چی؟یعنی دشمنام بهم غلبه پیدا میکنند؟

m6ir
03-03-2012, 00:20
سلام دوستان

من مدتی میشه که بیش از حد خواب مار و گاو و تمساح میبینم.میدونم که خواب دیدن این حیوانات نشانه دشمن داشتن.اما تو خواب همیشه مورد هجومشون قرار میگیرم و با وحشت فراوان از خواب بلند میشم

دشمن هات به طور مستقیم دارن به تو فکر می کنن.

---------- Post added at 12:20 AM ---------- Previous post was at 12:17 AM ----------

سلام دوستان

دشمن هات به طور مستقیم دارن به تو فکر میکنن و به احتمال زیاد در آینده یا حال میخواهند مستقیم یا غیر مستقیم با تو ارتباط برقرار کنن.

Steps-Rap
03-03-2012, 11:43
دوستان من خواب زلزله ممولا زیاد میبینم...مثلا یه کم زلزله آروم میاد و زود قطع میشه..بدشم سریع از خواب بیدار میشم..!

minol
03-03-2012, 15:53
اگه کسی خواب ببینه که
میتونه تو هوا راه بره و یه جورایی تو هوا پرواز کنه
جه تعبیری داره ؟

htvieq
03-03-2012, 17:13
دوستان من خواب زلزله ممولا زیاد میبینم...مثلا یه کم زلزله آروم میاد و زود قطع میشه..بدشم سریع از خواب بیدار میشم..!
فک کنم تحت تاثیر افکار روزانه ت باشه. تو روز لابد زیاد به زلزله فک میکنی.

---------- Post added at 05:13 PM ---------- Previous post was at 05:12 PM ----------

اگه کسی خواب ببینه که
جه تعبیری داره ؟
کلا پرواز تو خواب خوبه. یعنی یه کار معنوی انجام دادی از مادیات فاصله گرفتی. روحت سبک شده.

majid_98
03-03-2012, 21:55
حتما شنیدین که خیلی از ادما بعضی از خواب هارو شیطانی میدونن و وقتی یه خواب عجیب غریب میبینی میگن شیطونیه و تعبیر نداره!
میخاستم بدونم از کجا میشه فهمید که کدوم خواب تعبیر داره و کدوما تعبیر ندارن وبه قولی شیطانی هستن؟

m6ir
04-03-2012, 00:37
کلا پرواز تو خواب خوبه. یعنی یه کار معنوی انجام دادی از مادیات فاصله گرفتی. روحت سبک شده.[/QUOTE]

این جور خواب ها دقیقن بستگی به احساس شما در خواب داره که یکیش میشه بعد چهارم یعنی زمانی که شما خارج از زمان و مکان هستید و اون تصویر ی که درخواب میبینید دقیقن همون تصاوری هست که چشم روح شما میبیند.
که در این جور خواب ها مهم این هست که چه کسانی مانند شما پرواز میکنن.

hes25
04-03-2012, 01:17
سلام

خب زلزله تغریف مشخصی داره که ساده ست:
-زلزله ای که خوب حس میشه مریضی هست از سرما خوردگی بگیر تا مرضای دیگه
-اگه شدتش اونقدر باشه که بخوای از جات بلند بشی اختلاف خانوادگی هست احتمالا تو خونه در گیری چیزی دارین
-اگه با لرزیدن، زمین بخورید شکستی هست که کمی از اعتبارتون تو محل کم میشه!

اگه کسی خواب ببینه که
جه تعبیری داره ؟

خب معلق بودن در هوا حالت های زیادی داره:
-اگه عمودی صعود میکردی نشونه اختلاف با همسرت هست (اگه داری)یعنی باید جلوی زبونتو بگیری تا دعوا نشه!
-پرواز در روز اونم آفتابی خیلی خوبه که ازدواج تعبیر شده(هرچی خواب زلال تر ازدواج بهتری هم داری !)
-پرواز در شب افسردگی هست که الان ممکنه آدم بهش مبتلا باشه
-سقوط حین پروازم خیلی بد تعبیر شده

حتما شنیدین که خیلی از ادما بعضی از خواب هارو شیطانی میدونن و وقتی یه خواب عجیب غریب میبینی میگن شیطونیه و تعبیر نداره!
میخاستم بدونم از کجا میشه فهمید که کدوم خواب تعبیر داره و کدوما تعبیر ندارن وبه قولی شیطانی هستن؟

بله!
راستش الان اگه بخوایم تفسیر کنیم نود و نه درصد میگن بی اساس هست!پس سعی میشه که از راه علمی یه نتیجه ای بگیریم:

-خوردن غذای پر چرب اونم در دیر هنگام بی برو برگرد کابوس رو بهمراه داره چون باعث بهم خوردن تعادل گوارشی و همچنین مشکل شدن حالات تنفسی در ساعات اولیه خواب میشه(اونایی که پزشکی میخونن بهتر میدونن)

-خوردن غذا هایی که شامل آنیونهای با الکترونخواهی بالا هستن مثل مواد فسفر دار -الکل دار(گروه هیدروکسیل) و ... هم به دلیل بهم زدن توازن کمپلکس فعال در خون می تونن یکی دیگه از عوامل باشن

-اینم خیلی مفید هست قبلا گفتم شاید یادتون رفت:
وقتی میخوابین سرتون رو به جنوب باشه و رو شونه بخوابین (سمت چپ بهتره) اینطوری بدن عمود بر میدان مغناطیسی زمین قرار میگیره و توازن در خون و بالطبع در سلسله اعصاب و نورونهای مغز راحتر برقرار میشه و خوابم بهتر میشه

البته در جواب شما باید بگم که اون خوابای شیطانی مربوط به ورود جنیان به داخل بدن هست( موقع خواب ) که خدا هم تایید کرد بسم اله کنی خواب بد نمی بینی!

بگذریم...!

خب درسته این خوابا نشونه دوستان بد هست که انسان ازشون صدمه میخوره!
مثلا
مار =دوست خطرناک هست مثلا کسایی که ادم و به اعتیاد ترغیب میکنن!
تمساح =دوستی فریبکار هست که باعث آبروریزی و بدبختی آدم میشه که خیلی بد هست باید ازش دوری بشه
گاو =اگر وحشی باشه هم به دوستی می مونه که باعث دلخوری و آزار آدم میشه(مثل کسایی که تو جمع آدم و مورد تمسخر قرار میدن)

موفق باشین

ملا نصرالدین
04-03-2012, 10:24
ما یه کاسکو داریم

چند وقتی هست ما تقریبا هر شب خواب کاسکو میبینیم
بیشترش هم اینه که کلی کاسکو داریم یک یا چند تاش مرده اند
به نظر شما این تعبیر داره یا بخاطر اینه که کاسکو داریم؟

hes25
04-03-2012, 13:23
چند وقتی هست ما تقریبا هر شب خواب کاسکو میبینیم
بیشترش هم اینه که کلی کاسکو داریم یک یا چند تاش مرده اند
به نظر شما این تعبیر داره یا بخاطر اینه که کاسکو داریم؟

سلام

نه چیزایی که ما در طول روز زیاد می بینیم تعبیری ندارن مثلا یکی فوتبالیسته و شبا خواب می بینه که داره فوتبال می کنه که طبعا تعبیری نداره چون تصاویری که در روز در مغز ثبتش عمیق هست موقع خواب رشته ای از پیغامای الکتروشمیایی اون وارد ضمیر ناخوداگاه هم میشن که طبیعی هم هست!

amir h1999
05-03-2012, 17:29
خواب دیدم یکی از دوستام توی شب توی حیاط دانش گاه تو شب یک توپ رو شوت کرد.
در حالی که من اصلا فوتبال دوست ندارم.
تعبیرش چیه؟

hes25
05-03-2012, 21:12
خواب دیدم یکی از دوستام توی شب توی حیاط دانش گاه تو شب یک توپ رو شوت کرد.
در حالی که من اصلا فوتبال دوست ندارم.
تعبیرش چیه؟ سلام
اگه کسی برای شما توپی شوت کرد نشونه اینه که درصدد اغوای شماست باید مواظب بود!
دیدن توپ خوب نیست و نشانه شهوات و اتلاف عمر هست به کارهای پوچ !

jesika_243
06-03-2012, 09:07
دوستان خواب انگور چی میشه ؟؟؟؟؟

hes25
06-03-2012, 13:36
دوستان خواب انگور چی میشه ؟؟؟؟؟

سلام

دیدن انگور حالت های مختلفی داره
درخت انگور خوب =امید واری به آینده و البته زن خوب هم تعبیر میشه
انگور سفید= شادی
انگور سیاه=غم و غصه و افسردگی
انگور سبز=لذتی که خطا محسوب میشه
برای بیماران=شفا
چیدن اون هم خوبه و نشونه اینه که بالاخره دست به کاری خواهید زد که باعث شادی میشه

البته اگه دخترین دیدن اون به این معنیه که از آرزوهای خودتون دارین دلسرد میشین!

------------
تجربه خودم تو دیدن انگور این بوده که مایه بر طرف کردن غمهای خانوادگی هم هست مثلا ما خونمون یه جشنی داشتیم شبش خواب دیدم بعضی از دوستام اومدن دارن از درخت انگوری که تو خونمون هست انگور میچینن(در حالی که ما درخت انگور نداریم) منم اونا رو فراری دادم حتی یکیشون و میخواستم بزنم (به این خاطر که از تو دیگه بعید بود دزدی کردن) که با تعجب بهم گفت این چه کاریه که میکنی و ...
در واقع تو بیداری اومدن مهمون تو خونه با از بین رفتن غم و غصه معادل هست که تو خوابم به صورت انگور سیاهی که توسط مهمونا چیده میشد دیده شد!

EngineeR EhsaN
06-03-2012, 14:19
من تو خواب دیدم بچه خواهرم که که خیلی کوچیک بود داشت از سر و کولم بالا میرفت و من خیلی خوشم اومده بود داشتم باهاش بازی میکردم ، تعبیرش چی میتونه باشه؟

hes25
06-03-2012, 14:28
من تو خواب دیدم بچه خواهرم که که خیلی کوچیک بود داشت از سر و کولم بالا میرفت و من خیلی خوشم اومده بود داشتم باهاش بازی میکردم ، تعبیرش چی میتونه باشه؟

سلام
دیدن کودکان نشانه سلامتی و نیکبختی هست

Aryasalahi
17-03-2012, 00:04
اغايون و خانوما سلام
راستش من اصلا به خواب باور و به خرافات اعتقاد ندارم اما..
چند شب پيش همسرم خواب ديد يك خواب عجيب
در خوابش خواب بوده و يك مرد سياه پوش بالا سرش ايستاده البته من هم كنارش بودم و بالا سرش ظاهر شده و البته چهرش معلوم نبوده و همينجور رفته تا پايين اتاق و با يك چيز نوك تيز كه دستش بوده رو فرو كرده به پاهاش (كنار قوزك پا) و رفته همسرمم صبح ساعت ٧ از خواب پريد و منم بيدار شدم با كمال تعجب ديدم كه همون قسمت كه بعدا برام تعريف كرد خابو بريده شده يك زخم گرد و تقريبا عميق كه تازه هم بود و خون ميومد ازش.
دوستان من به هيچ عنوان به اين چيزا اعتقاد ندارم اما چطور ممكنه اين موضوع؟ اينم بگم اون زخم كاملا جديد بود و از قبل وجود نداشت و خيليم دير داره رو به بهبود ميره قشنگ زخم يك چاقو يا دقيقا مثل زخم سرنيزه هست.
خواهشا اگر ممكن هست يك راهنمايي يا يك توضيحي تعبيري از اين خواب بديد تعبير كه چه عرض كنم ميخام بدونم همچين چيزي چطور ممكنه؟؟
چند روزه به فكر فرو رفتم كتاباي زياديم مطالعه كردم تو اينترنتم گشتم اما چيز خوبي گيرم نيومد ممنون ميشم كمكي كنيد.

hes25
17-03-2012, 23:13
سلام

راستش چی بگم!
اما تعبیرش و اگه بخوای بیشتر ضرر هست هم مالی هم عاطفی در واقع زخم شدن پا به پدر و مادر برمیگرده که احتمالا یه بیماری یا کسالت براشون پیش میاد بهتره که صدقه بدی!

در مورد اون چیزی هم که گفتی راستش من یه بار فقط همچین موردی شنیدم که اونم برای مردم عادی نبود
در واقع قضیه این بود که بنده خدایی خواب دیده بود که یکی اومد تو گوشش یه چوب کبریت و محکم فرو کرد طوریکه دردش تو بیداری هم احساس شد و چند سال گوشش عفونی بود!!

برای شما رو نمی دونم والا

Aryasalahi
18-03-2012, 00:19
ممنونم از شما دوست من صدقه دادم
ولي همچين چيزي ممكنه چطور ممكنه كه بعد از خاب عين اون اسيبي كه در خاب ديده اتفاق افتاده باشه؟؟؟؟

.:PAR3A:.
18-03-2012, 00:38
منم یه بار چنین خوابی دیدم ، خودم توی کابوسم خواب بود ، یهو یه مرد سیاه پوش کسی به حالت ماساژ قلبی (که برای کسایی که ایست قلبی میکنن انجام میدن) زد توی سینم ، و بعد از هر دو تا خوابم پریدم و حس کردم قفسه سینم درد میکنه و تقریبا تا 2 روز درد مونده بود !!!
نمیدونم چیه قضیش :-؟؟

Aryasalahi
18-03-2012, 00:56
دوستان من خیلی کنجکاو شدم آیا این یک جور به سیستم بدن مربوطه یعنی سلولهای بدن خودشونو نابود میکنن یا چییی؟
یا دست موجودات یا چیزای دیگه در میونه؟

از دوستان انجمن! کسی نیست به موردی شبیه این برخورد کرده باشه یا بدونه تعبیر یا اصلا این چطور ممکنه--پای چه چیزی در میونه؟
جن؟:41:

hes25
18-03-2012, 02:11
از دوستان انجمن! کسی نیست به موردی شبیه این برخورد کرده باشه یا بدونه تعبیر یا اصلا این چطور ممکنه--پای چه چیزی در میونه؟
جن؟سلام
خب اگه راستشو بخوای من خودمم یه بار همچین چیزی برام پیش اومد اما نه دقیقا اینطوری که شما میگین ....
مثلا یادم میاد یه مار اومده بود تو اتاقم(تو خواب)
منم خوابیده بودم که اون پشتم و زد و با همون دردش بیدار شدم!
همون شب من پشتم قولنج بدی کرد که هر چی داداشم ماساژ میداد برطرف نمیشد تا یه هفته هم همینطور بود اما خب بعدش کم کم خوب شد (دو روز تمومم تب داشم!)

درباره اینکه چطور این اتفاق میوفته هنوز دانشمندای غرب نمی دونن موضوع چیه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](لا اقل تا جایی که شنیدم و خوندم)

Ezel
18-03-2012, 11:09
دوستان تاپیک مربوط به تعبیر خواب هست نه بررسی ماوراءالطبیعه !

لطفا این بحث رو ادامه ندید .

ممنون از توجه شما

H4O
20-03-2012, 01:50
دوستان سلام
یه سوالی درباره خوابم دارم
من خواب دیدم منو چندتا از دوستام توی حیاط خونمون هستیم یه دفعه دیدم یه دسته از زنبورها ریختن رو سرمون که من سریع رفتم تو اتاقم و فورا در و بستم اما هر چی اسرار میکردم که دوستام بیان تو که زنبورا نیششون نزنن نمی اومدن! چرا ؟تعبیرش چیه؟

hes25
21-03-2012, 05:26
دوستان سلام
یه سوالی درباره خوابم دارم
من خواب دیدم منو چندتا از دوستام توی حیاط خونمون هستیم یه دفعه دیدم یه دسته از زنبورها ریختن رو سرمون که من سریع رفتم تو اتاقم و فورا در و بستم اما هر چی اسرار میکردم که دوستام بیان تو که زنبورا نیششون نزنن نمی اومدن! چرا ؟تعبیرش چیه؟

سلام سال نو همه مبارک

والا زنبور بیشتر به آدمای نادان و بی فایده اشاره داره اگه تو خواب زنبور ببینیم نشونه اینه که با بعضی از دوستان همنشین میشین که به شما محل نمیزارن
رفتنتون توی اتاق هم همین تعبیر رو داره!

hamid_diablo
21-03-2012, 09:40
سلام دوستان
درست شب عید خواب دیدم که از خونه بیرونم و وقتی که به خونه میام میبینم که تمام در و دیوار رو پارچه سیاه زدن!!با وحشت وارد خونه شدم و دیدم چند نفر تو حیاطمون داره به دیوار رنگ میپاشن!!رنگها هم قرمز و زرد و نارنجی بود.ازشون سئوال کردم که برای چی این کار رو انجام میدید که یکیشون گفت تو هم سریع این کار رو بکن وگرنه.....

دیگه از خواب پاشودم و نفهمیدم طرف چی گفت اما خیلی ترسیدم

hes25
21-03-2012, 11:03
سلام دوستان
درست شب عید خواب دیدم که از خونه بیرونم و وقتی که به خونه میام میبینم که تمام در و دیوار رو پارچه سیاه زدن!!با وحشت وارد خونه شدم و دیدم چند نفر تو حیاطمون داره به دیوار رنگ میپاشن!!رنگها هم قرمز و زرد و نارنجی بود.ازشون سئوال کردم که برای چی این کار رو انجام میدید که یکیشون گفت تو هم سریع این کار رو بکن وگرنه.....

دیگه از خواب پاشودم و نفهمیدم طرف چی گفت اما خیلی ترسیدم
سلام مخلصیم!
خواب عجیبی هست الان میگم چرا...!

