PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پیگیری مزاحم تلفنـی

ramtin_b2142
17-02-2012, 08:31
سلام بچه ها
وقت همگیتون بخیر
نمیدونم چطوری باید شروع کنم.......خیلی خلاصه و کوتاه میگم
کسی از من شکایت کرده مبنی بر اینکه من به زنش اس ام اس های ناجور دادم.....و میگه که بعد اینکه دادگاه اعلام کرده پرینت رو گرفته و شماره من توی لیست دریافت اس ام اس هاش بوده.......در صورتی که من این کارو نکردم
و جلوی قاضی هم صرفا نمیتونم قسم بخورم که بابا من نکردم......به خدا من نکردم

از دیشب دارم سرچ میکنم و باچند تا موضوع آشنا شدم.......یکی دستگاه کپی سیم کارت و دیگری وبسایت های که اس ام میتونی باهاشون بفرستی.....
سوالی که داشتم اینه که آیا کسی بدون داشتن سیم کارت من میتونه اونو -- کنه یا به قولی دقیقا با شماره من بسازه؟؟؟چون گوشی من دست هیچ کس نبوده.......
اگه کسی وبسایتی میشناسه واسه این کار که شماره sender رو هم عوض کنه و واقعا کار کنه خواهش میکنم بهم بگید
به کمکتون احتیاج دارم.......ترو به خدا کمکم کنید........اگر راه دیگه ای هم واسه -- سیم کارتم هست خواهش میکنم بگید
شماره منم همراه اول اعتباری هستش.......و شماره اون طرف 0912

M o h a m m @ d
17-02-2012, 10:57
اره بعضی سایتها هستن که رایگان امکان ارسال اس ام اس میدن.با هر شماره ای که باشه
که شماره خودت به عنوان فرستنده و طرف به عنوان گیرنده میزاری متن مینویسی سند میکنی.
یه سرچی بکن یه سایت که هاست میداد یادم نیست اسم ادرسش از یک سایت پاکستانی امکان ارسال اس ام اس رایگان میده

faraname
17-02-2012, 11:22
سلام بچه ها
وقت همگیتون بخیر
نمیدونم چطوری باید شروع کنم.......خیلی خلاصه و کوتاه میگم
کسی از من شکایت کرده مبنی بر اینکه من به زنش اس ام اس های ناجور دادم.....و میگه که بعد اینکه دادگاه اعلام کرده پرینت رو گرفته و شماره من توی لیست دریافت اس ام اس هاش بوده.......در صورتی که من این کارو نکردم
و جلوی قاضی هم صرفا نمیتونم قسم بخورم که بابا من نکردم......به خدا من نکردم

از دیشب دارم سرچ میکنم و باچند تا موضوع آشنا شدم.......یکی دستگاه کپی سیم کارت و دیگری وبسایت های که اس ام میتونی باهاشون بفرستی.....
سوالی که داشتم اینه که آیا کسی بدون داشتن سیم کارت من میتونه اونو -- کنه یا به قولی دقیقا با شماره من بسازه؟؟؟چون گوشی من دست هیچ کس نبوده.......
اگه کسی وبسایتی میشناسه واسه این کار که شماره sender رو هم عوض کنه و واقعا کار کنه خواهش میکنم بهم بگید
به کمکتون احتیاج دارم.......ترو به خدا کمکم کنید........اگر راه دیگه ای هم واسه -- سیم کارتم هست خواهش میکنم بگید
شماره منم همراه اول اعتباری هستش.......و شماره اون طرف 0912

شما چرا نگرانی . کاری نداره . شما برو از خط خودت پرینت شماره پیام های ارسالی و شماره های مقصد رو بگیر . معایر خط شماست نه خط طرف مقابل . شما که نمی تونی به مخابرات دروغ بگی و بگی من نبودم . وقتی پرینت پیام های خط رو بگیری همه چی ok میشه . از طریق سایت و اینا کسی قبول نمی کنه حرف ات رو . فقط باید مدرک ارائه کنی . مدرکی هم بالاتر از پرینت پیام های شماره مقصد خط خودت نیست . امیدوارم مشکل ات حل بشه.

hassanshaikhi
17-02-2012, 11:41
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با این سایت می تونی با هر شماره ای خواستی واسه کسی sms بفرستی اما فقط واسه ایرانسل جواب میده.
البته میشه فهمید که از طریق این سایت بوده یا نه کافیه sms که میاد مرکز پیامش رو نگاه کنی

ramtin_b2142
17-02-2012, 15:25
شما چرا نگرانی . کاری نداره . شما برو از خط خودت پرینت شماره پیام های ارسالی و شماره های مقصد رو بگیر . معایر خط شماست نه خط طرف مقابل . شما که نمی تونی به مخابرات دروغ بگی و بگی من نبودم . وقتی پرینت پیام های خط رو بگیری همه چی ok میشه . از طریق سایت و اینا کسی قبول نمی کنه حرف ات رو . فقط باید مدرک ارائه کنی . مدرکی هم بالاتر از پرینت پیام های شماره مقصد خط خودت نیست . امیدوارم مشکل ات حل بشه.

متاسفانه این جزو خدمات اعتباری همراه اول نبود.......باید حکم قضایی باشه
امکان داره یه سیم کارت مثل مال من با شماره من بیرون باشه؟
در این صورت اگه اون سیم کارت فرستاده باشه تو ریز مکالمات منم میفته دیگه نه؟؟

M o h a m m @ d
17-02-2012, 16:33
شما برو دادگاه یه شکایت نامه برای ریز مکالمات بنویس بعد اون شکایت نامه ببر به اپراتور بده بهت ریز مکالمات میدن.
نه نیست دو سیم کارت همزمان نمیتونه فعال باشه.

ramtin_b2142
17-02-2012, 18:44
شما برو دادگاه یه شکایت نامه برای ریز مکالمات بنویس بعد اون شکایت نامه ببر به اپراتور بده بهت ریز مکالمات میدن.
نه نیست دو سیم کارت همزمان نمیتونه فعال باشه.
من به خودم اطمینان دارم و میدونم که گوشیم هم دست کسی نبوده.....
اگه تو ریز من چیزی درنیاد ممکنه از چی باشه؟
به جز این سایتا امکان دیگه ای هم هست؟؟

faraname
17-02-2012, 19:04
شما کاری که دوستمون گفت رو برو دنبال اش . حکم قضایی بگیر و بیافت دنبال کار ات . الکی نیست که . مملکت قانون داره . برو ریز ‍پیام ها و مکالمه رو بگیر و از خودت دفاع کن . وقتی به خودت مطمئنی از چیزی نترس . رسمی و قضایی قضیه رو دنبال کن . ما یک دوستی داشتیم یک چنین مشکلی براش پیش اومد رفت دنبال اش قضیه اش حل شد . خدا بزرگه. غم ات نباشه .

ramtin_b2142
17-02-2012, 19:53
ممنونم بچه ها
نمیدونم چی بگم......برام دعا کنید
بازم ممنون

M o h a m m @ d
17-02-2012, 20:09
من به خودم اطمینان دارم و میدونم که گوشیم هم دست کسی نبوده.....
اگه تو ریز من چیزی درنیاد ممکنه از چی باشه؟
به جز این سایتا امکان دیگه ای هم هست؟؟
نه امکانش که طوری دیگه بتونه از شمارت استفاده کن نیست فقط میتونه از همون سایت رایگان استفاده کنه.
انشاله درست میشه غصه نخور :40: