PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اولین ماشین من ( بیا ببین نمیمیری که :) )

kamron_devil
18-02-2012, 16:24
سلام داد ماس هستم با ذلت کای های خودم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] این ماشین اولین ماشینی هستش که ساختم خلاصه اگر چه با این برنامه آشنا هستید چه نیستید نظر بدید خیلی خیلی خوشحالم می کنید. راستشو هم بگید. رندرش یا نورپردازیش به نظرم می تونست بهتر باشه ولی خوب . رندر جدید گرفتم. 3 دی مکس + v-ray

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

این هم لینک مستقیم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

M o h a m m @ d
18-02-2012, 16:42
قشنگه
فقط چراغای پشتش غیر طبیعه شبیه اسفنجه :31:
اگه مثل اون چراغ کوچیکه بالاش یه برقی میدادی طبیعی تر میشد

urumchi
18-02-2012, 17:03
1- پورشه نیست ford mustang هستش

2- اگه کمی به جزئیات بیشتر دقت کنی و با دیدن چند تا ویدئوی آموزشی میتونی سریع پیشرفت کنی

3- بقول دوستمون چراغهای عقب اسفنج شدن و اصلا جالب نیستن

4- بهتر بود یه حالت براق بودن هم به رنگ میدادی. اینطوری خیلی مات و بی روح شده

5- چرخها مخصوصا چرخ عقب خیلی بداخل رفته

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] w.jpg

6-رینگ و اگزوز رو خوب در آوردی

kamron_devil
18-02-2012, 17:07
تشکر از همه دوستان که دیدن کردن و نظر دادن. اتفاقا داداشم هم گفت . ولی این 2تا هم مثل همون کوچیکس فقط به خاطر نور رفلکت داره کوچیکه. اره موافقم باهاتون. تاره کاریم آقا دروغ چرا. راستی اینکه گفتی فورده شبیهش هستش ولی بالای ماشین من روی کاپوتش یک حالت هواکش داره. تو بلو پرینتش که شکل همینه که من ساختم . حالا شاید یک ماشین دیگه شبیهش هستش.بازم مرسی

Dark000prince
19-02-2012, 12:35
model sazit aaaaaliiiye :31::31::31:
renderet ham khoobe tamrin kon khoobtar mishe
rasti charkhat aaj nadare :D
aaj bezar kheili khoob mishe

kamron_devil
19-02-2012, 19:12
خیلی خیلی ممنون از نظر همه و مخصوصا شما. حالا گیره آجی :) این اولین ماشینه صبر کنید :) رندر هم که بعضی ها تو مجید انلاین گفتن بده با اینکه این تنظیمات رندر یک آدم نمی دونم بگم حرفه ای بود یارو یا نه. بازم ممنون از نظرت کلی انرژی گرفتم

afterpc
19-02-2012, 21:08
خیلی خوب شده! ولی اگه به اون تایرا کمی خط می‌انداختی خیلی خوب میشد. قضیه اسفنج رو هم که همه میگن! :31: راستی، خوب که میدونی، من تازه کارم! ولی رنگش هم کمی مصنوعی شده! ولی کلا به نظرم برای اولین ماشین خیلی خوبه! هرچند حرف من تازه‌کار رو کی به حساب میاره؟ :31: :46:

ALI2019
19-02-2012, 22:43
کارت خوب شده آفرین ولی روی جزییات بیشتر دقت کن هر وقت میخوای ماشینی رو از روی بلو پرینت بسازی یه عکسی هم از اون داشته باش و کارت رو با اون مقایسه کن
حالا اشکالات کار :
اون کاپوت ماشینتو یکم بیشتر صاف کن
متریالی که برای چراغ های عقب دادی اصلا مناسب نیست
فکر کنم این ماشینو از روی آموزش های شرکت digital tators ساختی چون توی اون هم ساخت همینو آموزش میده واگه نساختی اینو نگاه کن وبا کارت مقایسه کن اینو توی آموزش ساخته

pm-bax
20-02-2012, 19:04
سلام دوست عزیز خیلی قشنگ شده
خیلی عالی شده برای اولین ماشین خیلی خوبه فقط چند تا ایراد کوچولو داشت که دوستان اشاره کردند. امیدوارم موفق باشی و پیشرفت داشته باشی فقط یسری توضیحات بدی خیلی خوب میشه مثلا با کدوم برنامه ساختی یا از آموزشی استفاده کردی یا نا یا از چند وقت پیش ساخت ماشین رو شروع کردی و یا چند وقت هست داری 3d کار میکنی به هر حال موفق باشی

mohsen770
20-02-2012, 20:15
پورشه که شوخی بود!
خیلی خوبه!
اگه لو پولی میذاشتید راحت تر میشد در بارش نظر داد احساس میکنم یه سری ورتکسای اضافه تو کار هست..
یه توضیحی چیزی!

kamron_devil
20-02-2012, 23:01
سلام خیلی خیلی مچکرم از همه.
1. اره از آموزش digital tutors هستش ولی رندر از اون نیست چون مال اون فایلهاش اشکال داشت
2. 3d max + mental ray
3. رنگ ماشین رو از قصد اینطوری کردم چون رفلکت استودیو (محیط که سفیده ) میفتاد روش و به نظرم جالب نبود
4. 3 دی مکس هم تقریبا از بعد عید فکر کنم شروع کردم ولی مثلا شاید روزی نمی ساعت بعضی روز ها هم اصلا کار نکردم. نسبت به مقداری که پای برنامه بودم خیلی خوب کار کردم نمی خوام تعریف کنم از خودما ولی به نظر خودم با توجه به وقتی که روی این برنامه گزاشتم خوب بوده
5. اولین ماشینم بود ساختش هم تقریبا نمی دونم چند روز کشید ولی 58 جلسه بود مثلا روزی 3 4 جلسه می ساختم.

باز هم از نظر همتون مچکرم

مجتبی 70
21-02-2012, 14:23
کلا با ظاهرش حال نکردم:27::19:

مجتبی 70
21-02-2012, 14:23
کلا با ظاهرش حال نکردم:27::19:

kamron_devil
21-02-2012, 19:23
بالاخره این هم یک نظریه دیگه ولی چرا 2 بار؟ :) یعنی 2 بار حال نکردی

مجتبی 70
22-02-2012, 14:36
سلام کلا اشتباه شد دو بار مثل اینکه پیغام رو چاپ کرده
مشکل از اینترنت بوده
عذر خواهی می کنم :31:

kamron_devil
22-02-2012, 16:28
مشکلی نیست :)

PrimeP30Master
23-02-2012, 01:04
های داد ماس !!
من عاشق این کارم ، مدلینگ رو خیلی دوست دارم ، این ماشین رو هم خیلی دوست دارم ،
فقط جلوی ماشین زیاد خوب نیست و یه جورایی به سمت عقب کشیده شده و سپر هم میزون از آب در نیومده ،
درب باک بنزین + گودی زیر دستگیره در + فریم در به همون صورت Low Poly رندر شدن و همچنین شیشه جلو دقیق به بدنه وصل نشده ولی در کل برای کار اول خیلی خوبه و رندرت هم به عنوان یه استارت خوب شده ؟!!
موفق باشی و ادامه بده دوست عزیز؟!!:46:

kamron_devil
23-02-2012, 11:23
مرسی از دوست گلم. جلوی ماشین رو متوجه نشدم عزیز؟! جلو پنجره رو میگی؟ سپر درسته انگار شاید به خاطر زاویه دوربینه؟!
باک بنزین رو یادم نیست ممکنه شاید از دستم در رفته. گودی دستگیره جزوه خوده دره همون اسموت 2 هستش
شیشه اره. اخه اگر می خواستم وصل بشه حالت قوسش بد میشد میفهمی چی میگم.
در کل مرسی نظرت خوشحالم کرد. نیستی؟! کجایی

---------- Post added at 11:23 AM ---------- Previous post was at 11:22 AM ----------

راستی بچه ها میگن رنگ ماشین بده. آخه همون paint car هستش فقط من رفلکت این رنگ رو قرمز کردم چون اگر نمی کردم استودیو رو که سفیده روی شیشه ها و بدنه ماشین رفلکت میشد. نمی دونم چه کارش باشد کرد

Ghaioom
23-02-2012, 11:56
به داد ماس اینترنتی پی سی ورلدی! قشنگ بید! : دی

kamron_devil
23-02-2012, 15:38
مرسی قیوم جون :)

b.zemiri
23-02-2012, 16:01
والا من که تا به حال ماشین مدل نکردم ولی خوب شده به نظر من، یه کاری میکنی برم تو کار ماشین :/ راستی این داد ماس چیه؟ یا کیه؟

Ghaioom
23-02-2012, 16:43
والا من که تا به حال ماشین مدل نکردم ولی خوب شده به نظر من، یه کاری میکنی برم تو کار ماشین :/ راستی این داد ماس چیه؟ یا کیه؟
تو گوگل یه سرچ بزن میفهمی کیه!! :31:

ماشین قشنگیه میدی یه دور بزنیم؟!! :27::31:

kamron_devil
23-02-2012, 17:36
مرسی از b.zmeri . داد ماس همونه که نقاشی میکشه. بیچاره خدا بیامرز bob ross رو مسخره کردن.

قابل نداره قیوم چون ولی بیمه نیست ( بهونه ):27:

kamron_devil
23-02-2012, 17:36
بــــــــــــــــــــــــ ـــــــــوق. 2بار کامنت شد

kamron_devil
18-03-2012, 13:09
این هم یک رندر جدید این بار با v-ray

PrimeP30Master
19-03-2012, 22:36
من که چیزی ندیدم ؟!

kamron_devil
19-03-2012, 23:55
prime جون والا من آپ کرده بودم شاید ادمین پاک کرده دوباره آپ کردم. خوشحال میشم نظر بدی.