PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزار ساخت لیست قیمت یا هر چیز مشابه برای هر سیستم عاملی

djjamal
26-02-2012, 01:34
سلام دوستان. میدونم به کار بردن عبارت برای هر سیستم عاملی زیاد جالب نیست اما از اونجایی که احتمال میدادم همچین برنامه ای برای ویندوز نباشه و اگرم باشه زیاد کارایی نداشته باشه اینو گفتم.:31:
بنده چون کارم خرید و فروش لوازم صوتی تصویری هست و تعداد محصولات خیلی زیاد و نوسان بازار هم خیلی زیاده احتیاج به یه چیزی دارم که شبیه یه لیست قیمت الکترونیک برام عمل کنه. حالا تو هر چیزی لب تاپ، موبایل، تبلت و ...
میخوام یه برنامه ی منحصر به فرد برای این کار باشه که کار کردن باهاش خیلی راحت باشه و بشه دیتا بهش داد ویرایش کرد و مشاهده. فرض کنید چیزی مثل اکسل تو موبایل باشه که بشه دسته بندی محصولات کرد مثلا ال سی دی سونی و بهش محصول داد با یه مقدار جزئیات (مثلا لوازم جانبی و ...) داد و بشه با یه کلیک روی قیمت اونو تغییر داد. مثلا الان قیمت فلان محصول 1.300 هست بعدا میشه 1.350 و در آن واحد همه قیمتها و محصولات تو دستت باشه. اصلا نرم افزاری چیزی برای اینکار هست؟ پلاگینی برای نرم افزارهای ورد یا اکسل؟ چیز دست نویسی؟:19:
دوستان خواهشا هر اطلاعی که در این زمینه دارید به من بدین چون خودتون میدونین که اگر بخوام به همین روالی که الان دارم به صورت دستی همه چیز رو انجام میدم پیش برم روزانه کلی وقت و انرژی از دست میدم. میخوام این کار برام خیلی راحت، در دسترس و قابل حمل باشه. خیلی ممنون از دوستان.:10:

djjamal
28-02-2012, 12:04
دوستان هیچ کس نبود اطلاعی در این زمینه داشته باشه؟:41:

Traceur
28-02-2012, 14:58
دوست عــزیز اگه کار با نرم افــزار های حسابداری (مثل هلـو و متین و...) رو بلـدی فکر میکنم گزینه مناسبی براتون باشه :20:

djjamal
28-02-2012, 16:56
آخه هلو و متین قابل حملن؟ خودم میدونم از نرم افزار حسابداری استفاده کنم ولی من یه لیست قیمت پرتابل میخوام. :31: