PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : يه برنامه واسه ديدن archive ياهو

alex_pk
31-03-2005, 03:52
سلام...
يه برنامه واقعی برای ديدن archive ياهو اگه ميشه به من معرفی کنيد :roll:
تاحالا هرچی برنامه تو اين زمينه بوده بدرد نخور از آب درومده... :arrow:
لطفاً اگه برنامه اي معرفی ميکنيد طرز کار کردن باهاش رو به طور کامل بگيد :arrow:
واقعاً به اين برنامه نياز دارم...
پيشاپيش سپاسگزارم... :D

Navid
31-03-2005, 13:04
alex_pk جان يه جستجو بكن حتما پيدا مي كني !

Mehdi_Best
03-04-2005, 10:37
من با چند تا از اينطور برنامه ها كار كردم و خوب هم كار كرده چطور مي گي نمي شه؟
البته الان لينكشونو ندارم وگرنه مي دادم لينكشو

marhom
05-04-2005, 00:13
بابا یکی جواب بده پیدا نکردیم دیگه

Ehsani
05-04-2005, 03:26
اين لينك YahDecode Yahoo Message Archive Decoder 0.8 هست يه برنامه خيلي كارامد تو اين زمينه..

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اينم به YahDecode ديگه هست كه البته بايد خودت مسير فايل حاوي چت ها رو كه پسوندش dat هست و بعد از فعال كردن گزينه message archive برنامه ياهومسنجر درست ميشه بهش بدي

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ولي من استفاده از اولي رو توصيه مي كنم...كافيه بري تو منو contacs برنامه ياهو مسنجر و گزينه message archive رو فعال كني اونوقت ميتوني بري تو اون برنامه اوليه كه معرفي كردم و مسيج هاتو به صورت off مشاهده كني :wink:

Mehdi_Best
05-04-2005, 08:50
احساني جان من اين برنامه دومي رو داشتم. اما واقعا اون برنامه اول كه معرفي كردي حرف نداره. من از اين به بعد فقط از اون استفاده مي كنم. اما يه مشكلي كه هست اينكه اگه تو مسنجر فارسي تايپ كرده باشيم يا اين كه از اين شكلك هاي ياهو استفاده كرده باشيم نشون نمي ده. مي توني در اين مورد راهنمايي كني كه راهي داره يا نه؟

Mehdi_Best
05-04-2005, 08:52
راستي تو برنامه اولي جايي كه بشه فونتي كه باش پيغام ها خونده مي شه رو تغيير داد نديدم. در اين مورد هم راهي هست؟

Ehsani
06-04-2005, 01:05
mehdi_best, جان اون مشكلاتي رو كه گفتي منم دارم .. راه حلي نتونستم پيدا كنم ..راستشو بخواهي وقت نزاشتم واسش همين كه پيغام ها رو نگه ميداره با مزاياي دسترسي راحت خودش كليه !!! :wink: تازه يه امكان ديگم داره كه خداست ولي چون يه جورايي دست درازي به اطلاعات ديگران ميشه نميگم اگه خودت گشتي پيدا كردي مي بيني كه عاليييهههه!!!! :mrgreen:

Mehdi_Best
06-04-2005, 10:28
احساني جان سلام
قربونت من وقت نمي كنم بگردم . اگه خودت بگي ممنون مي شم. قول مي دم استفاده بد ازش نكنم!!!! :mrgreen:
راستي من از چند تا id استفاده مي كنم و بيشتر اونها رو 2 بار اورده كه تو يكيش 2-3 تا از آرشيو ها ثبت شده و بقيه آرشيو ها تو اون يكي ثبت شده. چرا اينطوريه؟
اما خواهش مي كنم اون مطلبي كه گفتي توش هست رو بگو. ممنون

farhad resalati
24-04-2005, 12:21
اوون چيزي كه احسان ميگه فكر كنم خوندن ارشيو و يا كنفرانس ديگراني كه تا حالا از كامپيوترتوون استفاده كردن ميشه كه كار خووبيي نيست عذاب وجدان مياره :mrgreen:

Mehdi_Best
24-04-2005, 12:28
اوون چيزي كه احسان ميگه فكر كنم خوندن ارشيو و يا كنفرانس ديگراني كه تا حالا از كامپيوترتوون استفاده كردن ميشه كه كار خووبيي نيست عذاب وجدان مياره :mrgreen:

اين كه خب مشخصه اصلا اين برنامه مزيتش همينه كه بدون اينكه پسورد رو بدوني مي توني آرشيو رو بخوني. اگه پسورد باشه كه با خود مسنجر اينكارو مي كني كه همه فونتها و شكلكها رو هم نشون مي ده.