PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آيكون هاي ناشناخته براي فيلم هايي كه اجرا ميشوند

رعد
24-02-2012, 19:21
با سلام خدمت دوستان .
سوالم زياد مهم نيست و بيشتر از روي كنجكاويه . روي ويندوز kmplayer و media player و مديا پلاير كلاسيك رو دارم .
منتهي بعضي از فايلهاي تصويري با وجود اينكه با هر سه نرم افزار اجرا ميشن اما آيكونشون بصورت ناشناخته در سيستم نمايش داده ميشه و حتي با دفالت كردن هم درست نميشه و بصورت شكل زير هست . اين مشكل رو حتي روي سيستم دوستم هم ديدم و نتونستم براش كاري كنم .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ميشه راهنماييي كنيد علت چيه ؟

gis0o0
25-02-2012, 09:13
دقیقا من هم همچی سوالی واسم پیش اومده. مشکلی به وجود نمیاد ولی دوس دارم دلیلشو بدونم. این که ازت بپرسن و جوابی نداشته باشی هم یکمی آزار دهنده س :46:

البته من این مشکلو با فایلهای office هم دارم

jafarian
25-02-2012, 14:50
برنامه Disk Cleanup ویندوز اجرا کنید با اون Thumbnails ویندوز خودتون یکدور پاک کنید یا که از برنامه Wise Disk Cleaner Pro استفاده کنید یا که فایل پایین دانلود کنید روی دسکتاپ سیو کنید بعدشم اجراش کنید سیستم ریستارت کنید:20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

رعد
26-02-2012, 08:35
فايلي كه گذاشتين يك فايل تكست هست . متوجه منظورتون نشدم

jafarian
26-02-2012, 13:50
فايلي كه گذاشتين يك فايل تكست هست . متوجه منظورتون نشدم

اون یک فایل bat هست که شما باید اجراش کنید بعدشم سیستم ریستارت کنید ببینید فیکس شده یا که نه مشکلتون .

رعد
27-02-2012, 00:11
اون یک فایل bat هست که شما باید اجراش کنید بعدشم سیستم ریستارت کنید ببینید فیکس شده یا که نه مشکلتون .
اکی ولی برای من بصورت یک فایل تکست باز میشه

hk20
08-03-2012, 15:20
پسوندش را bat کن بعد اجرا کن

tajrobenik
08-03-2012, 21:54
با خود نرم افزار تصویری که نصب کردین در قسمت تنظیمات فایل و تایپ هایی که تائین می‌شه برای اجرا ... تمام فایل ها رو انخاب کنید و اوکی کنید ...
شاید درست شد.