PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ریستور نشدن صفحات در فایرفوکس

aref10
15-02-2012, 18:52
سلام
ببخشید فایرفوکس جدید که نصب کردم نمیدونم چرا وقتی چند تب در یک صفحه از فایرفوکس م باز هست وقتی ضربدر کلی رو میزنم پیغامی مبنی بر سیو کردن تب ها برای اجرا شدن در اجرای جدید فایرفوکس م نمیاد
تو تنظیماتش باید کاری بکنم؟

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

A M ! N
15-02-2012, 20:23
سلام
ببخشید فایرفوکس جدید که نصب کردم نمیدونم چرا وقتی چند تب در یک صفحه از فایرفوکس م باز هست وقتی ضربدر کلی رو میزنم پیغامی مبنی بر سیو کردن تب ها برای اجرا شدن در اجرای جدید فایرفوکس م نمیاد

سلام

منظورتون این پیغامه :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یا این پیغام :

ورژن فایرفاکستون چنده ؟

شاد باشید..

aref10
15-02-2012, 20:48
سلام

منظورتون این پیغامه :

یا این پیغام :

ورژن فایرفاکستون چنده ؟

شاد باشید..
منظورم دومی هست.
مال منم همین پیغام رو میده و اون یکی پیفام مبنی بر سیو کردن هست نمیاد ولی من میخوام وقتی دوباره اجرا میکنم فایرفوکسمو تبهایی که نبستمو اجرا کنه که نمیشه

ورژنش هم 11بتا که 10فینال هم داشتم همینجوری بود

A M ! N
15-02-2012, 21:15
منظورم دومی هست.
مال منم همین پیغام رو میده و اون یکی پیفام مبنی بر سیو کردن هست نمیاد ولی من میخوام وقتی دوباره اجرا میکنم فایرفوکسمو تبهایی که نبستمو اجرا کنه که نمیشه

ورژنش هم 11بتا که 10فینال هم داشتم همینجوری بود
خب اگه پیغام دومی دیگه نمیاد و میخواین برش گردونین :

داخل آدرس بار بنویسین :

about:config

بعد اون کلیدی که میاد رو قبول کنید.

داخل فیلد filter بنویسین :

browser.tabs.warnOnClose

بعد دوتا گزینه پیدا میشه که شما باید بزارینشون روی true ، برای اینکار روشون دابل کلیک کنید تا هردو به وضعیت true در بیان..

دوباره این گزینه رو paste کنید داخل filter تا پیدا بشه و بعد باز بزارینش روی true

browser.warnOnQuit

بعد هم فایرفاکس رو ریستارت کنید..

شاد باشید...:)

aref10
16-02-2012, 11:07
منظورم این ارور هست که میخوام هنگام بستن فایرفوکس ظاهر بشه:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fserver1%2F02%2Fa%2Fvxlw969m8j7sumy2kq7.jpg)

aref10
22-02-2012, 02:04
کسی نمیتونه راهنمایی کنه؟

همت
22-02-2012, 20:19
سلام

سلام.
اگه منظورتون اینه که مثلا ده تا تب باز کردید و الان مجبورید که فایرفاکس رو ببندید، از طرفی میخواید توی اجرای بعدی همه اون ده تا تب رو مجددا داشته باشید فایرفاکس رو ببندید و خیلی ساده بعد از باز کردن فایرفاکس از منوی هیستوری گزینه ریستور پرویوس سشن( History --> Restore previous session) رو انتخاب کنید همه تب ها مجددا باز میشن. لطفا امتحان کنید و نتیجه رو بگید.

johnydep
12-03-2021, 14:31
آقا من اون گزینه ی شروع مجدد از آخرین تب ها رو لغو کرده بودم وقتی فایرفاکس رو ریستارت کردم دیگه هرکاری کردم گزینه ی restore session فعال نمیشه.از تو تنظیماتم برگردوندم به حالت شروع از سشن قبلی ولی باز دکمه ی ریستور پرویوس سشن نیست که تب های قبلی رو برگردونم.40 تا تب بود -_- خواهشا اگه میتونید کمکم کنید.ورژنمم 86 هست فایرفاکس

04jjoio
14-03-2021, 13:22
آقا من اون گزینه ی شروع مجدد از آخرین تب ها رو لغو کرده بودم وقتی فایرفاکس رو ریستارت کردم دیگه هرکاری کردم گزینه ی restore session فعال نمیشه.از تو تنظیماتم برگردوندم به حالت شروع از سشن قبلی ولی باز دکمه ی ریستور پرویوس سشن نیست که تب های قبلی رو برگردونم.40 تا تب بود -_- خواهشا اگه میتونید کمکم کنید.ورژنمم 86 هست فایرفاکس
کش و کوکی مرورگر پاک کن