دیوار در خواب به دنیا تعبیر میشه
پارچه به فریب و نیرنگ
پاشیدن رنگ هم تظاهر هست!
رنگ سیاه غم و بیماری (همون چیزی که در بیداری هست )
رنگ قرمز هیجانات
رنگ نارنجی مربوط به سیستم تناسلی میشه!
رنگ زردم بیماری و افسردگی هست

حالا چرا این خواب و دیدی !
من نظرم اینه که اَن یحتمل شخصیتت جوری هست که احتمال صدمه خوردن از چشم زخم مردم خیلی زیاده برات ...!
یا اینکه در محیطی زندگی میکنی که چندان با دیگران تطابق نداری و برای همین معذبی!
بنابراین خوابت بهت میگه که خودت و شبیه به کسانی کن که در اطراف تو هستن یعنی سعی نکن که اونها متوجه بشن که تو متفاوتی و این خیلی خطر داره!

پس برای اینکه غمی در خانواده پیش نیاد (به خاطر چشم زخم ) باید تظاهر کنی تا افکار دیگران و فریب بدی! راهشم فقط همینه که تو خواب بهت با این سه تا رنگ نشون دادن و الا صدمه می خوری!! (حرف گوش کنی بهتره)

---------------------------
راستی صدقه هم بدی خیلی خوبه

موفق باشی

H4O
15-04-2012, 00:30
دوستان سلام

من خواب دیدم که یکی از دندونام لق شده افتاده (دندون جلویی) .....چند بارم این خواب و دیدم می خواستم بدونم تعبیرش چیه!!؟

با تشکر

hes25
15-04-2012, 01:07
من خواب دیدم که یکی از دندونام لق شده افتاده (دندون جلویی) .....چند بارم این خواب و دیدم می خواستم بدونم تعبیرش چیه!!؟سلام

دیدن خواب دندون یکم متفاوت هست
مثلا دندون بالا افراد مذکر خانواده تعبیر میشه
دندون پایین هم افراد مونث خانواده میشه

هر چه دندان به سمت جلو نزدیک تر باشه نسبت بیشتر میشه
مثلا دندون جلو پدر و مادر
و دندون کنارش برادر و خواهر میشه
و دندونای آخری هم افوام دورتر مثل دایی عمو و عمه و ...تعبیر میشه!

امـــــــــــــا ......افتادن دندون فقط یک معنی میتونه بده اینکه متاسفانه فوت یکی از اهل خانه تعبیر میشه!!!
که با توجه به حرف شما باید مرگ یکی از اهالی خانواده شما نزدیک باشه که این خواب و دائم می بینی!

پیشنهاد میکنم صدقه بدی

-----------------------------

حضرت علی(ع):
دروغ را جدی یا به شوخی ترک کنید که آن زیبایی چهره را از بین میبرد!

H4O
20-04-2012, 14:18
سلام

من می خواستم بدونم خواب مرغابی چه معنایی میده دو سه بارم این و دیدم رنگشم سیاه براق بود بزرگ بود توی آب هم بود

hes25
20-04-2012, 14:42
من می خواستم بدونم خواب مرغابی چه معنایی میده دو سه بارم این و دیدم رنگشم سیاه براق بود بزرگ بود توی آب هم بود

سلام

دیدن مرغابی تو خواب خوبه و اگه مجرد باشین تعبیر به ازدواج میشه

مرغابی سفید توی خونه نشونه همسری خوب هست در عین حال پولدار...!
اما مرغابی سیاه نشونه همسری خوب اما بدون مال و اموال هست

***اینم بگم که دیدن مرغابی سیاه درسته که به ازدواج تعبیر میشه اما خبر از عزا و ماتم در خونتون هم میده !یعنی اینکه شما غمی براتون پیش میاد و بعد اون ازدواج میکنید

نکته :فک کنم شما خواباتون حکمتی دارنا... هم این هم اون دندونه!!!

بهر هر حال امیدوارم خبر باشه

-------------------------------------
دو چیز را تا از تو نخواستن به کسی نده:
اول نصیحت که عقلت را و دوم نمک که مالت را کم میکند!

Saeed System
20-04-2012, 14:57
سلام خسته نباشید....خواهرم پریشب برام خواب دیده بود من یک بازی کامپیوتری میسازم و از طریق اون صاحب 5 ملیارد تومن پول میشم...

و پدرم پول رو ازم م یگیره و میزاره بانک و با سود پول بعد از جند وقت خونه میخره...

دیروز خواهرم هی نعریف م یکرد که آره خواب دیدم پولدار شدی.... در صورتی که همچین اتفاقی د رواقعیت 1 به ملیارد هم امکانش نیست که برای من بیفته حتی 1 به 100000 تلیارد هم امکان افتادن چنین اتفاقی نیست برای من...

می خواستم بدونم تعبیر خواب خواهر من چی میتونه باشه واسه من؟:11:با تشکر

H4O
20-04-2012, 15:23
آقا سلام دستت درد نکنه

میگم اینو که الان گفتی من یه چیز دیگه هم یادم افتاد
من خواب دیدم توی یه جاده ای هستم که یکی داره اون جلوتر یه گوسفندی رو قربونی میکنه روبروشم یکی از دوستام ایستاده اون مرده (یه آقای سیدی بود) به دوستم (خطاب به من) میگه این بهتره یا داداش بزرگش (با اسم گفت)؟

دوستم گفت خب معلوم داداشش...
بعدم اون آقا گفت نه این بهتره.....!! (منظورش من بودم)
بعدم سر گوسفند و برید و داد به من گفت بگیر مال تو...........!

این یعنی چی من گیج شدم!

راستی اون دندونم که خواب دیدم افتاده بود دندون نیشی بالایی بود (نکنه داداش بزرگم باشه......ای بابا..)

hes25
20-04-2012, 16:11
سلام خسته نباشید....خواهرم پریشب برام خواب دیده بود من یک بازی کامپیوتری میسازم و از طریق اون صاحب 5 ملیارد تومن پول میشم...

و پدرم پول رو ازم م یگیره و میزاره بانک و با سود پول بعد از جند وقت خونه میخره...

دیروز خواهرم هی نعریف م یکرد که آره خواب دیدم پولدار شدی.... در صورتی که همچین اتفاقی د رواقعیت 1 به ملیارد هم امکانش نیست که برای من بیفته حتی 1 به 100000 تلیارد هم امکان افتادن چنین اتفاقی نیست برای من...

می خواستم بدونم تعبیر خواب خواهر من چی میتونه باشه واسه من؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]با تشکر

سلام دوست گرامی احوالتون

خواب شما چندتا نکته داره اما اول بزار تعبیر کلی اونو بگم
خواب پول یا پولدار شدن در هر دو حالت خوب نیست و نشونه غم و بیماری هست در واقع دنیای خواب و دنیای بیرون یعنی بیداری عکس هم هستن و هر چقدر کمیت در این مورد در خواب بیشتر باشه توی بیداری با شدت بیشتری تعبیرش میشه و ممکنه حتی به عزا هم ختم بشه!

برای مثال ضرایب عدد 5 من میزارم ببین
5=خیلی خوبه و به معنویت کامل تعبیر میشه
50= کار بی فایده و غم و غصه حاصل از اون
500=باید در کار توقف کرد(برای مصلحت)
5000=امر مبارک و خیر (مثل ازدواج)
50000=رنج و بدبختی (مثلا ضرر مالی)
.
..
...
و طبق این

5.000.000.000 میشه غم و ماتم (فوت یکی از اعضا)!!!

-----------------------------------

اما چرا خودت اینو ندیدی خودش یه حکمتی داره!
اول اینکه اگه خودت می دیدی احتمال اینکه تعبیر بشه خیلی زیاد بود!
دوم اینکه چون خواهرت اینو دیده پس هم می تونه غلط باشه و هم می تونه که تعبیر بشه (غم و غصه منظورمه)

علت اینکه گفتم شاید درست واقع بشه اینه که :
خوابی که خانوم ها می بینن به خاطر نوع ترکیبات شیمیایی هورمونهای بدن اونها موقع بیدار شدن در چند شب از ماهای قمری معکوس میشه ! یعنی هنگام تفسیر در قسمتی از مغز که مربوط به ترجمه اطلاعات روح موقع برگشت به بدن بوده به خاطر تاثیرات عواملی که هنوز ناشناخته هست ( فک کنم به خاطر تاثیرات نیرو های الکترو مغناطیسی خاصی که بین و زمین و ماه در بعضی شبها رخ میده این طوری میشه...بازم نمی دونم) این اطلاعات کد معکوس اختیار میکنن!!!بنابراین چندان مورد اعتماد نیستن باید دید در چه شبی اینو دیده
(برای همین قدیما میگفتن خواب زن چپ هست!)

و یه احتمال دیگه ای هم داره اینکه حتما بازی کامپیوتری زیاد انجام میدی![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اما روی هم رفته حکمت این خواب اینه که یکم بیشتر به فکر آیندت باشی

موفق باشی

hes25
20-04-2012, 16:35
میگم اینو که الان گفتی من یه چیز دیگه هم یادم افتاد
من خواب دیدم توی یه جاده ای هستم که یکی داره اون جلوتر یه گوسفندی رو قربونی میکنه روبروشم یکی از دوستام ایستاده اون مرده (یه آقای سیدی بود) به دوستم (خطاب به من) میگه این بهتره یا داداش بزرگش (با اسم گفت)؟

دوستم گفت خب معلومه داداشش...
بعدم اون آقا گفت نه این بهتره.....!! (منظورش من بودم)
بعدم سر گوسفند و برید و داد به من گفت بگیر مال تو...........!

این یعنی چی من گیج شدم!

راستی اون دندونم که خواب دیدم افتاده بود دندون نیشی بالایی بود (نکنه داداش بزرگم باشه......ای بابا..) سلام آقای برادر!...میگم شما کی میری سر کار آخه همش تو خوابی انگار[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
راستش چی بگم والا هر چی هست خیر باشه فقط
در مورد این خوابی که دیدی باید بگم این یک خواب صادقه بوده و تعبیرش بسته به اینکه در کدوم شب بوده رخ میده .....متاسفانه!!!!

قربانی کردن و دیدن بریدن سر گوسفند هم در خواب خیلی خوبه مثلا
برای مریض شفای بیماری
برای اسیر آزادی
برای افراد مسن حج
برای مقروض پرداخت وام از راهی غیر منتظره
برای معتاد سلامتی و ترک اون
و برای گناه کار توبه و رستگاری!

در حالتی که به شما سهمی از اون هم داده بشه نشونه اینه که شما صاحب فرزند میشین و سر گوسفند هم به پسر تعبیر میشه!
یعنی بعدا ازدواج میکنی و پسر دار میشی!! (اگه مجرد باشی)

اما اینکه چرا اسم داداش بزرگترت و موقع قربونی کردن آورده شد والا نمی دونم خدا بخیر کنه حکمتی در کار هست که خودت باید ببینی عاقبتش چی میشه
اون دندونم اره درسته به برادر بزرگتر نسبت داده میشه!! (اگه اولین دندون بالایی سمت راست باشه ،دندون نیشی بزرگ اولی میشه برادر!)

Hadi_Hoda2010
20-04-2012, 17:50
سلام به همه

خواب سقوط و افتادن از بالای کوه چی میشه؟

من خواب دیدم دارم بزور از یک کوه بالا میرم بعد همین که به قسمت کم شیپ او رسیدم یهو دیدم یکی که یه داس تو دستش بود بهم حمله کرد من اینقدر ترسیدم که خودمو از بالای اون کوه پرت کردم پایین !...بر اثر ضربه برخورد تموم استخونام خورد شده بود و به حالت نیمه جون افتادم روی زمین!

میگم خبر بدی برام نیاد یه وقت؟

Saeed System
20-04-2012, 19:54
موفق باشی

سلام دستت درد نکنه:11:....

و یه احتمال دیگه ای هم داره اینکه حتما بازی کامپیوتری زیاد انجام میدی![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آره من بازی کامپیوتری زیاد انجام میدم 24 ساعته پشت کامپیوترم..بازیهای اینترنتی

اما روی هم رفته حکمت این خواب اینه که یکم بیشتر به فکر آیندت باشی

آره دقیقه من اصلا به فکر آینده نیستم..شما اینارو از کجا میدونید؟؟؟؟انگار کنار من بودید و همه چیز رو میدونید انگار زندگی منو از نزدیک دیدید...دارم کم کم می ترسم....

سلام دوست گرامی احوالتون

خواب شما چندتا نکته داره اما اول بزار تعبیر کلی اونو بگم
خواب پول یا پولدار شدن در هر دو حالت خوب نیست و نشونه غم و بیماری هست در واقع دنیای خواب و دنیای بیرون یعنی بیداری عکس هم هستن و هر چقدر کمیت در این مورد در خواب بیشتر باشه توی بیداری با شدت بیشتری تعبیرش میشه و ممکنه حتی به عزا هم ختم بشه!

برای مثال ضرایب عدد 5 من میزارم ببین
5=خیلی خوبه و به معنویت کامل تعبیر میشه
50= کار بی فایده و غم و غصه حاصل از اون
500=باید در کار توقف کرد(برای مصلحت)
5000=امر مبارک و خیر (مثل ازدواج)
50000=رنج و بدبختی (مثلا ضرر مالی)
.
..
...
و طبق این

5.000.000.000 میشه غم و ماتم (فوت یکی از اعضا)!!!

-----------------------------------

بابام 2-3 روزه دقیقا فشار خون گرفته...یعنی همون شبی که دیشب خواهرم اومده بود خوابش رو تعرف می کرد افاقی فشار بابام رو گرفتیم دیدیم 17 روی 10 یعنی خیلی بالاست ..همین امروزم رفت دکتر داروهای ضد فشار
بهش داد که زده به کلیش و الان کلیش درد میکنه و یه خورده هم گیجه...نکنه؟؟!!!!خدایی نکرده؟؟

اما چرا خودت اینو ندیدی خودش یه حکمتی داره!
اول اینکه اگه خودت می دیدی احتمال اینکه تعبیر بشه خیلی زیاد بود!
دوم اینکه چون خواهرت اینو دیده پس هم می تونه غلط باشه و هم می تونه که تعبیر بشه (غم و غصه منظورمه)

علت اینکه گفتم شاید درست واقع بشه اینه که :
خوابی که خانوم ها می بینن به خاطر نوع ترکیبات شیمیایی هورمونهای بدن اونها موقع بیدار شدن در چند شب از ماهای قمری معکوس میشه ! یعنی هنگام تفسیر در قسمتی از مغز که مربوط به ترجمه اطلاعات روح موقع برگشت به بدن بوده به خاطر تاثیرات عواملی که هنوز ناشناخته هست ( فک کنم به خاطر تاثیرات نیرو های الکترو مغناطیسی خاصی که بین و زمین و ماه در بعضی شبها رخ میده این طوری میشه...بازم نمی دونم) این اطلاعات کد معکوس اختیار میکنن!!!بنابراین چندان مورد اعتماد نیستن باید دید در چه شبی اینو دیده
(برای همین قدیما میگفتن خواب زن چپ هست!)

من که امروز 2 بار صدقه دادم...حالا اگر دیدی نیومدم انجمن حلال کنید دیگه یا نوبت مرگ منه یا بابام..:41:

راستی من خیلی میترسم که این خواب تعبیر بشه ..چون خواهرم ا زما جدا زندگی میکنه و آدم نماز خونیه..

و آدم بی گناهیه یهنی نه فهش میده نه کار بدی میکنه واسه همین خیلی می ترسم که خوابش به حقیقت

نزدیک باشه...

به هر حال ممنونم از شما ..شما هم خیلی عالی تفسیر می کنید ... :11:

راستی من هم خودم 23 سالمه و فشار خون دارم و بیماریهای عصبی و سرگیجه و ... دارم مثل حملات پانیک

و وحشت...

همین الان داشتم میرفتم آشپزخونه آب بخورم یهویی همینجوری شانسی تلوزیون رو روشن کردم ...یهوی تیتراژ اول اون سریاله

گفت: اگر امروز آخرین روز زندگیت بود چیکار می کردی؟....من خیلی ترسیدم خواهش می کنم این بحث رو ادامه ندید :41:

ولی خیلی متشکرم:11:واقعا ممنون بابت وقتی که گذاشتید ...

من برم به بابام هم بگم صدقه بده

hes25
20-04-2012, 20:35
سلام به همه

خواب سقوط و افتادن از بالای کوه چی میشه؟

من خواب دیدم دارم بزور از یک کوه بالا میرم بعد همین که به قسمت کم شیپ او رسیدم یهو دیدم یکی که یه داس تو دستش بود بهم حمله کرد من اینقدر ترسیدم که خودمو از بالای اون کوه پرت کردم پایین !...بر اثر ضربه برخورد تموم استخونام خورد شده بود و به حالت نیمه جون افتادم روی زمین!

میگم خبر بدی برام نیاد یه وقت؟

سلام

خوابتون معنای خاصی داره که الان میگم:
بالا رفتن از کوه نشانه تلاش برای رسیدن مقصدی است که دیگران کمتر به اون فک میکنن (این می تونه خیلی چیزا باشه مثل ریسک پذیری در کاراهای تجاری-تلاش برای قهرمانی در مسابقات ورزشی یا علمی-خودسازی و تهذیب نفس و ...

اما اینو بگم که سقوط در این شرائط عواید بدی برای آدم بدنبال میاره مثل اعتیاد-فساد-بداخلاقی و ...که واقعا باید آدم حواسش باشه

اما اینکه خودت نخواستی سقوط کنی و از ترس کشته شدن و صدمه خوردن پریدی پایین این معناش فرق داره که اگه حدودا بخوایم تعبیر کنیم این میشه که:
شما داشتی دست به کاری میزدی که مردم دائم جلب توجه میشدن و این صدمات زیادی برای افراد خانواده بوجود میاورد مثل افسردگی و بیماری های بی دلیل و ...(به خاطر چشم زخم)
برای همین اون شخصی که به شما حمله کرد در واقع میخواست بگه جای تو الان این بالا نیست و اگه واقعا دوست داری که اینجا باشی باید آهسته و پیوسته صعود کنی تا زندگی سالمی داشته باشه واسه همینه که میگن اگه قصد کار مهمی کردین به مردم نگین.

