PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : »» دنیای Pdf آموزش + بحث و تبادل نظر درباره نرم افزارها

Elfin-D
04-07-2006, 17:16
دنیــای PDF

ویرایش پست و اضافه کردن لینک بالا توسط : شاهین کینگ
==================================================
سلام
(نوشته شده توسط شاهین کینگ)
معرفي نرم افزار PdfFactory Pro 2.26

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=
دانلود کنيد ورژن 2.26 را با حجم مگا بايت
Name: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
S/N: EEDA-F4SL-KV6Y
يا
ZZZZ-9GYH-DPV7
يا
EESE-R4AU-5VHL
يا
L2ZL-M8T4-X2VB
يا
GUSG-5G89-VE4B
يا
JJLD-W4AZ-F38U
يا
YN7Y-9DAH-NHUG
يا
YMZY-AE5B-PUNG
يا
EZHE-CR2Q-XLZ9
يا
L2ZL-LTSB-7ZYX
يا
DGDC-2LPB-MYBT
يا
GMGN-SEQ9-HJRB
يا
LSGL-THGM-GFZE
يا
YMZY-J5S7-LCYJ
اينم لينك فول جديدترين ورژن
PdfFactory Pro v2.51
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ARCHIVE PASSWORD: tNFY.nl
اگر لينکها مشکل داشتن با پيغام خصوصي مطلعم کنين

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=

طبيعتا اولين اقدام پس از دانلود نرم افزار نصب هست .
پس از نصب نرم افزار به مسير زير برين
Start > Control Panel > Printers and Faxes
در اين پنجره آيکون جديدي مشاهده مي کنيد با نام pdfFactory Pro . شما بايد بر روي اين آيکون راست کليک کرده و گزينه Set as Default Printer رو انتخاب کنين . اين کار باعث ميشه که اين نر م افزار نقش يک پرينتر رو ايفا کنه . از اين پس شما در هر برنامه اي که آيکون پرينت رو بفشارين نرم افزار pdfFactory Pro فعال شده و اگر در اينترنت هستين اون صفحه و اگر هم در Word باشين مطالب داخلش رو به Pdf تبديل مي کنه .

آموزش تصويري

يه جا بهتون گفتم به اين مسير Start > Control Panel > Printers and Faxes برويد و روي آيکون جديد راست کليک کرده و گزينه Set as Default Printer رو انتخاب کنين .

تصوير آيکون قبل از انتخاب گزينه Set as Default Printer

تصوير آيکون بعد از انتخاب گزينه Set as Default Printer

تبديل صفحات World به Pdf

گفته بودم که از اين پس وارد هر برنامه اي بشين و روي آيکون يا گزينه پرينش کليک کنين . به جاي ارسال مطالب يا عکس به دستگاه پرينتر برنامه pdfFactory Pro فعال ميشه .
خوب حالا متن يا آموزش شما تو برنامه Word آماده شده . اگر آموزشه توضيحات رو نوشتين و عکسها رو چيدين . نوبت به Pdf کردنش مي رسه .
بر روي شکل پرينتر در برنامه Word کليک کنيد . نرم افزار pdfFactory Pro فعال ميشه .

اين هم تصويري از محيط برنامه

قبل از هر کاري به تب About رفته Name و S/N رو که اون بالا گذاشتم وارد کنين .
خوب دوباره به تب Preview برگردين اگر مايل بودين ميتونين قبل از ذخيره يک بار PDF آماده رو با فشردن کليد View PDF که در قسمت پايين صفحه قرار داره مشاهده کنين .

الان تنها کاري که بايد انجام بدين فشردن کليد Save هست تا PDF شما ذخيره بشه .

براي گذاشتن پسورد براي PDF خود قبل از سيو کردن . به تب Security رفته تيک عبارت Use PDF Security بزنين .
تا بخش پسورد گذاري فعال بشه . در اين بخش با تيک زدن عبارت View document Without this password پسورد مورد نظر را وارد کنيد .
بقيه تنظيمات با خودتون بنده نکات مهمش رو گفتم . اميدوارم که مورد پسند شما عزيزان دل قرار گرفته باشه .
=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=
مرسی از شاهین جان
اگر مشکلی بود فقط به پیغام خصوصی مطرح کنید
مرسی

=====================
پی دی اف این آموزش کوتاه

Shahin King
08-07-2006, 05:23
سلام

دوستان میتونن از این قالب Word برای ساخت Pdf استفاده کنن .

