PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آپدیت درایو صدا

nelahe
18-02-2012, 13:45
سلام

شکل زیر را ببینید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

روی گزینه آپ کلیک کردم

فایل زیر را می خواهد
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

jafarian
18-02-2012, 15:18
شما اینکارکنید اسم همون فایل dll داخل سرچ ویندوز بزنید بعدش سرچ کنید که اگر روی هارد باشه مسیرش برای شما نمایش بده بعدشم شمامسیرش ازطریق دکمه browse به برنامه برین ببینیدازاین طریق فیکس میشه :20:

nelahe
19-02-2012, 13:55
خب اگه نبود راه های دیگه ای هم هست

jafarian
19-02-2012, 14:05
شما داخل سرچ ویندوز گزینه جستجو داخل همه پوشه ها و فایلها رو فعال کنید بعدشم این گزینه A3D.dll رو داخل سرچ وارد کنید بعدم سرچ کنید به احتمال زیاد هست اگر نشد باید صدای سیستم پاک کنید بعداگر درایورخودش دارین دستی از قسمت دیوایس منیجر به سیستم تعریفش کنید برای پتک کردنشم از برنامه driversweeper استفاده کنیداما همون سرچ بزنید به احتمال زیاد پیدا کنید .

nelahe
20-02-2012, 09:38
شما داخل سرچ ویندوز گزینه جستجو داخل همه پوشه ها و فایلها رو فعال کنید بعدشم این گزینه A3D.dll رو داخل سرچ وارد کنید بعدم سرچ کنید به احتمال زیاد هست اگر نشد باید صدای سیستم پاک کنید بعداگر درایورخودش دارین دستی از قسمت دیوایس منیجر به سیستم تعریفش کنید برای پتک کردنشم از برنامه driversweeper استفاده کنیداما همون سرچ بزنید به احتمال زیاد پیدا کنید .

سلام

کل سیستم را گشتم

فقط یک فایل نودپد پیدا کرد که اصلاً اسمش هم این نبود

صدای سیستم را چطور پاک کنم

چطور دستی از دیوایس منیجر تعریفش کنم

پتک کردن یعنی چی

مرسی

jafarian
20-02-2012, 15:50
شماتو سرچ قسمت مای کامپیوتر به اینصورت سرچ کنید این دستور 'A3D.dll' به اینصورت اونجا کپی کنید در ضمن سیدی مادربوردم داخل دستگاه باشه واسه پاک کردن صدای ناقصم از همون برنامه ای که گذاشتم استفاده کنید تو صفحه اصلیش تیک درایور صدای خودتون بزنید بعدشم آنیستال کنید بعد سیستم ریست میشه بالا میاد اگر که پیغامی نداد به دیوایس منیجر برین روی آیکن صدا دبل کلیک کنید بعدشم گزینه update driver انتخاب کنید مسیر درایور صدای خودتون بدین تا نصب بشه اما همون راه اول برین رفع مشکل باید بشه روسیستم دیگه هم همین مشکل که بود من با همین روش راه انداختم.

nelahe
21-02-2012, 10:05
شماتو سرچ قسمت مای کامپیوتر به اینصورت سرچ کنید این دستور 'A3D.dll' به اینصورت اونجا کپی کنید در ضمن سیدی مادربوردم داخل دستگاه باشه واسه پاک کردن صدای ناقصم از همون برنامه ای که گذاشتم استفاده کنید تو صفحه اصلیش تیک درایور صدای خودتون بزنید بعدشم آنیستال کنید بعد سیستم ریست میشه بالا میاد اگر که پیغامی نداد به دیوایس منیجر برین روی آیکن صدا دبل کلیک کنید بعدشم گزینه update driver انتخاب کنید مسیر درایور صدای خودتون بدین تا نصب بشه اما همون راه اول برین رفع مشکل باید بشه روسیستم دیگه هم همین مشکل که بود من با همین روش راه انداختم.

سلام دقیقاً عین همین عبارت را جستجو کردم و پیدا نشد !!

jafarian
21-02-2012, 14:39
تنها راه شما اینه که همون دستی درایور با اون برنامه پاک کنید برای پاک کردنشم ازطریق safe mode برین بعد سیستم ریست کنید بصورت معمولی بالا بیاین درایور ازدیوایس منیجر دستی به سیستم تعریف کنید این پیغام درضمن زمانی به وجود میاد که شما درایور اشتباه نصب کرده باشین بطور مثال درایور یک سیستم دیگه رو نصب کرده باشین.

joe_satriani
21-02-2012, 20:45
با سلام
نرم افزار زیر رو دانلود و نصب کنید و ویندوز رو اسکن و ریپیر کنید.

wisefixer ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موفق باشید.