PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : از کار افتادن calendar gadget

MeHrDaD-91
17-02-2012, 15:23
سلام.
نمیدونم چی شده که calendar gadget به این شکل نشون داده میشه هر کاری میکنم درست نمیشه:41:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حتی تقویم فارسیم هم به این شکل نشون داده میشه.

jafarian
17-02-2012, 16:33
داخل سرچ استارت منو دستور cmd رو تایپ کنید بعدشم روی گزینه مورد نظر کلیک راست دستور run as administrator انتخاب کنید تو صفحه ای که باز میشه این دستور regsvr32.exe vbscript.dll از اینجا با موس کپی بگیرین داخل اون پنجره paste کنید با موس بعدشم اینتر کنید یک پیغام اوکی هم میده اونم تایید کنید بعدم سیستم ریست کنید :20:

MeHrDaD-91
17-02-2012, 19:14
این کار را هم کردم ولی بازم جواب نداد.
موقع نصب مجدد تقویم فارسی هم این پیغام را میده که هیچ معنی نداره:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

_-____

آقا مشکلم حل شد

Hirbad
17-02-2012, 21:17
سلام
من دقیقاً همین مشکل رو داشتم . با راهنماییه دوستمون مشکلم برطرف شد . شما با دقت انجام بده . حتماً اوکی میشه .

jafarian
17-02-2012, 22:47
داخل سایت مایکروسافتم با همین روش مشکلشون برطرف شده اکثرا چون دادن لینک ازجای دیگه خلاف قوانین نمیتونم قراربدم شما اون روشی که من براتون قراردادم اگرجواب نداد بعدش گزینه run اجرا کنید داخلش دستور regedit تایپ کنید تو صفحه ای که بازمیشه به HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Internet Settings \ Zones آدرس برین قسمت آخرش با رنگ سبز مشخص کردم بعدش اونجا طبق شکل اگراون پوشه ای که مشخص کردم دیدین پاک کنید بعدم سیستم ریست کنید اگرباز کارنکرد ازقابل پایین استفاده کنید به اینصورت ابتدا سرچ منوی استارت باز کنید داخلش دستور uac رو تایپ کنید بعدم روی گزینه مورد نظرکلیک کنید تو صفحه ای که باز میشه زبانه مربوطه رو تا آخر پایین بیارین بعدازاینکارسیستم ریست کنید بعدش اون فایلی که دان کردین اجرا کنید بعدم سیستم log off کنید ببینید فیکس شده

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])