قربان شما : شاهین کینگ

Shahin King
06-09-2006, 20:20
سلام مجدد

این هم قالب جدید و ساده ای که آموزشهای رنگین کمان و برف 2 رو باهاش پی ی داف کردم :)

قربانتان : شاهین کینگ

Elfin-D
12-10-2006, 13:06
يك برنامه ي ديگر:
سلام به همه دوستان!
نرم افزاری که معرفی میکنم ، برای ساخت فایلهای پی دی اف هست.
خیلی گشتم تا پیداش کردم!
چند نکته قابل توجه داره که ایناست!:
1- مجانیه! یعنی نه کرک می خواد نه سریال.
من از نرم افزارهای پولی چندان خوشم نمیاد! اما بنا به اجبار ازشون استفاده میکنم و در صورتی که نرم افزاری رایگان همون کار رو انجام بده بی معطلی جایگزین میکنم!
2- حجمش نسبت به نرم افزار های مشابه خیلی کمه! ( 4 مگا بایت تقریبا) ( من قبلا از سونیک پی دی اف استفاده میکردم با حجم 12 مگا بایت که مجبور شدم 2 بار دانلودش کنم!)
3- هر فایلی که قابل پرینت کردن باشه ( به جز پی دی اف) رو تبدیل میکنه به پی دی اف (به صورت رنگی).
4- زبان فارسی رو ساپورت میکنه.

اینم لینک دانلود:
با تشكر از unforgiven
-----------------
تاپيك باز ميشه تا اگر دوستان مشكلي داشتن در همينجا مطرح كنن
مرسي

Hes_r
13-10-2006, 17:47
الفین جان من با اون نرم افزار اولی مشکل دارم

وقتی میخوای به پی دی اف تبدیل کنی با نرم افزار اول نمیشه یه قسمت رو حذف کرد

مثلا من میخوا یه صفحه ی اینترنت اکسپلورر رو تبدیل کنم نمیتونم هدر و چیزای اولیش رو که نمیخوام تو ÷ی دی اف باشه پاک کنم

ممنون اگه راهنمایی کنین

Shahriar-b
13-10-2006, 19:56
من اون برنامه اولي رو دانلود كردم ولي هر وقت به پي دي اف تبديل ميكنم آدرس فايلي كه تبديل شده رو تو خود پي دي اف مينويسيه

Shahriar-b
13-10-2006, 20:02
در ضمن لينك برنامه ي اولي خرابه كه ميتونين از اين لينك استفاده كنيد

meyti.koochooloo
26-10-2006, 18:54
سلام

مرسي

Saeed kmss-D
04-11-2006, 16:27
مرسی الفین جان حتما امتحان میکنم.

Ship Storm
07-11-2006, 07:18
يك برنامه ي ديگر:
سلام به همه دوستان!
خیلی گشتم تا پیداش کردم!
من از نرم افزارهای پولی چندان خوشم نمیاد! اما بنا به اجبار ازشون استفاده میکنم و در صورتی که نرم افزاری رایگان همون کار رو انجام بده بی معطلی جایگزین میکنم!
2- حجمش نسبت به نرم افزار های مشابه خیلی کمه! ( 4 مگا بایت تقریبا) ( من قبلا از سونیک پی دی اف استفاده میکردم با حجم 12 مگا بایت که مجبور شدم 2 بار دانلودش کنم!)
3- هر فایلی که قابل پرینت کردن باشه ( به جز پی دی اف) رو تبدیل میکنه به پی دی اف (به صورت رنگی).

