PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : حجامت و خون لخته شده

David.Jn
20-02-2012, 22:35
سلام
دوستان من امروز حجامت انجام دادم و برای دومین بار که دستگاه بادکش را به پشتم وصل کردند خونی که از پشتم کشیده شد و اون چیزی که من هنگام خالی کردن در ظرف دیدم به صورت یک خون لخته شده بود
شبیه به لخته شدن خونی که بعد از بریدن سر گوسفند و سرد شدن دیده میشه
میخوام بدونم این لخته خون از بدن من در اومده یا به خاطر موندن در لیوان مخصوص اینکار بوده؟ چون خونی که بار اول از من کشیده شد اینجوری نبود ، البته اون خون هم به صورت خیلی غلیظ بود و بار دوم یه لخته کامل بزرگ بود

CRIS Joon CR7
21-02-2012, 00:20
سلام
دوستان من امروز حجامت انجام دادم و برای دومین بار که دستگاه بادکش را به پشتم وصل کردند خونی که از پشتم کشیده شد و اون چیزی که من هنگام خالی کردن در ظرف دیدم به صورت یک خون لخته شده بود
میخوام بدونم این لخته خون از بدن من در اومده یا به خاطر موندن در لیوان مخصوص اینکار بوده؟ چون خونی که بار اول از من کشیده شد اینجوری نبود ، البته اون خون هم به صورت خیلی غلیظ بود و بار دوم یه لخته کامل بزرگ بود
من خودم رشته ام 4 سال تجربی بود و تا جایی که میدونم اگه حتی یه ذره یعنی کوچکترین چیزی که میتونی تصور کنی لخته برسه به مغز یا قلب شما میمیری:13:
مطمئن باش اگه اون همه لخته تو بدنت بود الان شما آفلاین بودی:31:
به خاطر خاصیت خون است که در معرض هوا قرار میگیره لخته میشه دلایل هم دارم طولانیه:27::21:

David.Jn
21-02-2012, 00:25
من خودم رشته ام 4 سال تجربی بود و تا جایی که میدونم اگه حتی یه ذره یعنی کوچکترین چیزی که میتونی تصور کنی لخته برسه به مغز یا قلب شما میمیری:13:
مطمئن باش اگه اون همه لخته تو بدنت بود الان شما آفلاین بودی:31:
به خاطر خاصیت خون است که در معرض هوا قرار میگیره لخته میشه دلایل هم دارم طولانیه:27::21:
آره همین دیگه :)) دکتره میگفت اینارو از پشتت کشیدم و من خودم مونده بودم که اگه اینهمه خون لخته تو بدن من بوده چرا من تا الان سکته مغزی و قلبی نکردم :دی
ولی یه چیزیش برام سوال شده بود که چرا بار اول خون اونجوری نشد
بار اول هم همون مدت زمان طول کشید ولی خون لخته نشده بود

CRIS Joon CR7
21-02-2012, 00:29
آره همین دیگه :)) دکتره میگفت اینارو از پشتت کشیدم و من خودم مونده بودم که اگه اینهمه خون لخته تو بدن من بوده چرا من تا الان سکته مغزی و قلبی نکردم :دی
ولی یه چیزیش برام سوال شده بود که چرا بار اول خون اونجوری نشد
بار اول هم همون مدت زمان طول کشید ولی خون لخته نشده بود
من گفتم 4 سال تجربی خودم نگفتم که دکترم:31:
گیر دادی ها:20:
ساعت 12و خورده ای شبه اومدی میگی چرا کاسه اولی با دومی فرق داشته برو بخواب:31:

morsadr
22-02-2012, 14:56
سلام

دوست عزیز خون درون عروق بدن نمی تواند بصورت لخته باشد بلکه پس از خروج از عروق بدن با مکانیزمی کاملا طبیعی خون شروع به لخته شدن می کند . بنابر این این امر مساله ای کاملا طبیعی می باشد