PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سرگیجه عصبی

Saeed System
22-02-2012, 14:53
سلام...من قرص روانپزشکی مصرف م یکنم با نام سرترالین...یه نوع ضد افسردگیه....

4 روز پیش به دلیل بی قراری که داشتم 1 عدد کلونازپام 1 میلی گرمی خوردم...و از 4 روز پیش تا الان

دچار سرگیجه میشم وقتی سرپا میشم یا م یخوابم...سرگیجه دارم برای 1-2 ثانیه ....خیلی اذیت میکنه...

نیم تونم روی چهارپایه وایسم..می خوام کارهای خونه رو انجام بدم تعادل ندارم... بعضی وقتها سرم رو سریع

بر می گردونم هم همون سرگیجه اتفاق میفته....

اون چیزی که برام واضح این سرگیجه برای فشارم نیست..حس میکنم یه مشکلی برای مغزم پیش اومده..

انگا رمغزم از بدنم 2 ثانیه جلوتره... پس فردا وقت متخصص اعصاب و روان گرفتم برم ...

خواستم قبلش از شما هم راهنمایی بگیرم :11:

morsadr
26-02-2012, 11:36
سلام...من قرص روانپزشکی مصرف م یکنم با نام سرترالین...یه نوع ضد افسردگیه....

4 روز پیش به دلیل بی قراری که داشتم 1 عدد کلونازپام 1 میلی گرمی خوردم...و از 4 روز پیش تا الان

دچار سرگیجه میشم وقتی سرپا میشم یا م یخوابم...سرگیجه دارم برای 1-2 ثانیه ....خیلی اذیت میکنه...

نیم تونم روی چهارپایه وایسم..می خوام کارهای خونه رو انجام بدم تعادل ندارم... بعضی وقتها سرم رو سریع

بر می گردونم هم همون سرگیجه اتفاق میفته....

اون چیزی که برام واضح این سرگیجه برای فشارم نیست..حس میکنم یه مشکلی برای مغزم پیش اومده..

انگا رمغزم از بدنم 2 ثانیه جلوتره... پس فردا وقت متخصص اعصاب و روان گرفتم برم ...

خواستم قبلش از شما هم راهنمایی بگیرم :11:

دوست عزیز سرگیجه شما نباید به کلونازپام مربوط باشه . بهتره که دکتر متخصص شما نظر بدهند . در غیر اینصورت با یک متخصص گوش و حلق وبینی مشورت کنید