اینم لینک دانلود:
با تشكر از unforgiven
-----------------
مرسي

Elfin-D جان سلام
اين لينكي كه شما گذاشتيد وقتي من ميرم به سايتش ----- شده آيا امكان داره يك جاي ديگه بگذاريد
با تشكر
Ship Storm

Ship Storm
07-11-2006, 08:07
Elfin-D جان برنامه اي كه گفته بودي دانلود كردم ولي هركاري ميكنم نميتونم متن فارسي رو كه تو Word تايپ كردم به PDF تبديل كنم . البته تبديل ميكنه ولي به جاي هر حرف فارسي مستطيل چاپ ميكنه نميدونم چه كار كنم دوتا برنامه هم از اين سايت گرفتم ولي هر دوشون درست كار نميكنند .

Shahin King
17-11-2006, 07:09
سلام

دوستان این برنامه رو دانلود کنین . که در پست اول گذاشتیم : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ( PdfFactory Pro )

==============================
PdfFactory Pro 3.02

کلیک کنــید » [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

================================================

دنیــای PDF

قربان شما : شاهین :)

Hes_r
24-11-2006, 22:58
بهترین برنامه همین برنامه ی شاهین جان هست واقعا عالیه

SaeedAy
05-12-2006, 20:23
مرسي آقا خيلي باحاليد

Elfin-D
06-12-2006, 12:11
مرسي آقا خيلي باحاليد
مخلصيم.....

chovalier
31-12-2006, 02:49
سلام
الفین جان ممنونم خیلی زحمت می کشی همچنین آقا شاهین گل !

سلام

دوستان این برنامه رو دانلود کنین . که در پست اول گذاشتیم : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ( PdfFactory Pro )

==============================
PdfFactory Pro 3.02

کلیک کنــید » [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

================================================

دنیــای PDF

قربان شما : شاهین :)
ممنونم شاهین جون اگه این کد اکتیوش رو هم برای استفاده ی من و بچه ها بزاری ممنون می شیم.
عالیه دستتون درد نکنه:)

chovalier
31-12-2006, 02:58
خب با اجازه ی اساتید سریال ورژن 3.02 :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Shahin King
31-12-2006, 12:33
سلام

chovalier جان ، ممنون که به فکر بودی و سریال رو گذاشتی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

قربانت : شاهین [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

chista
03-02-2007, 12:02
سلام دوستان من این سوال رو در قسمت بحثهای نرم افزاری هم مطرح کردم اما به جایی نرسید
من وقتی از آکروبات ریدر 7 عادی نه پروفشنال استفاده میکنم به راحتی بیبیلون باهاش کار میکنه و کلمات رو خوب متوجه میشه اما من تصمیم گرفتم که بعضی از قسمتهای کتابها رو های لایت کنم به همین دلیل رفتم سراغ نسخه پروفشنال هم نسخه7 و هم 8 اما بیبیلون روی هیچ کدام از این نسخه ها خوب کار نمیکنه یعنی این که حروف رو نمیتونه خوب تفکیک کنه در نتیجه کلمه رو خوب متوجه نمیشه در حالی که همین ای بوک با نسخه غیر پروفشنال مشکلی نداره و بیبیلون خیلی خوب روش کار میکنه من برنامه فوکس ایت ریدر رو هم امتحان کردم ولی اون هم مشکل داره کسی میدونه مشکل از کجاست یا جای گزین بهتری سراغ داره؟ :sad:

chista
04-02-2007, 16:49
سلام دوستان من این سوال رو در قسمت بحثهای نرم افزاری هم مطرح کردم اما به جایی نرسید
من وقتی از آکروبات ریدر 7 عادی نه پروفشنال استفاده میکنم به راحتی بیبیلون باهاش کار میکنه و کلمات رو خوب متوجه میشه اما من تصمیم گرفتم که بعضی از قسمتهای کتابها رو های لایت کنم به همین دلیل رفتم سراغ نسخه پروفشنال هم نسخه7 و هم 8 اما بیبیلون روی هیچ کدام از این نسخه ها خوب کار نمیکنه یعنی این که حروف رو نمیتونه خوب تفکیک کنه در نتیجه کلمه رو خوب متوجه نمیشه در حالی که همین ای بوک با نسخه غیر پروفشنال مشکلی نداره و بیبیلون خیلی خوب روش کار میکنه من برنامه فوکس ایت ریدر رو هم امتحان کردم ولی اون هم مشکل داره کسی میدونه مشکل از کجاست یا جای گزین بهتری سراغ داره؟ :sad:

