PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزارهای کاربردی

ABOLHASSAN29
24-02-2012, 14:51
با سلام امروزه در محیط اینترنت نرم افزارهائی وجود دارد که وقتی برای دانلود کردن آن مراجعه می کنیم در توضیحات آن قید شده مثلا"این نرم افزار فرمت فیلم بدون کم کردن مدت فیلم فرمت FLVرا به فرمتAVIتبدیل می کند .ولی وقتی آن را دانلود می کنیم ومی خواهیم از آن استفاده کنیم اون وقت می فهمیم که توضیحات درست نبوده و فرمت فیلمهارو بصورت ناقص تبدیل می کند . یا اینکه در توضیحات نرم افزار نوشته که کد فعال سازی نرم افزار در کنار نرم افزار وجود دارد وبا وارد کردن آن می توانیم از همه امکانات نرم افزار استفاده کنیم وقتی طبق راهنمائی کد را وارد می کنیم می بینیم که کد اشتباه است و نرم افزار بصورت ناقص کار می کند .

برای خود من این اتفاق افتاده نرم افزارهای مختلفی دانلود کردم برای تبدیل فرمت FLVبهAVI و فرمتMOVبه AVIو فرمتMKVبه AVIویا تبدیل به سایر فرمتها ولی تا الان همه نرم افزار هائی که دانلود کردم بصورت ناقص کار می کند یعنی مدت فیلمی که با فرمت MKVاست دو ساعت بوده ولی بعد از تبدیل به فرمت AVIفهمیدم که نرم افزار تنها به مدت نیم ساعت آن را تبدیل کرده .دلیل آن این است که برای استفاده از امکانات نرم افزار باید هزینه خرید این نرم افزار را بدهیم تا بطور کامل کار کند در سایر کشورها کار بران براحتی می توانند نرم افزار های مورد احتیاج خود را از سایت شرکت سازنده نرم افزار بعد از پرداخت هزینه آن تهیه کنند واز تمامی امکانات نرم افزار خریداری شده استفاده کنند.ولی در کشور ما من کاربر که به این گونه نرم افزار ها احتیاج دارم نمی توانم از شرکت سازنده نرم افزار نرم افزار اورجینال تهیه کنم چون ما نمی توانیم هزینه آن را به شرکت سازنده پرداخت کنیم می شود شرکتهای ایرانی از شرکتهای سازنده درخواست نمایندگی کنند تا کاربر ایرانی بتواند با خیال راحت و امنیت بیشتر از شرکت ایرانی نرم افزار های اصلی را تهیه کند نه نرم افزار هائی که بصورت کپی شده بفروش می رسد را بخاطر اینکه الان اکثر شرکتهای داخلی در نرم افزار ها ی اصلی دست می برند و آن را تکثیر میکنن بصورت سی دی و یا دی وی دی ..
امیدوارم دوستانی که عضو این انجمن هستند این مطلب را دقیق بخوانندتا با هم کاری کنیم که کاربران ایرانی بتوانند از نرم افزار های اصلی استفاده کنند .
خود من نرم افزار دانلود منیجر را از نمایندگی ایرانی شرکت سازنده خریداری کردم وتا الان خیلی راحت تر از گذشته از آن استفاده می کنم ودیگر بعد از 30روز نرم افزار از کار نمی افتد .خوبی خرید نرم افزار اصلی برای من این بود که هر وقت این نرم افزار بروز می شود نسخه بروز شده آن را برای من ارسال می کنند با همان هزینه اولی که دادم ..
خواهش می کنم حرکتی کنیم تا این مشکل برای همیشه رفع شود.دست علی همراه همه شما

hamed29
26-03-2012, 20:22
سلام.دوست عزیز وقتی نسخه terial یا محدود یه نرم افزار رو دانلود کردید باید بگردید دنبال کرک اون برنامه.بعد اینکه ریجسترش کردید میتونید از تمام قابلیتهاش استفاده کنید. وگرنه باید قید اجرای کامل رو بزنید یا اینکه .....
ولی اینکه فرمودید download manager رو خریدید من نمیفهمم یعنی چی!