سقوط شما و خورد شدن استخون ها هم نشونه عوارضی هست که بدنبالش میاد و باید حتما صدقه بدی...

موفق باشی

Hadi_Hoda2010
22-04-2012, 15:33
آقا سلام تشکر

یه سوال دیگه هم داشتم
می خواستم بدونم خواب آتیش چی میشه!
من خواب دیدم چندتا سرباز (آمریکایی ) منو دنبال کردن بهم تیر اندازی می کردن بعدم من برای اینکه از دستشون فرار کنم از بالای دیواری پریدم تو حیاط خونه ای که پر از آتیش بود که منم می خواستم بزور از توشون رد بشم!

خواستم بدونم این خوبه یا بد ؟

ممنون

hes25
22-04-2012, 20:59
یه سوال دیگه هم داشتم
می خواستم بدونم خواب آتیش چی میشه!
من خواب دیدم چندتا سرباز (آمریکایی ) منو دنبال کردن بهم تیر اندازی می کردن بعدم من برای اینکه از دستشون فرار کنم از بالای دیواری پریدم تو حیاط خونه ای که پر از آتیش بود که منم می خواستم بزور از توشون رد بشم!

خواستم بدونم این خوبه یا بد ؟

سلام

آتیش توی خواب چند تا حالت داره که تعبیراش فرق میکنه
اول اینکه فقط ببینیم
دوم اینکه خودمون آتیش درست می کنیم یا نه؟
سوم اینکه می سوزیم یا نه؟

در مورد شما این طور تعبیر میشه :
عبور از توی آتش که به بالاجبار بوده نشان دهنده اینه که افرادی پست سر شما بدگویی میکنن! مثلا یه موضوعی که به شما مربوط میشه رو توی جمع برای خنده میگن یا قضیه ای پیش میاد که از شما دلخور میشن و غیبت شما رو میکنن!

در درستی این تعبیر همین قدر کافی هست که بگم دیدن صحنه ای که به سمت آدم تیر انداری میشه همون بد گویی و غیبتی است که در بیداری پست سر ما انجام میشود!

موفق باشی

پاکیزه
23-04-2012, 15:43
سلام دوستان
من دیشب خواب دیدم از مغازه پارچه فروشی دو قواره پارچه نارنجی رنگ خریدم
می خواستم تعبیرشو بدونم. با تشکر:20:

hes25
23-04-2012, 18:26
من دیشب خواب دیدم از مغازه پارچه فروشی دو قواره پارچه نارنجی رنگ خریدم
می خواستم تعبیرشو بدونم.

سلام

پارچه در خواب ما نشانه فریب و نیرنگ هست مخصوصا اگه داریم اونو از مغازه پارچه فروشی می خریم!!
این نشون میده که کسی در صدد اغوای شما بر خواهد آمد این موضوع برای خانم ها بیشتر صدق میکنه و کاملا درست هست!

اما در مورد رنگ پارچه :
پارچه نارنجی و در کل رنگ نارنجی مربوط به سیستم تناسلی بدن هست و این نشون از این داره که کسی با ابراز محبت دروغین نسبت به شما قصد سو استفاده و براورده کردن نیاز غریزی خودش و داره!

این هم در مورد دختران و هم در مورد پسران صدق میکنه
اینم بگم که اگه این خواب پیش پیش تعبیر بشه و آدم هوشیار نباشه صدماتی به انسان وارد میشه، هم جسمی (مثل عقیم شدن!) و هم روحی مثل مجرد موندن (چون دیگه مشکل میشه برای ازدواج به کسی دل بست)

باید مراقب باشید!

نکته اینکه شبی که این خواب دیده شده هم مهم هست!

-------------------------
امام علی (ع):
هرگز نمی شود از چهره و رفتار انسان به نیت درون آنها پی برد!

.:PAR3A:.
23-04-2012, 18:39
سلام...
معنای افتادن دندون پیش سمت راست جلویی چیه؟!
یه خواب دیدم جالب بود ، عین موقعی که دندون شیری میخواد بیافته هی دندونم میافتاد دوباره در میومد. :دی

hes25
23-04-2012, 19:31
سلام...
معنای افتادن دندون پیش سمت راست جلویی چیه؟!
یه خواب دیدم جالب بود ، عین موقعی که دندون شیری میخواد بیافته هی دندونم میافتاد دوباره در میومد.

سلام مخلصیم

همونطور که قبلا هم گفتم دندونای پیشین دلالت کامل بر افراد مذکر خانه دارن مثلا سمت راست میشه پدر، سمت چپی هم برادر !
اینکه دندونت لق شده نشونه بیماری و غم و اندوهی هست که به افراد ذکور خانواده مربوط میشه (خدای نکرده)

افتادن دندون طوری که روی زمین بیفته فوت تعبیر میشه! که بسته به خراب یا سالم بودن دندون میشه به احوال شخصی که به اون دندون بخصوص مربوط هست پی برد (مثلا یکی خواب دیده بود که دندون پیشین که سیاهم شده بود افتاد تو خاک ...که بعد یه مدت برادرش که معتاد بود فوت کرد!)

اما این چیزایی که گفته شد تعبیر معبران قدیم هست که گاهی درست هست گاهی هم نه!(به دلایل زیاد)

اما تجربه من یه چیزی رو میگه که افتادن دندون و دوباره در اومدن اون فقط مشاجره لفظی با این افرادی که گفتم تعبیر میشه!
یعنی یه بار با برادرت مثلا در گیری لفظی داشتی (شاید میگم) که بعدش دوباره باهم آشتی کردین!

*****البته یه چیز دیگه هم می تونه باشه اینه که رابطه خوبی با پدرت نداری و پدرت هی از دستت حرص میخوره !:31:

بازم خودت بهتر می تونی تفسیر کنی

موفق باشی

پاکیزه
24-04-2012, 08:46
سلام به همه دوستان
مرسی از اینکه خوابمو تعبیر کردین
فردای اون شبی که خوابه پارچه به رنگه نارنجیو دیدم خواب دیدم که تو هواپیما هستم و هواپیما در بالای آسمان خیلی تکون میخوره و این در حالی بود که من مردم را در پایین میدیدم
ممنون میشم این خوابم رو هم تعبیر کنین. با تشکر فراوان

hes25
24-04-2012, 15:26
سلام به همه دوستان
مرسی از اینکه خوابمو تعبیر کردین
فردای اون شبی که خوابه پارچه به رنگه نارنجیو دیدم خواب دیدم که تو هواپیما هستم و هواپیما در بالای آسمان خیلی تکون میخوره و این در حالی بود که من مردم را در پایین میدیدم
ممنون میشم این خوابم رو هم تعبیر کنین. با تشکر فراوان

سلام خواهش میکنم
برای تعبیر خواب هواپیما (که اسباب امروزی هست) باید به قسمت پرواز کردن توجه کرد

اصولا پرواز در آسمان فقط به صورت عمودی بد تعبیر شده که انتهای عمر انسان تعبیر میشه اما پرواز همراه با تلاطم هم چندان خوب نیست (برای ما که مردم عادی هستیم میگم)
یعنی اینکه بر سر یه موضوعی خطراتی پیش روی شما هست که بنا بر دلایلی (مثلا احساسات) با اینکه می دونین ممکنه خوب نباشه و به شکست منجر بشه نمی تونین ازش دل بکنین!(این یک حالتش هست که محتملتر هم هست)

دیدن مردم از بالا هم یک نشونه میده و اونم اینه که شما در موقعیتی قرار دارین که این احساس در شما ایجاد شده که می تونین برتر از اطرافیان خودتون باشین (مثلا موقعیت بهتر ازدواج نسبت به دوستان دیگه می تونه یک نمونه باشه) که باید مواظب باشین که این می تونه یه احساس کاذبم باشه!یعنی اینکه بعضی وقتها آدم فکر میکنه از دیگران بهتره( به خاطر طرز فکراش) که این ممکنه درست نباشه بهتره که انسان با دیگران همگام و همفکر باشه

بیاد داشته باشیم
1-اصولا انسان هایی که موفق شدن (مثلا نفرات اول کنکور و....) هیچ وقت از قبل خواب این و نمی بینه که از مردم می تونن بهتر باشن چون دچار غرور بیجا میشن!( این می تونه حالت دومی که گفتم باشه که احتمالش براتون کمتر هست )

2-خواب بیشتر ماها که انسانهای عادی هستیم قاطی هم داره یعنی هم می تونه درست باشه هم غلط و گول زننده.... من خودم بارها تجربه کردم و می نوشتم ...توی این ده سالی که انواع خوابا رو میدیدم ،بهترین و درسترین خواب ها مال وقتی هست که انسان از نظر غلظت خون -استرس -افکار-کیفیت غذا خوردن-رفت و آمد-گفتار-معنویت و ... در بهترین حالت خودش باشه (لااقل در حد و اندازه خودمون)

بازم اگه مطلب دیگه ای هست بگو تا بیشتر باهم بحث کنیم

موفق باشی

IzraeeL
24-04-2012, 18:03
سلام

من خواب نسبتا بدی دیدم میخواستم بدونم تعبیری داره یا نه!

چند وقت پیش خواب دیدم تو اتاقم هست و دراز کشیده ام دارم می خوابم یهو دیدم یکی با لگد در و کوبید اومد تو اتاق! من که یهو هل کردم برگشتم بگم مگه مرض داری و این حرفا ...یه دفعه ای در کمال ناباوری دیدم یه آدم قد بلند که شنل کلاه داری سیاهی هم تنش بوده با سرعت اومد طرفم دستش و انداخت دور گردنم می خواد منو خفه کنه!

من از بس ترسیده بودم فقط تونستم داد بزنم بابا عزراییل عزراییل کمک کمک......یکی دوبار که داد زدم دیگه صدام در نمی اومد چون داشت منو خفه میکرد!
صورتش باند پیچی شده بود نمی تونستم ببینم چطوری هست!اما خیلی ترس داشت لال شده بودم!

اینقدر بهم فشار اومد که از تنگی نفس بیدار شدم دیدم مادرم بالای سرمه میگه چرا اینطوری خرناس میکشی!!!

حالا میخواستم بدونم تعبیر خوابم چی میشه

ZerZem
24-04-2012, 18:24
سلام

منم یه خوابی دیدم می خواستم بدونم تعبیری داره یا نه

چند وقت پیشا خواب دیدم یه گله گوسفند دارن از توی یه جاده صحرایی رد میشن توی این همه گوسفند یه بره سفید کوچولوی قشنگیم بود که چشمای آبی درشتی هم داشت!! (من متوجه شدم توی خوابم چون اصلا به این کیفیت حیوون تو بیداری نداریم!)

رفتم جلوتر به صاحب گله اشاره کردم این بره فروشی هم هست!
اون گفت قشنگه نه!؟.............. بگیر مال تو !!!
من گفتم مال من؟!!!..........جدی میگی؟
رفتم اونو بغل کردم آوردم پیش خودم داشتم نازش میکردم که یهو دیدم یه گوسفند دیگه ای هم از گله جدا شد اومد پیش من وایساد
همینکه نگاش کردم دیدم اون گوسفندم چشماش آبیه!!!
اول تعجب کرد اما بعدش متوجه شدم حتما مادرش بوده که اونم اومده پیش بچش!

الان می خواستم بدونم این معنی خاصی داره یا صرفا یه خواب خوش بود؟

hes25
24-04-2012, 20:42
سلام

من خواب نسبتا بدی دیدم میخواستم بدونم تعبیری داره یا نه!

چند وقت پیش خواب دیدم تو اتاقم هست و دراز کشیده ام دارم می خوابم یهو دیدم یکی با لگد در و کوبید اومد تو اتاق! من که یهو هل کردم برگشتم بگم مگه مرض داری و این حرفا ...یه دفعه ای در کمال ناباوری دیدم یه آدم قد بلند که شنل کلاه داری سیاهی هم تنش بوده با سرعت اومد طرفم دستش و انداخت دور گردنم می خواد منو خفه کنه!

من از بس ترسیده بودم فقط تونستم داد بزنم بابا عزراییل عزراییل کمک کمک......یکی دوبار که داد زدم دیگه صدام در نمی اومد چون داشت منو خفه میکرد!
صورتش باند پیچی شده بود نمی تونستم ببینم چطوری هست!اما خیلی ترس داشت لال شده بودم!

اینقدر بهم فشار اومد که از تنگی نفس بیدار شدم دیدم مادرم بالای سرمه میگه چرا اینطوری خرناس میکشی!!!

حالا میخواستم بدونم تعبیر خوابم چی میشه

سلام خواب ترسناکی بود

اما این خواب تعبیری نداره چون اونی که شما توی خواب دیدیش اصلا عزراییل نبود! (عزراییل فقط برای گرفتن جون انسانهای بزرگ میاد مردم عادی مثل من و شما توسط ملائک دیگری قبض روح میشیم!)

اما در این مورد شما بیشتر حدس من اینه که بختک افتاده روتون داشت یه جورایی خفتون میکرد ! این برای همه حداقل یه بار اتفاق افتاده حتی خود من که کلی درباره خواب و مسایل مربوط به اون تحقیق کردم!

اصولا این طور خوابا به چند دلیل اتفاق میفته:

1-گوش دادن موسیقی های تند که باعث عدم تعادل دو عصب حیاتی سمپاتیک و پاراسمپاتیک میشن!

2-خوردن غذاهایی که در اون ها از موادی بکار برده میشه که شیمیایی هستن و همینطور فست فود ها حتی نوشابه های گاز دار (یا الکلی) اگه زیاد مصرف بشن(ترکیبات شیمیایی در این گونه مواد توازن بار الکتریکی رو در ساختار کمپلکس های خون بهم میریزه و باعث قفل شدن مغز هنگام خواب میشه)

و دلایل دیگه که اینجا نگم بهتره

بیشتر خواستی بدونی بیا تو پروفایلم با هم بحث کنیم

موفق باشی

EHSANRF
24-04-2012, 20:53
من از دیشب یه خواب عجیب دیدم :

خواب دیدم خونه مون یه سالن که بیست اطاق داشت ( راهرو مانند ) گچ دیوارها بیشتر کنده شده بود و کثیف و همچنین پنجره ها قاب نداشتن...
یه هو طوفان شد و سیل لجنی اومد، سیاه رنگ و بدبو و خلاصه طوری شد که آسمون هم سیاه شد...
آب اومد خونه رو گرفت ... داشت از پنجره ها داخل میشد..
من هم جایی نداشتم برم و یه جایی پناه آوردم تا اینکه آب اومد تا کمر منو گرفت و چون چسبنده و کثیف بود نمیتونستم خودمو ازش بکنم و فرار کنم...
تو این وضعیت صداهای وحشتناکی هم شنیده میشد و واقعا داشتم اونجا رو حس میکردم...
وقتی بیدار شدم از شدت ترس رنگم شده بود مثل گچ، فشارم اومده بود روی 8
تعبیر این خواب چی میتونه باشه!؟

H4O
24-04-2012, 21:02
سلام

می خواستم بدونم خواب غول چی میشه!

من خواب دیدم توی یه جنگل بزرگی که درختای بزرگی هم داشت رد می شدم به بالای جاده که رسیدم دیدم اون پایین زیر یه آبشاری یه غول خیلی بزرگی داره ماهی میگیره!

رنگ غوله خاکستری بود و بیشتر شبیه گوریل بدون مو بود با قدی حدود 50 متر!!!! ....باور کنین

منم فقط یه مدت همینطور بهش خیره شده بودم تا اینکه بیدار شدم ..خیلی عجیب بود!

می خواستم بدونم اون غول خاصی بود یا که نه فقط یه رویا بود اگه تعبیری هم داره بگین

hes25
24-04-2012, 21:52
من از دیشب یه خواب عجیب دیدم :

خواب دیدم خونه مون یه سالن که بیست اطاق داشت ( راهرو مانند ) گچ دیوارها بیشتر کنده شده بود و کثیف و همچنین پنجره ها قاب نداشتن...
یه هو طوفان شد و سیل لجنی اومد، سیاه رنگ و بدبو و خلاصه طوری شد که آسمون هم سیاه شد...
آب اومد خونه رو گرفت ... داشت از پنجره ها داخل میشد..
من هم جایی نداشتم برم و یه جایی پناه آوردم تا اینکه آب اومد تا کمر منو گرفت و چون چسبنده و کثیف بود نمیتونستم خودمو ازش بکنم و فرار کنم...
تو این وضعیت صداهای وحشتناکی هم شنیده میشد و واقعا داشتم اونجا رو حس میکردم...
وقتی بیدار شدم از شدت ترس رنگم شده بود مثل گچ، فشارم اومده بود روی 8
تعبیر این خواب چی میتونه باشه!؟ سلام

خب یکمی پیچ در پیچ شده اما میشه تعبیر کرد

اول اینکه:اتاق یا سالن با درهای فراوان به نوشته معبران نشانه روزی فراخ هست و گشادگی امور! که تعداد اون هم مزید بر همین معناست یعنی اگه دقیقا شمردی که بیست تا در داشت نشونه کسب مال هست!

دوم اینکه:گچ و دیوار های گچ کاری شده نشانه گرفتاری های روزمره ای هست هر چه دیوار ها گچ تمیز تری داشته باشن ابتلا به گرفتاری ها بیشتر هست پس اگه دیوار ها کنده شده بودن نشونه اینه که گرفتاری هاتون کمتر میشه

سوم:پنجره در خواب ما نشانه اهداف ما و اقداماتی که ما برای رسیدن به اون انجام میدیم هست اگه پنجره بسته باشه مصیبت هست و شکست یعنی به بن بست می خوریم اما اگه باز باشه خوبه
در این مورد که قابم نداشت نشونه اینه که مانعی سر راه شما نیست می توانید به اهدافتون برسید(به گفته معبران)

چهارم: سیل در خواب نشانه گرفتاری و بلایی هست که باعث اضطراب شما میشه! (مگر اینکه آبش زلال باشه) هر چه آب سیل کثیف تر باشه بدبختی بیشتر هست
در کل سیل خوب نیست و نشونه فنته و گرفتاری نابهنگام هست !اگه سیل شما رو در بر هم گرفت طوری که نتونستی از اون فرار کنی به ناچار مبتلا میشین و چاره ای نیست مگر اینکه صدقه بدی که لااقل گرفتاری شدتش کمتر بشه!

