PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خواهش میکنم آي دي منو پس بگرين

chista
04-07-2006, 12:48
آي دي كه 7 ساله از اون استفاده ميكردم رو هك كردن اگه كسي بتونه انو پس بگيره ممنون ميشم
chistahilta_eblis
این آی دی منه

ALt3rnA
04-07-2006, 13:52
به نظرم اونقدر مهم نبود که براش تاپیک بزنید اما در کل شما باید هنگام عضویت سوال برای پسورد می زاشتید

*NashenaS*
04-07-2006, 15:32
آي دي كه 7 ساله از اون استفاده ميكردم رو هك كردن اگه كسي بتونه انو پس بگيره ممنون ميشم
chistahilta_eblis
این آی دی منه
دوست عزيز....

ضمن تبريك ورود شما به اين انجمن...
همين طور كه دوستمون گفتن شما در موقع ثبت نام با ياهو يك سري اطلاعات رو وارد كرديد كه بتونيد باهاش ثبت نام كنين....
اين اطلاعات شامل تاريخ تولد . كد پستي و ... بودن... ايا اين ها رو يادتون هست؟ اگه هست اطلاعاتي رو كه در اين صفحه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مي خاد + Username + Password رو يا اينجا يا در پيام خصوصي به من بديد تا ببينم مي تونم كاري بكنم براتون يا نه...
در ضمن : چطور شد كه ديگه نمي تونين وارد اي دي تون شين؟ از كجا مي دونين هك شده؟

موفق باشين. :)

chista
07-07-2006, 00:34
سلام آقاي ناشناس
من سوالات رو به صورت كامل يادم نيست آي دي من اين بود chistahilta_eblis و پسورد 41202245262321 در ضمن من مثل همیشه قصد login داشتم ولی نشد که نشد به همین دلیل فکر میکنم آی دی منو هک کردن تو رو خدا کمک کنید :sad: ممنون

*NashenaS*
07-07-2006, 01:48
سلام آقاي ناشناس
من سوالات رو به صورت كامل يادم نيست آي دي من اين بود chistahilta_eblis و پسورد 41202245262321 در ضمن من مثل همیشه قصد login داشتم ولی نشد که نشد به همین دلیل فکر میکنم آی دی منو هک کردن تو رو خدا کمک کنید :sad: ممنون
سلام دوست من...
پيام شما رو هم گرفتم... با فراموش كردن جواب اون سوال ها احتمالش خيلي كم هست اما در صورت موفقيت با شما تماس مي گيرم...
موفق باشين. :)

chista
07-07-2006, 02:00
مرسي دوست عزيز
راستي من هر چقدر سعي كردم به شما ژيام شخصي بدم يك ژيام خطا با اين مضمون كه مدير اگه اين كار رو تكرار كنم آي دي منو ميبنده ميومد دوستان ديگر هم همين اشكل رو دارن؟؟؟

x-boy
07-07-2006, 02:03
اقا ديگه نميشه بيخيالش شو

x-boy
07-07-2006, 02:04
براي پيغام خصوصي بايد پست هاتون 20 تا بشه تا بتونيد بديد

DarkWizard
07-07-2006, 16:54
اگه جوابهایی که به اون سوالهایی که موقع ساختن آیدی ازتون پرسیده شده رو به یاد ندارید دیگه نمیشه کاریش کرد ! مگه اینکه با خود طرف صحبت کنید و بهتون برش گردونه !
البته شنیدم اگه با ساپورت یاهو تماس بگیرید و مشکلتون رو بیان کنید پیگیری میکنند و یه تلفن هم برای اطمینان از اینکه سر کاری نباشه بهتون میزنن و بعد پسورد جدیدی رو بهتون میدن..حالا نمیدونم این قضیه تا چه حد صحت داره !