PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با ویروس دکستاپ

samooee
20-02-2012, 16:03
اقایون و خانوم ها من یه مشکلی برام پیش اومده :41:
فلش یکی رو وصل کردم تمام پوشه هام هیدن شدند و یه چیزی روی دکستاپم اومده به نام دکستاپ نمیدونم چیکار کنم ویندوز هم عوض کردم نشد ویروس هم نیست فک کنم چون نودم نمیشناسش در حالی که اپدیت هم هست تو رو خدا زود تر جوابم رو بدید :41:

J A C K S O N
20-02-2012, 16:06
یه عکس از دسکتاپت بنداز بزار اینجا :20:

J A C K S O N
20-02-2012, 16:11
ابتدا با آویرا سیستم رو ویروس یابی کنید..
برای برگردوندن فایلها و فولدرهای مخفی با نرم افزار زیر اقدام کنید :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2FprogDownload%2FAttribute-Changer-Download-6972.html)

بگیرین و نصب کنید...

به Folder option برین و تیک تمامی مخفی هارو بردارین :

تیک گزینه ی show hidden files زده شه
تیک گزینه ی hide known file extension برداشته بشه
تیک گزینه ی hide protected system files برداشته بشه ،

اوکی کنید

حالا فایلها و فولدرها که برگشتن همشون رو انتخاب کنید و راست کلیک کرده و گزینه ی change attribute رو بزنین و تیک های hidden و system و archive و read only رو بردارین.

jafarian
20-02-2012, 16:22
سیستم ریستارت کنید از طریق safe mode بالا بیاین بعدشم به قسمت فلدر آپشن برین کلیه فایلهای مخفی خودتون ظاهر کنید بعدش کلیدهای ctrl+alt+delete بزنید تو پنجره تسک منیجر دنبال Processes به اسم desktop.exe بگردین اونو انتخاب کنید End Process کنید بعدش به این مسیرها که گذاشتم برین فایلهای قسمت آرخر که به رنگ سبز هست اگر میبینید پاک کنید C:\Documents and Settings\[UserName]\desktop.exe با C:\Documents and Settings\[UserName]\Local Settings\desktop.exe همچنین محتویات پوشه temp خودتون پاک کنید به وسیله تایپ فرمان %temp% درمنوی run رجیستری خودتونم با برنامه ccleaner فیکس کنید بعدشم ازآخر سیستم ریستارت کنید :20: