PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : وزوزکردن گوش چپ

paket
20-02-2012, 16:26
مدتیه گوش چپم اکثرموقع ها که توداتاف تنها هستم میبینم یه صدای از گوشم میاد صدای مثل قریچ قریچ درهای چوبی هست که یه صدایه قریچی موقع باز کردنشون میدن میادبا نفس کشیدن تکرارونفسمو که حبس میکنم قطع میشه میشه راهنماییم کنید ؟؟؟؟

morsadr
22-02-2012, 14:48
مدتیه گوش چپم اکثرموقع ها که توداتاف تنها هستم میبینم یه صدای از گوشم میاد صدای مثل قریچ قریچ درهای چوبی هست که یه صدایه قریچی موقع باز کردنشون میدن میادبا نفس کشیدن تکرارونفسمو که حبس میکنم قطع میشه میشه راهنماییم کنید ؟؟؟؟

بهتره که ابتدا گوش شما معاینه بشه . بدون معاینه پرده گوش چیز زیادی نمیشه گفت :41:

paket
23-02-2012, 00:14
خطرناک نیس ؟

فقط گاهی وزوز همین .

maa6482
23-02-2012, 00:25
همونطور که دوستمون گفتن باید معاینه بشید و یک شرح حال کامل بدین.
علل اون میتونن مختلف باشن: التهاب گوش، مینیر، التهاب گوش داخلی، برخی مسمومیتها، برخی تومور ها، اختلالات دریچه ای قلب و ...

Mehran-King
23-02-2012, 13:31
با سلام دوست عزیز بهتره به یه پزشک مراجعه کرده و معاینه بشین.

paket
06-03-2012, 03:11
ممنون از همتون. نتونستم تشکر کنم چون با تپ ا تالک ایفون انلاین شدم .مرسی

oumadam
13-03-2012, 04:17
سلام دوستان
جسارتا عرض میکنم
همه میدونن اگر مشکلی دارن بهترین راه مراجعه به پزشکه
پس اگر کسی مشکلش رو مطرح میکنه حتما میخواد یه راهنمایی بهتری بشه
بازم میبخشید که فضولی کردم ها

morsadr
14-03-2012, 17:07
سلام دوستان
جسارتا عرض میکنم

خوب دوست عزیز در بسیاری از موارد علاوه بر گفتن مشکل توسط شما معاینه رل بسیار مهمی در تشخیص و پاسخگوئی مشکلات شما دارد بنابر این توصیه به ویزیت پزشک می شود

oumadam
14-03-2012, 18:10
خوب دوست عزیز در بسیاری از موارد علاوه بر گفتن مشکل توسط شما معاینه رل بسیار مهمی در تشخیص و پاسخگوئی مشکلات شما دارد بنابر این توصیه به ویزیت پزشک می شود

حرف شما متینه
عرض من این بود که کسی که مشکلش رو اینجا مطرح میکنه قطعا میدونه که دکتر بره بهتره و اصولا مشکلش رو اینجا میگه تا شاید بدون مراجعه به پزشک و صرف هزینه های زیاد مشکلش حل شه

paket
15-03-2012, 00:47
سلام دوستان
جسارتا عرض میکنم

موافقم باهات اینجا همه پزشک رو پیشنهاد دادن اما من فکر میکردم کسی شاید همچین مشکلی خودش یا نزدیکاشون براشون اتفاق افتاده که خواستم نظراتشونو واینکه بلاخره چی شد واینحرفا روبدونم
انگار هیچکس همچین چیزی براش پیش نیومده خوب خدارو شکر پس من میرم دکتر میام همینجا تجربمو عرض میکنم در این مورد.

oumadam
15-03-2012, 01:07
موافقم باهات اینجا همه پزشک رو پیشنهاد دادن اما من فکر میکردم کسی شاید همچین مشکلی خودش یا نزدیکاشون براشون اتفاق افتاده که خواستم نظراتشونو واینکه بلاخره چی شد واینحرفا روبدونم
انگار هیچکس همچین چیزی براش پیش نیومده خوب خدارو شکر پس من میرم دکتر میام همینجا تجربمو عرض میکنم در این مورد.

منم گوشی گاهی وقت یکبار سوت میکشه
من علتش رو برای خودم عصبی میدونم:41:
البته صدای فن سیستمم هم زیاده و شاید اونم موثر باشه

morsadr
17-03-2012, 15:28
حرف شما متینه
عرض من این بود که کسی که مشکلش رو اینجا مطرح میکنه قطعا میدونه که دکتر بره بهتره و اصولا مشکلش رو اینجا میگه تا شاید بدون مراجعه به پزشک و صرف هزینه های زیاد مشکلش حل شه

بعضی از مشکلات را میشه راهنمایی کرد ولی همه را متاسفانه خیر :41:

sajjad1973
23-03-2012, 16:25
دوستان خوب

منم پدرم الان حدود 20 سالی هست که این وزوز گوش رو داره - روزهای اول که حتی تعادل هم نداشت و نمیتونست حتی روی پاهاش وایسه - هر دکتری هم میرفت درمانی براش وجود نداشت فقط میگفتن بیماری بدونه درمانی هست که اسمش مینیر هست مربوط به گوش میانی و ..................

