PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درباره‌ی پیچیدگی کار با انجمن‌ها ...

bahman shegefti
26-02-2012, 23:20
سلام محیط سایت خیلی پیچیدست من تازه عضو شدم ولی کاش نمیشدم.اصلا منطقی نیست این قانون که حتما باید 10 تا تایپیک تو انجمن تایید کنم بعد تازه بتونم مشکلم رو بیان کنم!!!!!!!!!!!-خیلی از کلمه ها خصوصا همین تایپیک عامیانه نیستن و کار تو این سایت رو سخت تر هم میکنن.من برای رسیدن به جواب مشکلم عجله دارم ولی با این قوانین دست و پاگیر سایت اصلا بصرفه نیست که آدم اینجا وقتشو ......

'POP'
27-02-2012, 06:09
سلام دوست عزیز ؛ خوش آمدید
مشخصه که با فعالیت در محیط فروم‌ها بطور کلی آشنایی و تجربه دارین

1-شما به سادگی سوال خودتون رو مطرح کنین ، اصلا نیازی به تایید 10 تاپیک از طرف شما وجود نداره ؛ دوستان مسوول انجمن‌ها زحمت بررسی و تایید رو می‌کشند

2-کمتر فروم با سابقه‌ای رو (به هر زبانی) میشه پیدا کرد که از فرمایش شما مستثنا باشه اما برای شروع ، لازمه با نگاهی گذرا به سربرگ زمینه آبی انجمن‌ها ، نزدیک‌ترین انجمن به مشکلتون رو برای مطرح کردن پیدا کنین

نرم افزار ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (دانلود - درخواست - مباحث عمومی - ویروس‌کش - کرک - امنیت)
سیستم عامل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (ویندوز - اپل - لینوکس)
سخت افزار ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (مطالب عمومی - کارگاه - مشکلات - مشاوره‌ی خرید - صوتی و تصویری)
لپتاپ و تبلت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (تبلت - مشاوره‌ی خرید - مشکلات - نقد و بررسی)
بازیهای ویدئویی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (مشکلات - دانلود - آنلاین - کنسول - بازی‌سازی)
وب و برنامه‌نویسی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (شبکه - طراحی صفحات - بانک داده - برنامه‌نویسی)
گرافیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (فوتوشاپ - فلش - گرافیک وب - سه بعدی و انیمیشن - میکس و مونتاژ)
مطالب آموزشی و مقالات ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
موبایل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ( اسمارت‌فون - مباحث عمومی و برندها - نرم‌افزار - بازی - چندرسانه‌ای)
و...

3-اگر راجع به کار با فروم و انجمن‌ها هر جور سوال یا مشکلی دارین از انجمن‌های بالایی استفاده کنین
مرتبط با انجمن ها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])