PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نت بوک با صفحه کلید عددی(ماشین حسابی)

Mr.foad
23-02-2012, 04:23
سلام.
من یه دستگاه خیلی ریز میخوام که اسم و اطلاعات مشتری ها رو توش وارد کنم و بیشتر کارم با اعداده !!! واسه همین یه نت بوکی میخوام که صفحه کلید عددی ماشین حسابی داشته باشه !! هرچی که من میشناسم عدداش به صورت ردیفیه که این واقعا واسه من که همیشه میخوام عدد وارد کنم سخته !! اگه همچین چیزی میشناسید لطفا راهنمایی کنید !! در ضمن سرعت و کانفیگش هم مهم نیست چون حتی آهنگ هم قرار نیست پخش بشه توش !! فقط محدودیت جا هست !! هرچی هم ارزون تر بهتر !! D:
تشکر !!

mehrdad8086
23-02-2012, 21:13
سلام.
من یه دستگاه خیلی ریز میخوام که اسم و اطلاعات مشتری ها رو توش وارد کنم و بیشتر کارم با اعداده !!! واسه همین یه نت بوکی میخوام که صفحه کلید عددی ماشین حسابی داشته باشه !! هرچی که من میشناسم عدداش به صورت ردیفیه که این واقعا واسه من که همیشه میخوام عدد وارد کنم سخته !! اگه همچین چیزی میشناسید لطفا راهنمایی کنید !! در ضمن سرعت و کانفیگش هم مهم نیست چون حتی آهنگ هم قرار نیست پخش بشه توش !! فقط محدودیت جا هست !! هرچی هم ارزون تر بهتر !! D:
تشکر !!
دوست من اندازه کلیدهای کیبرد استاندارده تقریبا و همه جا رعایت می شه مثل چیدمان.

با این حساب نت بوک با ابعاد کوچیکش نمی تونه اعداد سمت راست(NumPad) رو داشته باشه.اگرم باشه استاندارد نیست.

پیشنهاد می کنم نتبوک رو تهیه کنی و NumPad با پورت USB به قیمت حدود 10 هزار تومن بخری و متصل کنی.:40: