PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بد نصب شدن بازی

manoto7
26-02-2012, 11:10
دوستان من سیستمی با مشخصات با رم 2 cpu 2.80ghz و گرافیک 256 ویندوز هم p3 هست. ولی متاسفانه هر بازی نصب می کنم گیر میکنه یا کنده در صورتی که رم اون بازیها 1 میخواهد ولی من 2 دارم کمکم کنید؟

jafarian
26-02-2012, 13:54
همه چیزکه به رم خلاصه نمیشه شاید cpu شما هم محدودیت ایجاد کنه یا شایدم مشکل ازسیدی که دارین باشه یا که کرکش شما ویندوزخودتون به تم کلاسیک بازگردانی کنید همچنین درایوخودتون که داخلش اون برنامه تصب هست دیفرگ کنید ببینید بازم به همون صورته درضمن قبلش وارد سایت پایین بشین البته باید برنامه java روی سیستم شما نصب باشه بعد گیم خودتون مشخص کنید روی دکمه run کلیک کنید تا نمایش بده که این بازی درسیستم شما قابل اجرا هست یا که نه:20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] entslab.com%2F)

manoto7
26-02-2012, 15:23
میشه یه مقدار ابتداییتر توضیح بدین ممنون

jafarian
26-02-2012, 22:59
شمابرنامه Game Prelauncher از لینک پایین دانلود کنید بعدشم رجیسترش کنید با پچ مربوطه درمرحله بعد گیم خودتون با این برنامه اجرا کنید ببینید تو سرعت اجرا شدن تغییری ایجاد شده اگر که بازم بهمون صورت بود برنامه Defraggler از لینک دوم دانلود کنیدهمونطور که گفتم درایو گیم خودتون دیفرگ کنید بعدش باز ازطریق این برنامه گیم اجرا کنید اگر بازم درست نشد داخل اون سایتی که قراردادم برین گیم خودتون انتخاب کنید روی دکمه run کلیک کنید که نمایش بده این برنامه با سیستم شما همخوانی داره یا که نه البته برنامه java روی سیستم نصب باشه که اونم داخل لینک سوم گذاشتم.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]