PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : quick lunch کجاست؟

GHAGHALEELEE
20-02-2012, 09:34
سلام بچه ها (مهدی جان:20:)
من یکسری برنامه دارم که زیاد استفاده میکنم.بعضی هاشون رو چسبوندم به نوار تسکبار ولی بازم کم اوردم.میخواستم ببینم چه جوری میتونم quick lunch رو تو سون فعال کنم؟گزینه ای پیدا نکردم:41:
مرسی:11:

arash20031382
20-02-2012, 09:41
فعال کردني نيست دوست عزيز
بايد بري نيو تولبار و فولدرشو انتخاب کني

GHAGHALEELEE
20-02-2012, 10:10
این رو میدونستم اخه توی ایکس پی شما میتونستی ایکون برنامه ها یا محیط ها رو توی یک نقطه از تسکبار بندازی بعد کلیک که میکردی ایکون برنامه ها میومد.
اگه نشد مجبورم یک فولدر تو دسکتاپ درست کنم شورت کات تمام برنامه ها یا فولدرهای کاربردی رو بندازم اونجا بعد با راه شما بهش برسم.

fanoostalaei
20-02-2012, 10:57
من همیشه برنامه های مورد علاقمو میندازم تو استارت
و بهش عادت کردم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

arash20031382
20-02-2012, 11:34
این رو میدونستم اخه توی ایکس پی شما میتونستی ایکون برنامه ها یا محیط ها رو توی یک نقطه از تسکبار بندازی بعد کلیک که میکردی ایکون برنامه ها میومد.
اگه نشد مجبورم یک فولدر تو دسکتاپ درست کنم شورت کات تمام برنامه ها یا فولدرهای کاربردی رو بندازم اونجا بعد با راه شما بهش برسم.

دوست عزيز نيو تولبار رو انتخاب کن بعد برو به مسير زير فعال کن
Appdata% \ microsoft \ Internet Explore | Quick Launch%

GHAGHALEELEE
20-02-2012, 13:08
راستش دوست من استارتم پر هستش:31:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
در اخر همون کار خودم رو کردم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

saeed774
20-02-2012, 14:15
ماشالااااااااااااا ، خب شما از همه اینا مگه همزمان استفاده میکنی ؟؟؟ من روی دسکتاپ یه پوشه با نام Software ایجاد کردم و آیکون تمام برنامه ها رو داخلش کردم و بعد این پوشه رو تو تسک بار پین کردم ، همین !
راستی کدوم یکی از برنامه های پخش --- با کیفیت تر هست تو 7 ؟ کارت منم Skystar هست و از برنامه DVBViewer اون استفاده میکنم که کیفیتش بدنیست و از کدک Elecard رجیستر شده برای MPEG-2 یا TS استفاده میکنم .
از کدوم برنامه و کدک راضی هستی ؟

jafarian
20-02-2012, 14:18
ماشالااااااااااااا ، خب شما از همه اینا مگه همزمان استفاده میکنی ؟؟؟ من روی دسکتاپ یه پوشه با نام Software ایجاد کردم و آیکون تمام برنامه ها رو داخلش کردم و بعد این پوشه رو تو تسک بار پین کردم ، همین !
راستی کدوم یکی از برنامه های پخش --- با کیفیت تر هست تو 7 ؟ کارت منم Skystar هست و از برنامه DVBViewer اون استفاده میکنم که کیفیتش بدنیست و از کدک Elecard رجیستر شده برای MPEG-2 یا TS استفاده میکنم .

من dvbdream پیشنهاد میدم سعید جان کدکم برای کانالهای hd فقط core avc :20:

saeed774
20-02-2012, 15:13
من dvbdream پیشنهاد میدم سعید جان کدکم برای کانالهای hd فقط core avc :20:

مرسی مهدی جان ، برای کانالای HD منم از Core AVC استفاده میکنم . برای کانالای غیر HD یا معمولی که فرمت MPEG-2 دارن کدوم کدک رو پیشنهاد میدی ؟ ffdshow , microsoft dvt کدک های خوبی نیستن و با EVR ویندوز 7 زیاد جالب نشون نمیدن ، در حقیقت نور رنگ ها رو بیش از حد روشن میکنن .
برنامه --- Dream هم برای دانلود آفلاین شنیدم خوبه ولی برای پخش تعریفی نداره . progDVB هم که فقط برای پلاگین کانالای کددار استفاده میکنم و کیفیت پخشش جالب نیست .

jafarian
20-02-2012, 15:18
بهترین پلایر dvbdream شناخته شده سعید جان با هرکدکی که بخوای سازگاری داره همین پلاگین microsoft dvt که میگین خوب جواب نمیده رو همین برنامه --- dram برای کانالهای hd عالیه یک عکسم از تنظیمات خودم میزارم پایین

GHAGHALEELEE
20-02-2012, 17:44

مرسی مهدی جان ، برای کانالای HD منم از Core AVC استفاده میکنم . برای کانالای غیر HD یا معمولی که فرمت MPEG-2 دارن کدوم کدک رو پیشنهاد میدی ؟ ffdshow , microsoft dvt کدک های خوبی نیستن و با EVR ویندوز 7 زیاد جالب نشون نمیدن ، در حقیقت نور رنگ ها رو بیش از حد روشن میکنن .
برنامه --- Dream هم برای دانلود آفلاین شنیدم خوبه ولی برای پخش تعریفی نداره . progDVB هم که فقط برای پلاگین کانالای کددار استفاده میکنم و کیفیت پخشش جالب نیست .

من هم از Elecard رجیستر استفاده میکنم . خیلی امتحان کردم.توی 7 و EVR بهترین کیفیت پخش رو میده.
راستش توی پلیرها از DVBViewer بیشتربن کیفیت رو میگیرم.بعد اون هم Winclip و SkyView رو بهتر دیدم.
ولی توی راحتی کار اول DVBViewer بعد DVBDream.توی HD هم که Core AVC عالیه.
واسه افلاین هم از Fishsat استفاده کن.