PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : c++ or c# ??

chris redfield
23-02-2012, 18:49
سلام.من چند وقتی برنامه نویسی به زبان c++ کار کردم ولی دوستام همش منو به شک میندازن و میگن که c# بهتره.خودم چندین مقاله خوندم که برتری ++ رو به # ثابت کرده ولی بازم شک دارم چون # گرافیکی تره.حالا به نظر شما کدومشون کاربردی تره و برنامه های جالب تر و کاربردی تری (مثلا برنامه قفل گذاری و اینطور برنامه ها) میشه با اون نوشت؟

chris redfield
25-02-2012, 11:15
کسی نیس جواب بده؟؟؟؟:19:

roholla_ramin
29-02-2012, 12:43
سلام
ببخشیدااااااا
خیلی ببخشیدااااااااا
بازم ببخشیدااااااااااااااااااا
خب آدم بووووووووووووووق
توی این دوره دیگه کسی نمیاد با برنامه های سطح پایین کار کنه ( یه ذره عقلتو بکار بنداز) ، تازه باز اگه یه ذره انعطاف پذیری داشت که میتونست به کاربرش انتقال بده باز یه چیزی

ای خدا
از دست تووووووو

در پایان تشکر میکنم از ...
خودم

Arrowtic
01-03-2012, 20:11
سلام
ببخشیدااااااا
خیلی ببخشیدااااااااا
بازم ببخشیدااااااااااااااااااا
خب آدم بووووووووووووووق
توی این دوره دیگه کسی نمیاد با برنامه های سطح پایین کار کنه ( یه ذره عقلتو بکار بنداز) ، تازه باز اگه یه ذره انعطاف پذیری داشت که میتونست به کاربرش انتقال بده باز یه چیزی

ای خدا
از دست تووووووو

در پایان تشکر میکنم از ...
خودم
عزیزم چه طرزه صحبت کردنه؟!سوال داره یه نفر خب و این سوالم سوال نادری نیست یه سرچ بزنید میبینید!

سلام.من چند وقتی برنامه نویسی به زبان c++ کار کردم ولی دوستام همش منو به شک میندازن و میگن که c# بهتره.خودم چندین مقاله خوندم که برتری ++ رو به # ثابت کرده ولی بازم شک دارم چون # گرافیکی تره.حالا به نظر شما کدومشون کاربردی تره و برنامه های جالب تر و کاربردی تری (مثلا برنامه قفل گذاری و اینطور برنامه ها) میشه با اون نوشت؟
عزیزم اینا هر 2شون خوبی هایی دارن نسبت به اون یکی و این به شما بستگی داره که کدومو میخوای.مثلا یه بدی C# اینه که منبع آموزشیش کمتره.شما برو لینک زیر بخون خوبی هاشونو ببین کدوم بیشتر به کارت میاد!درضمن من خیلیارو میشناسم که اول تو یکی خوب حرفه ای شدن بعد اون یکیم یاد گرفتن!
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] el.com%2F2007%2F03%2F06%2Fc-vs-c-a-checklist-from-a-c-programmers-point-of-view%2F)

ولی من به شخصه از C++ شروع کردم و دوسش دارم!:40:اگرچه مشکلاتی داره ولی در کل خیلی عالیه و شدید دوسش دارم!
البته شباهت هاییم بینشون هست و سوییچ از یکی به اون یکی خیلی سخت نیست.
موفق باشی
:40:

عــــلی
02-03-2012, 09:56
بنام خدا.
سلام.
اینجا رو مطالعه کنید:
آینده برنامه نویسان || (چه زبانی یاد بگیریم + از کجا شروع کنیم) * (WPF,WP7,Silverlight) چیست؟ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])