شنیدن صدا های ترسناک هم به گرفتاری ها تعبیر میشه !

اما نظر من اینه که بیشتر یه تصادف قریب الوقوع در پیش داری (خدای نخواسته)

بازم میگم دیدن این جور خوابا که به ندرت پیش میاد از حادثه بخصوصی خبر میدن و باید صدقه داد!

موفق باشی

امروز تو اخبار خوندم بالغ بر 20 هزار نفر در سال گذشته بر اثر تصادف فوت کردن!!!

hes25
24-04-2012, 22:13
می خواستم بدونم خواب غول چی میشه!

من خواب دیدم توی یه جنگل بزرگی که درختای بزرگی هم داشت رد می شدم به بالای جاده که رسیدم دیدم اون پایین زیر یه آبشاری یه غول خیلی بزرگی داره ماهی میگیره!

رنگ غوله خاکستری بود و بیشتر شبیه گوریل بدون مو بود با قدی حدود 50 متر!!!! ....باور کنین

منم فقط یه مدت همینطور بهش خیره شده بودم تا اینکه بیدار شدم ..خیلی عجیب بود!

می خواستم بدونم اون غول خاصی بود یا که نه فقط یه رویا بود اگه تعبیری هم داره بگین

سلام چه خواب عجیبی !

راستش دیدن غول بیشتر دشمنی هست که ما نمی توانیم حریفش بشیم و ممکنه به ما صدمه بزنه و همچنین به رقیبی اشاره داره که شما از توانمندیهاش اطلاع چندانی نداری بنابراین در ضمیر ما این گونه نمود پیدا میکنه!(معبران میگن)

اما من یه نظر دیگه ای هم دارم و اون اینه که:
اگه احساس میکنی چندان این تعبیر درباره شما صدق نمی کنه من حدس میزنم اون غول یا دیو نبود بلکه یحتمل یکی از اجنه های غول پیکری بود که سه هزار سال پیش در دوران حضرت سلیمان منقرض شدن و وظیفه داشتن فلزات گرانبها رو از دل کوه با نیروی زیادشون بیرون بیارن یا اینکه به اعماق اقیانوس ها برن!!

در هر صورت واقعا عجیب بود که این و دیدی!

EHSANRF
24-04-2012, 22:38
سلام

خب یکمی پیچ در پیچ شده اما میشه تعبیر کرد

اول اینکه:اتاق یا سالن با درهای فراوان به نوشته معبران نشانه روزی فراخ هست و گشادگی امور! که تعداد اون هم مزید بر همین معناست یعنی اگه دقیقا شمردی که بیست تا در داشت نشونه کسب مال هست!

دوم اینکه:گچ و دیوار های گچ کاری شده نشانه گرفتاری های روزمره ای هست هر چه دیوار ها گچ تمیز تری داشته باشن ابتلا به گرفتاری ها بیشتر هست پس اگه دیوار ها کنده شده بودن نشونه اینه که گرفتاری هاتون کمتر میشه

سوم:پنجره در خواب ما نشانه اهداف ما و اقداماتی که ما برای رسیدن به اون انجام میدیم هست اگه پنجره بسته باشه مصیبت هست و شکست یعنی به بن بست می خوریم اما اگه باز باشه خوبه
در این مورد که قابم نداشت نشونه اینه که مانعی سر راه شما نیست می توانید به اهدافتون برسید(به گفته معبران)

چهارم: سیل در خواب نشانه گرفتاری و بلایی هست که باعث اضطراب شما میشه! (مگر اینکه آبش زلال باشه) هر چه آب سیل کثیف تر باشه بدبختی بیشتر هست
در کل سیل خوب نیست و نشونه فنته و گرفتاری نابهنگام هست !اگه سیل شما رو در بر هم گرفت طوری که نتونستی از اون فرار کنی به ناچار مبتلا میشین و چاره ای نیست مگر اینکه صدقه بدی که لااقل گرفتاری شدتش کمتر بشه!

شنیدن صدا های ترسناک هم به گرفتاری ها تعبیر میشه !

اما نظر من اینه که بیشتر یه تصادف قریب الوقوع در پیش داری (خدای نخواسته)

بازم میگم دیدن این جور خوابا که به ندرت پیش میاد از حادثه بخصوصی خبر میدن و باید صدقه داد!

موفق باشی

امروز تو اخبار خوندم بالغ بر 20 هزار نفر در سال گذشته بر اثر تصادف فوت کردن!!!

واقعا!؟
خیلی وحشت ناکه
همین الان باید تمام بار و بندیلم رو جمع کنم برای آخرت...

The Stig
25-04-2012, 13:51
دیشب خواب دیدم دارم خواهرم رو خفه می کنم!! قضیه چیه؟

hes25
25-04-2012, 18:05
دیشب خواب دیدم دارم خواهرم رو خفه می کنم!! قضیه چیه؟

خواب شب دوم و سوم و بيست وچهارم نتيجه بعکس مي باشد!

سلام
خواب خفه کردن به شرمساری و خجالت زده شدن دلالت داره یعنی اگه کسی می خواد شما رو خفه کنه نشونه اینه که شما در مسئله ای پیشش شرمسار میشین!

در مورد خواب شما چون دقیقا گفتین که دیشب بوده (یعنی سوم ماه قمری) خواب انسان برعکس تعبیر میشه(علتش و تو صفحه قبلی گفتم)
بنابراین دیدن اینکه دارین خواهرتون و خفه می کنین تعبیر بدی نداره و به نقل معبران به خوشی زندگی تعبیر میشه!

البته سن و سال و رابطه بینتون هم مهم هست

موفق باشی

hes25
25-04-2012, 20:17
سلام

منم یه خوابی دیدم می خواستم بدونم تعبیری داره یا نه

چند وقت پیشا خواب دیدم یه گله گوسفند دارن از توی یه جاده صحرایی رد میشن توی این همه گوسفند یه بره سفید کوچولوی قشنگیم بود که چشمای آبی درشتی هم داشت!! (من متوجه شدم توی خوابم چون اصلا به این کیفیت حیوون تو بیداری نداریم!)

رفتم جلوتر به صاحب گله اشاره کردم این بره فروشی هم هست!
اون گفت قشنگه نه!؟.............. بگیر مال تو !!!
من گفتم مال من؟!!!..........جدی میگی؟
رفتم اونو بغل کردم آوردم پیش خودم داشتم نازش میکردم که یهو دیدم یه گوسفند دیگه ای هم از گله جدا شد اومد پیش من وایساد
همینکه نگاش کردم دیدم اون گوسفندم چشماش آبیه!!!
اول تعجب کرد اما بعدش متوجه شدم حتما مادرش بوده که اونم اومده پیش بچش!

الان می خواستم بدونم این معنی خاصی داره یا صرفا یه خواب خوش بود؟

سلام

دیدن گوسفندان در خواب نشانه رزق و روزی هست هر چی تعداد گوسفندان بیشتر باشه وضعیت مالی هم بهتر میشه

اما دیدن بره و بغل کردن اون در حالی که برای شما باشه فقط یک تعبیر داره که اونم فرزند هست اگه ازدواج نکرده باشین امتیاز خوبی در پیش دارین !

***بره سفید هم به فرزند پسر تعبیر میشه!

***داشتن چشمان آبی هم به علاقه بسیار زیاد تعبیر میشه !

موفق باشی

TaSHee
25-04-2012, 21:08
با سلام خدمت دوستان

می خواستم بدونم خواب اسب سفید چه معنی میده؟ من خواب دیدم سوارشم و توی کوچه و خیابون سواری میکنم همه دارن بهم نگاه میکنن![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تو کتاب تعبیر خواب دیدم نوشته بود پادشاهی !....اما این بی معنی هست اونم واسه من!!!!!

hes25
25-04-2012, 22:11
با سلام خدمت دوستان

می خواستم بدونم خواب اسب سفید چه معنی میده؟ من خواب دیدم سوارشم و توی کوچه و خیابون سواری میکنم همه دارن بهم نگاه میکنن![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تو کتاب تعبیر خواب دیدم نوشته بود پادشاهی !....اما این بی معنی هست اونم واسه من!!!!!

سلام

خب خواب اسب نشونه پادشاهی بود شاید دو هزار سال پیش!!!...اما تو این دوره اسب به زن و همسر تعبیر میشه!
اسب سفید هم به زن خوب اشاره داره که مطیع همسرش است ..تماشا کردن مردم موقع اسب سواری تون اینو می خواد بگه که شما ازدواجی خواهید داشت که دیگران اصلا چنین چیزی رو در حد شما تصور هم نمیکردن!

موفق باشی

matarsaak
25-04-2012, 22:36
من خواب دیدم که با دختر عموم (نامزدم سابقم) ازدواج کردم . خانمم هم توی مراسم بود و مثلا داشتم زن دومم رو میگرفتم.خانمم هم چیزی نمگفت
فقط من ترسیده بودم و میخواستم بهمش بزنم که نمیشد ولی دختر عموم خوشحال و بقه فامیل هم خوشحال
تعبیرش چیه؟

Mool Tee
25-04-2012, 23:12
من هر روز خواب میبینم با خواننده هایی که دوست دارم آشنا میشم و اونا زبانشون از انگلیسی به فارسی تبدیل شده یعنی چی؟؟؟

hes25
25-04-2012, 23:26
من خواب دیدم که با دختر عموم (نامزدم سابقم) ازدواج کردم . خانمم هم توی مراسم بود و مثلا داشتم زن دومم رو میگرفتم.خانمم هم چیزی نمگفت
فقط من ترسیده بودم و میخواستم بهمش بزنم که نمیشد ولی دختر عموم خوشحال و بقه فامیل هم خوشحال
تعبیرش چیه؟سلام خواب شما معنای خاصی داره الان میگم:

همه معبران خواب عروسی رو بلا و مصیبت می دوننو در یک حالت هم مرگ زود هنگام تعبیر میشه که طرف ندونه عروس یا داماد کیه!!

درباره اینکه ما ازدواج مجددم داشته باشیم بازم به غم و سوگواری تعبیر شده مخصوصا اگه دیدین همه خوشحالی میکنن !!

فقط یک مورد بد نیست اونم اینه که فورا عروس رو بشناسیم! (که در مورد شما این طور بوده)

اما اینکه چرا دختر عموتو دیدی خب طبیعی هست که این اتفاقات براتون افتاده و در ضمیرتون یه پیشینه ای دارین که بسته به اینکه ممکنه دختر عموتون از شما دلخورم شده باشه این خواب براتون پیش اومده باشه!

اینم بگم همه ما دو تا ضمیر داریم (در آن واحد) که یکیش توی عالم خواب، همون زمان که ما در بیداری فعالیت میکنیم فعال هست اما به طرز پیچیده ای به شخصیت ما مرتبط هست(در واقع مردم اونو با اسم روح میشناشن)

اگه ضمیر درونی تر (وجدان) بیدار باشه حوادث دنیای بیرون یعنی بیداری رو پیش پیش می فهمه!!!
مثلا احساسی که به شما دست داده بود(خوب نبودن اون مجلس) از درک قالب درونی شما نشات گرفته بود نه خود شخصیت شما !(در واقع بهتون منتقل شده...موضوع یکم پیچیدس )

بنابراین با این مطالبی که گفته شده و با اون چیزایی که خودتون می دونین میشه یه تعبیر درست کرد

من پیشنهاد میکنم حتما صدقه بدی

موفق باشی

hes25
25-04-2012, 23:40
من هر روز خواب میبینم با خواننده هایی که دوست دارم آشنا میشم و اونا زبانشون از انگلیسی به فارسی تبدیل شده یعنی چی؟؟؟

سلام
اگه زیاد به دنبال این مسائل هستی این عادی هست و تعبیر خاصی نداره در واقع مغز از مسائلی که در طول روز ها یا هفته ها اشباع میشه طبعا این و موقع خواب بر میگردونه
منم بارها خواب هنر پیشه های سریالهای تلوزیون و می دیدم که میومدن خونمون چایی میخوردن و ....که تعبیری نداره خب

در واقع وقتی به روح در یک زمینه ای از طریق حافظه و تمرکز روی یه موضوعی فشار میاد به دلیل سیال بودن محیط خواب و امکان شبیه سازی آسون و بدون محدودیت ضمیر ما می تونه (بسته به علایق درونی ما) تولید محیط کنه (در دراز مدت البته)

اما اگه یه تعبیر اجمالی بخوای دیدن این خوابها به خوشی های زود گذر تعبیر میشه! (در بیداری )

موفق باشی

Mool Tee
26-04-2012, 10:57
فک کنم علت دیدن این خواب هام گوش دادن زیاد به موزیک های خوانندهام هست که حتی یک ثانیه هم نمیشه که من گوش نکنم مخم بهم میریزه کلا

IzraeeL
26-04-2012, 16:10
آقا من قبلا یه خوابی دیده بودم بس عجیب!!!!!!

دیدم دارم از رو یه صخره ای شیبدار اما تراش خورده ای که سنگای ترک دار قرمزی هم داشت بالا میرفتم !!!
به لبه صخره که نزدیک شدم صدای دلهره آوری منو میخ کوب کرد جلو تر که رفتم دیدم یه گرداب بزرگ از مواد مذاب در حال چرخیدن هست!! و کوهی از اسکلت و جمجمه رو بزور میچرخوند و به داخل تونل سیاه وسط خودش میبرد!!!

اینقدر ترسیده بودم که زبونم بند اومده بود مخصوصا اون قسمت حلقوم گرداب که مواد مذاب به قهقرا میرفت سرعتش به حدی میشد که صدایی شبیه نعــره از اون بلند میشد!... جوری بود که آدم از هول میخواست جیغ و داد کنه!!!!!!!

فقط بگم این گرداب به حدی بزرگ بود که لبه دورترش اصلا ناپیدا بود شاید اندازه یه کشور عظمت داشت!!!.......خیلی ترسناک بود!

الان اومدم بپرسم این یعنی چــــــــی؟!!!

jujushow
26-04-2012, 21:24
سلام .
یه خوابی بود که من در کودکیم چندین بار با فواصل زمانی زیاد دیدم و هیچوقت هم به تعبیرش پی نبردم .

یه جایی داشتیم که چند تا مرغ نگهداری میکردیم و یه اتاق با سقف حدود 2-3 متری کنار اونجا بود و من خیلی وقتا میرفتم روش . بارها توی خواب دیدم که از این سقف پرت شدم پایین و فقط ظاهرا 2-3 متر ارتفاع داشت و من اندازه یه ساختمون چند صد طبقه در هوا در حال سقوط بودم و دقیقا عین لحظه ای که ادم میمیره توی خواب یه خلاصه ای از حوادث و لحظه های زندگیم رو میدیدم و گوروووووووووووپ برخورد میکردم به زمین و دردناک ترین لحظه هاش همون جا بود چون زنده میموندم ولی وقتی سرم رو بلند میکردم اطرافم یه عالمه گرگ و سگ وحشی بود که محاصرم کرده بودند و اگه اشتباه نکنم از دندونهاشون خون میچکید !

امیدوارم داستان رو درست تعریف کرده باشم چون این خواب رو در بازه های زمانی 10-15 سال قبل دیده بودم .

و یه سوال فنی هم دارم . دلیل خواب دیدن و خواب ندیدن چیه ؟ چون من خیلی وقته که خیلی خیلی کم خواب میبینم ، شاید کلا سالی 1-2 بار خواب ببینم !

ZerZem
26-04-2012, 21:36
سلام

من الان دو سه باره که خواب میبینم شیشه عینکم میفته میشکنه!
اگه علتی داره بگین ما بدونیم؟

hes25
26-04-2012, 22:45
سلام .
یه خوابی بود که من در کودکیم چندین بار با فواصل زمانی زیاد دیدم و هیچوقت هم به تعبیرش پی نبردم .

یه جایی داشتیم که چند تا مرغ نگهداری میکردیم و یه اتاق با سقف حدود 2-3 متری کنار اونجا بود و من خیلی وقتا میرفتم روش . بارها توی خواب دیدم که از این سقف پرت شدم پایین و فقط ظاهرا 2-3 متر ارتفاع داشت و من اندازه یه ساختمون چند صد طبقه در هوا در حال سقوط بودم و دقیقا عین لحظه ای که ادم میمیره توی خواب یه خلاصه ای از حوادث و لحظه های زندگیم رو میدیدم و گوروووووووووووپ برخورد میکردم به زمین و دردناک ترین لحظه هاش همون جا بود چون زنده میموندم ولی وقتی سرم رو بلند میکردم اطرافم یه عالمه گرگ و سگ وحشی بود که محاصرم کرده بودند و اگه اشتباه نکنم از دندونهاشون خون میچکید !

امیدوارم داستان رو درست تعریف کرده باشم چون این خواب رو در بازه های زمانی 10-15 سال قبل دیده بودم .

سلام

بعضی وقتا هست وقایعی که قراره سالها بعد برای ما که رخ بده توی خواب شمه ای از اون حوادث رو می بینیم که وقتی بزرگ میشیم تاثیرات اونو میبینیم! من خودم از این خوابها دیدم!

اما این خواب شما چی معنی میده:
به ترتیب میگم:
خواب مرغ به زن و همسر تعبیر میشه!
خواب سقف نشانه خدمتی در آینده هست(مثلا تشکیل خانواده دادن و خرجشون و تهیه کردن)
خواب سقوط اگه صدمه بد ببینیم خوب نیست و خبر از شکست ما میده!(من خودم تجربه کردم)
سگ اگه سیاه باشه دشمن محسوب میشه که نمی خواد شما پیشرفتی داشته باشی و از شکست شما خوشحال میشه!
خواب گرگ نشونه طلاق هست و اگه دیدین که گرگی شما رو گاز گرفت بین شما و همسرتون اختلافی پیش میاد که یکی تون مایل به طلاق دادن هستید!!(اینو من عینا از یکی شنیدم)

و اما حالا تعبیرش چیه؟
اگه اینو تو دوران کودکی دیده باشی این ممکنه غلط تعبیر بشه یعنی به دلایلی خواب شما میگه که در آینده در زندگی مشترک شکست می خورین و نمی تونین از پس مخارج زندگی بربیاین و متارکه ایجاد میشه!

