PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : XPERIA™ U | گوشی اندرویدی سونی با پردازنده ی دو هسته ای و صفحه نمایش 3.5 اینچی

صفحه ها : 1 [2]

clau
10-02-2013, 22:26
روی xperia uخواهرم اپدیت اندروید 4 نصب کردم ولی اصلن مشکلی روی شماره گیر- اوردن لیست کانتکت و لوگ گوشی نداره خیلی سریع باز میکنه

biostar
10-02-2013, 23:18
یه بار روی U با آندروید 4 امتحان کنید درک میکنید ...این گوشی دست پدر خودم هست.... :n02:

در ضمن خودم اس 2 داشتم و الان هم نوت 2 دارم همچین مشکلی نداشتم....در مورد فریمور حق با شماست
ولی U فاجعه است ...مثلا گوشیه 2 هسته ایه...خیر سرش باید حداقل شماره گیر رو زود بیاره، Log پیش کش.....تو اینکه سونی هم تو بخش نرم افزار ضعیفه نسبت به بقیه کاملا مشخصه...حتی تو اپدیت ها....خودمم با این برند مشکلی ندارم ولی ضعفه دیگه....الانم آخربن آپدبت رو رو ریختم و اینجام چون گوشی پدرم گارانتی داره و قراردادیه ، نمی خوام روت کنم یا خودم کاستوم بریزم.....
وگرنه خودم با نوتم همه کار میکنم :n05:
همین فروم هم بخونین بعضی از دوستان این مشکل رو داشتن....
به هر حال توصیه بود به کسایی که این مشل رو دارن..... و کاری به برند و تعصب و این حرفام ندارم و اصلا این چیزا برام مهم نیست...نمیدونم چرا هرجا آدم حرف میزنه سریع بحث تعصب میاد وسط....نیازی به کل کل و این حرفام نیست...به هر حال همه شرکت ها یه ایرادی دارن

با اندروید 4 تست کردم هیچ مشکلی نداره..
خیلی سریع و بی مشکل باز میشه

تو فروم xda گشتم همچین موردی نبود..

پیشنهاد میکنم یه رام دیگه فلش کنید:n01:

h!tman
11-02-2013, 17:30
من ICS روی U رو دیدم
کمی ضعف داره. ولی این مورد شاید به خاطر نرم افزاری چیزی باشه.
یک فکتوری ریست هم شاید حل کنه

silverbios
12-02-2013, 11:02
به دلیل نصب توویک یا کاستوم کرنل این مشکل پیش میاد!!!!!!!!!

hadi665
17-02-2013, 13:46
چرا اینجا تاپیک سولا نداریم :-؟ یا من نمیبینم :-؟

سلام
دوستان میشه یکی بهم قابلیت Floating touch رو توضیح بده ؟
چطور باید ازش استفاده کنم ؟ آیا همه قسمتا میشه ازش استفاده کرد ؟

ممنونم :n16:

h!tman
17-02-2013, 19:58
چرا اینجا تاپیک سولا نداریم :-؟ یا من نمیبینم :-؟

سلام
دوستان میشه یکی بهم قابلیت Floating touch رو توضیح بده ؟
چطور باید ازش استفاده کنم ؟ آیا همه قسمتا میشه ازش استفاده کرد ؟

ممنونم :n16:
:دی
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کلا قابلیت مسخره ایه . بعضی اوقات بدون تاچ میتونی تاچ کنی
به هیچ کاری هم نمیاد
خو چه کاریه؟ آدم دستشو نزدیک صفحه تاچ بیاره ولی تاچ نکنه ؟:دی

hadi665
17-02-2013, 23:59
:دی
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کلا قابلیت مسخره ایه . بعضی اوقات بدون تاچ میتونی تاچ کنی
به هیچ کاری هم نمیاد
خو چه کاریه؟ آدم دستشو نزدیک صفحه تاچ بیاره ولی تاچ نکنه ؟:دی

خوب من امروز اندروید 4 نصبیدم روش اما همچنان کاربردی از این فلوت تاپ ندیدم !
خوب اصلا چطور باس فعالش کنیم ؟! فقط توی اینترنتش کار میکنه آیا ؟