کسی نمیدونه من چه گلی باید به سرم بگیرم؟ واقعا که شرکت آدوبه با این همه ادعا برنامش 700 مگ روی هارد جا گرفته اونوقت ضعف به این بزرگی داره:angry:

chista
06-02-2007, 14:13
کسی نمیدونه من چه گلی باید به سرم بگیرم؟ واقعا که شرکت آدوبه با این همه ادعا برنامش 700 مگ روی هارد جا گرفته اونوقت ضعف به این بزرگی داره:angry:
ممنون از راهنمایی همه دوستان [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

x boy
08-03-2007, 02:50
كسي برنامه براي برداشتن Userpassword فايلاي Pdf نميشناسه؟
(خواهشا recuvery نباشه كه N سال طول بكشه تا پسوردو پيدا كنه)

یخ سیاه
13-03-2007, 07:09
فکر میکنم با Adobe Reader میشه PDF درست کرد.البته نسخه pro
تا ابد یا علی مدد

Naser_helboy
18-03-2007, 14:32
ممنون خیلی حال دادید!!!

azh
02-04-2007, 22:44
ببخشین ولی فکر نکنم بشه با خود اکروبات ریدر pdf ساخت!

mahsoft
02-04-2007, 23:56
ببخشین ولی فکر نکنم بشه با خود اکروبات ریدر pdf ساخت!

نسخه Adobe Acrobat Writer فقط این امکان رو داره

SHAHABEASEMAN
04-04-2007, 14:53
سلام
من یه فایل پی دی اف دارم که اندازه صفحاتش A4 است و می خوام اندازه صفحاتش رو نصف یعنی A4 کنم یکی از دوستان پیشنهاد کرد که از foxit استفاده کنم ولی اونجا فقط اندازه صفحه کوچک می شه ولی متنش خارج از صفحه می افته آیا راهی وجود داره که مثل برنامه ورد بتونم فایل پی دی اف رو صفحه بندی کنم ضمنا چون فایل پی دی اف من فرمولهای زیادی داره نمی شه تبدیل کرد به ورود منتظر جواب شما هستم با تشکر

x boy
05-04-2007, 04:24
سلام
من یه فایل پی دی اف دارم که اندازه صفحاتش A4 است و می خوام اندازه صفحاتش رو نصف یعنی A4 کنم یکی از دوستان پیشنهاد کرد که از foxit استفاده کنم ولی اونجا فقط اندازه صفحه کوچک می شه ولی متنش خارج از صفحه می افته آیا راهی وجود داره که مثل برنامه ورد بتونم فایل پی دی اف رو صفحه بندی کنم ضمنا چون فایل پی دی اف من فرمولهای زیادی داره نمی شه تبدیل کرد به ورود منتظر جواب شما هستم با تشکر

سلام دوست من

فکر کنم تنها راهش این باشه که به picture تبدیلش کنی
اگه از pdf factory استفاده کنی توی همون آکروبات ریدر وقتی بخای با پرینتر مجازی pdf factory پرینت کنی دیگه برات تکس پرینت نمیکنه
عکسش میکنه با هر رزولوشنو اندازه ای که بخای
همونی که میخای میشه
ولی حجم فایلتم زیاد میشه!

SHAHABEASEMAN
05-04-2007, 10:35
سلام X Boy
فکر نمی کنم این روش جواب بده چون من میخواهم که خطوط متن نصف بشه مثل ورد که وقتی صفحه رو کوچک می کنیم خط نیز نصف می شه و می ره خط بعد

راه دیگری نداری

x boy
05-04-2007, 22:18
برا فرمولش نه
ولی اگه pdfات فارسیه اینو ببین: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شاید بکارت بیاد

gogole magole
10-05-2007, 12:47
اقا از همتون تشکر میکنم ممنون

mostafajj
22-05-2007, 17:01
سلام

من یه سری pdf A4 دارم میخوام به A3 تبدیل کنم که بتونم مثل مجله درش بیارم adobe acrobate 8 هم دارم کسی میتونه کمکم کنه؟

