PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل بالا آمدن ويندوز

amir.nafas
04-07-2006, 20:53
لطفا هرچه سريعتر به من كمك كنيد . من يك سيستم جديد خريدم وقتي داشتم پارتيشن بندي مي كردم 80 گيگ را پارتيشن برايش توليد نكردم چون از ذوقم فراموش كردم . وقتي ويندوز را نصب كردم و دوباره روشن كردم ويندوز بالا نيامد و ديگر با سي دي هم بوت نمي شه . هر كاري مي كنم كه دوباره با ويندوز XP وارد قسمت تعيين ويندوز شوم وارد نمي شود و ايراد مي گيره . :cool:

Naeim
04-07-2006, 21:14
لطفا هرچه سريعتر به من كمك كنيد . من يك سيستم جديد خريدم وقتي داشتم پارتيشن بندي مي كردم 80 گيگ را پارتيشن برايش توليد نكردم چون از ذوقم فراموش كردم . وقتي ويندوز را نصب كردم و دوباره روشن كردم ويندوز بالا نيامد و ديگر با سي دي هم بوت نمي شه . هر كاري مي كنم كه دوباره با ويندوز XP وارد قسمت تعيين ويندوز شوم وارد نمي شود و ايراد مي گيره . :cool:
واضحتر توضیح بده
با ویندوز وارد قسمت تعیین ویندوز شوم یعنی چی؟

Elfin-D
05-07-2006, 01:50
سلام
به تنظیمات setupبرید و در قسمت بوت همه گزینه ها رو به چیزی بغیر از هارد تغییر بدید
به این صورت با هارد دیگه بالا نمیاد و میتونید از بوت استفاده کنید
مرسی

mohammad hamed
05-07-2006, 08:46
مگه ميشه با سيدي بوت بالا نياد .چون سي دي بوت ديگه به هارد كار نداره. همون جوري كه دوستمون گفت بايد توي ستاپ نوع بوت شدن رو تغيير بدي.
موفق باشي

amir.nafas
05-07-2006, 10:49

عزيزم همه اين كار ها را كردم ولي هنگامي كه با سي دي بالا مي آيم ( صفحه آبي رنگ در حال لود شدن ) گير كرده و ايراد مي گيره ! حتي هارد را نيز از قسمت setup براي بوت شدن خاموش كردم ولي باز هم نشد . لطفا توضيح بدهيد ;)