یکمی مسخرست اما بد نیست تستش کنیم : دی

h!tman
18-02-2013, 12:42
خوب من امروز اندروید 4 نصبیدم روش اما همچنان کاربردی از این فلوت تاپ ندیدم !
خوب اصلا چطور باس فعالش کنیم ؟! فقط توی اینترنتش کار میکنه آیا ؟

یکمی مسخرست اما بد نیست تستش کنیم : دی

تو تاپیک سولا یک ویدئو از یوتیوب بود
اونو ببین شاید شد

d.b23
21-02-2013, 15:58
به دلیل نصب توویک یا کاستوم کرنل این مشکل پیش میاد!!!!!!!!!

دوست عزیز رام و کرنل رسمی روشه...گفتم که گوشی گارانتی داره و دست نزدم بهش فقط بعد از آپدیت به 4 مشکل داره....حالا زنگ زدم فردا یه گوشی نو بهم میدن.... یه مقدار مشکل قطع شدن تماس هم داشت

silverbios
23-02-2013, 11:21
دوست عزیز رام و کرنل رسمی روشه...گفتم که گوشی گارانتی داره و دست نزدم بهش فقط بعد از آپدیت به 4 مشکل داره....حالا زنگ زدم فردا یه گوشی نو بهم میدن.... یه مقدار مشکل قطع شدن تماس هم داشت
جان!!!!!!!!!!!!!
برای مشکلات نرم افزاری هم گارانتی هست مگه! تازه شرکت گارانتی کننده کفته که اونایی که به اندروید 4 اپدیت کنن شامل گارانتی نمیشن!(البته دروغ گفته!)
در ضمن منم گارانتی دارم ولی وقتی بوتتون رو باز کنید تازه قدرت گوشی رو احساس میکنید!

d.b23
26-02-2013, 02:36
جان!!!!!!!!!!!!!
برای مشکلات نرم افزاری هم گارانتی هست مگه! تازه شرکت گارانتی کننده کفته که اونایی که به اندروید 4 اپدیت کنن شامل گارانتی نمیشن!(البته دروغ گفته!)
در ضمن منم گارانتی دارم ولی وقتی بوتتون رو باز کنید تازه قدرت گوشی رو احساس میکنید!
دوست عزیز من ایران نیستم....
اینجا وقتی گوشی قرار دادی داشته باشی معمولا شرکت اپراتور حوصله دردسر تعمیر و برو بیا نداره...معمولا به غیر از ضربه خوردگی و شکستگی سریع عوض میکنن...
البته اگر ببری پیش خود سازنده ممکنه دنبال بهانه بگردن (مثل آب خوردگی ) و البته شرکت سازنده معمولا فقط تعمیر میکنه و تعویض تو کارش نیست :))

منم زنگ زدم به اپراتوری که قرارداد داشتم با پست یه گوشی جدید فرستادن فرداش و مامور پستم گوشی فدیمی رو تحویل گرفت..حتی از طرف خود شرکت هم کسی نیومد.....البته گوشی پدرم هست.....گوشی من نیست.

hamidreza2010
25-03-2013, 23:34
بابا دمشون گرم
ما گوشی رو میگیریم گارانتی هم داره وقتی میبریم واسه تعمیر میگه اصلا این گوشی جز خدمات نیست

S_ALI_A
01-04-2013, 12:37
اخ گفتی...

m_sport
08-04-2013, 19:53
سلام
صفحه اول نوع صفحه این گوشیLED-backlit LCD ذکر شده ولی سایت gsmarena گفته TFT capacitive touchscreen.........
فرقی داره؟...........کلا صفحه TFT (مشخصا همین گوشی) نبست به AMOLED یا LED از نظر کیفییت و زاویه دید خیلی ضعیفتره؟

clau
09-04-2013, 19:45
کاستوم رام اندروید 4.1.2 هنوز برای این گوشی نیومده:n29:

hamidreza2010
19-04-2013, 22:37
سلام دوستان
رام جدید برای U منتشر شده.مثل اینکه سرعتش خیلی بهتر شده و میزان رم خالی هم طبق چیزایی که من شنیدم بیش از 200 مگ هست.کیفیت صدا هم خیلی خیلی بهتر شده.کلا روون شده در حد تیم ملی.
ورژن 6.1.1 بیلد 1.89

