PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در نصب ویندوز7

me_am76
20-02-2012, 16:32
باسلام خدمت دوستان , من جدیدا ویندوز xp کامپیوترم را پاک کردم و میخوام ویندوز 7 رو جایگزین کنم مراحل نصب ویندوز7 رو انجام میدم ولی تو مرحله پایانی (complete install)گیر میکنه و دیگه هیچ اتفاقی نمیافته اگه میشه راهنمایی کنید.

jafarian
20-02-2012, 16:42
اول ازهمه ویندوز خودتون روی فلش به وسیله WinSetupFromUSB بوت کنید روش کارشم به اینصورته که اجراش میکنید بعدشم ازصفحه اصلی برنامه تیک گزینه دوم میزنید بعدم مسیر ویندوز 7 میدین روی دکمه go کلیک میکنید درمرحله بعد رم خودتون روی اسلات مادربورد جابجا کنید همچنین با برنامه memtest یک چک کنید رم خودتون که لینک اونم پایینم قراردارم بایوس مادربوردم حتما آپدیت بشه که اونم باید روی فلش بوت کنید درضمن تو اون مرحله که میگین فریزمیشه یک 10 دقیقه ای صبرکنید بعد جوابش بدین:20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

me_am76
20-02-2012, 16:58
من تواین مرحله که گیر میکنه حتی تا 30 دقیقه هم صبر کردم
در مورد مواردی که فرمودید الان سیستم عاملی در کامپیوترم نصب نیست فرمت کردم و میخواستم ویندوز 7 بریزم که این مشکل به وجود اومد آبا میتونم مواردی رو که ذکر کردید انجام بدم و در ضمن ram رو هم جابجا کردم ولی نشد .
ممنون از پیگیریه شما دوست عزیز

jafarian
20-02-2012, 23:01
من تواین مرحله که گیر میکنه حتی تا 30 دقیقه هم صبر کردم
در مورد مواردی که فرمودید الان سیستم عاملی در کامپیوترم نصب نیست فرمت کردم و میخواستم ویندوز 7 بریزم که این مشکل به وجود اومد آبا میتونم مواردی رو که ذکر کردید انجام بدم و در ضمن ram رو هم جابجا کردم ولی نشد .
ممنون از پیگیریه شما دوست عزیز

شما ویندوز روی فلش با اون برنامه که گفتم بوت کنید بعدش از طریق فلش ویندوز نصب کنید قبلش رم سیستم خودتون با اون برنامه که گذاشتم چک کنید که اونم باید روی فلش بوت کنید ازطریق بوت فلش بالا بیاین تست کنید همچنین بایوس مادربورد خودتونم حتما آپدیت کنید یا از داخل ویندوز یا که از طریق ستاپ مادربورد.