PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برای خاموش کردن لپ تاپ ، هنگامی که هنگ میکند و صفحه کلید هم کار نمیکند چکار باید کرد ؟

uuuyrt
15-02-2012, 06:38
سلام دوستان

گاهی لپ تاپ من هنگ میکنه و هیچکدوم از کلیدهای صفحه کلید هم کار نمیکنه و انگار اونا هم هنگ کرده اند و من مجبور میشم که فیش برق رو از توی سوراخ جانبی لپ تاپ خارج کنم ..

ولی نگران هستم که اینکار به لپ تاپ ضرر وارد کنه ، ایا همینطوره یا خیر؟

پس برای چنین مواقعی که ( لپ تاپ هنگ میکنه و هیچکدوم از کلیدهای صفحه کلید هم کار نمیکنه ) چه جوری باید لپ تاپ رو خاموش یا ری استارت کرد؟

ممنون میشم راه صحیح رو به من نشون بدید ؟

راستش تازه لپ تاپ خریدم و هیچ شناختی هم از ریزه کاریهای اون ندارم .

alireza_sk
15-02-2012, 07:14
سلام
دکمه power را فشار بدید و نگه دارید تا زمانی که لپ تاپ خاموش بشه

uuuyrt
15-02-2012, 07:39
من فشارش میدادم اما کار نمیکرد ... یعنی باید چند ثانیه نگهش دارم ؟

alireza_sk
15-02-2012, 08:29
عرض کردم آنقدر نگه دارید تا لپ تاپ خاموش بشه چون دقیقا نمیشه گفت چند ثانیه ولی معمولا بین 5 تا 10 ثانیه هست

uuuyrt
15-02-2012, 10:33
اگر هنگامی که لپ تاپ روشن است ،فیش برق رو از توی سوراخ جانبی لپ تاپ خارج کنیم ..

آیا اینکار به لپ تاپ ضرر وارد میکنه ،یا خیر؟

uuuyrt
16-02-2012, 08:11
لطفا یکی اینو پاسخ بده من خیلی نگرانم

اگر هنگامی که لپ تاپ روشن است ،فیش برق رو از توی سوراخ جانبی لپ تاپ خارج کنیم ..

آیا اینکار به لپ تاپ ضرر وارد میکنه ،یا خیر؟

حدودا از روی اجبار 10 باری این عمل رو انجام دادم متاسفانه

ایا لپ تاپم خراب شده؟

amir_t6262
16-02-2012, 13:34
فکر میکنم وقتی بطور ناگهان برق لپ تاپ را قطع کنید، احتمال اینکه هدهای هارد به سر جای خودش برنگرده و در نتیجه در اثر حمل و نقل هارد آسیب ببینه، هست.

بهتره اگر لپ تاپتان هنگ کرد، آنقدر دکمه power را نگه داری تا خاموش شود.

alireza_sk
16-02-2012, 17:28
فکر میکنم وقتی بطور ناگهان برق لپ تاپ را قطع کنید، احتمال اینکه هدهای هارد به سر جای خودش برنگرده و در نتیجه در اثر حمل و نقل هارد آسیب ببینه، هست.

ضمن تائید گفته دوستمون بهتره شما به فکر رفع مشکل هنگ کردن لپ تاپتون باشید چون ظاهرا این اتفاق زیاد براتون اتفاق میوفته و نباید اینطور باشه

uuuyrt
16-02-2012, 18:57
ممنون دوستان عزیزم

adamebikarr
19-02-2012, 15:48

اصلا ارتباطي به سوزن هارد نداره.
قديما آره اما جديدا سوزن هارد فنريه و به محض اينكه برق قطع بشه هد هارد برميگرده سر جاش.