اینم لینک دانلودش:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

با فلش تولز فلش کنین حالشو ببرین

hamidreza2010
19-04-2013, 22:42
کاستوم رام اندروید 4.1.2 هنوز برای این گوشی نیومده:n29:

چون برای U رام رسمی 4.1 نمیاد بنابراین کاستوم رام 4.1 که بر پایه رام رسمی هم باشه نمیاد.میمونه سیانوژن که اونم چون پشتیبانی رسمی از U نمیکنه واسه U کاستوم رام نمیده.تنها امیدمون فقط FXP هست که من چند تا ورژنش رو تست کردم زیاد چنگی به دل نمیزنه.حالا امیدوارم کاستوم رام 4.1 گروه FXP خوب از آب دربیاد

clau
19-04-2013, 23:00
چون برای U رام رسمی 4.1 نمیاد بنابراین کاستوم رام 4.1 که بر پایه رام رسمی هم باشه نمیاد.میمونه سیانوژن که اونم چون پشتیبانی رسمی از U نمیکنه واسه U کاستوم رام نمیده.تنها امیدمون فقط FXP هست که من چند تا ورژنش رو تست کردم زیاد چنگی به دل نمیزنه.حالا امیدوارم کاستوم رام 4.1 گروه FXP خوب از آب دربیاد

خدایی دم سونی اریکسون گرم سر حرفی که زده بود که تمام گوشی های سال 2011 سونی اریکسون براشون اپدیت اندروید 4 میاد رو حرفش موند نه مثل سونی که اپدیت اندروید 4.1 برای xperia u -solaنداده بیرون بعد گوشی لگن xperia eبا سی پی یو تک هسته ای به صورت پیش فرض اندروید 4.1 روشه:n21:

AryanLand
19-04-2013, 23:17
سلام دوستان
رام جدید برای U منتشر شده.مثل اینکه سرعتش خیلی بهتر شده و میزان رم خالی هم طبق چیزایی که من شنیدم بیش از 200 مگ هست.کیفیت صدا هم خیلی خیلی بهتر شده.کلا روون شده در حد تیم ملی.
ورژن 6.1.1 بیلد 1.89

اینم لینک دانلودش:

با فلش تولز فلش کنین حالشو ببرین

سلام.

اگه منظورت تیم ملیه الانه که خاک تو سرشون با این رامشون .:n08:

(البته فقط در حد مزاح).:11:

h!tman
19-04-2013, 23:38
یو یکی از دوستان دستم بود
کلا رام خوب نداره .دنبالش نباشید.سونی مسخره کرد خودشو هم با آپدیتش هم با رم 512اش

hamidreza2010
20-04-2013, 21:54
خدایی دم سونی اریکسون گرم سر حرفی که زده بود که تمام گوشی های سال 2011 سونی اریکسون براشون اپدیت اندروید 4 میاد رو حرفش موند نه مثل سونی که اپدیت اندروید 4.1 برای xperia u -solaنداده بیرون بعد گوشی لگن xperia eبا سی پی یو تک هسته ای به صورت پیش فرض اندروید 4.1 روشه:n21:

دقیقا همینطوره که میگی.واقعا ظلمه که واسه این گوشی 4.1 نمیاد

سلام.

اگه منظورت تیم ملیه الانه که خاک تو سرشون با این رامشون .:n08:

(البته فقط در حد مزاح).:11:

به شدت باهات موافقم نه در حد مزاح بلکه کاملا جدی

یو یکی از دوستان دستم بود
کلا رام خوب نداره .دنبالش نباشید.سونی مسخره کرد خودشو هم با آپدیتش هم با رم 512اش

داداش این رام فرق میکنه.من نصب کردم یه چیز دیگست.
میزان رم خالیش با کلی برنامه بدرد نخور و اضافی بیش از 200 مگ هست
کیفیت و سرعت دوربین بهتر شده
کیفیت صدا خیلی بهتر و واضح تر شده
سرعت بوت شدن گوشی بهتر شده
کلا این رام خیلی بهتر از قبلیهاست

hamidreza2010
07-05-2013, 20:07
گروه FXP کم کم داره کاستوم رام CM10 رو برای این گوشی میزنه
باید ببینیم این رام چجوریه

farshid1379
12-05-2013, 07:00
هنوز اپدیت نیومده!!!!!!!!!!

hamidreza2010
12-05-2013, 20:46
هنوز اپدیت نیومده!!!!!!!!!!