خلاصه خدا خیر بده دکتر سیادتی رو که پدرم من رو برای معاینه برده بود پلوش ولی وقتی پدرم هم مشکلش رو بهش گفت حدود البته 15 سال پیش بود با درمان شش ماهه ای که درپیش گرفت تونست کاری کنه که پدرم دیگه حالش بد نشه و تعادلش رو حفظ کنه و راه بره

اما مشکل اصلی که وزوز گوش هست هنوز پابرجاست و اون موقع هم دکتر سیادتی بهش گفته بود که تا به حال درمانی براش کشف نشده- بعد از اون پدرم در سفر های مختلفی هم که به خارج از ایران داشته دکتر رفته و اونها هم راه حل قطعی براش ندارن- البته اخیرا شنیدیم که دستگاههایی مثل سمعک در امریکا امده که با تشخیص فرکانس وزوز گوش فرکانسی رو ایجاد میکنه که باعث میشه شما دیگه اون وزوز رو نشنوید و احساس راحتی کنید. البته پدرم میگه من دیگه به صداش عادت کردم و باش مشکلی ندارم

paket
30-04-2012, 20:01
والا گوش من که خدارو شکر فعلا خیلی نیس اگه بیشترازاین نشه که خوبه میتریم ازاینی که هست بیشتربشه خدانکرده !!!

iphone4
v/5.1
j...

skyzare
09-08-2012, 11:09
با سلام .

من یک هفته پیش تقریبا گوش چپم گه گاهی می گرفت به طوری که کیپ میشد و شنوایی کاهش پیدا می کرد بعدش هم این وزوز گوشم شروع شد .

واقعا خیلی بد هست چون حسش کردم درک می کنم که دیگران که این بیماری رو دارند چی می کشن در هر صورت به دکتر رفتم گفت داخل گوشت جرم خیلی زیاد هست و باید شست شو کنی . الان یه ساعتی هست که از شستشو گوش اومد . خدا رو شکر الان کاملا خوب شده و اصلا صدا نمی ده از طرفی وقتی شستشو کرد خیلی جرم داخل گوشم بود به قدری که خشک شده بود و به بزرگی یه هسته البالو رسیده بود .:18: ولی خوب الان خوب شد . این هم بگم که قبل از شستشو یه قطره بهتون میدن که باید به مدتی که پزشک میگه توی گوشتون بریزید که جرم ها از حالت خشکی بیرون بیاد و عمل شستشو رو راحتر کنه . وقتی هم قطره رو استفاده می کنید چون باعث باز شدن بیشتر جرم ها میشه ممکنه که گرفتگی و صدای گوش هم بیشتر بشه .

انشاالله که خدا همه بیمار ها رو شفا بده . مریضی بد چیزی هست تا وقتی هم سالم هستیم قدر سلامتی مون رو نمی دونیم .

Greedy
09-08-2012, 20:05
با سلام .

من یک هفته پیش تقریبا گوش چپم گه گاهی می گرفت به طوری که کیپ میشد و شنوایی کاهش پیدا می کرد بعدش هم این وزوز گوشم شروع شد .

واقعا خیلی بد هست چون حسش کردم درک می کنم که دیگران که این بیماری رو دارند چی می کشن در هر صورت به دکتر رفتم گفت داخل گوشت جرم خیلی زیاد هست و باید شست شو کنی . الان یه ساعتی هست که از شستشو گوش اومد . خدا رو شکر الان کاملا خوب شده و اصلا صدا نمی ده از طرفی وقتی شستشو کرد خیلی جرم داخل گوشم بود به قدری که خشک شده بود و به بزرگی یه هسته البالو رسیده بود .:18: ولی خوب الان خوب شد . این هم بگم که قبل از شستشو یه قطره بهتون میدن که باید به مدتی که پزشک میگه توی گوشتون بریزید که جرم ها از حالت خشکی بیرون بیاد و عمل شستشو رو راحتر کنه . وقتی هم قطره رو استفاده می کنید چون باعث باز شدن بیشتر جرم ها میشه ممکنه که گرفتگی و صدای گوش هم بیشتر بشه .

انشاالله که خدا همه بیمار ها رو شفا بده . مریضی بد چیزی هست تا وقتی هم سالم هستیم قدر سلامتی مون رو نمی دونیم .

سلام
منم دو هفته پیش همین مشکل شما رو دچار شدم یهو دوش گرفتم تو گوش اب با شدت رفت تو گوش یکیش گرفت کمی اومدم بعد چند ساعت گوش پاک کن تا اخر کردم تو گوش بدتر شد یه کم ور میرفتم خوب میشد جرم گوشام زیاد شده بود باز چند ثانیه بعدش میگرفت از همون جرم گوش بود بعد 4-5 روز وزوز گوش هم شروع شد اصلا اعصابم خرد شده بود که بعد یه هفته خوب شد ولی مطمئننا منم باید برم شستشو بدم

skyzare
09-08-2012, 20:17
سلام
منم دو هفته پیش همین مشکل شما رو دچار شدم یهو دوش گرفتم تو گوش اب با شدت رفت تو گوش یکیش گرفت کمی اومدم بعد چند ساعت گوش پاک کن تا اخر کردم تو گوش بدتر شد یه کم ور میرفتم خوب میشد جرم گوشام زیاد شده بود باز چند ثانیه بعدش میگرفت از همون جرم گوش بود بعد 4-5 روز وزوز گوش هم شروع شد اصلا اعصابم خرد شده بود که بعد یه هفته خوب شد ولی مطمئننا منم باید برم شستشو بدم

با سلام .

حالا حتما پیش دکتر برید سریع یه چک می کنه بهتون می گه که جرم داره یا نه . ولی حتما توی اولین فرصت برید .

metallover
16-08-2012, 10:57
وزوز گوش اگر با سرگیجه هم همراه باشه میتونه نشونه سندروم منیر باشه که یکی از بیماریهای بدقلق گوشه و بیمار باید مدتها دارو بخوره.