PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ریکاوری هارد اکسترنال

hamid_00a
19-02-2012, 13:27
سلام
اطلاعات چند سال کارام از رو هاردم پاک شد
من یه هارد اکسترنال گرفتم تمام اطلاعاتم رو ریختم روی اون بعد امدم پارتیشن بندی کردم هواسم نبود هارد رو جدا کنم اشتباهی درایو اونم پاک کردم تمامی اطلاعاتم پاک شد
تورو خدا آیا میشه برشون گردوند؟ نرم افزاری چیزی وجود داره؟

hamid_00a
19-02-2012, 13:52
یه موضوع دیگه اینه که تاحالا چیزی کپی یا فرمت نشده دفه اول بود که اینجوری شده ایا قابل بازگشت هستن؟ کسی هست اینجا این مشکل براش پیش اومده باشه تا حالا؟

jafarian
19-02-2012, 14:44
شمابرنامه EaseUS Data Recovery Wizard یا که DiskGetor Data Recovery تست کنید:20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Rigel//TSRh

983CB0F1CBC8D828

ALI . R
19-02-2012, 14:50
سلام دوست من
دوست عزیز ( jafarin ) دو برنامه رو معرفی کرد. اگه جواب نداد می تونید نرم افزار ذیل رو تست کنید:
بازیابی فایل های پارتیشن NTFS با Stellar Phoenix NTFS Data ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دانلود نرم افزار بازیابی فایل های پارتیشن NTFS با Stellar Phoenix NTFS Data Recovery 4.1

Stellar Phoenix NTFS Data Recovery یک نرم افزار قدرتمند و حرفه ای در زمینه بازیابی اطلاعات از دست رفته سیستم با پارتیشن NTFS می باشد شما با استفاده از این نرم افزار به راحتی می توانید تمامی اطلاعات از دست رفته از روی دیسک های سخت و حتی USB ها که با فرمت NTFS هستند را بازیابی کنید این نرم افزار پارتیشن هایی با فرمت های NTFS, NTFS5 را براحتی و تنها با چند کلیک بازیابی می کند. شما با استفاده از این نرم افزار بدون داشتن هیچگونه دانشی می توانید در سریعترین زمان ممکن تمامی اطلاعات از دست را بازگردانید. همچنین این نرم افزار می تواند پارتیشن حذف شده , فایلهایی که بر حسب اتفاق و یا بههر دلیلی پاک شده اند , بازیابی درایو فرمت شده , بازیابی پارتیشن فرمت شده را بازیابی کند

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دانلود فایل (با لینک مستقیم) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] com.rar)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دانلود فایل (غیر مستقیم - Mediafire) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دانلود فایل (غیر مستقیم - Embedupload) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 6 MB

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رمز: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شاد باشید:40:
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] m%2Ffiles%2F798368965%2FSeagate_File_Recovery_2.0. 7631_[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

saeed_ks
22-02-2012, 09:12
سلام
اطلاعات چند سال کارام از رو هاردم پاک شد
من یه هارد اکسترنال گرفتم تمام اطلاعاتم رو ریختم روی اون بعد امدم پارتیشن بندی کردم هواسم نبود هارد رو جدا کنم اشتباهی درایو اونم پاک کردم تمامی اطلاعاتم پاک شد
تورو خدا آیا میشه برشون گردوند؟ نرم افزاری چیزی وجود داره؟

من یه عمر همه راه ها رو برای ریکاوری امتحان کردم تا بهترینشو پیدا کردم. این برنامه که میگم تنها برنامه نیست که خوب عمل میکنه. ولی تجربه شخصیمه. اولین بار نجاتم داد و دفعات بعد برام تبدیل به یک برنامه کاربردی شد. خبالتون راحت صد در صد قابل بازگشته. کار کردنش سخت نیست. بعد از یازیابی دقیقاً همون فایل ها و فلدرها رو با همون آدرسهاشون در اختیارتون میذاره تا هرجا که میخاین کپی کنید تا برگردن. تنها نکته مهم در ریکاوری اینه که هرگز و هرگز اطلاعات پاک شده از یک درایو رو در همون درایو ریکاور نکنید. وقتی برگردوندین یه جای دیگه و کارتون تموم شد میتونید بعد دوباره ببرید توی همون درایوی که از اول بود بریزیدشون. ولی از همون اول در همون درایو ریکاور نکنید که دلایل زیادی داره که اینجا نمیگنجه. عکس فیلم آهنگ و نرم افزار هرچی باشه بعد از برگشتن باز میشه و کاملاً سالم بر میگردونه و مشکلاتی مثل میکس شدن آهنگا در همدیگه یا این برنامه ندارید.
GetDataBack. کارش هم سخت نیست. برای دانلودش هم برای نسخه خودتون که احتمالاً NTFS هستین دانلود کنید.
این سایتشه :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
نسخه همراه با کرکش هم راحت پیدا میشه.