آپدیته چی؟
اگه منظورت رام رسمی هست که اومده.ورژن 1.89 هست
ولی اگه منظورت cm10 هست که فعلا نه (یعنی بتا هست و مشکل داره)

vahid182
01-06-2013, 12:05
سلام بر دوستان عزیز.
من یه گوشی xperia u دارم که تو قسمت about مشخصاتش اینطوربه:پ
android version: 2.3.7
build number: 6.0.B..3.188
سوالم اینه که آیا این گوشی قابل update به اندروید 4 هست یا نه؟
اگه هست چطوری؟
وقتی به سیستم وصلش می کنم برنامه Sony PC Companion 2.1 می گه که شما آخرین آپدیت رو دارید
در حالیکه تا جایی که من تو اینترنت search کردم همه جا گفتن که آندروید 4 برا u اومده

hamidreza2010
01-06-2013, 17:37
سلام بر دوستان عزیز.
من یه گوشی xperia u دارم که تو قسمت about مشخصاتش اینطوربه:پ
android version: 2.3.7
build number: 6.0.B..3.188
سوالم اینه که آیا این گوشی قابل update به اندروید 4 هست یا نه؟
اگه هست چطوری؟
وقتی به سیستم وصلش می کنم برنامه Sony PC Companion 2.1 می گه که شما آخرین آپدیت رو دارید
در حالیکه تا جایی که من تو اینترنت search کردم همه جا گفتن که آندروید 4 برا u اومده

سلام دوست عزیز
بله آپدیت 4 برای این گوشی اومده.خیلی وقته هم اومده ولی حالا اینکه چرا توی Sony PC Companion نشون نمیده بخاطر ریلیز نشدن نسخه خاورمیانس.
جدیدترین آپدیت واسه این گوشی که بهترین آپدیت و در واقع آخرین آپدیت هم هست که سونی داده اندروید 4 بیلد 1.89 هست.
شما میتونید در این سایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ( a n d - r o i d . i r ) عضو بشید و رام رو دان کنید و با فلش تولز فلش کنید به گوشی
موفق باشید

piishii
01-06-2013, 20:15
سلام دوست عزیز
بله آپدیت 4 برای این گوشی اومده.خیلی وقته هم اومده ولی حالا اینکه چرا توی Sony PC Companion نشون نمیده بخاطر ریلیز نشدن نسخه خاورمیانس.
جدیدترین آپدیت واسه این گوشی که بهترین آپدیت و در واقع آخرین آپدیت هم هست که سونی داده اندروید 4 بیلد 1.89 هست.
شما میتونید در این سایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ( a n d - r o i d . i r ) عضو بشید و رام رو دان کنید و با فلش تولز فلش کنید به گوشی
موفق باشید
سلام
نحوه و آموزش این کار توی سایت خودمون هست ؟
چون من دوست ندارم برای یک کار کوچیک عضو فروم یا سایت دیگه ای بشم
یا سایتی که آموزش رو گذاشته باشه ؟ یا همین رام رو بدون اینکه نیاز به عضو باشه ؟!

hamidreza2010
01-06-2013, 20:53
سلام
نحوه و آموزش این کار توی سایت خودمون هست ؟
چون من دوست ندارم برای یک کار کوچیک عضو فروم یا سایت دیگه ای بشم
یا سایتی که آموزش رو گذاشته باشه ؟ یا همین رام رو بدون اینکه نیاز به عضو باشه ؟!