اما من نظرم اینه که این تعبیر نمی تونه درست باشه و ایشالا مشکلی در آینده نخواهید داشت (یک نوع خواب شیطانی بود یحتمل)
مثلا من بچه که بودم همش خواب میدیدم که بابام داره منو با چاقو دنبال میکنه تا بکشه (که البته اشتباه هست )

-----------------------------

و یه سوال فنی هم دارم . دلیل خواب دیدن و خواب ندیدن چیه ؟ چون من خیلی وقته که خیلی خیلی کم خواب میبینم ، شاید کلا سالی 1-2 بار خواب ببینم !این موضوع خیلی پیچیده هست جاشم اینجا نیست که گفته بشه اما تا اونجایی که میشه توضیح داد این موارد هست:

1-انسان از دو قالب جسمی(سلولی) و قالب برزخی تشکیل شده در واقع از همون زمانی که متولد میشه هر دوتا قالب شکل میگره

2-قالب جسمی (مادی) بیرونی تر هست و قالب روحی (برزخی) درونی تر.

3-شخصیت ما صاحب این دوتا قالب هست و از اونا برای بقا استفاده میکنه

4-هویتی به نام روح وجود داره که بین این دوتا جسم (با مختصات متفاوت ) دائم جابجا میشه و اطلاعات و برای شخصیت ما ترجمه میکنه (مثلا ایجاد خراش باعث تحریک سلولهای درد میشه و محرک های شیمیایی تولید شده از اون به مغز ما پیام و میرسونن ...اما اینا به خودی خود اتم و ملکول هستن و معنی خاصی ندارن اینجا واسطه ای به نام روح وجود داره که احساسی به نام درد رو برای شخصیت ما ترجمه میکنه (جایگاه روح هم در مغز و در غده میانی بین دو نیمکره هست !!(طبق تحقیقات دانشمندان...)

5-حالا وقتی ما می خوابیم روح میخواد از بدن جدا بشه تا مغز که مثل خدمتکار داره برامون کار میکنه به ترمیم و بازسازی خودش بپردازه (بر خلاف تصور مردم روح به بیرون نمیره ......به درون میره!!!)

6-حالا اینجا خواب سه دسته میشه
یکی اینکه توی همون سلولها و نورونهای ساقه میانی مغز بر اثر تراکم اطلاعات و فعل و انفعالات شیمیایی مسیر روح مسدود میشه و قابلیت سیر نداره که نتیجش منگی توی خواب هست که هیچی یادمون نمیاد

دوم اینکه روح حالت سیر داره اما اونقدر بزرگ نیست که وارد عالم واقعی خواب بشه (محیطی که چسبیده به برزخ هست!) برای مثال میشه به دیدن همون صحنه هایی که در طول روز زیاد با اون سر و کار داشتیم نام برد در واقع ما در این نوع خواب همون پالسهای الکتریکی ای رو دریافت میکنیم که چشم و گوش ما در روز اونها رو در حافظه کد بندی کردن!!

سوم خوابایی هست که روح از انحصار سیستم عصبی خارج شده و وارد عالم خواب میشه (یک محیط سیال بدون زمان و مکان هست که از نظر مختصات هندسی با مکان قلب ما برابری میکنه !)
نکته مهم اینه که:
در این مورد روح از بند جسم تا حدودی خارج شده و وارد قالب دوم ما میشه و تموم اتفاقاتی که میفته در یک عالم دیگه هست که به موازات این دنیا در جریان هست اما با قوانین بسیار متفاوت

حالا اگه ما بتونیم روح خودمون و بزرگ کنیم به مرور زمان میشه در دنیای پهناور خواب سیر کرد و خوابای عجیبی هم دید (که جاش نیست بگم چطوری این اتفاق میفته)

مطلب زیاده .........

اگه بازم سوالی بود در خدمتیم

موفق باشی

hes25
26-04-2012, 22:54
من الان دو سه باره که خواب میبینم شیشه عینکم میفته میشکنه!
اگه علتی داره بگین ما بدونیم؟

شکستن شیشه عینک نشونه اینه که داری خلاف میکنی عمو! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
در واقع نشونه روابط نامشروع هست (دیگه شرمندم که اینو گفتم!)

hes25
26-04-2012, 23:20
آقا من قبلا یه خوابی دیده بودم بس عجیب!!!!!!

دیدم دارم از رو یه صخره ای شیبدار اما تراش خورده ای که سنگای ترک دار قرمزی هم داشت بالا میرفتم !!!
به لبه صخره که نزدیک شدم صدای دلهره آوری منو میخ کوب کرد جلو تر که رفتم دیدم یه گرداب بزرگ از مواد مذاب در حال چرخیدن هست!! و کوهی از اسکلت و جمجمه رو بزور میچرخوند و به داخل تونل سیاه وسط خودش میبرد!!!

اینقدر ترسیده بودم که زبونم بند اومده بود مخصوصا اون قسمت حلقوم گرداب که مواد مذاب به قهقرا میرفت سرعتش به حدی میشد که صدایی شبیه نعــره از اون بلند میشد!... جوری بود که آدم از هول میخواست جیغ و داد کنه!!!!!!!

فقط بگم این گرداب به حدی بزرگ بود که لبه دورترش اصلا ناپیدا بود شاید اندازه یه کشور عظمت داشت!!!.......خیلی ترسناک بود!

الان اومدم بپرسم این یعنی چــــــــی؟!!! عجبــــــــــــــا...!
من خواب زیاد دیدم و شنیدم اما اینطوری شو دیگه ندیده بودم!!!

درباره خواب شما حرف زیاده اما از حوصله این تاپیک خارجه ....
اما دوتا مسئله مهمی که میشه از این خوابتون فمید:

1-اینی که شما دیدی احتمالا دوزخ بوده! فک کنم اسم واقعیش همون هــــــــاویه باشه...نمی دونم(؟!!) ...(دوزخ هفت درکه داره که هاویه درکه اولش هست!!)

2-دیدن خواب دوزخ نشانه یک تذکر جدی به بیننده خواب هست که از خلاف توبه کنه چون تو تعبیر خواب خوندم که معبران میگن کسی که به دوزخ نزدیک میشه و اونو مشاهده کرد مرگش نزدیک هست!!!

در هر صورت اول خدا به تو رحم کنه بعدشم به من! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشی

ملا نصرالدین
27-04-2012, 10:48
سلام
ما شاءالله شما به تعبیر خواب خیلی وارد هستی ها

یه سوال داشتم.

من از وقتی بچه بودم تا همین حالا مرتب خواب میبینم که کسی یا چیزی دنبالم هست و من دارم میدوم و فرار میکنم.
از بچگی هام یادم هست که جادوگر و روح و...
الان هم دزد و قاتل و گرگ و سگ و...
در صورتی که اینها چیزهایی نیستند که من مرتب بهشون فکر کنم یا نگرانش باشم.
ایا اینها تعبیری دارند؟

یه خواب دیگری هم دیدم این بود که دیشب خواب دیدم که یکی از خانم های فامیل نصف مژه های پلک بالایش کنده شده و از چشمش از همان نقطه اب میچکد .در واقع از چکیدن گذشته بود.شر شر اب می امد.توی خواب این خیلی برای من عجیب بود و عجیب تر این بود که کسی اون بنده خدا رو دکتر نمیبرد.و اون فقط با یک دستمال چشمش را گرفته بود

hes25
27-04-2012, 17:43
سلام
یه سوال داشتم.

من از وقتی بچه بودم تا همین حالا مرتب خواب میبینم که کسی یا چیزی دنبالم هست و من دارم میدوم و فرار میکنم.
از بچگی هام یادم هست که جادوگر و روح و...
الان هم دزد و قاتل و گرگ و سگ و...
در صورتی که اینها چیزهایی نیستند که من مرتب بهشون فکر کنم یا نگرانش باشم.
ایا اینها تعبیری دارند؟سلام شما لطف داری ولی خب من معبر که نیستم فقط چون علاقه داشتم کتابای تعبیر خواب و زیاد می خوندم و الا همه خودشون می تونن خوابشون و تا حدودی تعبیر کنن!

اما درباره خواب اولتون راستش منم یک مدت خواب سگ زیاد میدیدم هم سیاه هم سفید هم رنگی
اما در کل سگ به دشمنای نزدیکی که در طول روز با اونها سرو کار داریم تعبیر میشه مثلا با یکی آدم دهن به دهن میشه درگیری لفظی پیش میاد که ممکنه به صورت سگ تو خواب دیده بشه و یا کسایی که ازتون خوششون نمیاد یا حسادت میکنن هم می تونن به شکل سگ ظاهر بشن!پارس کردن سگ هم همون فحش و ناسزاست!

یه خواب دیگری هم دیدم این بود که دیشب خواب دیدم که یکی از خانم های فامیل نصف مژه های پلک بالایش کنده شده و از چشمش از همان نقطه اب میچکد .در واقع از چکیدن گذشته بود.شر شر اب می امد.توی خواب این خیلی برای من عجیب بود و عجیب تر این بود که کسی اون بنده خدا رو دکتر نمیبرد.و اون فقط با یک دستمال چشمش را گرفته بود

اول اینکه:
خواب شب چهارم و پنجم و شانزدهم و هفدهم بتاخير می افتد

و اما تعبیرش:
مژه چشم در خواب ما به گفته معبران به چند چیز تعبیر میشه
اول_دین
دوم_دوستان
سوم_مال
چهارم_سلامتی روحی
ترواش کردن آب هم هدر رفت چیزی از وجود ما معنی میده

بنابراین طبق این مطالب و اینکه یک نیمه از مژگان به برادر و خواهر و نیمه دیگر اون به همسر و فرزندان تعبیر میشه پس میشه نتیجه گرفت که:

1-شخص مورد نظر از طرف یکی از این دو دسته مورد بی مهری قرار میگیره و رابطش به تیرگی میل می کنه (شادی و خرمی از بین میره بیشتر فک کنم برادر و خواهر باشه)

2-رابطه که تیره بشه صله رحم هم کم میشه که نقصان دین هست

3-یه حالت دیگه هم که ممکنه وجود داشته باشه اینه که سر ارثی چیزی با هم اختلاف دارن که اگه احیانا این باشه این طرف شما ضرر مالی هم داره!(بازم میگم شاید اینطور باشه شما بهتر میدونی)

4-دستمال هم به همسر مورد اعتماد تعبیر میشه که در این حالت بخصوص میشه اینطور تعبیر کرد که فقط همسر این فرد مورد نظر ازون حمایت میکنه!

5-رفتن به پزشک-درمانگاه-بیمارستان و امثال اون در عالم خواب اصلا خوب نیست بنابراین اگه دیدین اطرافیان فرد مورد نظر هیچ عملی رو برای درمان اون انجام نمیدن به خاطر واقف بودن به این قوانین عالم خواب بود که می دونستن توی اون بعد، رفتن به دکتر عواقب خوبی نداره!! (در واقع اونا فرع بودن شما اصل)

امیدوارم درست گفته باشم بازم شما که از نزدیکانش هستین بهتر می تونین موضوع رو تحلیل کنین

موفق باشی

Devicestreet
28-04-2012, 14:18
سلام من چند وقت قبل خوابی دیدم که برادرم رو در چند جای خونه دیدم تعبیرش چیه؟

hes25
28-04-2012, 16:02
سلام من چند وقت قبل خوابی دیدم که برادرم رو در چند جای خونه دیدم تعبیرش چیه؟

سلام

دیدن برادر در خواب بسته به اینکه چه موقعیتی داشته باشه متفاوت هست
اگه برادرتون و خوشحال دیدین اون صاحب موفقیتی میشه
اگه با برادرتون فقط صحبت میکردین و با هم بودین از یه جایی به شما سود میرسه!
اگه داشتین با هاش خدا حافظی میکردین پیشامدی براتون رخ میده که بسته به خوشحال یا ناراحت بودن می تونه خوش یمن یا بد یمن باشه (خدا ناکرده)
دیدن برادر در حال مرگ یا اینکه اگه چهرش سیاه شده بود نشونه اینه که احیانا بزودی عزا پیش میاد یا اینکه اتفاقی در زندگی ما رخ میده که آینده ما متلاطم میشه!

Ababil2008
28-04-2012, 17:02
دوستان خواب توت فرنگی چی میشه
من خواب دیدم توی یه باغی هستم که وسطش هم یه خونه ای داره ...جلوتر که رفتم یه پسر بچه رو دیدم که مشغول بازی با یه بیلچه هست می خواستم بگم تو کی هستی که دیدم چندتا توت فرنگی درشت چید داد به من!!

حالا این خوبه؟

hes25
28-04-2012, 18:25
دوستان خواب توت فرنگی چی میشه
من خواب دیدم توی یه باغی هستم که وسطش هم یه خونه ای داره ...جلوتر که رفتم یه پسر بچه رو دیدم که مشغول بازی با یه بیلچه هست می خواستم بگم تو کی هستی که دیدم چندتا توت فرنگی درشت چید داد به من!!

حالا این خوبه؟ سلام

اگر در خواب دیدین که به شما توت فرنگی داده میشه نشونه اینه که صاحب چیزی خواهید شد مدتهای مدیدی آرزوی داشتن اونو داشتین!

و بنا بر تعبیر دیگه دیدن توت فرنگی نشانه ازدواج موفق هست و عشق های پرشور!!

موفق باشی

alivw71
29-04-2012, 20:45
سلام
من دیشب خواب دوران که تو دبستان درس میخوندم دیدم با 2 تا از دوستام که تو کلاس بودیم کلاس هم تاریک بود و شب هم بود فکر کنم. منو با یکی از دوستام از کلاس مدرسه شدیم ولی یکی از دوستام تو کلاس و مدرسه جا مونده( گیر کرده بود) وقتی بر گشتم نگاه کنم دیدم پشت میله های پنجره به همون نگاه میکنه. بعدش یهو بیدار شدم. خیلی عجیب بود چون وقتی بیدار شدم اسم هر دوشون هم یاد افتاد بعد از 10 سال!!!
تعبییر داره این خواب؟

Hadi_Hoda2010
29-04-2012, 22:38
سلام

خواب نهنگ یا کوسه چی میشه ؟
من خواب دیدم توی یه کشتی بودم یهو کشتیه انگار داشت چپه میشد که من پریدم توی آب که دیدم یه ماهی بزرگ توی آب دهنش و باز کرد که منو بگیره که خدا رو شکر نتونست!! منم از ترس بیدار شدم
تعبیری داره این؟

hes25
29-04-2012, 22:51
سلام
من دیشب خواب دوران که تو دبستان درس میخوندم دیدم با 2 تا از دوستام که تو کلاس بودیم کلاس هم تاریک بود و شب هم بود فکر کنم. منو با یکی از دوستام از کلاس مدرسه شدیم ولی یکی از دوستام تو کلاس و مدرسه جا مونده( گیر کرده بود) وقتی بر گشتم نگاه کنم دیدم پشت میله های پنجره به همون نگاه میکنه. بعدش یهو بیدار شدم. خیلی عجیب بود چون وقتی بیدار شدم اسم هر دوشون هم یاد افتاد بعد از 10 سال!!!
تعبییر داره این خواب؟

سلام

خواب مدرسه به پیری و عاقبت بخیری تعبیر میشه!
اما دیدن مدرسه و کلاس درس در دوره نوجوانی این معنی رو هم میده که اندوه و مشکلات زمان حال شما رو به یاد تفریحات خوش آن ایام می اندازد!
بودن در کلاس درس خوب نیست و نشونه رنج و محنت هست (می تونه هر چی باشه)
اون دوستتون هم که در کلاس مونده و جزو شاگردان باقی ماند رنجش با همون میله ها ی پنجره قابل تعبیر هست!! (بهتره ازش یه خبری بگیری)

موفق باشی

hes25
30-04-2012, 18:53
خواب نهنگ یا کوسه چی میشه ؟
من خواب دیدم توی یه کشتی بودم یهو کشتیه انگار داشت چپه میشد که من پریدم توی آب که دیدم یه ماهی بزرگ توی آب دهنش و باز کرد که منو بگیره که خدا رو شکر نتونست!! منم از ترس بیدار شدم
تعبیری داره این؟

سلام

کشتی در خواب ما نشانه افکاری هست که ذهن ما رو دائم به خودش مشغول میکنه مثل کنکور_خرج خانواده دادن _ازدواج و ...

اگه در خواب دیدم که در کشتی ماندگاریم نشونه اینه که اسیر همون افکار می مونیم مثلا تا مدتها فقط خیال ازدواج و تو سرمون می پرورونیم و عملی نمیشه!

اما اگه از کشتی سالم بیرون اومدیم نشونه عملی شدن افکارمون هست! این یک حالتش هست

اما در مورد شما ممکنه این تعبیر درست تر باشه که کشتی به مکان و تکیه گاه امنی تعبیر میشه و ما زیر سایه اون احساس امنیت می کنیم اما اگه واژگون بشه نشونه اینه که بنا بر دلایلی این ایمنی کاسته میشه و امنیت شما مورد تهدید قرار میگیره کما اینکه پریدن در آبی که کوسه هم داشته باشه مزید بر همین گفته هست!