S!LENCE
03-07-2007, 14:34
سلام دوستان.
من برنامه اولی رو با لینکی که Exorcist جان، داده، دانلود کردم.
خیلی هم خوب کار می کنه.
ولی مشکلی که داره اینه که وقتی قالب های شاهین جان رو توی ورد استفاده می کنم، بعد از پی دی اف گرفتن، یه کمی از قالبو پاک می کنه یه به هم می ریزه. ممنون می شم اگه کمکم کنین. در ضمن لطفا بگید چجوری میشه از این قالب هایی که شاهین جان می سازه، درست کرد؟
مرسی از توجهتون.

shahedi
16-07-2007, 18:32
يك برنامه ي ديگر:
سلام به همه دوستان!
خیلی گشتم تا پیداش کردم!

اینم لینک دانلود:
با تشكر از unforgiven
-----------------
مرسي

سلام آدرس درست نیست می شه دوباره یکی لطف کنه آدرسش رو بده

chovalier
17-07-2007, 01:43
سلام
خب چون الفین جان بازنشسته شدن و لینک ها هم غیر فعال هست , من رفتم تو سایتش خیلی دنبال این گشتم و بالاخره پیداش کردم ... لینک مستقیمش اینه :

موفق باشید ...:10:
ضمنا شاهین جان یه سوال : می تونیم ورژن های جدید این نرم افزار ها رو هم بزاریم تا دوستان از آخرین ورژن استفاده کنن؟:20:

as13851365
25-07-2007, 09:22
آقا دست خوش برنامه تبدیل ورد به پی دی افت خیلی خیلی جالب بود من از تمام کسانی که این چنین محصولات را معرفی می کنندو مخصوصلا کسانی که این چنین برنامه های را می نویسند تشکر می کنم امیدوارم که همیشه همیشه همیشه تو زندگی موفق و پیروز باشند قربان تمام با مرام ها

almaas
25-07-2007, 16:32
دستت درد نکنه

shazdeh23
14-12-2007, 00:52
سلام
خب چون الفین جان بازنشسته شدن و لینک ها هم غیر فعال هست , من رفتم تو سایتش خیلی دنبال این گشتم و بالاخره پیداش کردم ... لینک مستقیمش اینه :

موفق باشید ...:10:
ضمنا شاهین جان یه سوال : می تونیم ورژن های جدید این نرم افزار ها رو هم بزاریم تا دوستان از آخرین ورژن استفاده کنن؟:20:
ممنون بابت نرم افزار
میخواستم ببینم با این نرم افزار میشه هر نوع PDF رو ویرایش کرد؟
و اینکه چطور میشه عکسها رو از روی PDF ذخیره کرد؟
ممنون

dizgah
16-12-2007, 20:30
يك برنامه ي ديگر:
سلام به همه دوستان!
خیلی گشتم تا پیداش کردم!

اینم لینک دانلود:
با تشكر از unforgiven
-----------------
مرسي

لینک کار نمیکنه
لطفاغ یه لینک سالم بزارین

ماکان
19-01-2008, 23:27
سلام
من آموزشهایی رو که دانلود کردم و save کردم توی word باز می کنه که فونتشم بهم ریخته با pdf ای که شما معرفی کردین می تونم درستش کنم که آموزشها رو ببینم؟

Saeed kmss-D
20-01-2008, 16:26
سلام...

ماكان جان شما برنامه Adobe Reader رو نصب كن كارت راه ميفته!

موفق باشي♥♥♥

ماکان
20-01-2008, 18:56
سلام Saeed kmss-D
ممنون که همیشه جوابم رو می دی Adobe Reader رو نصب کردم اما نمی دونم چرا نمیشه من تمام آموزشهایی رو که zip شده باشه وقتی save میکنم با Adobe Reader باز مکنه می تونم ببینم امااونایی که zipشده نباشه توی word باز می کنه راهی هست که مشکل من حل بشه بازم ممنون :11:

Saeed kmss-D
20-01-2008, 20:03
خواهش ميكنم!

