PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تلاش فرد یا افراد ناشناس برای ورود به میل باکس جیمیل من موقع قطع بودن سرویس!

taghi_ramzi
20-02-2012, 21:03
من سرویس فرستادن اس ام اس کد امنیتی به گوشی موقع لاگین تو جیمیل رو فعال کرده بودم
امروز بعد ظهر موقع قطع بودن جیمیل ، دوبار تلاش شده وارد میل باکسم بشن ، چون دو بار بی دلیل برام اس ام اس شماره ی امنیتی ورود اومد.
یعنی یارو پسورد من رو داشته و زده که وارد بشه.:18:

cool11
20-02-2012, 21:42
یعنی یارو پسورد من رو داشته و زده که وارد بشه.

پسورد چرا؟

ایمیل و شماره تون رو داشته!

noisymind
20-02-2012, 22:50
ببخشید سرویس اس ام اس رو چطوری فعال کردید؟ شما خارج کشور هستید؟

neopersia
21-02-2012, 01:46
من سرویس فرستادن اس ام اس کد امنیتی به گوشی موقع لاگین تو جیمیل رو فعال کرده بودم
امروز بعد ظهر موقع قطع بودن جیمیل ، دوبار تلاش شده وارد میل باکسم بشن ، چون دو بار بی دلیل برام اس ام اس شماره ی امنیتی ورود اومد.
یعنی یارو پسورد من رو داشته و زده که وارد بشه.:18:
این اتفاق قبلاً برای من هم افتاده. اگر از چیز پی ان استفاده میکنید پیشنهاد میکنم بیشتر مراقب باشید و با هر چیز پی انی وارد نشید. من که هیچوقت با چیز پی ان وارد ایمیل نمیشم اگر هم مثل این اواخر مجبور بشم بعدش حتماً ساین اوت میکنم که اگر کسی خواست وارد شه اس ام اس بفرسته. اگر هم نه احتمالاً سیستم شما به یک ویروسکشی اساسی نیاز داره!

اوایل این سرویس برای ایران فعال نبود الان فکر میکنم به ایرانی ها هم اجازه میده

عاليه
21-02-2012, 15:43
این اتفاق قبلاً برای من هم افتاده. اگر از چیز پی ان استفاده میکنید پیشنهاد میکنم بیشتر مراقب باشید و با هر چیز پی انی وارد نشید. من که هیچوقت با چیز پی ان وارد ایمیل نمیشم اگر هم مثل این اواخر مجبور بشم بعدش حتماً ساین اوت میکنم که اگر کسی خواست وارد شه اس ام اس بفرسته. اگر هم نه احتمالاً سیستم شما به یک ویروسکشی اساسی نیاز داره!

ميخواستم بپرسم اين اتفاق ممكنه هنگام استفاده از ساكس هم پيش بياد يا فقط با چيز پي اين خطرناكه؟

neopersia
21-02-2012, 17:37
چیز پی ان یا ساکس یا ... زیاد فرقی نمیکنه. اگر طرف قصدش کش رفتن اطلاعات باشه از هر فرصتی استفاده میکنه! برای همین توصیه میشه که از سرورهای مطمئن استفاده کنید. مخصوصاً توی این ایام که پورت اس اس ال بسته هست (یا هر وقت دلش بخواد بسته میشه یا خواهد شد...!) و خیلی ها برای استفاده از ایمیل مجبور شدن از http به جای [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] استفاده کنند

vahid javani
24-02-2012, 13:36

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]