PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Windows Repair

aloo00che
20-02-2012, 13:08
با سلام
دوستان من وقتی میخوام ویندوز خودمو Repair کنم این پیغام رو بهم میده:

There is not enough free space on partition (M:). A total of 799 megabytes (MB) of free disk space is required. Try Disk Cleanup, or moving files to an external location such as a CD, DVD, or external hard drive, and then restart the installation

در صورتی که ویندوز من در درایو C شده. حالا چرا این با درایو M من مشکل داره؟

ممنون میشم راهنمایی کنید.
با تشکر فراوان

jafarian
20-02-2012, 16:45
درایو m بنظرم بیش ازحد اندازه فضاش پره شما بطور مثال اگرظرفیت درایو m پرهست حول و حوش 4 گیگ ازاطلاعات خودتون به داخل یک درایو دیگه که حجمش زیاده کپی کنید ببینید بازم حین repair این پیغام دریافت میکنید یا که نه :20:

aloo00che
20-02-2012, 16:49
وقتی ویندوز داخل درایو C نصب میشه چه دلیلی داره درایو M رو ویرایش کنم؟
فرض میکنیم حرف شما درسته، درایو F من 77 مگابایت فضای خال داره، چرا با ابن درایو مشکل نداره؟

jafarian
20-02-2012, 16:59
وقتی ویندوز داخل درایو C نصب میشه چه دلیلی داره درایو M رو ویرایش کنم؟
فرض میکنیم حرف شما درسته، درایو F من 77 مگابایت فضای خال داره، چرا با ابن درایو مشکل نداره؟

این الان پیغامی که داره میده روی درایو m شما هست که گفته disk cleanup درایو m اطلاعاتش روی هارد اکسترنال کپی کنید یا که روی dvd رایت کنید کلش همینه شما اینکارانجام بدین بعدش اطلاعات برگردونید سرجاش حداکثر 5 گیگ از درایو m داخل یک درایو دیگه اطلاعات کپی کنید درضمن شما قبلش از قسمت disak mangament اسم درایو تاغیر بدین از قسمت change drive latter patch مثلا جای f با m عوض کنید بعدش repair کنید ببینید بازم پیغام میده .