PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزار برای آپدیت درایورهای سخت افزار

aliandre09
24-02-2012, 23:57
سلام

من یک نرم افزار می خواستم که به طور

خودکار سرچ کرده و جدیدترین درایورهای

سخت افزارهای سیستم رادانلود ونصب کند.

یا علی.

faraname
25-02-2012, 00:27
سلام

یا علی.
ساده ترین راهش اینه که شما اگر از نرم افزار دانلودمنجر orbit استفاده بکنی یک بخش داره که بهت میگه کدوم سخت افزارها و حتی نرم افزارهایی واسشون آپدیت اومده . orbit رو نصب کن و بزار از طریق اون سخت افزارها و احیانا نرم افزارهات آپدیت بشن . گاهی هم بروز رسانی خود ویندوز باعث میشه نسخه جدید یک درایور سخت افزار جایگزین نسخه قدیمی داریور بشه .

AlexanderMahone
25-02-2012, 00:48
سلام

یا علی.

SlimDriver
DriverRobot

jafarian
25-02-2012, 16:59
پیشنهاد منم استفاده از برنامه Driver Genius هست:20:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

free28333
27-02-2012, 00:15
دانلود ParetoLogic DriverCure 1.6.1 - نرم افزار آپدیت درایورهای سخت افزاری ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نرم افزاری است که توسط شرکت ParetoLogic طراحی شده تا با استفاده از جدیدترین تکنولوژی آپدیت درایور ، بتواند تمامی مشکلات درایورهای کامپیوتر شما را از بین ببرد.
ParetoLogic DriverCure با سرعت و قدرت زیاد، کامپیوتر شما را اسکن کرده و بررسی می کند که کدام یک از درایورهای شما منقضی شده اند. این نرم افزار با استفاده از اعلامیه های واضح در مورد نسخه درایورها به شما در روند به روز رسانی خودکار درایورها کمک می کند. با آپدیت درایورها، سرعت ، کارآیی و پایداری ویندوز افزایش یافته و امکانات جدیدی به آن اضافه می شود.
بسیاری از درایورها چندین بار در طول سال آپدیت می شوند. ParetoLogic DriverCure با اسکن دائمی درایورها این اطمینان را برای شما حاصل می کند که همیشه تمامی آنها به روز هستند و شما از بالاترین کارآیی کامپیوتر خود بهره می برید.

لینک دانلود مستقیم :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Size : 3.13 MB
پسورد : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

توجه:این نرم افزار شامل کرک میباشد و در خود سایت p30world معرفی شده