PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چرا فقط پوشه Public شیر میشه ؟؟

smtp1000
18-02-2012, 15:07
با سلام خدمت تمام مدیران و دوستان این انجمن بسیار عالی و مشکل حل کن

من یک دستگاه WDTV که دستگاه پخش تصویری هست که توسط فلاش مموری اکثر فرمت های تصویری را ساپورت میکنه و نشون میده را دارم

یک امکانه جالبی که داره میشه توسط شبکه کردنش با کامپیوتر اطلاعات هارد را به راحتی داخل اون بیاریم و فیلم ها و ... را تما شا کنیم

من یک ویندوز 7 دارم روی pc و عملیات شیر را انجام داده ام ولی مثلا وقتی یک درایو یا پوشه ای را در کامپیوتر میزنم برای شیر شدن تنها پوشه Public ویندوز شیر میشه و انگار نه انگار که من دستور شیر درایوی را داده ام

چند جایی خواندم که باید از منوی manage ( راست کلیلک کردن روی My computer و قسمت شیر ) دراوی که میخوام شیر بشه را مشخص کنم ولی اینکار فایده ای نداشت

یا جایی گفته شده بود به اکانت و یوزر ویندوزت باید پسورد بدهی ولی باز اثری نکرد

جایی گفته شد بود در شاخه security و شاخه Advance باید Permision ها را روی فول کنترل گذاشت که من هر جایی Permision میدیدم همه رو روی دسترسی کامل گذاشتم ولی این کار هم اثری نکرد و باز فقط پوشه Public تنها شیر میشه

خواهشا اگه میشه یه راهنمایی جدید من رو بکنید چون واقعا خیلی اعصابم خورد هست . چون یک بار روی لپ تاب یکی از بچه ها که اون هم ویندوز سون بود بدون تنظیم کردن چیزی وقتی یک درایو را زدم برای شیر کل اون درایو شیر شد ولی هیچ موقع روی کامپیوتره خودم نتوسنتم این کار را بکنم

محتاج یاری شما مهندسان کامپیوتر هستم شدید

a6l3i
19-02-2012, 13:32
چند جایی خواندم که باید از منوی manage ( راست کلیلک کردن روی My computer و قسمت شیر ) دراوی که میخوام شیر بشه را مشخص کنم ولی اینکار فایده ای نداشت

سلام
شما تنطیمات مربوط به Computer Management که در بالا ذکر کردید رو چگونه انجام دادید؟ آیا بعد از اضافه کردن درایوِ مورد نظر به پوشهء Share ، قادر به دیدن آن در بخش Network ویندوز هستید؟

smtp1000
19-02-2012, 23:15
سلام
شما تنطیمات مربوط به Computer Management که در بالا ذکر کردید رو چگونه انجام دادید؟ آیا بعد از اضافه کردن درایوِ مورد نظر به پوشهء Share ، قادر به دیدن آن در بخش Network ویندوز هستید؟

بله تو اونجا هم اومده

تنظیماتی که من انجام دادم :

رفتن به قسمت manage سپس قسمت share folder سپس یک new share از قسمت more Action در مرحله بعد یک پوشه را انتخاب کردم و next سپس چند گزینه میاد
1 - share name
2-share patch که \\ESTEGHLAL-PC\Khareji (file://\\ESTEGHLAL-PC\Khareji) هست
3-توضیحات که خالی گذاشتم
4-offline seting که نمیدونستم چی بزنم در این قسمت یک change داره که وقتی میزنیم باز 3 گزینه دیگه میاره که باید یکی رو انتخاب کرد در عکس زیر میبینید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در مرحله اخر هم باز صفحه ای میاد مربوط به premisin که اونم نمیدونم چی بزنم ( عکس زیر )

تو رو خدا کمک کنید . من خوندم توی چند تا انجمن بعضی ها این مشکل را داشتن و باید یه نکته ای باشه

برای حلش و تنها امیدم به این انجمن هست واقعا

a6l3i
23-02-2012, 22:24
سلام

من برای به اشتراک گذاشتن درایو ، فولدر یا فایل از روش زیر استفاده میکنم و تاکنون در شناسایی اونها در شبکه ها به مشکلی بر نخوردم:

1- بعد از ورود به Manage، در منوی سمت چپ Share Folder و سپس Share رو انتخاب کنید.
2- روی فضای خالی در پنجره سمت راست ، راست کلیک کرده و گزینه های New و Share رو انتخاب کنید.

3- در پنحرهء ظاهر شده Next را زده و در قسمت بعد بکمک دکمه Brows میتوانید یک درایو یا فولدر یا فایل را انتخاب نمیاید. ضمناً اگر کل یک درایو انتخاب شود ، در مرحله پایانی یک پیام هشدار ظاهر میشود که قابل چشم پوشی است.
4- در مرحله پایانی هم مییزان دسترسی افراد به محتوات به اشتراک گذاشته شده سوال میشود که بستگی به نیاز شما دارد.

موفق باشید

a6l3i
23-02-2012, 22:54
ضمناً شما تنظیمات امنیتی شبکه رو انجام دادید؟ به در بخش Network and Sharing روی Change Advanced sharing setting کلیک کنید

برای تمام موارد ، گزینه های اول رو انتخاب کنید ، بجز قسمت پسورد که فعلا گزینه دوم رو انتخاب کنید تا روی شبکه پسورد گذاشته نشه تا تلوزیون در ورود ، به مشکل بر نخوره.

keresaspa
28-04-2012, 04:24
این کار رو ه انجام بده ایشاالله که نتیجه میگیری:
تو قسمت RUN این رو تایپ کن gpedit.msc بعد اینتر رو بزن.
بعد تو قسمت computer configuration به ترتیب اینارو انتخاب کن:
1-windows setting
2-security setting
3-local policies
4-security option
5-Accounts:limit local account use of blank passwords to console
و تو پنجره ای که باز میشه Disable رو تیک بزن تا محدودیتت برا شر کردن از بین بره