توی این سایت که فکر نکنم.
ولی به نظرم عضو بشی بهتره.من خودم وقتی این گوشیو گرفتم اومدم همینجا سئوالاتم رو میپرسیدم ولی اینجا اصلا فعال نیست.
اونجا که ثبت نام کردم تازه قهمیدم دنیا دسته کیه.هر چی که بخوای در مورد این گوشی هست
از کاستوم رام و مود و ریکاوری و روت کردن و .....

piishii
01-06-2013, 20:58
توی این سایت که فکر نکنم.
ولی به نظرم عضو بشی بهتره.من خودم وقتی این گوشیو گرفتم اومدم همینجا سئوالاتم رو میپرسیدم ولی اینجا اصلا فعال نیست.
اونجا که ثبت نام کردم تازه قهمیدم دنیا دسته کیه.هر چی که بخوای در مورد این گوشی هست
از کاستوم رام و مود و ریکاوری و روت کردن و .....
به هرحال فروم تخصصی تا عمومی فرق هایی دارند به هر حال ممنونم

hamidreza2010
02-06-2013, 12:00
به هرحال فروم تخصصی تا عمومی فرق هایی دارند به هر حال ممنونم

آفرین.آره دقیقا

arad_56
03-07-2013, 13:27
ببینم الان که با وای فای از طریق گوشی هم میشه آپدیت کرد، بازم شما همین روشو (فلش تولز) رو پیشنهاد میکنید؟ یه سوال دیگه، بعد از آپدیت مشکلی واسه برنامه های نصب شده، کنتکتا و غیره پیش نمیاد؟

hamidreza2010
03-07-2013, 16:18
ببینم الان که با وای فای از طریق گوشی هم میشه آپدیت کرد، بازم شما همین روشو (فلش تولز) رو پیشنهاد میکنید؟ یه سوال دیگه، بعد از آپدیت مشکلی واسه برنامه های نصب شده، کنتکتا و غیره پیش نمیاد؟

با وای فای میشه ولی توصیه نمیشه.چون ممکنه بعد از آپدیت گوشیتون کند بشه که در این صورت مجبورید دوباره با فلش تولز رام یزنید.اونوقت کلی هزینه و وقتتون تلف میشه.پس بهترین کار اینه که رام رسمی رو دانلود و با فلش تولز فلش کنین.چون اینجوری هم رام رو دارین و هم اینکه هر وقت بخواین در کمترین زمان دوباره میتونید رام فلش کنید.شماره ها و پیام ها و برنامه ها همه پاک میشن ولی با برنامه super backup میتونی از همشون بک آپ بگیری تا بعد از فلش کردن رام جدید برگردونی.
الان جدیدا رام رسمی با بلید 1.100 هم واسه این گوشی اومده

PSYCHO_MAN
12-07-2013, 23:19
عزیزان من یسری از فایلهام پاک شده میخوام حافظه گوشیم رو ریکاوری کنم ولی هیچ برنامه ریکاوری تو ویندوز حافظه داخلی گوشی رو نمیشناسه . برنامه های اندرویدی هم نیاز ظاهراً نیاز به گوشی روت شده داره که گوشی من روت شده نیست و نمیتونم بعد از نصب ازش استفاده کنم.
راهی نداره بدون روت کردن ریکاوری بکنم ؟؟ یا برنامه ویندوزی وجود داره که حافظه داخلیم اسکن بکنه ؟؟

hamidreza2010
27-07-2013, 01:44
عزیزان من یسری از فایلهام پاک شده میخوام حافظه گوشیم رو ریکاوری کنم ولی هیچ برنامه ریکاوری تو ویندوز حافظه داخلی گوشی رو نمیشناسه . برنامه های اندرویدی هم نیاز ظاهراً نیاز به گوشی روت شده داره که گوشی من روت شده نیست و نمیتونم بعد از نصب ازش استفاده کنم.
راهی نداره بدون روت کردن ریکاوری بکنم ؟؟ یا برنامه ویندوزی وجود داره که حافظه داخلیم اسکن بکنه ؟؟

سلام
از برنامه زیر استفاده کنید:گوشیتون باید روت شده باشه.در ضمن باید ورژن اندرویدتون هم 4 باشه :