PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لب تابم میگیره ول میکنه کمکم کنین

devasations3000
21-02-2012, 01:59
سلام بعضی وقتها که باهاش کار میکنم میگیره یعنی هنگ میکنه به مدت2 تانیه یا بیشتر کسی بلده کمکم کنهhpdv4

sayanermia
21-02-2012, 08:29
شاید ویندوز آسیب دیده! اول یک بار دفرگ کنید و با یک نرم افزار یک دستی به رجیستری هم بکشید! مثلا با tuneup utility اگر درست نشد نرم افزار HD Tuhe نصب کنید هاردو باهاش چک کنید ببینید خدایی نکرده هارد مشکل نداشته باشه!
لپتاپ منم چند وقت پیش اینطوری شد فکر کردم نرم افزاریه حتی ویندوز جدید هم نصب کردم اما دیدم درست نشد هاردو که تست کردم دیدم بله!! یه خرج گذاشت رو دستم!
ایشالله که شما مشکلتون نرم افزاری یا ویروس یا تروجان و این چیزا باشه مشکل حل شه!

حتما هم اگر تونستید ریستور کنید به چند روز قبل از مشکل ببینید درست میشه یا خیر؟

devasations3000
21-02-2012, 23:55
شاید ویندوز آسیب دیده! اول یک بار دفرگ کنید و با یک نرم افزار یک دستی به رجیستری هم بکشید! مثلا با tuneup utility اگر درست نشد نرم افزار HD Tuhe نصب کنید هاردو باهاش چک کنید ببینید خدایی نکرده هارد مشکل نداشته باشه!
لپتاپ منم چند وقت پیش اینطوری شد فکر کردم نرم افزاریه حتی ویندوز جدید هم نصب کردم اما دیدم درست نشد هاردو که تست کردم دیدم بله!! یه خرج گذاشت رو دستم!
ایشالله که شما مشکلتون نرم افزاری یا ویروس یا تروجان و این چیزا باشه مشکل حل شه!

حتما هم اگر تونستید ریستور کنید به چند روز قبل از مشکل ببینید درست میشه یا خیر؟

دوست عزیز ریستور کردم حتی ویندوز رو عوض کردم بعد نصب ویندوز یکم خوب شده ولی بازم ادامه داره
اون قسمت اولی رو اگه میشه یکم بیشتر توضیح بدین

sayanermia
24-02-2012, 00:10
دوست عزیز ریستور کردم حتی ویندوز رو عوض کردم بعد نصب ویندوز یکم خوب شده ولی بازم ادامه داره
اون قسمت اولی رو اگه میشه یکم بیشتر توضیح بدین

نرم افزار TuneUp Utility رو از لینک زیر دانلود و روی سیستم نصب و سپس کرک و پچ کنید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

سپس بازش کنید و طبق عکسی که در زیر قرار دادم به تب Optimize System برید و گزینه های Clean Registry ، Defragment Registry و ِDefragment Hard Disk و بزنید بذارید کارها انجام بشه سپس ریست کنید بیاید بالا ببینید باز مشکل دارید یا خیر..

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

* فقط یک نکته اینکه اون سه کارو باهم نکنید! به ترتیب اول کلین ، بعد دفرگ رجیستری و در نهایت دفرگ هاردیسک!!

باز اگر مشکل داشتید دیگه باید نرم افزار HD Tune نصب کنید و از وضعیت سلامت هارددیسک مطلع بشید

devasations3000
05-03-2012, 19:31
دقیقا این چیه؟
یکم توضیح بدین
اگه clean رجیستر بکنم چی میشه.

azadeh2007
06-03-2012, 07:34
اولي مواردي كه به اشتباه توي رجسيتري نوشته شده اند را پاك ميكنه
دومي رجيستري را يكپارچه سازي ميكنه
آخري هم هارد ديسك را يكپارچه سازي ميكنه.