اگه فرمتش pdf باشه بايد 100% باز بشه!
اون فايلا كه ميگي، وقتي با ادوب ريدر باز ميكني چي ميشه؟؟ ارور ميده؟؟
نكنه اصلا برنامه ريدر باز نميشه؟
روي فايلا راست كليك كن و از گزينه Open With برنامه ادوب ريدر رو انتخاب كن.

موفق باشي♥♥♥

ماکان
21-01-2008, 00:32
سلام
فایلهای saveشده با ادب ریدر باز نمی شه و پیغام file has been damaged رو می ده با این وضع من بیشتر آموزشها رو نمی تونم ببینم فقط آموزشهای zip شده میتونم ببینم دیگه کم کم دارم نا امید می شم:41:

SunRise2008
21-01-2008, 06:02
ببخشید وقتی من وردو به پی دی اف تبدیل میکنم نمیدونم چرا قسمتی از پشت زمینه از شمت بالا وراست حذف میشه؟

Saeed kmss-D
21-01-2008, 06:36
سلام...

يه مقدار كم رو از هر طرف ميزنه ، ولي فكر ميكنم به تنظيمات Page Setup تو ورد ربط داشته باشه!

موفق باشي♥♥♥

Shahin King
21-01-2008, 14:17
سلام

تکرار توصیه های گذشته :20:

به نظر بنده بهترین برنامه برای پی دی اف کردن همین برنامه هست که بنده معرفی کردم .
PdfFactory Pro

دوستانی که نمیتونن فایلهای Pdf رو ببینن و با برنامه های بزرگ و معروف مشکل دارن میتونن از این برنامه برای مشاهده ی فایلهای پی دی اف استفاده کنن .
( ضمیمه کردم )

قربان شمـــا
شاهین :11:

yousef m
25-02-2008, 03:34
شاهين جان دوست دارم بخاطر اينكه خيلي به بچه ها كمك مي كني و احساس مي كنم كه صادقانه نظرت رو راجع به كارهاي دوستان مي گي. در ضمن از آموزشهاي خوبتم ممنون.

iranian_genius
26-02-2008, 22:17
آموزش نستعلیق نویسی واسه دوستان؟؟

اینجا یا توی تاپیک مربوط به نستعلیق نویسی؟؟

Saeed kmss-D
27-02-2008, 16:19
آموزش نستعلیق نویسی واسه دوستان؟؟

اینجا یا توی تاپیک مربوط به نستعلیق نویسی؟؟

سلام...

تو تاپيك مربوط به نستعليق:

ممنون.

موفق باشي♥♥♥

Xbox360
06-05-2008, 13:14
سلام
تو برنامه PdfFactory Pro هنگام پرینت چطوری میشه این کپی رایت رو برداشت؟

shahedi
27-05-2008, 19:09
سلام
تو برنامه PdfFactory Pro هنگام پرینت چطوری میشه این کپی رایت رو برداشت؟

سلام

کافیه رجیسترش کنی

Xbox360
27-05-2008, 21:42
سلام

کافیه رجیسترش کنی
ممنون
کرکش رو دارم ولی کار نمیکنه , ممکنه منو راهنمایی کنید؟
البته اگه نمیخوای جوابمو 21 روز دیگه بدی( شوخی میکنم):31:

shahedi
01-06-2008, 20:58
ممنون
کرکش رو دارم ولی کار نمیکنه , ممکنه منو راهنمایی کنید؟
البته اگه نمیخوای جوابمو 21 روز دیگه بدی( شوخی میکنم):31:
سلام

کرکش! از سریال استفاده کن

پرینتر را انتخاب کن بعد توی ABout گزینه ی وارد کردن سریال هستش.

king emperor
07-06-2008, 12:13
با سلام خدمت دوستان

قبلن من با PdfFactory از صفحات وب pdf مي‌گرفتم.

اما بعد از عوض كردن ويندوزم ديگه نشد. هر كاري كردم به هم ريخته بودن.

