PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک در مورد حذف کلیدی در رجیستری

nima20-20
23-02-2012, 19:55
سلام

من یه مشکلی برام پیش اومده که گفتم با دوستان مطرح کنم تا مشکلم حل بشه

من میخام که کلید یا کلیدهایی را از طریق notepad و یا یک فایل exe از رجیستری حذف کنم میخاستم ببینم که چطوری میشه این کار را کرد.
من یه نرم افزار تریال دارم که 30 روزه هستش و بعد از 30 روز غیر فعال میشه البته از طریق کلیدی که در رجیستری ثبت میکنه و باید کلید را حذف کرد تا فعال بشه که میخاستم حذف این کلید را بصورت فایل bat یا exe درست کنم

با تشکر

jafarian
24-02-2012, 15:02
شما پنجره رجیستری رو باز کنید بعدشم کلید خودتون انتخاب کنید بعدشم از منوی فایل گزینه export بزنید یک مسیر برای ذخیره شده روی هارد بدین بعم روی فایلی که ذخیره میشه کلیک راست با گزینه notepad بازش کنید اون کلیدی که میخواین ازش حذف کنید پاک کنید بعدشم سیو کنید بعد روی همون فایل کلیک کنید تا داخل رجیستری ذخیره بشه الباه قبلش بک آپ فراموش نشه :20:

nima20-20
24-02-2012, 17:53
سلام

روشی را که شما گفتید جواب میده ولی من میخام از طریق فایل bat یا exe اینکار را انجام بدم و راحت تر باشه
لطفا راهنمایی بفرمایید

nima20-20
25-02-2012, 09:25
کسی از دوستان نیست که منو راهنماییی کنه

behnam_g
25-02-2012, 09:47
شما میتونی با notepad یک فایل .reg درست کنی. داخل فایل برای حذف دو راه داری:

1- برای حذف یک پوشه (سرشاخه) و تمام محتویاتش ففط کافیه یک منها به اول اسم پوشه اضافه کنی. مثال :

[HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft-]

2- برای حذف یک Subkey فقط کافیه مقدارش رو مساوی "منها" قرار بدید. مثال:

[HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft]
-=“Test”

nima20-20
25-02-2012, 11:14
من میخام که این تغییرات را از طریق یک فایل exe انجام بدم تا بتونم روی فایل exe قفل بزارم این را چطوری وبا چه برنا مه ای میشه انجام داد
ایا با نرم افزار install shield یا mmb میهشان کار را انجام داد

behnam_g
25-02-2012, 11:48
اگریه مقدار اطلاعات برنامه نویسی داشته باشی میتونی از طریق VB .Net انجامش بدی .

nima20-20
26-02-2012, 00:03
از طریق vb 6 میشه این کار را کرد اگر میشه یه منبعی یا سایتی را معرفی کنید که اموزش داده باشه

با تشکر

Mohammad King
28-02-2012, 17:36
سلام

اگر سوالتون برنامه نویسی هست در انجمن زیر بسته به نوع سوالتون در یکی از زیر مجموعه ها سوال کنید:
برنامه نويسي ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

AlexanderMahone
28-02-2012, 18:37
سلام

من یه مشکلی برام پیش اومده که گفتم با دوستان مطرح کنم تا مشکلم حل بشه

من میخام که کلید یا کلیدهایی را از طریق notepad و یا یک فایل exe از رجیستری حذف کنم میخاستم ببینم که چطوری میشه این کار را کرد.
من یه نرم افزار تریال دارم که 30 روزه هستش و بعد از 30 روز غیر فعال میشه البته از طریق کلیدی که در رجیستری ثبت میکنه و باید کلید را حذف کرد تا فعال بشه که میخاستم حذف این کلید را بصورت فایل bat یا exe درست کنم

با تشکر

عزیز اگر برات امکانش هست اسم اون برنامه رو بگو شاید فعال سازی براش داشتیم یا تونستیم پیدا کنیم که مشکلتون حل بشه

saeedtnt666
23-03-2012, 21:03
سلام
این دوست عزیزمون یه سوال پرسید کلی جواب دادین که اصلا ربطی نداشت
داداشم شما یه فایل BAT بساز کد زیر رو توش کپی کن خلاص شی
البته به درد خرابکاری نمی خوره چون ازت اجازه میخواد که باید با Yتایید بدید
مثلا من میخوام کلید START رو از مسیر زیر حذف کنم
REG DELETE "HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main" /v Start
دوستتون دارم
-------------------------------------------------------------------
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])