کوسه با نهنگ هم بر دشمنانی دلالت دارن که به شما ضرر مادی بدی وارد میکنن و نزدیک شدن به آنها هم خطرناک هست و باید گریخت
در کل در مورد خواب شما اینطور برداشت میشه که ممکنه در پی گرفتن مبلغی( نزول ) از کسی باشین که همون حکم کوسه رو داره و میتونه باعث بدبختی در خانوادتون بشه مثل اینکه نتونین مبلغ و پرداخت کنین! اما فرار کردن از دست اون نهنگ نشونه پشیمون شدن این معامله هست! (به نظرم این درست تر هست)

موفق باشید

Nilo Far
01-05-2012, 03:26
سلام

من تو خواب دیدم نزدیک یک آبشاری ایستاده هستم و دور و برم پروانه ها دارن پرواز میکنن .توی جنگل هم بود (خیلی جالب بود)

خواستم بپرسم این خواب خوبه؟

Reeka
01-05-2012, 04:32
بچه ها منم یه خوابی دیدم درباره همین کشتی که گفتین

خواب دیدم من و برادرم توی یه قایقی هستیم و برای گرفتن صدف و اینا پریدیم توی دریا، آبشم نسبتا زلال بود

یکم شنا کردیم تا رسیدیم کف دریا اما دیدیم یه قایق دیگه ای هم اونجا افتاده رفتیم سراغش دیدیم تعدادی سکه طلا کف قایق غرق شده سوسو میزنه!

سکه های طلا رو داداشم که گرفت دیدیم یه کلید طلایی هم زیر سکه هاست که من سریع برش داشتم! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

الان این معنی داره؟

ممنون

hes25
01-05-2012, 17:40
سلام

من تو خواب دیدم نزدیک یک آبشاری ایستاده هستم و دور و برم پروانه ها دارن پرواز میکنن .توی جنگل هم بود (خیلی جالب بود)

خواستم بپرسم این خواب خوبه؟

سلام

معبران دیدن آبشار رو به حوادث غیر قابل پیش بینی تعبیر کردن که بسته به اینکه در چه فاصله ای از اون قرار داشته باشیم و همچنین عظمت اون حادثه مورد نظر تعبیر خاصی پیدا میکنه

مثلا اگه زیرش باشین مربوط به شما میشه و اگه فقط دارین تماشا میکنین مربوط به افراد دیگه ای میشه که اونها رو می شناسین!
هرچه آب آبشار تیره تر باشه حادثه تلخ تر هست یعنی آبشار با آب زلال فقط نشانه وقایع خوشایند هست!(که در مورد شما این درست تر هست)

دیدن پروانه ها بر عکس اون چیزی که مردم فکر میکنن نیست و نشونه هوس ها و لذات زود گذر دوران جوانی هست که در عالم خواب اینطور نمود پیدا میکنه

در کل میشه اینطور برداشت کرد که: شما در جشن یکی از اقوامتون شرکت میکنین که طبعا خوشی های زود گذری رو هم به همراه داره!

موفق باشی

Hadi King
01-05-2012, 18:12
سَلام دوستــان من خـواب دیدم که عتیقـه از زیر زمین پیـدا کردم ,
و یه تـرازو هم بـود برا تست یادم نمیاد چی بود رو گذاشتم رو ترازو حساب کـرد عدد روی ترازو هـم ( 11.19 ) بـود .!
موفق باشید!:40:

hes25
01-05-2012, 18:13
بچه ها منم یه خوابی دیدم درباره همین کشتی که گفتین

خواب دیدم من و برادرم توی یه قایقی هستیم و برای گرفتن صدف و اینا پریدیم توی دریا، آبشم نسبتا زلال بود

یکم شنا کردیم تا رسیدیم کف دریا اما دیدیم یه قایق دیگه ای هم اونجا افتاده رفتیم سراغش دیدیم تعدادی سکه طلا کف قایق غرق شده سوسو میزنه!

سکه های طلا رو داداشم که گرفت دیدیم یه کلید طلایی هم زیر سکه هاست که من سریع برش داشتم! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

الان این معنی داره؟

سلام

شیرجه زدن و شنا کردن در آب به کنکاش و جستجو درباه موقعیتی در زندگی تعبیر شده که به معیشت با حیله مرتبط هست! یعنی برای کسب درامد به دنبال یه کاری هستین که مد نظرتون هست!

فرو رفتن و شنای عمودی طبعا نمی تونه خوب باشه و نشانه بدشانسی ها تعبیر میشه اما چون به کف دریا رسیدین زیاد دامنگیر شما نمیشه (یعنی زود متوجه میشین)

دیدن طلا و پیدا کردن اون دقیقا برعکس آنچه در بیداری انتظار داریم اتفاق می افتد یعنی طلا در خواب مخصوصا برای مردان چندان خوب نیست و به ضرر مالی تعبیر میشه که طبق گفته خودتون که برادر شما طلا ها رو برداشت پس اون در مسئله ای ضرر میکنه (مثل معامله ای که سرش کلاه میره)

اما کلید در خواب ما همون تعبیری داره که در بیداری ازش انتظار داریم یعنی قفل در بسته ای رو باز بکنه و در این مورد گره ای از مشکلات اقتصادی شما رو باز میکنه که نصیب شما شده

اما چون کلید از طلا هم بوده و طلا طبق تعبیری که در بالا گفته شد نمی تونه خوب باشه اینطور میشه نتیجه گرفت که شما قصد کاری رو دارین که معیشت شما از راه درستش نیست! و دچار گرفتاری میشین اما از یک دامی که بر سر راهتان پهن شده نجات پیدا میکنین!

موفق باشی

hes25
01-05-2012, 18:49
سَلام دوستــان من خـواب دیدم که عتیقـه از زیر زمین پیـدا کردم ,
و یه تـرازو هم بـود برا تست یادم نمیاد چی بود رو گذاشتم رو ترازو حساب کـرد عدد روی ترازو هـم ( 11.19 ) بـود .!
موفق باشید!سلام

زیر زمین در خواب ما به حالتی تعبیر میشه که ما وارد موقعیتی میشیم که تحت فشار قرار میگیریم اما در پایان کار درامدی هم نصیب ما میشه!

دیدن عتیقه جات چندتا معنی میده
مثلا طلا خوب نیست و ضرر هست
نقره خیلی خوبه و معیشت و کسب روزی هست
کریستال و شیشه میشه عروسی!
کوزه سفالی به کنیزک اشاره داره (منظور دوست دختر هست!:31: )
و الی آخر ...

و اما ترازو
طبق گفته معبران ترازو در خواب ما به موضوعی اشاره داره که ما از وقوع آن کمی احساس نگرانی می کنیم و بیشتر به اضطراب ما دلالت داره که کسی موضوعی رو در مورد ما قضاوت کنه

هرچه ترازو بزرگ تر باشه این نگرانی بیشتر میشه اما ترازوهای کوچیک نشانه جسارت ما هست

یه تعبیر دیگه هم هست اونم اینکه که ترازو قضا و قدر هست و نشان از وقایعی داره که در اختیار ما نیست و باید به آینده امید داشت
کما اینکه اون عدد ها نشونه خوبی هست مثلا یازده به شغل ما دلالت داره و اون نوزده هم به درامد کم زحمت!
عدد یازده ای که می خواد دوازده بشه هم به نیکی تعبیر شده

حالا با این توصیفاتف خودتون ببین کدومش براتون مصداق پیدا میکنه!

موفق باشی

Extreme-Forces
01-05-2012, 19:20
اقا كسي مرگ خودش رو تو خواب ببينه يعني چي ؟
مثلا من 2 3 بار مال خودم رو ديدم با حالت هاي مختلف ، ترسناك هم بود.
حتي يه بار ديدم از بلندي افتادم كه در لحظه ي برخورد از خواب بلند شدم با حالت ريختن دل :دي
يه خواب ديگه هم ديده بودم خيلي ترسناك بود هنوزم برام جاي سواله.
خواب ديدم تو يه زيرزميني هستم كه توش پر وسايل بدردنخوره و يه موجودي بود شبيه انسان با يه داس دسته دار شبيه اون عكسايي كه منسوب به جن و اينا هست . يهو رو به من ميكنه و مياد طرفم تا از در زيرزمين ميام بيرون ديگه جلوتر نمياد و همونجا از ترس از خواب بيدار شدم.
يعني چي اينا ؟؟

hes25
01-05-2012, 20:18
اقا كسي مرگ خودش رو تو خواب ببينه يعني چي ؟
مثلا من 2 3 بار مال خودم رو ديدم با حالت هاي مختلف ، ترسناك هم بود.
حتي يه بار ديدم از بلندي افتادم كه در لحظه ي برخورد از خواب بلند شدم با حالت ريختن دل :دي

سلام

دیدن مرگ و مردن در خواب ترسناک نیست برعکس اون چیزی که در عالم رویا به ما القا میشه خوبم هست و به عمر دراز و عاقبت بخیری تعبیر میشه!

در واقع بیشتر موارد در دو تا دنیا (یعنی بیداری و خواب) عکس هم هستن مثلا عروسی توی خواب به عزایی در بیداری اشاره داره!

اما افتادن از بلندی خوب نیست و اگه نتونیم بلند بشیم معنی بدی داره (قبلا فک کنم یکی دیگه از بچه ها هم این و پرسیده بود!)

خواب ديدم تو يه زيرزميني هستم كه توش پر وسايل بدردنخوره و يه موجودي بود شبيه انسان با يه داس دسته دار شبيه اون عكسايي كه منسوب به جن و اينا هست . يهو رو به من ميكنه و مياد طرفم تا از در زيرزمين ميام بيرون ديگه جلوتر نمياد و همونجا از ترس از خواب بيدار شدم.
يعني چي اينا ؟؟

این خواب نیست یه نوع بختک هست (یه اصطلاح هست)
این حالت زمانی اتفاق میفته که پرخوری کرده باشیم یا از لحاظ معنوی یکم ضعیف شده باشیم هر دوتا حالت این وضعیت و تولید میکنن
در هر دو مورد در مغز حالت انسداد به بوجود میاد من خودم بار ها اینطوری شدم (بهترین راه برای رفع این مشکل شام نخوردن و رو به جنوب خوابیدن هست! (اونم روی شونه چپ )

ابنو من طبق تجربه خودم گفتم !(دلیل علمی هم داره)

موفق باشی

Extreme-Forces
01-05-2012, 21:56
ممنون از پاسختون.
پست اون دوستمون رو هم كه از بلندي افتاده بود خوندم.
ولي من اينجوري از بلندي افتادم كه سوار يه چرخ و فلك بزرگ بودم ( يه چيز تو مايه هاي چرخ و فلك پارك ملت مشهد) كه ناگهان چرخ و فلك از تكيه گاه يا همون موتورش جدا ميشه و ميفتم ولي قبل اينكه به زمين بخورم از خواب بيدار شدم. ( اون حالت دل ريختنش ولي باحال بود كه تا چند ثانيه بعد بيدار شدنم حس ميكردمش :5:)

hes25
01-05-2012, 22:40
ممنون از پاسختون.
پست اون دوستمون رو هم كه از بلندي افتاده بود خوندم.
ولي من اينجوري از بلندي افتادم كه سوار يه چرخ و فلك بزرگ بودم ( يه چيز تو مايه هاي چرخ و فلك پارك ملت مشهد) كه ناگهان چرخ و فلك از تكيه گاه يا همون موتورش جدا ميشه و ميفتم ولي قبل اينكه به زمين بخورم از خواب بيدار شدم. ( اون حالت دل ريختنش ولي باحال بود كه تا چند ثانيه بعد بيدار شدنم حس ميكردمش

سلام خواهش میکنم

درباره چرخ و فلک یه تحقیقی الان کردم (چون تو تعبیر خواب نداشت) این طور به نتیجه رسیدم که: کلا هر چیزی که شبیه گردونه باشه نشانه زندگی و گذر عمر ماست (توی خواب) و نظام زنگی ما رو میرسونه!

تا موقعی که سالم باشه زندگی بر وفق مراد هست اما اگه از تکیه گاه خودش خارج بشه خبر از نابسامانی عمبقی میدهد هر چه بزرگ تر واقعه جدی تر! (نمیگه چی میشه ممکنه هر چی باشه!)

در جایی دیگه هم خوندم که:اگر دیدید گردونه ای از مکان خود خارج شد و شکست خبر از این داره که یکی از اعضای خانواده از شما دور خواهد شد! (اینم ممکنه درست باشه)

اما تجربه منم بدونی بد نیست :
من نظرم اینه که چرخ و فلک نشون از بالندگی ما انسانهاست هر چه مرتفع تر باشه این خصلت بیشتر هست اما اگه به خودمون مغرور بشیم (که همه ممکنه این خطا رو مرتکب بشن) این احتمال وجود داره که در زمینه ای شکست بخوریم و باعث تنبیه ما بشه!

در هر صورت بهترین کار در دیدن این جور خوابا دادن صدقه هست که خیلی از مواقع پیشگیری میکنه!(البته این می تونه خواب صادقه هم باشه!)

موفق باشی

30K OR Dak
07-05-2012, 07:47
دوستان خواب رعد و برق چی میشه؟
من خواب دیدم با داداشم توی حیاط خونمون بودیم که یهو دیدم رعد و برق بزرگی به شکل عمودیی به زمین خورد، خیلی بزرگ بود با صدای خیلی وحشتناک که مثل انفجار بمب بود!

این چه تعبیری داره؟

hes25
09-05-2012, 07:41
دوستان خواب رعد و برق چی میشه؟
من خواب دیدم با داداشم توی حیاط خونمون بودیم که یهو دیدم رعد و برق بزرگی به شکل عمودیی به زمین خورد، خیلی بزرگ بود با صدای خیلی وحشتناک که مثل انفجار بمب بود!

این چه تعبیری داره؟

سلام

خب صاعقه به خودی خود بد نیست مگه اینکه به نزدیک شما برخورد بکنه که اونوقت هشدار محسوب میشه!

اما اگه فقط دیدین که آسمون صاعقه زد، به اندازه بزرگی اون یک اتفاق برای شما رخ خواهد داد که زندگی تون و متحول می کنه!

در ضمن اگه برادرتونم با شما بوده و در برابر این صحنه واکنشی نشون داده (مثلا ترسیده باشه) اون مساله ای که در زندگیتون تحول ایجاد میکنه می تونه ارتباط مستقیم به اون هم داشته باشه!!(ایشالا خیره!)

موفق باشی

Meh ri
09-05-2012, 13:08
با سلام به دوستان
داشتن طلا وسکه نشانه چیه وهمچنین اینکه از کسی طلا هدیه بگیری نشاته چیست

hes25
09-05-2012, 15:58
با سلام به دوستان
داشتن طلا وسکه نشانه چیه وهمچنین اینکه از کسی طلا هدیه بگیری نشاته چیست

سلام

دیدن خواب طلا برای خانم ها بسیار نیکو هست و طبق گفته معبران اگه دختری ببیند کسی به او طلا هدیه میکند ازدواج خوبی خواهد داشت!(از نظر مالی منظورم هست ...یعنی با مردی ازدواج میکنه که از نظر درآمد وضعش خوبه!)

نکته:شبی که این خواب و دیدین هم خیلی مهم هست ممکنه گول زننده باشه! توی گوگل بنویسین «تعبیر خواب شب قمری» و درستی یا نادرستی خواب اون شب و تعیین کنید!

موفق باشین

tasmin
09-05-2012, 16:13
من دیشب خواب دیدم : دارم خودمو تو آینه میبینم و پیشونیم هم خیلی عرق کرده ... این تعبیرش چیه

hamid_diablo
09-05-2012, 16:51
سلام
من 2 شب پیش خواب دیدم که دارم به یکی از دخترهای دانشگاه گوجه سبز میدم اما هر کاری میکنم قبول نمیکنه و میترسه گوجه سبزها رو ازم بگیره

تعبیر خوابم چی میشه

hes25
09-05-2012, 20:15
من دیشب خواب دیدم : دارم خودمو تو آینه میبینم و پیشونیم هم خیلی عرق کرده ... این تعبیرش چیه

سلام

آینه در خواب ما نشانه خوبی داره و البته دو معنی هم دارد
معنای اول اینه که کسی که در خواب خود را در اینه دید نشانه اینه که صاحب فرزندی میشود (بیشتر معبران طبق تجربه همین و گفتن)

این فرزند اگه شما مرد هستید پسر و اگه خانم هستید دختر هست!

و اما تعبیر دوم :
آینه به نمایش کردار و اعمال ما در بیداری هم اشاره دارد و دیدن خود در آینه خبر از وضع روحی و معنوی ما میدهد!
مثلا اگر در خوابمون خود را طوری ببینیم که ناراحت بشویم نشونه اینه که از اعمال خودمون راضی نیستیم

در این مورد هم که شما عرق هم کردید این می تونه مزید بر همین مدعا باشه که در واقع روح شخص بیننده در رنج هست(در بیداری)

البته این یک حالت دیگه ای هم داره که اونم اینه که اگه در بیداری بیماری خاصی دارید دیدن عرق خودمان در خواب نشانه شفا هم هست!

موفق باشین

hes25
09-05-2012, 20:32
سلام
من 2 شب پیش خواب دیدم که دارم به یکی از دخترهای دانشگاه گوجه سبز میدم اما هر کاری میکنم قبول نمیکنه و میترسه گوجه سبزها رو ازم بگیره

تعبیر خوابم چی میشه

سلام دوست عزیز مخلصیم!

خب ببینین اگه این روزا زیاد گوجه سبز می خورین تعبیری نداره در غیر این صورت گوجه سبز در خواب ما به علت ترش بودن معنای خوبی نمیده یعنی بد هست!

دوم اینکه دیدن دختران (غیر خواب های شیطانی) بسیار خوب هست و نشانه سلامت روحی ست! هدیه دادن چیزی که مزه ترشی دارد و تعبیر خوبی هم در عالم خواب ندارد باعث بدیمن شدن این خواب میشود!(بیشتر به استرس های بی مورد و ناراحتی های ناشی از رفتار و گفتار ما در طول روز تعبیر میشه)

حالا از اونجایی که شما صاحب خواب بودین پس مخاطب شما روح یا قالب روحی فرعی محسوب میشه و به قوانین عالم خواب آگاه هست!
و چون صاحب آن روح حاضر نیست تا دخل تصرفی در اراده نفر مورد نظر انجام بده...برای همین از عملی که باعث اختلال روابط در بیداری میشه در همون دنیای خواب جلو گیری میکنه!

