PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کندی سیستم

erfan ghobadi
18-02-2012, 13:33
دوستان سرعت سیستم من فوق الاده پایین اومده. به حدی که پنجره ها به سختی و بعد از سه ثانیه باز میشه. موقع بالا اومدن ویندوز هم 5min باید صبر کنم که روان بشه :41:

hp 4530
i5
ram 4gb

win 7 / 64bit

pcsoft
18-02-2012, 13:48
TuneUp 2012 رو امتحان کنید. ببینید فرقی می کنه.

saeed774
18-02-2012, 14:07
شما مطابق شکل زیر به دیوایس منیجر برو و از قسمت هارد دیسک روی هاردت دابل کلیک کن ( البته برای من چون Raid کردم حالت رید نوشته شده ) و بعد به قسمت 3 برو و ببین اون تیک زده شده ؟ این تیک باید حتما باید زده بشه ، اگه نبود تیکش رو بزن و بعد ریست کن .
اگر تیک گزینه اول بود شما تیک قسمت دوم رو هم بزن و بعد ریست کن ببین فرقی میکنه ؟ اگه فرقی نکرد بعد از ریست دوباره تیک دوم رو بردار و ریست کن .
ممکنه سیستمتون ویروس داشته باشه ، با برنامه هایی ک هارد و رجیستری رو بهینه میکنن استفاده کنین .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

jani njad
18-02-2012, 15:24
سلام دوست عزیز، اول با یک آنتی ویروس جدید و آبدیت شده، ویروس کشی کن اگه نشد فن سی پی یو رو هم تست کن و در آخر باید ویندوز رو عوض کنی.

erfan ghobadi
18-02-2012, 15:43
شما مطابق شکل زیر به دیوایس منیجر برو و از قسمت هارد دیسک روی هاردت دابل کلیک کن ( البته برای من چون Raid کردم حالت رید نوشته شده ) و بعد به قسمت 3 برو و ببین اون تیک زده شده ؟ این تیک باید حتما باید زده بشه ، اگه نبود تیکش رو بزن و بعد ریست کن .
اگر تیک گزینه اول بود شما تیک قسمت دوم رو هم بزن و بعد ریست کن ببین فرقی میکنه ؟ اگه فرقی نکرد بعد از ریست دوباره تیک دوم رو بردار و ریست کن .
ممکنه سیستمتون ویروس داشته باشه ، با برنامه هایی ک هارد و رجیستری رو بهینه میکنن استفاده کنین .

آنتی ویروسمم آپدیته. دوبار و با دوتا آنتی ویروس هم اسکن کردم. دریغ از حتی یه دونه ویروس:13:

این روش رو هم انجام دادم اما نمیشه:41:

---------- Post added at 03:43 PM ---------- Previous post was at 03:42 PM ----------

TuneUp 2012 رو امتحان کنید. ببینید فرقی می کنه.

نه. همونه :41:

jafarian
18-02-2012, 16:20
دوستان سرعت سیستم من فوق الاده پایین اومده. به حدی که پنجره ها به سختی و بعد از سه ثانیه باز میشه. موقع بالا اومدن ویندوز هم 5min باید صبر کنم که روان بشه :41:

hp 4530
i5
ram 4gb

win 7 / 64bit

شما برای مورد اولتون فایل پایین دانلود کنید بعدشم اجراش کنید ببینید تو سرعت باز شدن پنجره ها تاثیری داره اگربازم درست نشد به فلدرآپشن برین فایلهای هیدن ظاهرکنید بعد به این مسیر برین Name\AppData\Local\IconCache.db فایل که رنگش سبزکردم پاک کنید سیستم ریست کنید برای مورد دوم هم ازفایل لینک دوم استفاده کنید :20:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

erfan ghobadi
18-02-2012, 16:43
شما برای مورد اولتون فایل پایین دانلود کنید بعدشم اجراش کنید ببینید تو سرعت باز شدن پنجره ها تاثیری داره اگربازم درست نشد به فلدرآپشن برین فایلهای هیدن ظاهرکنید بعد به این مسیر برین Name\AppData\Local\IconCache.db فایل که رنگش سبزکردم پاک کنید سیستم ریست کنید برای مورد دوم هم ازفایل لینک دوم استفاده کنید :20:

مرسی. بازم Dr.jafarian:46: به داد رسید :10:

erfan ghobadi
19-02-2012, 09:20
:41:

سلام دوستان :41:
دیروز خیلی عصبانی بودم یهو در لپتاپمو محکم بستم. :41: وقتی درش رو باز کردم روشن بود اما هنگ کرده بود.
باتری رو کشیدم و دوباره روشن کردم تا قسمت starting windows میومد و بعدش دیگه صفحه سیاه بود :41: و روی welcom نمیرفت.
آخرش مجبور شدم ویندوز رو عوض کنم.
بازم وقتی روشن میکنم بعد از 10 دقیقه ویندوز بالا میاد و میشه باهاش کار کرد:41: بعد از ده دقیقه سرعت سیستمم کم شده و اگه چنتا کار با هم انجام بدم کند میشه
ولی هیچ صدای اضافه ای از داخل دستگاه نمیاد :41:
اساتید باید چکار کنم؟:41:
:sad:

موقع روشن شدن که میگه واسه setup کلید escap رو بزنین esc رو میزنم و بعد f2رو واسه system diagnostics و بعد کلید f4 رو واسه hard disk test میزنم و بعدش که شروع به تست میکنه
سریع این error رو میده

jafarian
19-02-2012, 14:22
شما دمای قطعات لپ تاپ خودتون یک چک کنید ببینید به چه صورتی هست همچنین تمامی درایورهای لپ تاپ آپدیت کنید با driver genius هارد لپ تاپ با برنامه hdd regenerator 2011 هم یکی تست کنید چون احتمال بودن بد سکتور هم هست روی هارد لپ تاپ.

erfan ghobadi
19-02-2012, 20:34
شما دمای قطعات لپ تاپ خودتون یک چک کنید ببینید به چه صورتی هست همچنین تمامی درایورهای لپ تاپ آپدیت کنید با driver genius هارد لپ تاپ با برنامه hdd regenerator 2011 هم یکی تست کنید چون احتمال بودن بد سکتور هم هست روی هارد لپ تاپ.

این قسمت آخر رو اگه عدد وارد میکردم شروع به اسکن میکرد اما روی 19% کل سیستم هنگ میکرد :41:

erfan ghobadi
19-02-2012, 21:54
اگه از اول پارتیشن بندی کنم درست میشه؟؟

pcsoft
19-02-2012, 22:04
HDD Regenerator رو بریزین روی فلش و بوتیبل بیارینش بالا و اسکن کنید.

jafarian
19-02-2012, 23:01
اگه از اول پارتیشن بندی کنم درست میشه؟؟

اونطوری که شما میگین روی اون درصدهنگ کرده مشکل به احتمال زیاد از هارد باشه همینطور که خودتون گفتین هارد سیستم کلا فرمت کنید ازنوع پارتیشن بندی کنیدبعدش از نوع با این برنامه هارد چک کنیدکلیه درایورهای خودتونم آپدیت باشه البته قبلش دمای سیستم خودتونم چک کنید.