لطفن راهنمايي كنيد.

king emperor
15-07-2008, 00:52
اساتيد محترم راهنمايي كنيد

Venus
11-09-2008, 06:54
سلام
چه جوري از يک فایل پی دی اف كه محدوديت پرينت گذاشته پرینت بگیرم لطفا هرچه سريعتر کمک کنید

خوشبخت
13-09-2008, 03:26
خوبه، منم تشکر میکنم

Venus
13-09-2008, 13:53
سلام
چه جوري از يک فایل پی دی اف كه محدوديت پرينت گذاشته پرینت بگیرم لطفا هرچه سريعتر کمک کنید

متاسفانه خبري نشد:41:

يه راهكار پيدا كردم طولانيه اما بدرد بخوره فايل پي دي اف رو به عكس تبديل كنيد با نرم افزار PDF2Image بعد از عكسها پرينت بگيريد طولانيه اما كارتو راه ميندازه .
دوستان اگه راهي بلدن يا ترفندي .... تنبلي نكن حتما بگن
ممنون:20:

[ali]
15-09-2008, 16:48
با سلام خدمت دوستان

قبلن من با PdfFactory از صفحات وب pdf مي‌گرفتم.

اما بعد از عوض كردن ويندوزم ديگه نشد. هر كاري كردم به هم ريخته بودن.

لطفن راهنمايي كنيد.
شما بهتره متن را کپی کنید بعدر در ورد پیس اسپیشیال رو بزنین و بعد پرینت کنی به هم ریختن ععنی چی یعنی با پرینت پریویو متفاوت هست؟

A2D3D
02-10-2008, 23:45
سلام
بابا اینا چین گذاشتین ؟
یه word to pdf 3 بزارید حال کنیم .
ممنون

AK1
31-10-2008, 21:01
PDF | 38 page | 14 mb | PERSIAN language |

ALI V8
15-02-2009, 13:07
صفحاتی رو بوسیله explorer ذخیره کردم میتونم تبدیل به pdf کنم.ممنون.:20:

yh-tvxq
16-08-2009, 18:19
سوالی دارم :
وقتی از نرم افزار pdf factory pro برای تبدیل فایل word به pdf استفاده میکنم حاشیه ها رو درست پرینت نمیکنه .
برای تصحیحش باید چی کار کنم ؟؟

Saeed kmss-D
17-08-2009, 22:44
سوالی دارم :
وقتی از نرم افزار pdf factory pro برای تبدیل فایل word به pdf استفاده میکنم حاشیه ها رو درست پرینت نمیکنه .
برای تصحیحش باید چی کار کنم ؟؟
سلام...

فکر میکنم به دلیل تنظیم نبودن کاغذ شما توی ورد این مشکل پیش میاد!
از قسمت Page Setup برنامه ورد ، کاغذ رو روی A4 تنظیم کنید.

در هنگام پرینت هم ( اون قسمتی که باید پرینتر رو انتخاب کنی ) گزینه تنظیمات رو بزن و اونجا هم کاغذ رو روی A4 تنظیم کن.

من تا حالا pdf درست نکردم و ویرایش هم نکردم میشه آموزش ساخت فایل pdf و ویرایش آن رو بزارید.

راستی اگه یه نسخه از این نرم افزار pdf هم بزارید برای دانلود خوب میشه ها!!!!!!

آموزش خاصی نداره،

شما کافیه برنامه معرفی شده در پست اول این تاپیک رو دانلود و نصب کنید.
بعد تو هر محیطی ( مثلا ورد ) که میخواید متن یا تصویری رو تبدیل به Pdf کنید باید اونو پرینت کنید، با این تفاوت که این پرینت کردن حالت مجازی داره و مبدل Pdf هست.

توضیحات پست اول این تاپیک کامله که!

موفق باشید ♥♥♥

nelahe
12-01-2012, 12:18
سلام شرمنده که تایپیک را بالا می آورم

یک سوال آموزش برنامه PDF FACTORY را می خواستم

چون می دونید چندین تب دارد

یک آموزش در همین تایپیک بود اما خیلی کوتاه فقط دو تب را معرفی کرده بود آن هم از هر کدام یک گزینه