و یک نتیجه دیگه:من نظرم اینه که در چند روز آینده ممکنه حرفی از طرف شما بهش زده بشه که اون دوست نداره بشنوه و مایل هست روابط همین طور که تا امروز بوده باقی بمونه!

موفق باشی

Petros
14-05-2012, 06:16
خواب دیدم پاهام (زیر زانو به پایین رو) دارم با لجن میشورم.

hes25
14-05-2012, 21:28
خواب دیدم پاهام (زیر زانو به پایین رو) دارم با لجن میشورم.

سلام.

پا در خواب ما طبق گفته معبران به پدر و مادر تعبیر میشه!

شستن پا با آب تمیز رفع بیماری و شفا هست اما شستن با آب تیره و کثیف به بیماری دلالت داره (برای پدر یا مادر!) البته طبق گفته معبران که احتمالا درست هم هست

اما یه تعبیر دیگه ای هم می تونه داشته باشه و اون اینکه شستن پا در آب کدر و آلوده به این اشاره دارد که شما در زمینه ای از کسی فریب می خورید! (این می تونه هر چیزی باشه)

راستی ببین چند شنبه بود که این خواب و دیدی و با تعبیر خواب شبهای قمری مطابقت بده.

موفق باشی

Petros
14-05-2012, 21:56
دوشنبه دیدم. چی کار باید کنم؟

Shadow-Man
14-05-2012, 22:30
دیشب داداشم خواب دید ماهی ای که داده بودم بهش نگه داره افتاده تو چاه (فکر کنم تو توالت منظورش بود)

hes25
14-05-2012, 22:52
دوشنبه دیدم. چی کار باید کنم؟

سلام

اگه منظورت امروز بود (یعنی دیشب) این خوابت تعبیر ش خوب هست و جای نگرانی نیست

اما اگه دوشنبه هفته قبل بوده (که میشه شب سه شنبه) یعنی شانزدهم که همونی هست که معبران میگن اما تعبیرش با تاخیر دیده میشه!

ایشالا که خیره ...صدقه بدی هم خیلی خوبه

موفق باشی

hes25
16-05-2012, 20:10
دیشب داداشم خواب دید ماهی ای که داده بودم بهش نگه داره افتاده تو چاه

سلام عذر میخوام دیر شد

خب اول شما لطف کن بگو

- داداشت چند ساله هست؟
-بعدم اینکه اون ماهیه چه رنگی بوده؟
-توی خواب اون، شما ماهیه رو با چی دادین (منظورم توی ظرفی چیزی بوده؟)
-داداشت خودش انداخت یا از دستش افتاد؟
-خوشحال شد یا ناراحت؟

Shadow-Man
16-05-2012, 21:47
اون سوالای سخت سخت میپرسی
30-31
ماهیه این رنگیه:دی
دیگه نمی دونم چی رنگیه

تو خواب ماهی رو ندادم تو بیداری دادم
دو تای آخر هم نمی دونم

hes25
16-05-2012, 22:56
اون سوالای سخت سخت میپرسی
30-31
ماهیه این رنگیه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] rg%2Fwikipedia%2Fcommons%2Fthumb%2F7%2F7c%2FAndino acara_rivulatus_-_20061112.jpg%2F240px-Andinoacara_rivulatus_-_20061112.jpg)
دیگه نمی دونم چی رنگیه

تو خواب ماهی رو ندادم تو بیداری دادم
دو تای آخر هم نمی دونم

سلام

خب این ماهیه بنظر سفید میاد البته یکم هم پولکای طلایی رنگم داره!

دیدن این نوع ماهی طبق گفته مغبران به بخت و اقبالی اشاره داره که نصیب آدم میشه (سفید یعنی)...و چون کمی هم طلایی رنگ میزنه به اقبالی از نوع ثروت و درآمدی مالی هم اشاره داره! (اگه دقیقا این بوده باشه)

افتادن این ماهی یا فرار کردن اون نشانه اینه که این شانس از دست آدم خارج میشه و نصیب ما نمیشه!اما چرا...

یکی ممکنه این باشه که حکمت قضیه اینه که نصیبش نشه! (یعنی بهتره که نشه)
دوم اینکه بنا به سهل انگاری از دستش بدیم که در این حالت مقصر خودمونیم!

اما چون گفتی افتاده بود توی چاه ،و چاه هم فریب و نیرنگ محسوب میشه به نظر مورد اولی بیشتر مصداق داره یعنی ممکنه توی یک معامله ای صلاح نباشه شرکت کنه! (کلی گفتم...)

اون دوتا سوال و هم برای همین پرسیدم که بدونم وضعیت و حالتش توی خواب چطوری بوده که بهتر بشه نظر داد.

موفق باشی

hamid_diablo
24-05-2012, 05:42
سلام

خوابی دیدم که با یه خانومی از آشناها داریم میریم طلا فروشی

ایشون از کیفشون مقداری طلا(به رنگ سیاه)داشتند که میخواستن بفروشن.اما فروشنده میگفت که فعلا نمیتونه این طلاها رو بخره که از خواب پاشودم

hes25
24-05-2012, 16:47
سلام

خوابی دیدم که با یه خانومی از آشناها داریم میریم طلا فروشی

ایشون از کیفشون مقداری طلا(به رنگ سیاه)داشتند که میخواستن بفروشن.اما فروشنده میگفت که فعلا نمیتونه این طلاها رو بخره که از خواب پاشودم

سلام.

طلا در خواب برای زنان بسیار خوب هست اما فروش آن برای زن خوب نیست و به آفت تعبیر میشه! (مالی منظورم هست و آشفتگی در امور زندگی)

زرگر در خواب ما طبق گفته معبران به آدمی دروغگو و لاف زن تعبیر شده و معامله با این شخص هم ضرر و زیان به دنبال دارد !رنگ سیاه طلا هم مزید بر همین گفته هست که فروش اون برای زنان غم و غصه رو در بیداری به ارمغان میاره!

اما چرا اون شخص قبول نکرد طلا بخره...این در واقع در خواب شما اتفاق افتاده و به فرض اگر چنین شخصی در بیداری هم حقیقی بوده باشه باز هم صاحب اون شخصیت درخواب شما حضور نداشه که دخل و تصرفی داشته باشه،یعنی این بدن و شخصیت فرضی بوده که طبعا تابع قوانین عالم خواب نیز هست و می دونسته که خرید طلا خوب نیست!

در واقع به زبان عامیانه تر می خواد اینو بگه که در طی چند روز آینده (بسته به اینکه در چه شبی خواب دیدید) ممکنه طرف مورد نظر شما با موقعیتی این چنینی مواجه بشه

من نظرم اینه که شما خودت در مورد خوابی که دیدی باید باهاش صحبت کنی

موفق باشید

nooshin64
29-05-2012, 15:53
سلام:
مامانم دیشب خواب دیده بابام رفته نزدیک 200 -300 تا مرغ خریده مامان بزرگم هم داره باشون مرغ شکم پر درست می کنه ....
مامان بزرگم هم زمان خواب دیده بود که هر چی برای مهموناش غذا درست می کنه بازم کم می یاد....
معنی این دو تا خواب خوبه یا بد....؟

hes25
29-05-2012, 20:53
سلام:
مامانم دیشب خواب دیده بابام رفته نزدیک 200 -300 تا مرغ خریده مامان بزرگم هم داره باشون مرغ شکم پر درست می کنه ....
مامان بزرگم هم زمان خواب دیده بود که هر چی برای مهموناش غذا درست می کنه بازم کم می یاد....
معنی این دو تا خواب خوبه یا بد....؟

سلام

خوردن گوشت حیوانات حلال گوشت به برکت تعبیر میشه

خوردن مرغ هم سود بردن از مال کسی تعبیر میشه که داره به شما خدمت میکنه

کلا غذایی که از مرغان حلال گوشت بدست میاد خیر و برکت هست ...هر چقدر کثرت این مرغان بیشتر باشه برکت توی خونه بیشتر میشه

خواب شب نهم ماه قمری هم تعبیر خیلی خوبی داره!

موفق باشید

One Minute
30-05-2012, 00:55
خواب دیدم یه مردی که شنوایی خیلی قوی ای داشت اومد توی اطاقم ، یه لحظه بهم گفت ساکت باش ، بعد گوشاش رو تیز کرد و گفت پشت کمدت یه جفت موش دوقولو هست ( قبلا تو اتاقم موش بوده )
تعبیرش چیه ؟
تعبیرش اگه بد هست نگین !

MR.CART
02-06-2012, 12:39
سلام ببخشید یه سوال داشتم
درسته که میگن مرگ در خواب باعث طول عمر میشه؟
بعد اگه مثلا من خواب دیدم خواهرم مرده چی؟

m6ir
02-06-2012, 13:46
خواب دیدم تو خواب آش رشته خوردم تعبیرش چی میشه ؟

hes25
02-06-2012, 23:12
سلام ببخشید یه سوال داشتم
درسته که میگن مرگ در خواب باعث طول عمر میشه؟
بعد اگه مثلا من خواب دیدم خواهرم مرده چی؟

سلام

بله درسته ...بعضی از رخداد های مهم در دو دنیای بیرون و درون عکس هم هستند مثلا همین مردن به شادی تعبیر میشه! (مثلا عروسی و یا جشنی در راه دارین)

و برعکس اگر در خواب عروسی ببینید حتما یک عزا در خانواده پیش میاد!

در مورد حواب شما ایشالا که مورد خیری هست جای نگرانی نیست!

موفق باشی

hes25
02-06-2012, 23:36
خواب دیدم تو خواب آش رشته خوردم تعبیرش چی میشه ؟

سلام

غذا در خواب اگر از خوردنش احساس لذت کنیم نعمت و برکت در زندگی تعبیر میشه اما اگه مزه و رنگ اون فرق بکنه تعبیر دیگه ای داره!

مثلا :
بدبو و بی رنگ و ...باشه میشه اینکه از چیزی کراهت دارین که همون باعث بیماری میشه

تلخ باشه یک بدشانسی نزدیکه

شور باشه به خاطر از کوره در رفتن در مساله ای پشیمانی میاد سراغتون!

ترش باشه به افسردگی های روز مره تغبیر میشه (که همه کم و زیادش و دارن طبعا)

فلفلی و تند باشه اوقات تلخی هست

و ...

حالا ببینید غذایی که می خورید چه حالتی به شما دست میده همون تعبیر خواب شماست!

یک نکته دیگه اینکه اتفاقاتی که در عالم خواب ما رخ میده بسته به اینکه در کدام طبقه (یا لایه) از دنیای درون (عالم خواب) باشه یک جور خاصی معنی میشه

مثلا از خواب ساده که در خود تن هست (یعنی روح هنوز اسیر دستگاه عصبی هست و فعل و انفعالات شیمیایی خون تعیین میکنه چی ببینید!) از این خواب بگیرید تا خواب های صادقه که روح تقریبا نود درصد از بدن جدا شده و در لبه مرز برزخ سیر و سیاحت داره اینا تعبیرشون قاعدتا یکی نیست امــــــــا رابطه مستقیمی با اعمال روز مره ای ما دارن!!!

یعنی هر چی اعمالمون درستر باشه روح و روان ما در عالم خواب مکان بهتری براش مهیا میشه!

موفق باشی

ملا نصرالدین
03-06-2012, 23:04
من یه خواب طولانی دیدم انگار که 2 قسمت بود.قسمت اولش مربوط به درس و دانشگاه و.. بود .بعد من و دوستم سوار ماشین شدیم .من رانندگی کردم.بعد پیاده شدم دوستم رانندگی کرد که یهو پلیس ما رو گرفت.از اینجا به بعدش خیلی خیلی واقعی بود.پلیس ها به طرف ما نیامدند.در عوض کلی پسر با سر و وضع خیلی بدو ترسناک امدند.دوستم رو بردند دیدم روی ستون فقراتش دارند با چاقو میکشند و ازش خون میاد.بعد به من گفتند که گواهی نامه و کارت ماشین بده.من ندادم.بعد گفتند که پیاده شو .منظورشون این بود که من رو هم همونجوری میخواستند زخمی کنند من پیاده نشدم.بعد یکی از پسرها چاقو گذاشت بیخ گلوم و یه کم فشار داد.گفت اگر پیاده نشی میکشمت.من از دور نگاه کردم دیدم پلیس هم داره این پسر ها رو میبینه ولی هیچ کاری نمیکنه.بعد یه پسر دیگه اومد اینو کنار زد و اون یه چاقو تیز تر اورد و گذاشت بیخ گلوم و همون حرف رو تکرار کرد.من مونده بودم از ترس که چکار کنم بیدار شدم.
وقتی بیدار شدم صبح زود بود.این تعبیرش چیه؟من خیلی میترسم

Mahdi/s
03-06-2012, 23:17
ســلام...

من که به شخصه به تعبیر خواب و این حرفا اعتقادی ندارم ....به نظرم خواب دیدم فقط برای دغدغه های روزمره و فکر پریشون اون روزه که گذروندید.....ولی میگن اگه خون رو توی خواب ببینید خواب باطل هست..

hes25
04-06-2012, 01:19
من یه خواب طولانی دیدم انگار که 2 قسمت بود.قسمت اولش مربوط به درس و دانشگاه و.. بود .بعد من و دوستم سوار ماشین شدیم .من رانندگی کردم.بعد پیاده شدم دوستم رانندگی کرد که یهو پلیس ما رو گرفت.از اینجا به بعدش خیلی خیلی واقعی بود.پلیس ها به طرف ما نیامدند.در عوض کلی پسر با سر و وضع خیلی بدو ترسناک امدند.دوستم رو بردند دیدم روی ستون فقراتش دارند با چاقو میکشند و ازش خون میاد.بعد به من گفتند که گواهی نامه و کارت ماشین بده.من ندادم.بعد گفتند که پیاده شو .منظورشون این بود که من رو هم همونجوری میخواستند زخمی کنند من پیاده نشدم.بعد یکی از پسرها چاقو گذاشت بیخ گلوم و یه کم فشار داد.گفت اگر پیاده نشی میکشمت.من از دور نگاه کردم دیدم پلیس هم داره این پسر ها رو میبینه ولی هیچ کاری نمیکنه.بعد یه پسر دیگه اومد اینو کنار زد و اون یه چاقو تیز تر اورد و گذاشت بیخ گلوم و همون حرف رو تکرار کرد.من مونده بودم از ترس که چکار کنم بیدار شدم.
وقتی بیدار شدم صبح زود بود.این تعبیرش چیه؟من خیلی میترسم

سلام

نترس بابا... چاقو در خواب ما نشانه اینه که دارن پشت سرت بد میگن!(حسادت میکنن)

اگر دیدین کسی برای شما چاقو کشید (فقط تهدید) نشانه اینه که شما در مساله ای که در بیداری از آن بیم داشتید امنیت حاصل میکنید!(گفته بودم که تعبیر صحنه های خواب و بیداری عکس هم هستن)

خون آمدن از بدن هم نشانه بدگویی کردن از شخص مورد نظر هست یعنی اون کسی که دیدین دارن به پشتش چاقو میزنن و خون می اومد در بیداری دچار غم و افسردگی و آشفتگی میشه اما چون شما آسیب ندیدی امنیت پیدا میکنی!

اگر در خواب پلیس شخصی را دستگیر کند اون دچار حوادث غیر مترقبه میشه (مثل تصادف و ...!) برای همین طرف شما نیومدند!

هجوم ارازل و اوباشی هم که قصد اذیت و آزار کسی رو دارن نشانه اینه که پشت سر شما دارن حرفای بد میزنن که با تعبیر چاقو برابری میکنه!

دستگیری اون افراد هم بی معنی بوده چون در ضمیر شما بود و وجود و هویت خارجی اون ثابت شده نیست (در واقع همه توهم هستن الا شما که اصل بودین!)

رانندگی آروم نشانه نظم کاری و روال طبیعی در امور زندگی هست و همچنین لذت بردن از خوشی های دنیا، اما اگر تند برانید نشونه اینه که به سرعت میخواهید به کامیابی برسید که طبعا با واکنش بعضا متضاد اطرافیان مواجه میشوید!

پیاده شدن از ماشین هم قاعدتا خوب نیست ! (در حقیقت ضمیر ناخوداگاه شما در عالم خواب این و درک میکرده!)

نکته اینکه کلا خوابهایی از این دست چون در بیداری معادل محکمی دارن بهتره بهش توجه بشه ، و بدون اینکه جلب توجه کنید ببینید منشا اون کجاست! (یعنی ببین چه کسی داره براتون حرف در میاره تا ازش دوری کنی)

اینم بگم که بعضی از اعمال و گفتار ما نباید به چشم و گوش دیگران دیده یا شنیده بشه...
من خودم تجربیات سختی در این مسائل داشتم که دیگه پشت دستم و داغ کردم!

موفق باشید

One Minute
04-06-2012, 14:00
خواب مارو تعبیر نمیکنی دوست عزیز ؟

hes25
04-06-2012, 14:17
خواب مارو تعبیر نمیکنی دوست عزیز ؟

سلام معذرت می خوام!

ندیدی موشه چه رنگی بود؟

اگه سفید بود میشه ازدواج موفق ...

اگه سیاه بوده به زنی تعبیر میشه که غیر قابل اعتماد هست و یواشکی مالت و می دزده اما در ظاهر مستوره هست( یعنی نشون نمیده انگار)

اگه موشه سیاه بوده بهتره پولاتو قایم کنی عزیز...!!!

موفق باشی

joibari2
21-06-2012, 20:19
سلام من دیشب خواب دیدم که موهای دستامو دارم میزنم البته دستام هنوز یکم مو داشتن تعبیرش چی میشه؟

hes25
21-06-2012, 22:29
سلام من دیشب خواب دیدم که موهای دستامو دارم میزنم البته دستام هنوز یکم مو داشتن تعبیرش چی میشه؟

سلام.

در دو جا خوندم که دیدن موی دست در خواب یا کلا دست پر مو به ناکامی های ما اشاره داره (مثلا در یک دوره ای شانس به ما رو نمیاره!)

اما تراشیدن اون امید بخش هست و خبر از این داره که در زندگی شما به زودی اتفاقاتی روی خواهد داد که راه کسب موفقیت برای شما آسانتر و هموارتر میشه!

یعنی باید متوجه و مترصد باشید تا از فرصت به خوبی استفاده کنید، حتی اگر این اتفاقات خدای ناکرده خدای ناکرده مصیبت هم بود باز نتیجه ای که به ارمغان میاره خوب هست!

موفق باشید

ata.royalfalcon
01-07-2012, 21:19
سلام
دیدن خواب مورچه های سیاه ، بزرگ ، ناراحت کننده و به تعداد زیاد در خانه (محل سکونت) که چند بار سعی شده پاکسازی بشه ولی موفق نبوده ، معنی خاصی میده ؟؟

hes25
02-07-2012, 17:34
سلام
دیدن خواب مورچه های سیاه ، بزرگ ، ناراحت کننده و به تعداد زیاد در خانه (محل سکونت) که چند بار سعی شده پاکسازی بشه ولی موفق نبوده ، معنی خاصی میده ؟؟

سلام

اول اینکه به هر خوابی نباید توجه کرد اگرم دیشب بوده (یازدهم) هر خوابی باشه اخرش خوبه!

اما اگر یک معنی اجمالی بخوایم ازش بگیریم میشه به اضطراب نام برد ،در واقع بعضی اوقات ما به خاطر بداخلاقی_گناه_مشکلات روحی مثل ترسو بودن و ...دچار استرس میشیم که نتیجه اون تولید چنین تصویر هایی در مغز هست!(من خودم تجربه داشتم)

اینم بدون که هر خوابی تعریف نداره ...فقط اون نوع خواب که روح از مغز جدا میشه قابل بررسی هست نه تصویر هایی که مغز تحت فشار عوامل روحی روانی تولید میکند

اما یک نتیجه مهم دیگه ای که میشه گرفت اینه که روح ما از طریق دیگران مورد آزار و اذیت قرار میگیره (زبانا مثلا) و ناراحتی اون ممکنه این نوع خواب و بوجود بیاره (بدون تعبیر هست و نوغی عوارض محسوب میشه)

شما ببین در جمعی که هستی راحتی ؟یعنی مشکلی با کسی نداری ؟یا اینکه مثلا معذب باشی اما ناچارا باید بسازی و ...؟!

IzraeeL
08-07-2012, 22:19
سلام

من خواب دیدم اومدم توی خونمون دیدم همه دارن گریه می کنن منم یهو شروع کردم مثل بچه ها به گریه کردن!

بعد اومدم که بیام توی اتاق هر کاری میکردم کفشم و در بیارم کفشه در نمیومد (کتونی بود)

تعبیرش چی میشه

ممنون

anti-military
08-07-2012, 22:59
خواب 99 درصد انسان ها پیام خاصی نداره و وقتی مغز به خواب فرو میره هنوز زنده هست و همین باعث میشه انسان چیزهایی رو ببینه که همش توهمه و به همین دلیل هم هست که خواب بچه با آدم بزرگ فرق میکنه

من تو بچگی از سگ یه ترس خاصی داشتم و هرشب خواب می دیدم سگ ها ریختن تو محل و همه رو کشتن و منم رفتم زیر یه اتوبوس قایم شدم و صدای سگ هارو می شنوم
یا گاهی خواب می دیدم راه خونه رو گم کردم و همه جا تاریکه و تو گوچه و پس کوچه های خاکی پر از سگه و من نمیتونم به خونه برسم

اما الان که بزرگ شدم همچین خوابی نمی بینم دیگه یا حتی اگه هم ببینم دیگه اونجوری نمی ترسم

اما بعضی خواب ها هم هست که مال انسان های خیلی بزرگه و خاصه که یه جور پیامی توشه و هرکسی این خواب هارو نمی بینه مگر فرستاده خدا باشه یا انسان واقعا بزرگی باشه
پس تا یه چیزی تو خواب دیدید سریع فکر نکنید که حتما یه معنی داشته و یه پیامی بوده و ...

Reeka
09-07-2012, 11:39
سلام

من خواب دیدم در بین دوستانم هستم که یه دفتر ثبت آوردن که منم امضا کنم،اما نفهمیدم برای چی بود!

فقط یادمه امضا کرده بودم و با دست چپم انگشت هم زدم!

میگم معنای خاصی داره؟ (این و پرسیدم چون توی اون جمع همه یک نفر از اعضای خانوادشون فوت کرده بود!_برای همین من یکم دلشوره دارم!)

ZerZem
09-07-2012, 11:55
سلام

آقا سلام
من دو شب پیش خواب دیدم توی اتوبوس هستم دارم موبایلم و از توی جیبم در میارم اما گوشی خودم نبود و ازین گرونا بود که من خیلی تعجب کردم! (گفتم حتما برای کسی دیگه ای هست)

باز دوباره دست کردم توی اون یکی جیب شلوارم دیدم بازم یه موبایل دیگه هست که مال من نیست
باز دست کردم تو یه جیب دیگم که بالا خره گوشی خودم و پیدا کردم اما همین که در آوردم دیدم زنگ میخوره رفتم جواب بدم دیدم یکی از دخترای دانشگاه که من باهش سلام و علیک داشتم هم توی اتوبوس اون جلو نشسته و داره بهم زنگ میزنه!

حالا این تعبیرش چی میشه؟
آقا جون هر کی دوست داری نگو خیالاتی شدی و فلان... من بعد عمری تازه یه دونه خواب دیدم معلومم نیست که دیگه کی خواب ببینم!!

Mr_100_dolari
14-07-2012, 14:37
يعني چي اينا ؟؟

دوستمون درست میگه برای منم این حالت قبلا زیاد پیش می امد که به اصطلاح بهش میگن بختک (بهترین راه برای رفع این مشکل شام نخوردن و رو به جنوب خوابیدن هست!) غیر از این راه های که دوستمون گفتش به نظر من اگر یک جسم تیز مثل چاقو یا سوزن بزاری نزدیکت خیلی کمک میکنه (البته مواظب باش به خودت آسیب نزنی) و این حالت به اعصاب طرفم هم خیلی بستگی داره که اگر اعصابت ضعیف باشه بیشتر دچار این حالت میشی (منم اینا رو بر اساس تجربه خودم گفتم )

I Walk Alone
14-07-2012, 22:10
خواب دیدم در حال دویدن یا فرار کردن از چیزی هستم, این چه معنی داره ؟

hes25
14-07-2012, 22:28
خواب دیدم در حال دویدن یا فرار کردن از چیزی هستم, این چه معنی داره ؟

سلام...
دویدن یا فرار کردن از چیزی در خواب به موفقیت در کاری اشاره دارد( در بیداری) البته اگه خواب سر شب نبوده باشه...

موفق باشید

ملا نصرالدین
15-07-2012, 13:19
دوستمون درست میگه برای منم این حالت قبلا زیاد پیش می امد که به اصطلاح بهش میگن بختک (بهترین راه برای رفع این مشکل شام نخوردن و رو به جنوب خوابیدن هست!) غیر از این راه های که دوستمون گفتش به نظر من اگر یک جسم تیز مثل چاقو یا سوزن بزاری نزدیکت خیلی کمک میکنه (البته مواظب باش به خودت آسیب نزنی) و این حالت به اعصاب طرفم هم خیلی بستگی داره که اگر اعصابت ضعیف باشه بیشتر دچار این حالت میشی (منم اینا رو بر اساس تجربه خودم گفتم )

دوست عزیز بختک کلا چیز دیگری هست.نام علمی بختک فلج خواب هست.شما اگر توی گوگل سرچ کنید بختک کلی مقاله علمی در موردش میاد.گذاشتن جسم تیز هم تاثیری نداره.

Shadow-Man
19-07-2012, 09:34
سلام
دیشب خواب دیدم دارم با داداشم دوچرخه سواری میکنیم که متوجه شدم به دچرخه من یه نوشته نصب کردن که دقیقا یادم نمیاد چی بود ولی به بقیه می فهمون من مریضی ای خاصی دارم یا همچین چیزی. داداشم هم گفتم با این وضعیتت چرا این کار رو میکنی. این جمله اش رو مطمئن نیستم. شک دارم. ولی تو صحبتهامون فهمیدم یه چیزی رو ازم پنهان میکنه هر کاری کردم که بگه نگفت. حتی یه ذره هم وا نداد. از اون یکی داداشم هم پرسیدم اون هم چیزی نگفت. مادرم هم چیزی نگفت. باهاشون قهر کردم. تو خیابون عمدا طرفشون میرفتم ولی مثل غریبه بر خورد میکردم. تو جایی مثل کمپ زندگی میکردیم. یه بار که طرف خونواده ام رفتم دیدم داشن غذا میخورن. انتظار داشتن من هم باهاشون بخورم. رفتم سر سفره یه تیکه نون برداشتم بلند شدم دو قدم که دور شدم نون رو پرت کردم اون ور. تو یه جوب خالی بود.
داداشم اومد دنبالم یکم حرف زدیم دوباره ازش پرسیدم ولی جواب نداد. دنبالم میومد ولی قالش گذاشتم ازش فرار میکردم. بقیه خوابم هم تا اونجا که یادم داشتم فرار میکردم.
تو خواب خودم حدس میزدم که احتمالا یه مریضی گرفتم که قراره بمیرم. اول نگران شدم ولی بعد گفتم خدا رو شکر تو ماه رمضون میمیرم

goldeninfanta
20-07-2012, 11:55
من امروز صبح خواب بدی دیدم که از بیانش می ترسم که نکنه بگمش تعبیرش حتمی شه فقط می خواستم بدونم خواب ساعت 10 صبح جمعه تعبیر داره؟ من ساعت خوابم 4 صبح تا 11 بوده که بین 10 تا 11 این خوابو دیدم
ممنون

hes25
20-07-2012, 21:01
من امروز صبح خواب بدی دیدم که از بیانش می ترسم که نکنه بگمش تعبیرش حتمی شه فقط می خواستم بدونم خواب ساعت 10 صبح جمعه تعبیر داره؟ من ساعت خوابم 4 صبح تا 11 بوده که بین 10 تا 11 این خوابو دیدم
ممنون

سلام

خواب بيست و نهم و سي ام ماه درست و خوب است و تعبیرش بیشتر در همان روز هست

اما در روز های دیکر خواب ساعت 10 صبح تا دو هفته تعبیرش طول میکشه!

خصوصی هم مطرح کنید مشکلی نیست...

Saeed System
08-08-2012, 15:04
سلام من دیشب یه خوابی دیدم که تو خواب حس کردم این خا ب رو قبلا هم دیدم...

ماجرا از این قرار بود که من 3 یا 4 تا توپ دارم به اندازه تیله ...و اینا رنگشون زرد و آبی و قرمز فکر کنم ..خاصیت این توپها اینه که وقتی بر میدارم میزارم روبه روی سرم یعنی بین ابروهام....و اگر بخواهم میتونم زمانو برگردونم به عقب و دوباره زندگی رو یه فرم دیگه تغییر بدم و اشتباهاتم رو جبران کنم...

فکر کنم این خواب رو چند با ر دیدم....و قبلا چند ماه پیش که دیدم تونستم برگردم زمان گذشته...ولی دیشب نمی شد و کار نمی کرد..اما پسر عموم حمید توپها منو برداشته بود رفته بود زمان گذشته و گفت کا رمیکنه و استفاده کرده بود ازش............

توپها ش هم خیلی جنسشون محکمه مثل توپ بلیارد ولی به کوچکی تیله

esisuzuki
08-08-2012, 23:40
خواب دیدم توی شهر لندن هستم مسابقه تموم شده بود همه داشتیم از استادیوم میومدیم بیرون همه رفتن خونه هاشون من مونده بودم با چند تا ایرانی که میشناسمشون و منتظر ماشین بودیم که هر چی منتظر شدیم ماشین نیومد بعدش از خواب بیدار شدم وقتی خودم رو توی لندن دیدم یه حس عجیبی داشتم انگار که به ارزوم رسیده باشم D:

robert
12-08-2012, 11:35
سلام....چه خوب که این تاپیک رو دیدم...آخه من کلا زیاد خواب میبینم...

اخیرا چندتا خواب عجیب دیدم...اگر ممکنه تعبیر کنید

1- تا حالا بوته گوجه فرنگی دیدید...؟

خواب دیدم در مزرعه ای هستم که پر از بوته گوجه فرنگی است لیکن بوته ها بجای گوجه فرنگی الماس میرویند....!!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خیلی عجیبه....مگه نه...؟ وسط مزرعه اتاقکی بود که من وارد آن شدم و یه دستگاه الکترونیکی بود که روشنش کردم و چیزی مثل صفحه رادار روشن شد...!!

تعبیرش چی میتونه باشه...؟

3Dmajid
14-08-2012, 11:40
من خواب دیدم خونمون پر از زنبور و عقرب شده ...
نمیدونم تعبیرش چی میشه ...

یه خواب دیگه م دیدم، با ماشین میخواستم از چراغ قرمز رد کنم، یه هو پلیس جلومو گرفت.برگشتم سر جام. جریمه م نکرد ولی ماشین یه جاش داغون شد خودم نفهمیدم چه جوری :31:

senaps
14-08-2012, 12:15
اقا من خواب شاخی دیدم در حد المپیک!!!:
داشتم با کامیپوترم بیرون خونه‌ی عموم که خیلی ازش بدم میاد، یه سری مطالبی رو میخونم از تو اینترنت و کپی میگرفتم رو سیستم که بد نبودن، ولی برا من بد بود(من نباید میگرفتمشون!!)....
یه شعری هم میخوند که اولش یادم نمیاد!! ولی ادامش این بود که به هر کس نمی‌دهندش.... به هر کس نمی‌دهندش....( مصراع اول شعر نه!! یه کلمه‌ای میگفت... یادم نیومد هرکاری میکردم.... همش این جمله رو تکرار میکرد که اره، اون چیز، در گرانیست به هر کس ندهندش..... صدای چند تا خانم بودش که میخوندن...

بعد من هر بار میرفتم بالا از پله ها، در خونه‌ی عموم حالت اینه‌ای داشت..(تو واقعیت نداره!!) و من توش، جوشی رو از تو صورتم(کنار لبم از سمت راست....) در می‌اوردم... ولی خیلی بزرگ بود و مثلا ۱۰-۱۲ سانتی بیرون میزد و اندازه یه خودکار بود تقریبا که من با دست لمسش میکردم، ولی بریده نمیشد!!!!.....
بعد همونجوری میپریدم پایین، یه عکس دیگه ذخیره میکردم و همون شعر رو داشت میخوند، دوباره میرفتم بالا رو پله ها و دوباره جوش رو در میاوردم!!!(یه جور لوپ بودش انگار...!!)
تا اینکه به موبایل م زنگ زدن و گفتن که (your in control).... یه جورایی حس کردم این جمله‌اش یعنی من رو بازداشت دارن میکنن.... با این وجود، من بازم کار خودم رو میکردم.... عکس ذخیره میکردم(عکس ها یادم نمیاد چی بودن...در حقیقت نمی‌دیدمشون!!یه جور سیاه رنگ بودن....)...

دوستان، میشه لطفا کمک کنین که خواب رو تعبیر کنم؟ راستش برام مهمه محتویش.....

معنای اون بیت شعر به هر کس ندهندش، چی میتونه باشه؟! چیه که به هر کس(مشخصا من!!) ندهندش؟!!! شرافت؟ ازادی یا یه چیزی تو این زمینه ها بود کلمه....

چند ثانیه بعد از تلفن هم من بیدار شدم!

hojja
06-09-2012, 23:15
خوش به حالت ،ثروت زیادی بهت رو میاره قدرش رو بدون ،چون خواب دیدن ماهی و اب کثیف نشانه ثروته.

pooria_googooli
04-11-2012, 22:04
دوستان مادر بنده یک خوابی دیده خواهش می کنم اگر کسی تعبیرش رو بلده بگه .
خواب دیده که خواهرم توی یک چاهی افتاده و توی چاه یه پسری با ظاهری مظلوم و آروم بوده . که وقتی مادرم می خواسته دست خواهرم را بگیره نمیذاشته و صورتش شکل صورت شیطان میشده . خواهرم داشته توی آتیش می سوخته تا زانوش توی اتیش بوده . آخرش مادرم یا ابا الفضل میگه دخترشو در میاره از چاه و یهو می بینن بین الحرمین هستن . تعبیرش چیه ؟

hamed malekpour
04-11-2012, 22:30
من هم خواب دیدم که دارم دستامو با نمک می شورم تعبیرش چییه کسی می دونه؟

Aref_2008
04-11-2012, 22:54
مامانم خواب دیده که من کور میشم! تعبیرش چیه؟ من چشمام قوز قرنیه هم داره!

شـیـفــو
05-11-2012, 00:07
سلام دوستان
من موتورمو خيلي دوستش دارم ( اندازه كامپيوترم )
ديشب خواب ديدم يجا پارك كردم بعد رفتم از بغالي خريد كنم بعد كه برگشتم نبودش ، آقا هرچي گشتم پيداش نكردم آخر برگشتم همون جا دوباره ديدم يه خير نديده اي برداشته موتور رو برده اونوره خيابون همه جاشو داغون كرده . لقش رو كه تازه انداخته بودم و چراغاشو همرو آورده بود پايين . نميدوني چه كابوس وحشتناكي بود .
حالا اين تعبيرش چيه ؟
امروز هرجا ميخواستم پارك كنم هم قفل گردني رو زدم هم قفل دوشاخ چرخ جلو ( خيلي كم ميزدم ) و هم زنجير براي چرخ عقب ( كه هميشه دكور بود براي بستن پلاك ) و هم دزدگيرش رو ( بعد 8 ماه دوباره استفاده كردم ، فكر نميكردم سالم باشه )